Перейти до вмісту

Кубок УЄФА

Повідомлень в темі: 560

#481 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 11.05.2009 – 13:12

Перегляд дописуMarcos (11.05.2009 14:05) писав:

Це що тут всі кричать "Дайшо кубок в Україну", мене мало обходить, бо я цю команду терпіти не можу і бажаю їй поразки.
Шахтар як і Динамо представляє в Європі саме Україну...І зароблені очки кладе в копилку теж України. Чи це нічого не значить?

Мені цікаво чи в Донецьку в 1998 році вболівали за Динамо коли воно до 1/2 фіналу доходили... Десь би таку інформацію нарити) Але думаю що вболівали...
  • 0

#482 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.05.2009 – 13:15

Перегляд дописуФабрегас (11.05.2009 14:12) писав:

Шахтар як і Динамо представляє в Європі саме Україну...І зароблені очки кладе в копилку теж України. Чи це нічого не значить?

Мені цікаво чи в Донецьку в 1998 році вболівали за Динамо коли воно до 1/2 фіналу доходили... Десь би таку інформацію нарити) Але думаю що вболівали...
а ти мене тут присоромити хочеш ? ;) Марна справа.
  • 0

#483 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 13:19

Перегляд дописуФабрегас (8.05.2009 21:42) писав:

Я наприклад чекаю відповіді Маркоса... Бо я задав питання а він не відповів...
От чекаю щоб він прокоментував дві свої фрази або від однієї відмовився, бо разом вони не вяжуться, це:
1. "не туліть сюди Україну. Це клубні змагання"
2. "За всі ніші команди в Єврокубках я вболіваю"
А я ще досі чекаю)))
  • 0

#484 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 13:23

Перегляд дописуФабрегас (8.05.2009 22:33) писав:

, а зараз що... капітан мароканець, кілька українців - щоб ліміт був... за таке Динамо теж вся країна вболіває? ) хм...
ага, а Шахта супер українська команда. Казочки розповідаєш

Перегляд дописуФабрегас (11.05.2009 14:19) писав:

А я ще досі чекаю)))
ну якщо воно в тебе не в"яжеться то чому я повинен тобі його розжовувати ? Я вболіваю в УЄФА за українські й інші клуби які мені подобаються, а от за Шахту не вболіваю . І за Зеніт вболівав коли він кубок хапанув.
  • 0

#485 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 13:26

Перегляд дописуMarcos (11.05.2009 14:20) писав:

ага, а Шахта супер українська команда. Казочки розповідаєш
Я і не кажу що вся) Просто раніше яке було Динамо: Лужний, Косовський, Калітвінцев, Ребров, Максимов, Шевченко, Гусін... символи українського футболу в той час, звичайно що за таке Динамо вболівала вся країна... За українців, зараз не думаю що так є... З появою великої кількості легіонерів думаю симпатиків команди зменшилось по всій країні

Перегляд дописуMarcos (11.05.2009 14:23) писав:

ну якщо воно в тебе не в"яжеться то чому я повинен тобі його розжовувати ? Я вболіваю в УЄФА за українські й інші клуби які мені подобаються, а от за Шахту не вболіваю . І за Зеніт вболівав коли він кубок хапанув.
Тобто коли вболіваєш за інші клуби в єврокубках то це лише через клубні симпатії, а не через очки до рейтингу України в таблиці коефіцієнтів?
  • 0

#486 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 13:30

Перегляд дописуФабрегас (11.05.2009 14:24) писав:

Я і не кажу що вся) Просто раніше яке було Динамо: Лужний, Косовський, Калітвінцев, Ребров, Максимов, Шевченко, Гусін... символи українського футболу в той час, звичайно що за таке Динамо вболівала вся країна... За українців, зараз не думаю що так є... З появою великої кількості легіонерів думаю симпатиків команди зменшилось по всій країні
Ну а в матчі з Валенсію коли 2-2, українців грало шість, а в Шахти чотири,то шо тоді за Динамо на цьому этапі вболівало білше народу ніж за Шахту ? Бред...
ти ще Кубок кубків 75-го та 86-го згадай, коли лише громадяни СРСР були. Це вже інше Динамо, почалався новий этап в історії клубу.
  • 0

#487 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 13:33

Ще таке запитаю... Як ти ставишся до того, що Шахтар набрав купу очок до рейтингу України і саме це дає право Динамо в наступному сезоні стартувати зразу в груповому турнірі а не в 3 кваліфікації? ))) Якби Шахтар вилетів давним давно, як фани Динамо і хотіли напевно, то Динамо би стартувало з 3 кваліфікації і невідомо чи взагалі би було в груповому турнірі
  • 0

#488 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 13:36

Перегляд дописуФабрегас (11.05.2009 14:33) писав:

Ще таке запитаю... Як ти ставишся до того, що Шахтар набрав купу очок до рейтингу України і саме це дає право Динамо в наступному сезоні стартувати зразу в груповому турнірі а не в 3 кваліфікації? ))) Якби Шахтар вилетів давним давно, як фани Динамо і хотіли напевно, то Динамо би стартувало з 3 кваліфікації і невідомо чи взагалі би було в груповому турнірі
Піду куплю Луческу шоколадку, а тобі цукерку за таке совісне і пронизлеве вдячністю до Шахтаря питання.
а як ти ставишся до того що Динамо в сезонах 97/98, 98/99 та 99/00 теж дофіга набиралор очок що і дозволилу Шахтарю згодом стартувати в ЛЧ ?
  • 0

#489 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 13:39

Перегляд дописуMarcos (11.05.2009 14:36) писав:

Піду куплю Луческу шоколадку, а тобі цукерку за таке совісне і пронизлеве вдячністю до Шахтаря питання.
а як ти ставишся до того що Динамо в сезонах 97/98, 98/99 та 99/00 теж дофіга набиралор очок що і дозволилу Шахтарю згодом стартувати в ЛЧ ?
ну так я про що кажу? ))))) про те що ваші два клуби працюють пліч о ппліч на благо українського футболу який за 10 років зміг стати на серйозний рівень і далі росте... он Металіст підтягується... вже троє будете працвати на благо українського футболу, ще може Дніпро з ігрової, моральної і які там в нього є ще кризи - вилізе ... чи це погано? Вам хочеться щоб було лише ДК - символ українського футболу і більше ніхто?
  • 0

#490 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.05.2009 – 15:20

Перегляд дописуMarcos (11.05.2009 14:05) писав:

не буду

.
Динамо програло бо Шахта забила два м"ячі, а Динамо один. Якщо це вам не зрозуміло то почитайте правила футболу, в який ситуації команді зараховують поразку.

покажи де я писав про насправедливість?????? а мої особисті антипатії в цілому до команди я вже озвучую на форумі дуже давно.

До чого взагалі ці всі ваші довгі повідомлення ?

Так Шахта виграла в Динамо, так Шахта вийшла у фінал, а я за нею вболівати не буду. Це що тут всі кричать "Дайшо кубок в Україну", мене мало обходить, бо я цю команду терпіти не можу і бажаю їй поразки. А ти тут починаєш передбачати наші повідомлення про Мілевського який ніби-то впав, про те що ми пишемо про несправедливість, як на мене це просто бажання висосати собі тему для суперечок, які я не маю бажання вести з тобою

молодець.. +1 в перевертні

ХАХАХА. (от тобі і обєктивна ситуація) Дотепно.. як і всі "смішні" твої дописи.. йди читай Гашека...

показувати тобі твоя дівчина буде... достатньо твій допис про мілевського почитати...

Довгі повідомлення? Це не довгі.. це - розлогі повідомлення. Адже я звик (на відміну від декого тут який вважає себе піпєц яким знавцем), мислити не ОДНОСЛІВНО та НЕОДНОРЯДКОВО.. вчися дитинко, допоки не забанили мене... бо так і залишишся ОДНО...(далі підставляй сам)

Та чого тут передбачати? Ви такі шановні передбачувані що тут і дитина на Пять дописів вперід тебе прорахує...
Суперечка?? ні! це просто вияснення ситуації на тему:
"НАСКІЛЬКИ заслілені прихильники Динамо" в своїй ненависті до Українського футболу"
В тебе не бажання немає вести суперчку ( чи дискусію) , а кваліфікації, здорового глузду, аргументів та фактів ,логічного мислення та обєктивності ( первинні речі які необхідні для ведення таких речей як диспут). тому не треба дитячих закидонів, на кшталт... я такий розумний, і тому не хочу дискутувати...

Адью Маркосе.. Бажаю твому Динамо перемог...

Перегляд дописуMarcos (11.05.2009 14:30) писав:

ти ще Кубок кубків 75-го та 86-го згадай, коли лише громадяни СРСР були. Це вже інше Динамо, почалався новий этап в історії клубу.

Перегляд дописуMarcos (11.05.2009 14:36) писав:

яскравий приклад...
якщо треба нам - згадуємо.
якщо треба комусь - присоромлюємо
  • 0

#491 Сакура

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано - Франківськ

Відправлено 11.05.2009 – 16:01

Я як патріот вірю, що виграють наші! ;)
  • 0

#492 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 16:12

Перегляд дописуСакура (11.05.2009 17:01) писав:

Я як патріот вірю, що виграють наші! ;)
правильно.. ;) так і треба..

а ті покидьки які невболівають через свій гонор, нехай ідуть туди куди завжди всіх посилають..
А Маркосу правпор в руки треба ще дати.. Щоб він возглавив цю колону Вперьодідущих...

2 Маркос
З,І Нда Маркосе. мені той твій мінус десь далеко.. але головне що ти дописом РЄПИ підтвердив моє бачення ФАНАТиків Динамо Київ..
а ти кажеш що я помилявся....

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2.).
  • 0

#493 Сакура

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 17:42

ну треба такої вже гостої критики протиріч...усі ж думали, що попаде Динамо... головне, що Україна у фіналі!
  • 0

#494 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 17:48

Перегляд дописуСакура (11.05.2009 18:42) писав:

ну треба такої вже гостої критики протиріч...усі ж думали, що попаде Динамо... головне, що Україна у фіналі!

так і Динамо думало , що попаде ДИнамо.. і розслабило булки. Довелося Шахтареві їм туди встромити, щоб не розслаблялись ;)

а не розслабилися б ( читай набундючились), виграли б, то я одразу після матчу пяним в барі посуду бив і пивом заливався б.. ;) :ggggg: а так довелося хліпнути літерку- другу і йти спати "голодним" :happy1:
  • 0

#495 Сакура

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 17:50

ну нехай Шахтарю повезло... ось як ми виграєм ти погориш інакше...
  • 0

#496 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 11.05.2009 – 19:33

івансеф, до чого тут держава(саме держава) до КУЄФА? що він дасть державі? можливо від нього ваш життєвий рівень покращиться і вам відмкнуть інтернет, щоб Ви не плювалися своїми простинями з величезною купою цитат і потреотичною маячнею.

а ти , івансеф, чиниш як безпринципна шлюха!
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2.).
  • 0

#497 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.05.2009 – 19:42

Перегляд дописуФабрегас (11.05.2009 14:26) писав:

+1
Дніпро Кучеревського виглядав дуже вигідно в цьому плані і саме тому за них багато хто вболівав більше ніж за "укр"-грандів
  • 0

#498 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 11.05.2009 – 19:57

Перегляд дописуivansstef (11.05.2009 12:21) писав:

перевертень це той, хто заради власних амбіцій бажає програшу своїй Державі...
тоді перевертень той хто ставить єврокубки вище Чемпіоната України. а чемпіон цьогорічний сподіваюсь вам відомий

і не варто кидатись такими гучними висновками щодо патріотизму, а краще боротись якось зі своєю плоскістю
адже в клубному футболі патріотизм в першу чергу стосується клуба і міста
і хай гівно смердить скільки завгодно а я все одно його їсти не буду
  • 0

#499 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.05.2009 – 20:21

Перегляд дописуНечупара (11.05.2009 20:57) писав:

і не варто кидатись такими гучними висновками щодо патріотизму, а краще боротись якось зі своєю плоскістю
адже в клубному футболі патріотизм в першу чергу стосується клуба і міста
і хай гівно смердить скільки завгодно а я все одно його їсти не буду

веселі ці розмови про патріотизм стосовно проф.футболу, мабуть цуркіси і бангури - найбільші патріоти києва
  • 0

#500 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 11.05.2009 – 20:24

Перегляд дописуSergiy_K (11.05.2009 21:21) писав:

веселі ці розмови про патріотизм стосовно проф.футболу, мабуть цуркіси і бангури - найбільші патріоти києва

При чому тут

Цитата

цуркіси і бангури
. Справжні патріоти Київського Динамо і Києва - це його вболівальники.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних