Перейти до вмісту

Куди вкладати гроші?

Повідомлень в темі: 39

Опитування: Куди вкладати гроші? (43 користувачів проголосувало)

Куди вкладати гроші?

1. Банківські депозити (2 голосів [4.65%])

Процент голосів: 4.65%

2. Цінні папери (1 голосів [2.33%])

Процент голосів: 2.33%

3. Нерухомість (10 голосів [23.26%])

Процент голосів: 23.26%

4. Дорогоцінні метали (9 голосів [20.93%])

Процент голосів: 20.93%

5. Власний бізнес (16 голосів [37.21%])

Процент голосів: 37.21%

6. Ваш варіант (5 голосів [11.63%])

Процент голосів: 11.63%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 21.02.2007 – 19:40

всі їдуть до Києва як до Мекки, і зниження цін тут ще нескоро буде:) Хіба що наша верхівка все ж таки зробить ще пару-трійку мегаполісів....

гроші повинні працювати, тому я за варіант "своя спарва", звичайно якщо ти шариш в цьому і в тебе є "жилка" :(
  • 0

#22 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 21.02.2007 – 19:48

у золото!!!!! :(

як казав Б. Авербах "Нажити багато грошей - хоробрість, зберегти їх - мудрість, а уміло витратити - мистецтво."
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.02.2007 – 20:22

Перегляд дописуMarcos (21.02.2007 19:08) писав:

"повинно прийти " вже десь рік чутно, а тим часом попит на житло перевищує пропозицію. Так що великий "привед" тим хто передбачує крах ринку нерухомості.
Не рік, а від початку часів.... Але ж колись воно гепнеться, ге?

Перегляд дописуInferna (21.02.2007 19:37) писав:

всі їдуть до Києва як до Мекки, і зниження цін тут ще нескоро буде:( Хіба що наша верхівка все ж таки зробить ще пару-трійку мегаполісів....
Зважаючи на зростання цін, скоро буде дешевше побудувати будиночок неподалік столиці та їздити звідти-туди щодня...
  • 0

#24 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.02.2007 – 00:32

Перегляд дописуzav (21.02.2007 20:19) писав:

Не рік, а від початку часів.... Але ж колись воно гепнеться, ге?Зважаючи на зростання цін, скоро буде дешевше побудувати будиночок неподалік столиці та їздити звідти-туди щодня...
та розумієш зараз житло вже і за столицею вже ого-го.
Ну наприклад 10 соток землі біля Обухова ( за 40 км від Києва) вже коштує сорок тисяч доларів і ціна ще далі буде зростати,по квартири вже годі казати, однокімнатна в містах-супутниках Києва вже 50 тисяч. Так що ринок просто шаленодинамічний.
  • 0

#25 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 22.02.2007 – 00:37

Нерухомість та власний бізнес.Але вигідніше нерухомість.
  • 0

#26 ДиСбАлАнС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ/Київ

Відправлено 23.02.2007 – 17:41

взагалі є в мене мрія.....
відкрити відеосалон....... де можна буде ходити з корзинкою (як в супермаркетах) і скидати туди купи фільмів....
щоб там були фільми на будь-який смак..... щоб була кімнатка з червоною ширмочкою))) де були б фільми типу ХХХ... щоб було кіно ВСІХ часів....
хочу таке діло розпочати в Франику, навіть знайшла місце.... мож хто знає: в кінці площі Міцкевича поряд з філармонією є якийсь гнилий магазинчик...так от Я ЙОГО ЗАБИЛА!.... от би приміщення викупила і замутила б таке.....
це реально замутити! думаю і стартовий капітал би нашкрябла.....

покишо тільки мрія.......
  • 0

#27 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 23.02.2007 – 17:45

усі гроші вкладаю у їжу для себе та власну справу (власне з якої частково гроші і отримаю) :-)

ДиСбАлАнС , шансів нуль, бо це не перспективно, усе, що треба мона зкачати з інету :( , хіба що відеосалон ти відкриєш онлайн.......
  • 0

#28 ДиСбАлАнС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ/Київ

Відправлено 24.02.2007 – 21:10

Перегляд дописуweb-nation.org (23.02.2007 17:42) писав:

ДиСбАлАнС , шансів нуль, бо це не перспективно, усе, що треба мона зкачати з інету :) , хіба що відеосалон ти відкриєш онлайн.......

це реально замутити, ну звичайно не без своїх пріколів. і взагалі хто тобі сказав що це НЕ перспективно..?
в нас в Франіку таких тєм нема... а всі відеокіоски що є то - це жалкоє подобіє на Джекі Чана)))
я думаю правильний маркетинг легко їх витіснить з ринку..... головне пробити товар..
а якшо ти думаєш про відсутність попиту, то якраз з цим все К.

і хорошу їдею підкинув.... можна було б паралельно он-лайн магазин завести....
всьо будєт)))... просто треба багато зусиль і мозкотрахання
  • 0

#29 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 26.02.2007 – 06:39

А у мене і так уже усе вкладено, є маленькі справи та прибуток - мені вистачає.
А от кому та куди вкласти, то діло кожного, для когось вигідно соїм займатися, бо йому це довподоби та по силам, для когось пропити останнє у кайф, комусь хай на депозиті повисить - не багато, але стабільно та надійно.
Кожному своє, а мріяти не завадить...
  • 0

#30 mafffri

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 24.09.2016 – 15:04

Я також вважаю,що нерухомість.Однозначно за вклади у новобудови. Звичайнотам є багато підводних каменів, про які є написано багато чудових статей, наприклад як оця, Згодна, що є безліч ризиків, повязаних саме з свибором забудовника тапроцесом укладання договорів та отримання прав власності. Але як кажуть, хто не ризикує, тойне п`є шампанського.
  • 0

#31 Diams

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 29.01.2017 – 22:53

У нас з чоловіком є ​​деякі накопичення. Дуже хотілося б як мінімум їх зберегти, а як максимум примножити. Шукаємо варіанти як це зробити найбільш просто і без ризику. Поки зупинилися на варіанті, що треба купувати нерухомість. Питання в тому де саме цю нерухомість купувати: у нас, в Україні, або може бути в Туреччині? Ось http://sadadglobal.com/ru/estate непогані пропозиції. Все більше на турецький варіант схиляємося. Як ви вважаєте реально буде будинок в Туреччині здавати в оренду і заробляти на цьому гроші?
  • 0

#32 conan

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 31.01.2017 – 08:57

все під матрацом
  • 0

#33 Ranini

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 15.04.2017 – 01:32

Не слід ризикувати. Зараз такий час, що втратити весь свій вкладений настільки легко, як ніколи ..

А взагалі в даний час все більшу популярність набирає такий вид бізнесу як мікрофінансова діяльність. Такі організації пропонують своїм клієнтам так звані миттєві позики, які, як правило, складають не більше 15 тис грн. Одна з таких організацій приймає вклади під великі відсотки (до 36%).
  • 0

#34 Ellina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 16.04.2017 – 01:59

Кращий вид примноження грошей - це інвестиції. За останні 2,5 року успішно практикую інвестування в інтернеті. Головне - знайти оптимальний варіант, куди вкласти свої гроші з мінімальним ризиком. Про це знаю з особистого досвіду.
  • 0

#35 Mygrenb

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 17.04.2017 – 02:52

Дивлячись які гроші ... Є надійні інвестиційні / депозитні рахунки з прибутковістю до 20% річних у валюті. Може трохи, але зате гарантовано. Можна з такою ж прибутковістю в нерухомість, якщо є хоча б 35% від вартості.
  • 0

#36 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 17.04.2017 – 11:58

Перегляд дописуMarcos (15.02.2007 – 16:06) писав:

Ну....і так все ясно :). Сподіваюсь на ваші думки
якщо маєш мало - впісду вкладацй, якщо багато - у велику пісту
  • 0

#37 Петрова

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 19.04.2017 – 12:11

Як на мене, зараз вигідно займатися продажами, єдине, тут конкуренція дика просто. Так що доведеться вкластися в рекламу, без неї взагалі нікуди. І потрібно буде знайти постачальника, у якого б ціни на товар були нижче, ніж у ваших конкурентів. Наприклад, у мене товариш торгує електронними сигаретами, теж довго скаржився, що продажі йдуть туго. Зараз тут http://техника.od.ua/elektronnye-sigarety/ielektronnie-cigareti замовляє електронку за відносно низькими цінами (це оптовий магазин), ну і природно цим чіпляє свою частину аудиторії. Розкрутився ніби непогано, сказав, що в планах відкрити другий магазин.
  • 0

#38 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 19.04.2017 – 12:51

вкласти гроші у пісту - найвигідніше. зараз відкрили зі львова до турції авіарейси. турки приїхали з баблом. якщо взяти в оренду десяток пізд, то можна нехило піднятися. про київ і не кажу. секс-туризм у сталіцу процвітає.
тому не жалійте бабло, і вкладайте у молоді пізди
  • 0

#39 secret_tina

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Харьков

Відправлено 20.04.2017 – 19:38

вкладывай в биткоин - он решает ща
[ex]попалась москалька![/ex]