Перейти до вмісту

Кубок УЄФА

Повідомлень в темі: 560

#421 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:38

У фіналі буде грати той хто сильніший, сильнішим на даний момент є Шахтар.
  • 0

#422 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:40

Я не заперечую, що Динамо програло справедливо. Сам, я к вболівальник моєї рідної команди бачу усі негаразди і проблеми. За німців не вболіватиму. Я вболіваю лише за Динамо. Футбол дивитимуся саме як футбол. івансеф, Ви писали, щось накшталт такого "не бажати кубка шахті лише тому що вона обіграла Динамо ну не ідіотизм". Цим Ви назвали ідіотами фдекватних фенів, які підтримують свій клуб, і в деякій мірі нав'язали хибний стереотип, що треба вболівати за українську клуби взагалом, а не за єдиний свій.
  • 0

#423 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.05.2009 – 13:45

Перегляд дописуНечупара (8.05.2009 14:34) писав:

об"єктивні у футболі люди ідіоти без справки або невдахи з комплексом меншовартості які просто не знають що таке рідний Великий клуб
але у будь-якому разі AMF
Ха.. :box: Красіво... "ідіоти без справки" "невдахи з комплексом меншовартості" "Рідний Великий клуб"" ... який пафос.... :)
ну якщо ВИ все знаєте, розкажіть мені чому вчора Динамо програло ??
Зорі не так лягли ?
Карта не пішла ??
Їсти не дали ??
Місяць не в тій фазі ??
Суддя зробив критичні помилки це не дало виграти ?
Суддю підкупили ?
Гравці отруїлися ??

Поясніть мені О СВЄТОЧ футболу.. Чому ??
  • 0

#424 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:53

пафос - це вболівати за реал і за усі наші клуби.
  • 0

#425 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 08.05.2009 – 13:54

зайчику, не вперший раз перетинаємось і вже знаю як воно з тобою розмовляти) пиши далі свої пости на дві сторінки, спостерігай, аналізуй ги ги. від зменшення мого вродженого (читай столичного для нас природного) пафосу твоя убогість не зменшиться
а я все сказала, а якщо ти не в темі то не в темі, хоч весь час так лізеш зі шкури щоб здатися в темі
  • 0

#426 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:54

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 14:40) писав:

Я не заперечую, що Динамо програло справедливо. Сам, я к вболівальник моєї рідної команди бачу усі негаразди і проблеми. За німців не вболіватиму. Я вболіваю лише за Динамо. Футбол дивитимуся саме як футбол. івансеф, Ви писали, щось накшталт такого "не бажати кубка шахті лише тому що вона обіграла Динамо ну не ідіотизм". Цим Ви назвали ідіотами фдекватних фенів, які підтримують свій клуб, і в деякій мірі нав'язали хибний стереотип, що треба вболівати за українську клуби взагалом, а не за єдиний свій.

ні. ні.. я написав ".......Бажати втрати кубку єдине тому, що це не ДИНАМО, попахує ідіотизмом чи не так ??..........."

втретє повторюсь, але йдеться вже не про внутрінє протистояння ( тут шановні кричіть скільки влізе хто кращий :box: кращі всерівно КАРПАТИ І ФК ЛЬВІВ :ggggg: :) :ggggg: ) а про представлення України на міжнародній арені.. ще й при такому знаковому фіналі.. і ( ОСЬ В ЧОМУ ГОЛОВНЕ) бажати в УКРАЇНСЬКІЙ КОМАНДІ втратити нагоду отримати та привезти КУБОК УЄФА на рідні землі лише тому, що не не твоя ВЕЛИКА РІДНА КОМАНДА,
(як тут написали( для мене дійсно несприйнятливо...
Скажу більше.. я б хотів щоб Динамо було у фіналі.. але вони просто не виправдали тої довіри ( я про невдалу гру), тому маємо те що маємо.. і вболівати я буду за Шахту в фіналі так само як і вболівав би за Динамо, тому що для мене певні спортивно-державні інтереси є трохи вищими аніж егоїстичні злобні випади деяких ( не всіх - я розумію) представників фанського напрямку Динамівці..

Треба вболівати за свій єдиний, але коли це виходить за межі держави вболівати щиро за той клуб який в даний момент представляє Україну..

З,і Невже не будете вболівати за Сбірну України, якщо там буде з 11 гравців грати 10 представників Шахти чи Ворскли чи Ниви чи ЬТаврії чи Карпат чи будь-якого іншого клубу ?? ( а краще якщо це буде 11 з Шахти.. так просто приклад набуває свого драматизму і відповідях) :)
  • 0

#427 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:58

Обєктивна реальність полягає в тому шо одна хороша команда по ногомячу переграла іншу хорошу команду по ногомячу і тепер буде грати в фіналі, а інша команда не гратиме в фіналі.
І шо тут обговорювати?
гг
  • 0

#428 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 08.05.2009 – 13:58

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 14:10) писав:

ви не знаєте як це вболівати! ви ніколи не зрозумієте як це "не бажати виграти кубок принциповому супернику" :box:
Ну так треба було цього принципового суперника проходити і виходити в фінал, в чому справа? Хто не дав? Вболівати це бажати успіху своїй команді, чи бажати невдачі принциповому супернику?
Якщо Шахтар виграє Кубок УЄФА, це дасть Україні ще очок в рейтингу і можливості міцно стати в рейтингу на наступні кілька років, це поштовх для українського футболу, бо більше клубів буде представляти Україну в Європі, може і не успішно, але все рівно керівники і власники цих клубів будуть вкладати в команди і в інфраструктуру додаткові гроші для участі в єврокубках. Це погано?
  • 0

#429 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:00

Перегляд дописуivansstef (8.05.2009 14:54) писав:

ні. ні.. я написав ".......Бажати втрати кубку єдине тому, що це не ДИНАМО, попахує ідіотизмом чи не так ??..........."

втретє повторюсь, але йдеться вже не про внутрінє протистояння ( тут шановні кричіть скільки влізе хто кращий :box: кращі всерівно КАРПАТИ І ФК ЛЬВІВ :ggggg: :) :ggggg: ) а про представлення України на міжнародній арені.. ще й при такому знаковому фіналі.. і ( ОСЬ В ЧОМУ ГОЛОВНЕ) бажати в УКРАЇНСЬКІЙ КОМАНДІ втратити нагоду отримати та привезти КУБОК УЄФА на рідні землі лише тому, що не не твоя ВЕЛИКА РІДНА КОМАНДА,
(як тут написали( для мене дійсно несприйнятливо...
Скажу більше.. я б хотів щоб Динамо було у фіналі.. але вони просто не виправдали тої довіри ( я про невдалу гру), тому маємо те що маємо.. і вболівати я буду за Шахту в фіналі так само як і вболівав би за Динамо, тому що для мене певні спортивно-державні інтереси є трохи вищими аніж егоїстичні злобні випади деяких ( не всіх - я розумію) представників фанського напрямку Динамівці..

Треба вболівати за свій єдиний, але коли це виходить за межі держави вболівати щиро за той клуб який в даний момент представляє Україну..

З,і Невже не будете вболівати за Сбірну України, якщо там буде з 11 гравців грати 10 представників Шахти чи Ворскли чи Ниви чи ЬТаврії чи Карпат чи будь-якого іншого клубу ?? ( а краще якщо це буде 11 з Шахти.. так просто приклад набуває свого драматизму і відповідях) :)
хтось осилив це?
  • 0

#430 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

івансеф, ти вболіваєш за того, хто виграє. ти типовий потрєот без клбуних пристрастей. вболівай за Україну, коли грає збірна.
  • 0

#431 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Перегляд дописуНечупара (8.05.2009 14:54) писав:

зайчику, не вперший раз перетинаємось і вже знаю як воно з тобою розмовляти) пиши далі свої пости на дві сторінки, спостерігай, аналізуй ги ги. від зменшення мого вродженого (читай столичного для нас природного) пафосу твоя убогість не зменшиться
а я все сказала, а якщо ти не в темі то не в темі, хоч весь час так лізеш зі шкури щоб здатися в темі

сонечко.. не впреший раз перетинаємось і ти прально замітила, ти вже знаєш як то зі мною розмовляти. ти знаєєш що на мякині ти не проїдеш в розмові зі мною, це не однослівні дописи в розділі Забавки іи Флуд..і
тобі треба ( в розмові зі мною) напружувати свій мозок.. а оскільки ти цього не любиш робити ( або не хочеш) тому всі твої відповіді на мої дописи складаються лише з слюнобризження, ставлення мінусів в профайли та відповідей "А сам дурак! "

пиши побільше таких речей.. я збиратиму їх і показуватиму всім оточуючим, щоб у них виокремився РЕАЛЬНИЙ портрет СПРАВЖНЬОго вболівальника... :box:
Чекатиму з нетерпінням...

З,І Сьогодні тобі Домашнє завдання.. знайти та зрозуміти поняття слова "Зашореність" :)

Целую в лобік дитинко злота :ggggg:
  • 0

#432 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:02

сам дурак!
  • 0

#433 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:11

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 15:00) писав:

івансеф, ти вболіваєш за того, хто виграє.

ти типовий потрєот без клбуних пристрастей. вболівай за Україну, коли грає збірна.
ні в якому разі.. я вболіваю за Карпати і ФК Львів... :box: ну і за Збірну.. і за ті команди які представляють Україну..

але тут ти також правий.. без клубних пристрастей.. точніше без СТРАСТЄЙ
  • 0

#434 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:13

прикро за динамо(((
  • 0

#435 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:14

Перегляд дописуНечупара (8.05.2009 15:00) писав:

хтось осилив це?
:box: підтверджуй реноме підтверджуй.. :) я ж казав про однослівність та однокскладність.. а ти не вірило.. :ggggg:

З,і Хтось потре колись ?

Перегляд дописуNomad (8.05.2009 14:58) писав:

Обєктивна реальність полягає в тому шо одна хороша команда по ногомячу переграла іншу хорошу команду по ногомячу і тепер буде грати в фіналі, а інша команда не гратиме в фіналі.
І шо тут обговорювати?
гг

прекрасно..
я вважаю що це як то кажуть мав би бути вінець цієї дискусії, ібо базарти про шо небудь тут вже БЄССМИСЛЄННО..
є факти - а факти речі вперті...

Отже Чекаємо фіналу..
  • 0

#436 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:15

тобі варто працювати в журналі футбол
там в твоєму стилі пишуть)
  • 0

#437 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:17

є факт, що івансеф тупо не визнає людьми тих, хто вболіває за свій клуб, він таких вважає столічними недоумками з фаєром в дупі.
  • 0

#438 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:17

і вболіваймо за шахту!

кубок уефа в україну!!!
  • 0

#439 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:29

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 15:17) писав:

є факт, що івансеф тупо не визнає людьми тих, хто вболіває за свій клуб, він таких вважає столічними недоумками з фаєром в дупі.
та ну.. перестань... :box: я так не вважав та не вважатиму..
до кінця не розумію - це так.. але я будь якого фанатизму ( в будь-яких проявах не розумів ніколи)

стосовно недоумками це ти гарячкуєш... я вже вище писав.. яке враження скаладаєте про себе так Вас люди і бачуть :)

Перегляд дописуНечупара (8.05.2009 15:15) писав:

тобі варто працювати в журналі футбол
там в твоєму стилі пишуть)
платять багато ??? :ggggg: :) я пишу ти продаєш, гроші ділимо..
і іще всі важатимуть що то ти писала, почнуть думати про тебе добре ..

подумай над пропозицією... :ggggg: якщо є чим... єслі шо
  • 0

#440 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 14:30

так так блондинки тупі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних