Перейти до вмісту

Куди вкладати гроші?

Повідомлень в темі: 31

Опитування: Куди вкладати гроші? (42 користувачів проголосувало)

Куди вкладати гроші?

1. Банківські депозити (2 голосів [4.76%])

Процент голосів: 4.76%

2. Цінні папери (1 голосів [2.38%])

Процент голосів: 2.38%

3. Нерухомість (9 голосів [21.43%])

Процент голосів: 21.43%

4. Дорогоцінні метали (9 голосів [21.43%])

Процент голосів: 21.43%

5. Власний бізнес (16 голосів [38.10%])

Процент голосів: 38.10%

6. Ваш варіант (5 голосів [11.90%])

Процент голосів: 11.90%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 21.02.2007 – 19:40

всі їдуть до Києва як до Мекки, і зниження цін тут ще нескоро буде:) Хіба що наша верхівка все ж таки зробить ще пару-трійку мегаполісів....

гроші повинні працювати, тому я за варіант "своя спарва", звичайно якщо ти шариш в цьому і в тебе є "жилка" :(
  • 0

#22 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 21.02.2007 – 19:48

у золото!!!!! :(

як казав Б. Авербах "Нажити багато грошей - хоробрість, зберегти їх - мудрість, а уміло витратити - мистецтво."
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.02.2007 – 20:22

Перегляд дописуMarcos (21.02.2007 19:08) писав:

"повинно прийти " вже десь рік чутно, а тим часом попит на житло перевищує пропозицію. Так що великий "привед" тим хто передбачує крах ринку нерухомості.
Не рік, а від початку часів.... Але ж колись воно гепнеться, ге?

Перегляд дописуInferna (21.02.2007 19:37) писав:

всі їдуть до Києва як до Мекки, і зниження цін тут ще нескоро буде:( Хіба що наша верхівка все ж таки зробить ще пару-трійку мегаполісів....
Зважаючи на зростання цін, скоро буде дешевше побудувати будиночок неподалік столиці та їздити звідти-туди щодня...
  • 0

#24 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.02.2007 – 00:32

Перегляд дописуzav (21.02.2007 20:19) писав:

Не рік, а від початку часів.... Але ж колись воно гепнеться, ге?Зважаючи на зростання цін, скоро буде дешевше побудувати будиночок неподалік столиці та їздити звідти-туди щодня...
та розумієш зараз житло вже і за столицею вже ого-го.
Ну наприклад 10 соток землі біля Обухова ( за 40 км від Києва) вже коштує сорок тисяч доларів і ціна ще далі буде зростати,по квартири вже годі казати, однокімнатна в містах-супутниках Києва вже 50 тисяч. Так що ринок просто шаленодинамічний.
  • 0

#25 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 22.02.2007 – 00:37

Нерухомість та власний бізнес.Але вигідніше нерухомість.
  • 0

#26 ДиСбАлАнС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ/Київ

Відправлено 23.02.2007 – 17:41

взагалі є в мене мрія.....
відкрити відеосалон....... де можна буде ходити з корзинкою (як в супермаркетах) і скидати туди купи фільмів....
щоб там були фільми на будь-який смак..... щоб була кімнатка з червоною ширмочкою))) де були б фільми типу ХХХ... щоб було кіно ВСІХ часів....
хочу таке діло розпочати в Франику, навіть знайшла місце.... мож хто знає: в кінці площі Міцкевича поряд з філармонією є якийсь гнилий магазинчик...так от Я ЙОГО ЗАБИЛА!.... от би приміщення викупила і замутила б таке.....
це реально замутити! думаю і стартовий капітал би нашкрябла.....

покишо тільки мрія.......
  • 0

#27 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 23.02.2007 – 17:45

усі гроші вкладаю у їжу для себе та власну справу (власне з якої частково гроші і отримаю) :-)

ДиСбАлАнС , шансів нуль, бо це не перспективно, усе, що треба мона зкачати з інету :( , хіба що відеосалон ти відкриєш онлайн.......
  • 0

#28 ДиСбАлАнС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ/Київ

Відправлено 24.02.2007 – 21:10

Перегляд дописуweb-nation.org (23.02.2007 17:42) писав:

ДиСбАлАнС , шансів нуль, бо це не перспективно, усе, що треба мона зкачати з інету :) , хіба що відеосалон ти відкриєш онлайн.......

це реально замутити, ну звичайно не без своїх пріколів. і взагалі хто тобі сказав що це НЕ перспективно..?
в нас в Франіку таких тєм нема... а всі відеокіоски що є то - це жалкоє подобіє на Джекі Чана)))
я думаю правильний маркетинг легко їх витіснить з ринку..... головне пробити товар..
а якшо ти думаєш про відсутність попиту, то якраз з цим все К.

і хорошу їдею підкинув.... можна було б паралельно он-лайн магазин завести....
всьо будєт)))... просто треба багато зусиль і мозкотрахання
  • 0

#29 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 26.02.2007 – 06:39

А у мене і так уже усе вкладено, є маленькі справи та прибуток - мені вистачає.
А от кому та куди вкласти, то діло кожного, для когось вигідно соїм займатися, бо йому це довподоби та по силам, для когось пропити останнє у кайф, комусь хай на депозиті повисить - не багато, але стабільно та надійно.
Кожному своє, а мріяти не завадить...
  • 0

#30 mafffri

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 24.09.2016 – 15:04

Я також вважаю,що нерухомість.Однозначно за вклади у новобудови. Звичайнотам є багато підводних каменів, про які є написано багато чудових статей, наприклад як оця, Згодна, що є безліч ризиків, повязаних саме з свибором забудовника тапроцесом укладання договорів та отримання прав власності. Але як кажуть, хто не ризикує, тойне п`є шампанського.
  • 0

#31 Diams

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 29.01.2017 – 22:53

У нас з чоловіком є ​​деякі накопичення. Дуже хотілося б як мінімум їх зберегти, а як максимум примножити. Шукаємо варіанти як це зробити найбільш просто і без ризику. Поки зупинилися на варіанті, що треба купувати нерухомість. Питання в тому де саме цю нерухомість купувати: у нас, в Україні, або може бути в Туреччині? Ось http://sadadglobal.com/ru/estate непогані пропозиції. Все більше на турецький варіант схиляємося. Як ви вважаєте реально буде будинок в Туреччині здавати в оренду і заробляти на цьому гроші?
  • 0

#32 conan

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 31.01.2017 – 08:57

все під матрацом
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних