Перейти до вмісту

Кубок УЄФА

Повідомлень в темі: 560

#401 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.05.2009 – 23:05

А я гарно передбачила,як перший матч Динамо-Шахтар, так і другий.) Жаль, що грошей на цьому не встигла заробити.)
  • 0

#402 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 07.05.2009 – 23:16

Перегляд дописуФабрегас (7.05.2009 22:48) писав:

Коли отримали картки Вукоєвіч і Алієв не думаю що вся Україна захотіла Динамо в фіналі! Може фанам Динамо все рівно, але хто хоче бачити в фіналі Динамо без Алієва? Які шанси? А ніяких...
Та без Алієва запросто. А от без Вукоєвича - дійсно паскудно було б.

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (7.05.2009 22:53) писав:

у вас закомплексована радянська логіка? як вболівальник Динамо може в фіналі вболівати за шахту? це все одне що фен Інтера вболіватиме за Мілан.
Це не логіка. Це емоції. Любов, можна сказати.
Шахтар в фіналі - то Шахтар в фіналі. Особисто я не те щоб за німців вболівала - просто не дивитимуся, бо там не буде жодної цікавої мені команди. Як і в ЛЧ цього року, в принципі.

І що б ви там не співали, Динамо - найкраще. Байдуже, проти кого і як грають.
  • 0

#403 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 08.05.2009 – 07:25

Побачимо що з того вийде. Як на мене то програти у півфіналі краще чим програти у фіналі. За Шахтар вболіватиму, хоча теж недолюблюю ні тренера ні деяких гравців.
  • 0

#404 Екс-демократ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 08.05.2009 – 09:24

Душею вболівав за "Динамо", але розумів, що до фіналу треба щоб від України вийшов "Шахтар". Тому що він цієї весни стабільніший і потужніший, тобто у нас буде більше шансів на перемогу. Сподіватимемося на те що нестабільний "Вердер" гратиметого дня у свій ненайкращий футбол.
Ще учора звернув увагу на те, що у старті "Шахтаря" вийшло 4 Українці, а у "Динамо" 3.
  • 0

#405 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.05.2009 – 09:36

Перегляд дописуЕкс-демократ (8.05.2009 10:24) писав:

Душею вболівав за "Динамо", але розумів, що до фіналу треба щоб від України вийшов "Шахтар".
ну то значить душею ви не вболівали.
  • 0

#406 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 08.05.2009 – 09:38

Динамо може грати краще...
  • 0

#407 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 08.05.2009 – 10:54

З інтервю Богуша:

- Это самое обидное поражение в вашей карьере?

- На данный момент - да. Шахтеру, конечно, удачи, они молодцы. Сейчас все принципы можно отодвинуть на второй план, пусть выигрывают Кубок УЕФА.
==============================
Кияни, будете освистувати свого воротаря чи погодитесь з ним? )
  • 0

#408 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 11:01

Перегляд дописуФабрегас (8.05.2009 11:54) писав:

Кияни, будете освистувати свого воротаря чи погодитесь з ним? )
ага, а він так прямо і скаже в прессі - " Бажаю щоб Шахта програла"))

Кожний має свою думку.
  • 0

#409 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 08.05.2009 – 11:04

думаю зараз футболісти не такі партіоти як фани, Богуш сам звідки, з Запоріжжя? не думаю що йому така настільки принципова дуель Динамо - Шахтар як вболівальникам... думаю якщо його б запросили в Шахтар (чисто теоретично) на більші гроші і з гарантією місця в основі - він би пішов
  • 0

#410 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 11:08

А у кого тут претензії до нашого воротаря?!
  • 0

#411 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 11:15

флейм видалено
  • 0

#412 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 11:16

Перегляд дописуФабрегас (8.05.2009 12:04) писав:

думаю зараз футболісти не такі партіоти як фани, Богуш сам звідки, з Запоріжжя? не думаю що йому така настільки принципова дуель Динамо - Шахтар як вболівальникам... думаю якщо його б запросили в Шахтар (чисто теоретично) на більші гроші і з гарантією місця в основі - він би пішов
Ну то само собою... Робота у людей така і логічно працювати там, де краще платять.
  • 0

#413 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.05.2009 – 11:25

Мені як просто прихильнику футболу, вельми імпонує перемога Шахти.. ( хоча до самої команди ставлюсь нейтрально).

На даному етапі життя ми маємо:
1. Останній розіграш Кубку Уєфа в тому форматі в якомувін існує, що самою в історіїї футболу є знаковим.

2. Маємо перший раз український півфінал, де обидві команди ЗНАЛИ на що йдуть ЗНАЛИ чим грозить погана підготовка та погана самовіддача...

3.Маємо Динамо яке ( знову таки повторюсь) зажралося.. ( правда сьомін цю зажраність попустив трохи, але як бачимо не настільки наскільки
потрібно було б). Маємо неадекватну гру СТАЛІЧНОЇ команди, маємо неясний рисонок гри ( це я вже про конкретно про вчорашній матч). Маємо дві жовті картки основних гравців без яких ТАКОМУ ДИНАМО в фіналі навіть думати неможна щось показати

4. маєио Шахту ( яку тіпа всі прогресивні вболівальники не люблять, бо то ШАХТАР- вічний супротивник їхнього улюбленого Динамо, а інші не люблять бо то ДОНЕЦЬК, яніковіч АХметов і т.д), але яка незважаючи ні на шо , дала всетаки під хвіст лінтюхам. не скажу що Шахта була на декілька порядків вища від Динамо, але на один-пвтора - точно була.. Найголовніше що дивлячись на загальну гру, було видно ВИЩИЙ командний дух та БІЛЬШЕ бажання перемоги аніж у суперників..

В результаті нехитрих математичних та логічних операцій можна вичислити що в Шахти більша відсоткова ймовірність отримати кубок аніж в Динамо. Життя звичайно вносить свої корективи, тому може бути будь-що. Наразі констатуємо. Шахта відіграла КРАЩЕ...

і мені хочеться щоб через багато років, в футбольних суперечках при згадуванні хто виграв останній Кубок Уєфа всі говорили що виграла команда з УКРАЇНИ.
а яка її назва - особисто мені пофігу...

З,І Побажання до вболівальників Динамо.. Не робіть з Шахти 0 СПАРТАК(Москва).. Я розумію що без будь-якого ворога у вас просто немає сенсу для існування... але думайте ширшими поняттями аніж "Ультрас, пиво горілка, фаєр, морда стєнка на стєнку, кому б вломити"

Вітання всім прихильникам українського футболу і Шахтар ( Донецьк)
співчуття всім прихильникам Динамо (Київ)
  • 0

#414 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 11:44

Перегляд дописуivansstef (8.05.2009 12:25) писав:

З,І Побажання до вболівальників Динамо.. Не робіть з Шахти 0 СПАРТАК(Москва).. Я розумію що без будь-якого ворога у вас просто немає сенсу для існування... але думайте ширшими поняттями аніж "Ультрас, пиво горілка, фаєр, морда стєнка на стєнку, кому б вломити"
здається цим геніальним реченням ви і показали що вузькості мислення якраз у вас дуже багато.
  • 0

#415 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:05

Перегляд дописуMarcos (8.05.2009 12:44) писав:

здається цим геніальним реченням ви і показали що вузькості мислення якраз у вас дуже багато.
від тебе , заангажованого на Динамо я нічого і не сподівася почути іншого.
Єдине що побажаю, щоб ти швидше у своій впертості "розбив голову об якусь міцну стіну аргументів"...
я такий собі споглядач футболу які БІЛЬШІСТЬ в країні. І бачу я те, що ВИ (фанати , прихильники команд і т.п) показуєте.... так що в даному питанні ( а саме в вузькомисленні) можете звинувачувати насаперід себе ( ярих вболівальників), бо саме ви формуєте оцю думку...

З,І (ні до кого конкретно) Бажати втрати кубку єдине тому, що це не ДИНАМО, попахує ідіотизмом чи не так ??
  • 0

#416 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:07

блін такий роззлючений був вчора,навіть трохи хильнув з горя((( бадру б ноги повиривав за тауі помилки на останніх хвилинах!
  • 0

#417 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:10

івансеф, Ви ідіот!!!! ви спостерігач футболу і не вказуйте як вболівати. ви не знаєте як це вболівати! ви ніколи не зрозумієте як це "не бажати виграти кубок принциповому супернику" :box:
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2.).
  • 0

#418 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:24

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (8.05.2009 14:10) писав:

івансеф, Ви ідіот!!!!

ви спостерігач футболу і не вказуйте як вболівати.

ви не знаєте як це вболівати!

ви ніколи не зрозумієте як це "не бажати виграти кубок принциповому супернику" :box:

1. Маю довідку яка це заперечує...

2. саме тому я - обєктивний. ( окрім того вкажіть місце в мому дописі де я ВКАЗАУВАВ як вболівати?)

3. знаю.. я всєю душею вболіваю за Збірну України.. а галіму премєр -Лігу практично не дивлюся, бо нема на що.. Дивлюся Англію, Німеччину Іспанію.. але не вболіваю ( хіба так для інтересу)

4.прекрасно розумію... але йдеться зараз не про те..йдеться про всемережеве бакланення Шахти, і заяви СТАЛІЧНИХ вболівальників , що в даному випадку краще вболівати за німців у фіналі.. ви також будете вболівати за німців ??
кажу ще раз мені прикро що Динамо програло, але ( обєктивно) воно того заслужило.. чи маєте аргументовані заперечення ?

З,І ДУрак ти Фєдя... Дурак (с) кіно 70-их років з Папановим.. :)
  • 0

#419 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 08.05.2009 – 13:34

об"єктивні у футболі люди ідіоти без справки або невдахи з комплексом меншовартості які просто не знають що таке рідний Великий клуб
але у будь-якому разі AMF
  • 0

#420 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 13:37

Перегляд дописуfregat (8.05.2009 14:07) писав:

блін такий роззлючений був вчора,навіть трохи хильнув з горя((( бадру б ноги повиривав за тауі помилки на останніх хвилинах!
Правильно...
В двох кращих команд (Динамо і Шахта) є одна величезна хороба... Називається - нетримання на останніх хвилинах... якщо згадати важливі ( та й не дуже важливі матчі) то цими хвилинами були з 85-92... Можливо ( це припущення) Луческу второпав накінець таку туфту, і скористався цим. А можливо фарт просто .. А можливо... ( тут далі може бути ще декілька варіантів..)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних