Перейти до вмісту

Кубок УЄФА

Повідомлень в темі: 560

#441 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.05.2009 – 14:48

Товаріщі зі Львова й прилягаючих областей, вам не зрозуміти емоцій коли твоя улюблена команда грає в ЛЧ чи в УЄФА, вам не зрозуміти о цих принципових дербі з Донецьком, бо це не ваша рідна команда, та й ви за Карпати не вболіваєте, ну і звичайно ви вважаєте себе об"єктивними бо вам пофіг хто вийде в фінал, головне щоб Українське. Я вболівальник Динамо, це команда мого міста і мені пофіг на вашу об"єктивність і на те що Шахтар можливо був кращий.

Тут деякі товаріщі нарікають на те що Динамо погано грало, та ви подивіться на Збірну України зразка 2004-2006. Така ж сама тактика, гра від оборони, всі сили направлені на руйнування, конструктиву в атаці мало, але вигравали і все Блохіна на руках носили! А Динамо чим вам таке не подобається ? Звичайно це ж команда зажратої столиці, та ще й Суркісів, куди ж її таку можна любити.
  • 0

#442 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 08.05.2009 – 14:53

Перегляд дописуMarcos (8.05.2009 15:48) писав:

Я вболівальник Динамо, це команда мого міста і мені пофіг на вашу об"єктивність і на те що Шахтар можливо був кращий.
а як же ваш улюблений арсенальчіг?
  • 0

#443 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 15:01

Страшний сон Маркоса:
на стадіоні львівських "Карпат" знаходять старовинний скарб який коштує "сто тищ мільйонів". За рахунок шалених грошей в команду приходять всі зірки сучасності шоб заробити на власний крутий пєпєлац - від К. Роналду до Буфона.
Карпати у першому ж сезоні стають чемпіонами України, причому відрив від Динамо, Шахтаря і Ко складає страшні 21 очко.
Столицю України переносять у Львів, Київ занепадає і скочується до рівня Троєщинських трущоб, Черновецький привселюдно відрікається від престолу і засновує Монастир імені Аделайджі.
Далі більше - у фіналі Ліги Чемпіонів команда зірок з Львова у напруженому неймовірному матчі обігрує мадридський Реаль із рахунком 5-4 і здобуває славетний Кубок. Іванстеф публічно стібає посивівшого супермодератора із провінції, який не витримує такого удару долі і публічно спалює шарфик Динамо...у фан-секторі Динамо...на матчі із Шахтарем...у 2 лізі.
пе.се. Любіть футбол :box:
  • 0

#444 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 08.05.2009 – 15:02

Багато хто каже що буде вболівати проти Шахтаря в фіналі. Невже українські вболівальники такі ситі перемогами в єврокубках що для них має принципіальне значення за яку українську команду вболівати у фіналі?
  • 0

#445 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 08.05.2009 – 15:07

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 15:17) писав:

є факт, що івансеф тупо не визнає людьми тих, хто вболіває за свій клуб, він таких вважає столічними недоумками з фаєром в дупі.
Питання не в тому... Кияни проти того щоб Шахтар привіз Кубок УЄФА в Україну? А якщо б Дніпро привіз? То думаю були би не проти...
По моєму тут головне не Шахтар чи Дніпро, а в Україну! Чи ні? А коли ДК вигравало Кубок Володарів Кубків? За Динамо тоді Донецьк радів чи ні? А вся Україна? Чи тільки Київ? Думаю вся Україна
  • 0

#446 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 15:11

Перегляд дописуФабрегас (8.05.2009 16:07) писав:

Питання не в тому... Кияни проти того щоб Шахтар привіз Кубок УЄФА в Україну? А якщо б Дніпро привіз? То думаю були би не проти...
По моєму тут головне не Шахтар чи Дніпро, а в Україну! Чи ні? А коли ДК вигравало Кубок Володарів Кубків? За Динамо тоді Донецьк радів чи ні? А вся Україна? Чи тільки Київ? Думаю вся Україна
ну туліть сюди Україну. Це клубні змагання.
  • 0

#447 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 15:14

А Динамо чим вам таке не подобається ? Звичайно це ж команда зажратої столиці, та ще й Суркісів, куди ж її таку можна любити.
Подобається.
А Шахтар команда татарина і бразильців... як вона може подобатись) Але вона представляє Україну в таблиці коефіцієнтів УЄФА. І якщо ці бразильці з татарином будуть здобувати перемоги, в наступні роки відкриється шлях для інших команд де більше українців і які зможуть випробувати свої сили в Європі, підняти свій рівень, рівень українського футболу і рівень збірної. Це погано?

Перегляд дописуMarcos (8.05.2009 16:11) писав:

ну туліть сюди Україну. Це клубні змагання.
Охохо) Добре... А чому тоді коли Динамо грало в 99 році в 1/2 ЛЧ вся Україна була біля ТВ? Це ж клубні змагання, кожен ж потім вставав зза ТВ і на вихідних ішов вболівати за свій клуб на стадіон, за Дніпро, Ворсклу, Металіст і т.д... Чи всі вони не праві що підтримували ДК в клубних змаганнях ?
  • 0

#448 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 15:17

Перегляд дописуФабрегас (8.05.2009 16:14) писав:

Охохо) Добре... А чому тоді коли Динамо грало в 99 році в 1/2 ЛЧ вся Україна була біля ТВ? Це ж клубні змагання, кожен ж потім вставав зза ТВ і на вихідних ішов вболівати за свій клуб на стадіон, за Дніпро, Ворсклу, Металіст і т.д... Чи всі вони не праві що підтримували ДК в клубних змаганнях ?
а я що закликаю всіх не вболівати за Шахту в УЄФА ? Я кажу лише за себе. За всі ніші команди в Єврокубках я вболіваю, звичайно крім Шахти.
  • 0

#449 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 15:26

Перегляд дописуMarcos (8.05.2009 16:17) писав:

За всі ніші команди в Єврокубках я вболіваю
Питання: а чому?

Товаріщі зі Львова й прилягаючих областей, вам не зрозуміти емоцій коли твоя улюблена команда грає в ЛЧ чи в УЄФА
Помиляєшся) Я був на 2 матчах Кубка УЄФА: Карпати - Шелбурн і Карпати - Хельсінборг
  • 0

#450 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.05.2009 – 15:52

Товаріщі зі Львова й прилягаючих областей, вам не зрозуміти емоцій коли твоя улюблена команда грає в ЛЧ чи в УЄФА, вам не зрозуміти о цих принципових дербі з Донецьком, бо це не ваша рідна команда, та й ви за Карпати не вболіваєте, ну і звичайно ви вважаєте себе об"єктивними бо вам пофіг хто вийде в фінал, головне щоб Українське. Я вболівальник Динамо, це команда мого міста і мені пофіг на вашу об"єктивність і на те що Шахтар можливо був кращий.

Тут деякі товаріщі нарікають на те що Динамо погано грало, та ви подивіться на Збірну України зразка 2004-2006. Така ж сама тактика, гра від оборони, всі сили направлені на руйнування, конструктиву в атаці мало, але вигравали і все Блохіна на руках носили!
А Динамо чим вам таке не подобається ? Звичайно це ж команда зажратої столиці, та ще й Суркісів, куди ж її таку можна любити.

Куди нам халопським дітям до БОЯР?? :box: :)

не потрібно себе виокремлювати.. хто сказав що не розуміють...??

Динамо Ваша команда, Вашого міста - ніхто вашу іграшку не забирає.. вболівайте переживайте , але не пишіть що Шахтар МОЖЛИВО був кращий..

він вчора РЕАЛЬНО БУВ КРАЩИЙ.. і рахунок цьому показник....
Якщо Ви такий палкий вболівальник, то поясніть ЧОМУ Динамо програло ?? якщо я, обєктивний чогось не розумію, то прошу скажіть щось НОРМАЛЬНЕ РОЗУМІЮЧЕ :ggggg:

Але без отих подивіться наліво подивіться направао.. а Мілевский впав, а той не свиснув..

Напиішіть чітку та аргументовану відповідь на питання ЧОМУ ДИНАМО ПРОГРАЛО ???? мені дійсноо цікаво.. якто СПРАВЖНІЙ вболівальник оцінює СВОЮ команду як реально ПРОСРАЛА ( хіба не так?) таку можливість в себе на стаідірну, і добила себе в гостях...

Перегляд дописуMarcos (8.05.2009 16:17) писав:

а я що закликаю всіх не вболівати за Шахту в УЄФА ? Я кажу лише за себе. За всі ніші команди в Єврокубках я вболіваю, звичайно крім Шахти.
тобто в фіналі Маркосе ти не будеш вболівати за УКРАЇНСЬКУ команду, яка МАТИМЕ МОЖЛИВІСТЬ привезти КУБОК УЄФА в УКРАЇНУ ????? :)
  • 0

#451 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 16:20

Перегляд дописуivansstef (8.05.2009 16:52) писав:

тобто в фіналі Маркосе ти не будеш вболівати за УКРАЇНСЬКУ команду, яка МАТИМЕ МОЖЛИВІСТЬ привезти КУБОК УЄФА в УКРАЇНУ ????? :box:
чого він має робити навпаки?
  • 0

#452 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 17:01

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 17:20) писав:

чого він має робити навпаки?
1. ти не Маркос
2. не відповідай за Маркоса
3. що за жидівська відповідь... невже так важко сказати ТАК або НІ.

глянь що виходить
троє активних прихильників Динамо..
ти маркос та Нечупара вовсю глаголять про "несправедливість" чи "яка Шахта погана"..
а на мої чіткі питання насправді не можете дати відповіді..
ні ти ні маркос ні Нечупара... що б це значило..
а значить це те, що в даній дискусіїї Ваші опоненти праві.

1. немає у вас аргументів ( окрім Динамо зе бест) ніяких.
2. Будете ви вболівати за Шахту, просто не признаєте цього ніколи... Будете аж попискувати перед ТВ, аж сорочка завертатиметься :box: :)

:ggggg:
  • 0

#453 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 19:02

Ти смердючий провокатор! я жодного разу не казав зе бест і тобі казали що нам головне не кубок в Україну, а наш клуб. це клубні змагання ми вболіваємо за клуб. тобі ще повторити?
  • 0

#454 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 19:46

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 20:02) писав:

Ти смердючий провокатор! я жодного разу не казав зе бест і тобі казали що нам головне не кубок в Україну, а наш клуб. це клубні змагання ми вболіваємо за клуб. тобі ще повторити?
повтори повтори.. хочу ще почути про себе щось цікаве..

якщо прихильники Динамо всі такі як ти словоблуди, тоді ясно чому таке реноме ,Ви заслужилим.....

З,І ЩЕ раз запитаю.. конкретна відповідь буде?
( я розумію що тобі тре по декілька раз повторювати але я звик до такого в спілківанні з прихильниками Динамо на цьому форумі)

Отже нагадую...

тобто в фіналі ти не будеш вболівати за УКРАЇНСЬКУ команду, яка МАТИМЕ МОЖЛИВІСТЬ привезти КУБОК УЄФА в УКРАЇНУ ?????

питання до прихильників Динамо.. в першу чергу До Маркоса Нечупари і ось цього індивіда з незрозумілим довгим ніком...
  • 0

#455 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 19:51

я не буду вболівати за шахту, якшо до тобі незрозуміло, що людина, яка вболіває лише за свій клуб за інші не вболіває. :box:

Цитата

тобто в фіналі ти не будеш вболівати за УКРАЇНСЬКУ команду, яка МАТИМЕ МОЖЛИВІСТЬ привезти КУБОК УЄФА в УКРАЇНУ ?????
ти крім цього в своїх постах нічого не пишеш. яке це має значення те що ти виділив? причому тут Україна до клубного турніру, де я вболіваю за свою команду?

Цитата

ти крім цього в своїх постах нічого не пишеш. яке це має значення те що ти виділив? причому тут Україна до клубного турніру, де я вболіваю за свою команду?
  • 0

#456 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 20:19

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 20:51) писав:

я не буду вболівати за шахту, якшо до тобі незрозуміло, що людина, яка вболіває лише за свій клуб за інші не вболіває. :box:

можеш по одному разу писати.. я ж не прихильник Динамо до мене одразу доходить... :)

Тема КУБОК УЄФА.. питаюсь ще раз
ти в фіналі Кубку УЄФА будеш вболівати за українську команду ШАХТАР ДОНЕЦЬК ????

Варіант
1.ТАК
2. НІ

Інші варіанти слів будуть сприйматися як найбільш галімий злив позицій.. :ggggg:

МАРКОСЕ, НЕЧУПАРА.. А ви де поділися.. Дайте відповідь народу... Всі в очікуванні
  • 0

#457 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 20:37

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 20:51) писав:

я не буду вболівати за шахту
туподрин ти!
  • 0

#458 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 20:42

Я наприклад чекаю відповіді Маркоса... Бо я задав питання а він не відповів...
От чекаю щоб він прокоментував дві свої фрази або від однієї відмовився, бо разом вони не вяжуться, це:
1. "не туліть сюди Україну. Це клубні змагання"
2. "За всі ніші команди в Єврокубках я вболіваю"
  • 0

#459 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 20:50

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 21:37) писав:

туподрин ти!
главноє мальчік чтоб ти харашо учілся.......
  • 0

#460 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 21:02

іванстеф, ви б вболівали за спартак москва, якшо б то була така сама ряднська команда як Динамо Київ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних