Перейти до вмісту

Кубок УЄФА

Повідомлень в темі: 560

#381 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 07.05.2009 – 21:14

Перегляд дописуkatapulta (7.05.2009 21:09) писав:

Панове, чепуху ви несете! Шахтар яскравіше виглядав цієї єврокубкової весни :box:
Шкода що не маю змоги переглянуть Гамбург - Вердер
Ага-ага, колір, яскравіший за оранжевий, нелегко знайти... Хіба що оті ультра-яскраві рожевий або салатовий...
  • 0

#382 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 07.05.2009 – 21:43

Шахтар кращий, і це факт доказаний грою(тільке не треба починати що динамо дуже добре грало і все спортили судді і тд і тп..)..але блін я дививуюсь вам якщо не пройшло в фінал динамо, то будете вболівати за німців то ппц...яка різниця динамо чи шахта? ГОЛОВНЕ ЩО УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ В ФІНАЛІ
  • 0

#383 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 21:44

Дійсно! Яка різниця Рома чи Лаціо? ми маємо бути добрішими одне одного. чи ні! толерантнішими. так карще.
  • 0

#384 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 07.05.2009 – 21:48

хоча я вболівав за динамо, але після цеї гри йому нема що робити в фіналі(навіть якби виграли) 2 гравці б не грали, Алієв і Вукоєвич...
  • 0

#385 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Коли отримали картки Вукоєвіч і Алієв не думаю що вся Україна захотіла Динамо в фіналі! Може фанам Динамо все рівно, але хто хоче бачити в фіналі Динамо без Алієва? Які шанси? А ніяких...
Зара всі сидимо вболіваємо за Вердер)) Бо Дієго не зіграє в фіналі)))
А Шахта просто була обєктивно сильніша і все тут
  • 0

#386 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (7.05.2009 22:44) писав:

Дійсно! Яка різниця Рома чи Лаціо? ми маємо бути добрішими одне одного. чи ні! толерантнішими. так карще.
на Рому і Лацію мені мяко кажучи пофік, інше діло Шахтар і Динамо - два конкурента, і пофік шо українських, і ведуть себе ( це я про Шахтра ) якось не по - таваріщескі. Згадайте хоча б момент як Мілевський впав, а якийсь негр не вибив мяча за лінію, хоча динамівці вибивали, коли гірняк впав. воть.
  • 0

#387 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.05.2009 – 21:49

Перегляд дописуG27 (7.05.2009 22:43) писав:

Шахтар кращий, і це факт доказаний грою(тільке не треба починати що динамо дуже добре грало і все спортили судді і тд і тп..)..але блін я дививуюсь вам якщо не пройшло в фінал динамо, то будете вболівати за німців то ппц...яка різниця динамо чи шахта? ГОЛОВНЕ ЩО УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ В ФІНАЛІ
не це тільки вболівальничкі Шахтаря можуть соплі розпускати щодо суддів і Браво Федерації.
Так буду вболівати, бо терпіти не можу цю цигано-бразильську команду і від щирого сердця бажаю зганьбитись їй у фіналі
  • 0

#388 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 21:53

у вас закомплексована радянська логіка? як вболівальник Динамо може в фіналі вболівати за шахту? це все одне що фен Інтера вболіватиме за Мілан.
  • 0

#389 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 21:54

Перегляд дописуР0М@ННь0 (7.05.2009 22:48) писав:

хоча я вболівав за динамо, але після цеї гри йому нема що робити в фіналі(навіть якби виграли) 2 гравці б не грали, Алієв і Вукоєвич...
Алієв і Вукоєвич - вся команда? мда
  • 0

#390 G27

Писар

• Користувачі
  • 470 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 21:57

Перегляд дописуMarcos (7.05.2009 22:49) писав:

не це тільки вболівальничкі Шахтаря можуть соплі розпускати щодо суддів і Браво Федерації.
Так буду вболівати, бо терпіти не можу цю цигано-бразильську команду і від щирого сердця бажаю зганьбитись їй у фіналі

я зрозумію якщо ви пишете на емоціях бо улюблений клуб вилетів, але якщо ви це пишете свідомо, тоді без коментарів...

Перегляд дописуTeo (7.05.2009 22:48) писав:

на Рому і Лацію мені мяко кажучи пофік, інше діло Шахтар і Динамо - два конкурента, і пофік шо українських, і ведуть себе ( це я про Шахтра ) якось не по - таваріщескі. Згадайте хоча б момент як Мілевський впав, а якийсь негр не вибив мяча за лінію, хоча динамівці вибивали, коли гірняк впав. воть.

а ви момент до кінця додививлись? як тільки гру зупинили Мілевський встав як нічого не сталось, ніби його ніхто по ногах не бив..це падіння було банально зривом перспективної атаки шахтаря..

Перегляд дописуTeo (7.05.2009 22:54) писав:

Алієв і Вукоєвич - вся команда? мда

одні з основних гравців динамо, кого випустити замість Алієва? а замість Вукоєвича? як на мене вони дуже важливу роль відіграють у команді..

Повідомлення відредагував G27: 07.05.2009 – 22:00

• 0

#391 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 22:01

Ну слабіше зараз Динамо від Шахти... Шахтар більш технічний зараз, Динамо щастило більше, щастило що Валенсія була в складному фінансовому становищі, що грали без зарплати, щастило з ПСЖ, щастило з Металістом...
Я чесно радий що Шахтар в фіналі, бо Динамо би не виграло фінал без Алієва і Вукоєвіча, ну серйозно. Може для фанів Динамо головне довести щось вболівальникам Шахтаря, а для мене головне щоб укр. команда виграла УЄФА. Шахтар в даній ситуації має більше шансів виграти УЄФА

Перегляд дописуG27 (7.05.2009 22:57) писав:

одні з основних гравців динамо, кого випустити замість Алієва? а замість Вукоєвича? як на мене вони дуже важливу роль відіграють у команді..
Випустить Мандзюка без практики і Гусєва після травми...серйозне підсилення на фінал
  • 0

#392 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 22:06

а ви момент до кінця додививлись? як тільки гру зупинили Мілевський встав як нічого не сталось, ніби його ніхто по ногах не бив..це падіння було банально зривом перспективної атаки шахтаря..

яка різниця, був сам факт - гравець впав, і не просто так, я впевнений що сам гравець Шахтаря не бачив симулював він чи ні. Ще раз доказує шо нема між клубами солідарності, а коли хтось хоче по нормальному, то іншому клубові явно насрати на них, мда
  • 0

#393 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.05.2009 – 22:10

я зрозумію якщо ви пишете на емоціях бо улюблений клуб вилетів, але якщо ви це пишете свідомо, тоді без коментарів...
звичайно свідомо, а як це я ще маю писати. За Шахту вже роки два точно не болію з тих пір як в будь-яких програшах і нічиях Шахта почала звинувачувати кого завгодно лише не себе. Вам з Львова звичайно по барабану, бо Карпати не грають і вони не мають такого принципового суперника.

Перегляд дописуФабрегас (7.05.2009 23:01) писав:

Ну слабіше зараз Динамо від Шахти... Шахтар більш технічний зараз, Динамо щастило більше, щастило що Валенсія була в складному фінансовому становищі, що грали без зарплати, щастило з ПСЖ, щастило з Металістом...
Я чесно радий що Шахтар в фіналі, бо Динамо би не виграло фінал без Алієва і Вукоєвіча, ну серйозно. Може для фанів Динамо головне довести щось вболівальникам Шахтаря, а для мене головне щоб укр. команда виграла УЄФА. Шахтар в даній ситуації має більше шансів виграти УЄФА
так так..як багато щастило Динамо. Аж дивно, в шести матчах щастило. Це називається досвід і майстерність шановний. Про вічно ліві жереби Шахтаря, а особливо в ЛЧ, коли з групу соромно було не вийти, а Шахтар всеодно не виходив я промовчу

Перегляд дописуФабрегас (7.05.2009 23:01) писав:

ага..я бачу на Теревенях зібрався тренерських штаб Динамо і вирішив що без Алієва у Динамо не було шансів. Зачот шановні тренери)
  • 0

#394 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 22:11

Зато зараз Вердер вже виграє 2-1 і в фіналі не зіграє Дієго, думаю це підвищує шанси Шахтаря
  • 0

#395 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 22:14

Перегляд дописуФабрегас (7.05.2009 23:11) писав:

Зато зараз Вердер вже виграє 2-1 і в фіналі не зіграє Дієго, думаю це підвищує шанси Шахтаря
чесно кажучи мені вже якось пофіг, Динамо програло - Ліга закінчилась.
  • 0

#396 G27

Писар

• Користувачі
  • 470 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 22:15

Перегляд дописуMarcos (7.05.2009 23:10) писав:

звичайно свідомо, а як це я ще маю писати. За Шахту вже роки два точно не болію з тих пір як в будь-яких програшах і нічиях Шахта почала звинувачувати кого завгодно лише не себе. Вам з Львова звичайно по барабану, бо Карпати не грають і вони не мають такого принципового суперника.

знаєте коли грають любі українські клуби я вболіваю за них немає значення звідки вони..на карпати якщо чесно мені пофіг, я давно за них вже не вболіваю..і так я вас розумію прекрасно як це коли клуб улюблений програє, я вже як 8 років(якщо не більше) вболіваю за Реал Мадрид і не дуже приємно бачити коли цей клуб 5 років не може дойти дальше ніж 1/8 ЛЧ, коли цей клуб програє 2-6 барселоні в себе вдома..тому не убдем про принципових суперніків і тд і тп..

Повідомлення відредагував G27: 07.05.2009 – 22:16

• 0

#397 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 22:20

Перегляд дописуMarcos (7.05.2009 23:10) писав:

Вам з Львова звичайно по барабану, бо Карпати не грають і вони не мають такого принципового суперника.
Для мене надпринциповий суперник - Металіст - після того злощасного матчу -:+
Завжди в матчах проти Металіста дуже переживаю за результат. А рік тому навіть вболівав за Евертон) Але зараз вже якось відійшов...
  • 0

#398 G27

Писар

• Користувачі
  • 470 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 22:26

Перегляд дописуФабрегас (7.05.2009 23:11) писав:

3-2 вердер в фіналі, як на мене це краще. На даний момент вердер більш нестабільний ніж гамбург + 2 основних гравці пропустять матч через перебір жовтих карток.

Повідомлення відредагував G27: 07.05.2009 – 22:53

• 0

#399 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 22:30

Перегляд дописуG27 (7.05.2009 23:26) писав:

3-1 вердер в фіналі..
шо? :) :box:
  • 0

#400 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 22:36

Ще Алмейда дістав попередження і пропустить фінал) Супер!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних