Перейти до вмісту

Євро 2012

Повідомлень в темі: 408

Опитування: Як ви вважаєте, чи має Україна з Польщею якісь шанси? (174 користувачів проголосувало)

Як ви вважаєте, чи має Україна з Польщею якісь шанси?

1. 1. Так, звичайно, ми найкращі!!! (92 голосів [51.98%])

Процент голосів: 51.98%

2. 2. У нас немає шансів. (14 голосів [7.91%])

Процент голосів: 7.91%

3. 3. Можливо... (48 голосів [27.12%])

Процент голосів: 27.12%

4. 4. Мені все одно. Я футбол не дивлюсь. (23 голосів [12.99%])

Процент голосів: 12.99%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#281 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 20.08.2008 – 19:29

Цитата

«Фак офф Євро-2012»

Як відомо, на матчі «Арсенал» – «Зоря» була відсутня організована фанатська група фанатів господарів. На своєму сайті вболівальники вивісили заяву та пояснення цього кроку.

«На матчі з луганською «Зорею» київський «Арсенал» залишився без підтримки фанатського сектора. це помітили як гравці команди, так і прості вболівальники. Хотілося б дещо роз‘яснити ситуацію, що склалася. Відсутність фанів пов’язана з діями всіма «улюбленної» міліції, яка нібито «готується до ЄВРО». Фани багатьох клубів почали зазнавати репресій зі сторони правоохоронних органів, через що планувалася всеукраїнська акця фанів «фак офф Євро-2012», проте не всім вдалося пронести матеріали цієї акції на стадіон, у більшості їх позабирала та сама міліція.

Фанам Арсеналу вдалося організувати акцію на трибуні, це не було на основі безчинств, лише текстовий баннер. Проте на цьому ( Арсенал - Кривбас) домашньому матчі нашої команди, прямо на стадіоні правоохоронці забрали чотирьох наших хлопців без вагомих на те причин. Були фани Арсеналу доставлені до Деснянського РУВД, що за адресою вул. Драйзера 9Б, де були протримані 2 доби, після чого переведені до спецприйомника на ДВРЗ. Міліція приписувала хлопцям статтю, про те що вони чинили опір при затриманні, але затриманні не були з цим згодні та не хотіли підписувати жодних паперів з цього приводу. До тих, хто не хотів підписувати протоколи, були примінені силові методи, після чого міліція поставила сфалсифіковані підписи. Хлопці відсиділи в камерах по 5 діб. От так все робиться в нашій країні, такими мірами країна захищає права людей. Авжеж, боротися з реальною злочинністю важче, ніж просто забирати фанатів зі стадіону.

В розмові міліція зазначила, що на наступній домашній грі в відділку опиниться ще 5 «щасливчиків».

Хотілось би відзначити, що клуб ніяким чином не допоміг своїм фанам.

В рамках такої «доброчинності» ми, - фани «Арсеналу» - пробойкоювали гру з «Зорею», за що вибачаємося перед гравцями, котрі не отримали підтримки в цьому принциповому матчі та просимо їх поставитися з розумінням».
2008-08-11

http://www.arsenal-k...m.ua/2482/10/6/

Зображення

Фотка Дніпрянська.
  • 0

#282 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 15.09.2008 – 20:05

Вов! У Днітропетровську стадіон вже є... Cьогодні у мене в теленовинах про це говорили... Респект!
  • 0

#283 monarh

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:ОБОЛОНЬ

Відправлено 15.09.2008 – 20:17

Перегляд дописуПавлина (15.09.2008 21:05) писав:

Вов! У Днітропетровську стадіон вже є... Cьогодні у мене в теленовинах про це говорили... Респект!
Нажаль, це буде найгірший стадіон на Євро 2012. :ggggg:
  • 0

#284 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 15.09.2008 – 20:21

Перегляд дописуmonarh (15.09.2008 21:17) писав:

Нажаль, це буде найгірший стадіон на Євро 2012. :ggggg:
А тепер поясни нам по пунктах, чому ти так думаєш.
  • 0

#285 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 16.09.2008 – 08:07

Перегляд дописуmonarh (15.09.2008 21:17) писав:

Нажаль, це буде найгірший стадіон на Євро 2012. :blink:

харьок? :ggggg:
  • 0

#286 monarh

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:ОБОЛОНЬ

Відправлено 16.09.2008 – 18:52

Перегляд дописуІржавий Цвях (15.09.2008 20:21) писав:

А тепер поясни нам по пунктах, чому ти так думаєш.
Найменший кошторис, відносно невелика кількість місць, на момент проведення Євро він буде найбільш застарілим, вже зараз видно, що це стадіон минулого покоління, про планування і оздоблення стадіону я взагалі мовчу.
  • 0

#287 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 17.09.2008 – 06:59

Перегляд дописуmonarh (16.09.2008 19:52) писав:

Найменший кошторис, відносно невелика кількість місць, на момент проведення Євро він буде найбільш застарілим, вже зараз видно, що це стадіон минулого покоління, про планування і оздоблення стадіону я взагалі мовчу.

точно харьок :ggggg:
Цей стадіон взагалі-то для "Дніпра" будувався, а не під Євро. І багато грошей не означає, що то буде поганий стадіон
  • 0

#288 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 09:00

Ти спочатку поглянь на нього вживу, зайди всередину, а потім скажеш який він маленький. Те що ти бачив по тєліку - зовсім не те, що в реалі (по розмірах).
  • 0

#289 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.09.2008 – 09:01

а це з Оболоні так гарно видно стадіон в Дніпропетровську ?
  • 0

#290 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 17.09.2008 – 11:15

Перегляд дописуMarcos (17.09.2008 10:01) писав:

а це з Оболоні так гарно видно стадіон в Дніпропетровську ?
Мабуть він переплутав його з естадіо "Оболонь". Так, дійсно, 3 тис. місць - мало, табло з паперовими табличками цифр, що міняють люди, до сих пір ремонт центральної трибуни минулого століття, про планування навіть говорити не слід.
  • 0

#291 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 01:05

Євро досі проводитимуть у нас попри всі негаразди(читаєм ТУТ).
Як ви думаєте хто наступний хто влаштує наступний сюрприз ми чи поляки???
  • 0

#292 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 07.10.2008 – 13:24

Перегляд дописуAngelus (7.10.2008 01:05) писав:

Євро досі проводитимуть у нас попри всі негаразди(читаєм ТУТ).
Як ви думаєте хто наступний хто влаштує наступний сюрприз ми чи поляки???
...ну так поляки вже стараються... <_<
  • 0

#293 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 16:19

Сучасний "великий" спорт не має жодного відношення до спорту справжнього, який призваний в першу чергу зміцнювати здоров'я, укріплювати м'язи, гартувати волю... Сучасний "великий" спорт перетворився на попсу, яка оболванює народ, перетворюючи його на "публіку" і "фанатів", тобто на бидло. Сучасний "великий" спорт калічить самих спортсменів...
Євро-2012 висмокче з України останні соки, як колись Олімпіада-80 з СРСР.
Нам такий спорт не потрібний.
  • 0

#294 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 17:48

Перегляд дописуSotnik (7.10.2008 17:19) писав:

Сучасний "великий" спорт не має жодного відношення до спорту справжнього, який призваний в першу чергу зміцнювати здоров'я, укріплювати м'язи, гартувати волю... Сучасний "великий" спорт перетворився на попсу, яка оболванює народ, перетворюючи його на "публіку" і "фанатів", тобто на бидло. Сучасний "великий" спорт калічить самих спортсменів...
Нам такий спорт не потрібний.
Не можу не погодитися, сучасний "великий" спорт насправді є бізнесом, попсовим і направлений перш за все на задоволення потреб спостерігачів-а не на пропаганду здорового способу життя(наприклад, який напій є частиною гри....ну звісно не сік чи йогурт <_< ).
Але, Євро 2012 ми з Польщею вибороли, нам з нашими сусідами довірили проведення цієї першості Європи, тому проведення Євро 2012 є надважливою справою для країни, я б сказав справою національного масштабу. :unsure: . Це перш за все престиж України у світі. Ми не маємо права у такий складний для України час профукати Євро-2012!

Повідомлення відредагував Olex: 07.10.2008 – 17:49

• 0

#295 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 07.10.2008 – 23:58

Перегляд дописуSotnik (7.10.2008 17:19) писав:

Взагалі-то багато хто сподівається на протилежний ефект...
  • 0

#296 ur4olka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 13.04.2009 – 21:32

Гарні новини) Головне, щоб не лишилися лише новинами :ggggg:
Реконструкція спортивної арени вже розпочалася у Тернополі. Роботи триватимуть у три етапи, повідомив начальник управління сім'ї, молоді та спорту Юрій Юрик.

Перший - це ремонт і модернізація, встановлення накриття трибун, освітлення, зовнішнього монітору, заміна сидінь.

Далі йдуть інвестиційні етапи, під час яких буде зведено додаткові майданчики зі штучним покриттям для міні-футболу, автопарковка, міні-готель.

У заключній частині реконструкції передбачається створення спортивної інфраструктури.

Усього на реалізацію проекту реконструкції передбачено 14,5 млн грн, сказав директор міського стадіону Ярослав Колісник.

Вже цього року в бюджеті міста виділено майже півтора млн грн. Крім того, до 2012 - го мерія щороку виділятиме по чверть мільйона гривень для реконструкції стадіону. Решта - інвестиційні кошти, що надходитимуть від фірм, котрі зголосилися на оренду приміщень спортивної споруди.

На цьому стадіоні Тернопіль разом із польськими містами-партнерами хоче провести у 2012 році міжнародний юнацький турнір з футболу.
джерело http://turnir.com.ua/futbol/euro_1012/
  • 0

#297 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 12:19

шось мені здається, шо кіна не буде. імхо звісно.
  • 0

#298 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 13:47

думаю, якщо б хотіли в нас відібрати Євро, вже б це зробили. А так чим далі тягнуть,тим більше в нас шансів. все ж таки іншим країнам час на підготовку теж подрібен.Інша справа на якому рівні ми його проведемо...
  • 0

#299 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.04.2009 – 19:23

Та буде ЄВРО в Україні і Польщі, думаю це вже точно не зміниться...інше питання в яких містах воно буде. Надіюсь Львів залишиться основним
  • 0

#300 av355

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 00:22

До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...
http://evro-2012.info
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних