Перейти до вмісту

Кубок УЄФА

Повідомлень в темі: 560

#341 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 17.04.2009 – 10:01

Перегляд дописуNomad (17.04.2009 10:53) писав:

та за 5 матчів вони встигнуть один одному таку оскому набити, он Динамо з Металістом 3 зустрічі розкатали ледве, гг.
твоя правда + думаю один одному шахтар і динамо надоїдять і буду рвати газон за волю до перемоги))
думаю буде цікаво подивитись цих 5 матчей)
  • 0

#342 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 17.04.2009 – 12:02

Зображення
  • 0

#343 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 18.04.2009 – 21:10

Неймовірно! :)

Прикріплені файли

• 0

#344 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.04.2009 – 01:33

Перегляд допису-Oleh- (20.03.2009 19:08) писав:

Контракт закінчується і буде Газзаєв.
і що ти тепер скажеш ?

Цитата

17 квітня в Донецьку пройшли переговори між президентом ФК «Шахтар» Рінатом Ахметовим і головним тренером нашої команди Мірчей Луческу. Тематика спілкування була відома заздалегідь, а підсумків цієї зустрічі з цікавістю чекала футбольна громадськість. Після матчу «Олiмпiк» — «Шахтар» Рінат Ахметов повідомив пресу що має намір поговорити з Мірчей Луческу і запропонувати йому продовжити роботу на посту наставника донецької команди. Зараз вже можна повідомити, що найуспішніший в історії «Шахтаря» тренер залишається біля керма «помаранчево-чорних». Підписан новий дворічний контракт, який набирає чинності з 18 квітня сього року.

Прес-служба ФК «Шахтар»

Кубок УЄФА врятував цигана.
  • 0

#345 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 19.04.2009 – 11:04

Матчі між Динамо та Шахтарем у кубку україни перенесені. Перший матч буде здається 13.05.09
  • 0

#346 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 20.04.2009 – 11:04

шо за привід?
  • 0

#347 U27

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 20.04.2009 – 20:32

begemot сказав:

шо за привід?
ну як що? через пів-фінал кубку УЕФА.Можливо я не правий але хочу сказати що 2 матчі на тиждень це європейський графік.І оскільки команди в рівних умовах то можно було б і не переносити цей матч. Інша мова що це престижність турніру.Напевно якщо б матч був би 22-ого і донетчани і кияни виставили б резервний склад бо лідери не готові проводити два серйозні матчі на тиждень. Поки що. Ось німецька пара (Гамбург і Вердер) теж грає в півфіналі свого кубку і ніхто не думає матч кубку переносити. Бо їх незрозуміють. Звичайно мені можно закинути мовляв у нас не стільки багато кубків щоб розкидуватися ними і не давати переносити матчі, і дотого ж клубу чия емблема у мене на аватарі в кінці 90-их давали преносити будь-який матч чемпіонату. Але шановні тоді були зовсім інші часи і зовсім інший чемпіонат який нікого не цікавив.Зараз чемпіонат когось цікавить.І такі переноси нідо чого.Як на мене.
Але є інші питання.
1)Якщо 13-ого ДК та ШД зіграють унічию,то вони забов"язані будуть зіграти вдруге на полі ДК.Результат першого матча не враховується.Як у Кубку Англії.Питання коли вони його можуть зіграти?17-ого?Тур чемпіонату.20-ого?Фінал Кубку УЕФА в якому один із клубів точно буде. 23?тур чемпіонату.26-ого?знову.(доречі тоді грають ДК і ШД в рамках УПЛ.Можливо треба як в радянскьому Союзі сувмістити два матча в один:cool2: ?). 31-ого фінал Кубку.
2)Оскфільки фінал 20-ого а чемпіонат закінчуєть в травні то переможця пів-фіналу не буде можливості перенести матч.і скоріше всього переможець пів-фіналу Кубка УЕФА в півфіналі Кубку України зіграє другим складом.Чи знов клуби захочуть перенести матч?
  • 0

#348 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.04.2009 – 08:57

Добре зробили, що перенесли. Бо до матчів кубку УЄФА команди б уже бачити одна одну не могли)
  • 0

#349 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 21.04.2009 – 19:34

Перегляд дописуMarcos (19.04.2009 02:33) писав:

і що ти тепер скажеш ?

Кубок УЄФА врятував цигана.

Ти сам все сказав. Так Кубок УЄФА врятував цигана.
  • 0

#350 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 09:53

Перегляд допису-Oleh- (21.04.2009 20:34) писав:

Ти сам все сказав. Так Кубок УЄФА врятував цигана.
ага..і ти конкретно помилився)
  • 0

#351 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 19:28

Мабуть вболівальники Шахтаря плачуть крокодилячими сльозами. Їм той циган поперек горла вже. Я б його гнав навіть, якщо він і виграє КУЕФА. Він себе в Донецьку вичерпав повністю.
  • 0

#352 U27

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 20:09

Він виграв 3 чемпіоната для Донецбка,він зробив Шахтар стабільним учасником Ліги Чемпіонів,він вівів клуб у пів-фінал Кубку УЕФА.І ви не вважаете ось це гарною причиною щоб дати йому новий контракт?!
  • 0

#353 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 25.04.2009 – 23:48

Зображення
  • 0

#354 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 12:47

Перегляд дописуU27 (24.04.2009 21:09) писав:

Він виграв 3 чемпіоната для Донецбка,він зробив Шахтар стабільним учасником Ліги Чемпіонів,він вівів клуб у пів-фінал Кубку УЕФА.І ви не вважаете ось це гарною причиною щоб дати йому новий контракт?!

особисто я не вважаю. він зробив свій великий вклад в становненні шахтаря, але цей розвиток закінчився ще роки 2 назад. І моя думка не зміниться навіть якщо Шахтар виграє КУЕФА. Подивися як вони грають в чемпі.... Тим більше треба враховувати,які божевільні гроші Ахметов витрачає на підсилення складу, а результат нульовий. Кастільйо, Морено- 28 млн. євро на двох. Що вони зробили для Шахтаря? Віліан- 20 млн $. Він талановитий хлопець. Але навряд коштує таких грошей.
Вибач мене,але Спортінг,Порту,Панатінайкос,Віллареаль не витрачають таких грошей. А мають куди кращий результат в Європі. Плюс скільки було скуповано українських талановитих футболістів... і де вони зараз?
  • 0

#355 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.04.2009 – 13:50

вболіваймо за динамо!
  • 0

#356 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 28.04.2009 – 20:06

Перегляд дописуПанночка (28.04.2009 14:50) писав:

вболіваймо за динамо!

Я наприклад буду вболівати за Шахтар. На мою думку у нього більше шансів виграти у фіналі, хто б не попав чи Вердер чи Гамбург. Динамо показує гру тільки на своєму полі, а на чужому грає від оборони, а Шахтар грає одаково добре і вдома і на виїзді. І атака у Шахтаря сильніша.
  • 0

#357 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 29.04.2009 – 08:06

Перегляд допису-Oleh- (28.04.2009 21:06) писав:

Я наприклад буду вболівати за Шахтар. На мою думку у нього більше шансів виграти у фіналі, хто б не попав чи Вердер чи Гамбург. Динамо показує гру тільки на своєму полі, а на чужому грає від оборони, а Шахтар грає одаково добре і вдома і на виїзді. І атака у Шахтаря сильніша.
бо у Шахтаря оборона кепська, тому він від неї грати не може)))
  • 0

#358 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.04.2009 – 19:21

Думаю Шахтар виглядав би цікавіше в фіналі... Якщо вийде в фінал Вердер - буде нам кепсько... Думаю якщо амбург - буде простіше... Але все рівно, шанси виграти нашому клубу УЄФА, не надто великі... Якби було так як російським клубам в фіналі - Спортінг і Рейнджерс то було би значно краще... А Вердер коли настроєний це страшна сила
  • 0

#359 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.04.2009 – 17:06

Через 83 хв починається дійство)) Які прогнози?
  • 0

#360 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 17:12

1-1 думаю буде) це пеший матч, рвати один одного навряд чи будуть...хоча...це ж українські клуби, шо хочте може бути :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних