Перейти до вмісту

Щоденник

Повідомлень в темі: 179

#81 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 26.03.2007 – 20:54

Перегляд дописуbarashka (26.03.2007 20:02) писав:

мій брат спокійно може читати все, що в щоденнику написано, але не думаю, що йому то цікаво... тому й пишу... так би просто йому розповідала і норм;)
Я тепер також можу братові все розказати,він знає всі мої паролі (наприклад на e-mail).Але то було у 8 класі,а за рік я подорослішала :D

Перегляд дописуNo_way (26.03.2007 21:21) писав:

Мій прочитав,розповів все рідним та знайомим(!).Ще довго прикалувався наді мною...Як реклама рексони,страшний сон... :angry12: ;)
Неповезло...Мій брат навіть як щось прочитає,то я знаю що нікому не скаже. :itshe:
  • 0

#82 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 26.03.2007 – 22:29

Вже напевно завела третій щоденник! Ви ніколи не помічали, що в щоденнику пишуться в основному негативні речі, які нікому більше не можна розповісти! :angry12: ?І тоді він перетворюється в книгу жахів....Чи це тільки в мене так? Все зараз почала вести щоденник і записую туди тільки позитивне!
  • 0

#83 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 26.03.2007 – 22:35

Я намагаюся записувати в щоденник всі нагальні справи, які маю виконати до якогось певного періоду.
Але постійно забуваю записувати і постійно забуваю звірятися.
  • 0

#84 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 27.03.2007 – 09:33

Перегляд дописуpyrius (26.03.2007 23:35) писав:

Але постійно забуваю записувати і постійно забуваю звірятися.
Та, це серйозна проблєма. В мене таке буває, коли ліньки ручку діставати... :angry12:
  • 0

#85 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 27.03.2007 – 09:46

Колись давним-давно вела щоденник..так, щоб був..а потім переросла напевно....та і людина я не така, щоб все в собі тримати і на папір виписувати )) я підійду і в лоб скажу :angry12:

а таємниці... таємниці повинні бути в голові. інакше це вже інша назва )))))

• 0

#86 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 27.03.2007 – 12:51

Перегляд дописуNo_way (26.03.2007 21:21) писав:

Мій прочитав,розповів все рідним та знайомим(!).Ще довго прикалувався наді мною...Як реклама рексони,страшний сон... :itshe: ;)
Ото братик :D Гадаю батьки не в серйоз сприйняли його.Я помиляюсь?

Перегляд дописуAna (26.03.2007 23:29) писав:

Вже напевно завела третій щоденник! Ви ніколи не помічали, що в щоденнику пишуться в основному негативні речі, які нікому більше не можна розповісти! :angry12: ?
Так в мене тільки для цього щоденник і є ;) .....Знаєш,коли я відчуваю що вже не в змозі стримати все те що у мені зібралося,всі емоції,почуття і тд,коли чаша терпіння переповнилася, тоді я сідаю за комп і починаю нервозно стукати по клавішам....Допомагає як не дивно....А позитивні емоції тримаю при собі,насолоджуюся так би мовити :D
  • 0

#87 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.03.2007 – 14:43

А я навпаки :angry12: ..все хороше переважно записую..зате як приємно читати і знову це все переживати.. :itshe:
  • 0

#88 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 27.03.2007 – 18:45

Перегляд дописуAna (26.03.2007 22:29) писав:

Вже напевно завела третій щоденник! Ви ніколи не помічали, що в щоденнику пишуться в основному негативні речі, які нікому більше не можна розповісти! :itshe: ?І тоді він перетворюється в книгу жахів....Чи це тільки в мене так? Все зараз почала вести щоденник і записую туди тільки позитивне!
так... мій щоденник теж до недавнього часу був схожий на книгу жахів(гарно сказано)... але зараз не так... зараз навіть написала там:"тут початок життя!" і далі все хороше таке, весіннє... та змушувати себе писати тільки хороше все одно не варто... погане-то в тобі залишається... то краще нехай іде на папір... бумага всьо тєрпіт... :angry12:
  • 0

#89 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.10.2007 – 22:54

Мій щоденник - це моє серце... ;)
  • 0

#90 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.10.2007 – 00:41

Цитата

а взагалі пишу те що думаю, кого люблю, що відчуваю і так далі...отакі діла. а самий кайф читати потім через якийсь час свої каракулі! весело...а головне після перегляду каракульок завжди чомусь присутня думка: 'яка ж я дитина була тоді! ' іноді буває стрьомно.

Аналогічно.
Веду вже 3 роки, хоча пишу в ньому не кожен день.
  • 0

#91 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 26.10.2007 – 01:00

Перегляд допису_saljama_ (25.10.2007 23:54) писав:

Мій щоденник - це моє серце... ;)
і цікаво ж скільки біт інформації воно запам'ятовує? Що ви робили скажімо 22 жовтня 2002 року? Що там Вам серце каже? :cry: Серце штука гарна, але я б порадив (звичайно вибір за Вашим Серцем) завести не настільки глобальний щоденник, а записничок може? :)

Перегляд дописуEmdi (26.10.2007 01:41) писав:

Аналогічно.
Веду вже 3 роки, хоча пишу в ньому не кожен день.
Похвально!!! :)
  • 0

#92 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.10.2007 – 01:12

Я маю щоденник. Завела його кілька років назад, коли зрозуміла, що то мій найкращий та найвірніший співбесідник та друг. Його звати Мацько (навіть не знаю, звідки я взяла цю назву). По рахунку він вже четвертий. То як ніби історія в кількох частинах. Я туди записую все, що відбувається. ВСЕ! Іноді про нього забуваю, або ліньки писати. Ось тепер я забула про нього на три місяці.
Моя подруга порадила викинути цю "депресивну річ". І я з нею погодилась, що то є досить депресивно...проте не викинула. Колись, можливо, коли я стану відомою людиною (та як і не стану), комусь буде цікаво прочитати моє життя.
  • 0

#93 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 26.10.2007 – 01:14

Перегляд дописуОлеська (26.10.2007 02:12) писав:

Колись, можливо, коли я стану відомою людиною (та як і не стану), комусь буде цікаво прочитати моє життя.
Ставай президентом!!! ;)
  • 0

#94 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 01:17

Перегляд дописуGENTOR (26.10.2007 02:14) писав:

Ставай президентом!!! ;)

Залюбки!!!
  • 0

#95 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.10.2007 – 01:38

Колись вела. Збилась. Навіть не хочу читати що там, бо дурно стане.

Перегляд дописуОлеська (26.10.2007 01:12) писав:

Я маю щоденник. Завела його кілька років назад, коли зрозуміла, що то мій найкращий та найвірніший співбесідник та друг.

Співчуваю
  • 0

#96 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 01:44

Перегляд дописучорно-біла (26.10.2007 02:38) писав:

Колись вела. Збилась. Навіть не хочу читати що там, бо дурно стане.
Співчуваю

Чому? У мене є друзі, справжні друзі. Але не хочеться грузити когось своїми проблемами, роздумами (й сама не люблю, як мені хтось виливає душу). А папір все стерпить. До того ж є ще дві причини для ведення щоденника. 1. В мене погана пам"ять. 2. Корисно іноді перечитувати попередньонаписане, робити висновки щоб не повторюватись. Є ще й третя (не при хлопцях буде сказано) - календар місячних.
  • 0

#97 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.10.2007 – 01:50

Перегляд дописуОлеська (26.10.2007 01:44) писав:

Чому? У мене є друзі, справжні друзі. Але не хочеться грузити когось своїми проблемами, роздумами (й сама не люблю, як мені хтось виливає душу). А папір все стерпить. До того ж є ще дві причини для ведення щоденника. 1. В мене погана пам"ять. 2. Корисно іноді перечитувати попередньонаписане, робити висновки щоб не повторюватись. Є ще й третя (не при хлопцях буде сказано) - календар місячних.
Мені просто здається, що співбесідником він аж ніяк не стане, але оскільки не любиш слухати чужих проблем, то я можу зрозуміти, чому Мацько став найкращим твоїм другом. :)
Про " не при хлопцях буде сказано"- це круто! Я впевнена, що вони не прочитають ;)
  • 0

#98 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 26.10.2007 – 09:07

А я здавна веду щоденник...Веду досі...Правда, записую туди щось раз на кілька місяців)).Переважно я не пишу в щоденнику виключно про щось хороше, чи щось погане, чи те, що я маю зробити. Я підсумовую, аналізую якісь події у моєму житті і житті друзів, намагаюсь подивитись на це все очима спостерігача, а не учасника. Це - такі-собі "листи до самої себе"))...
  • 0

#99 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Kiev

Відправлено 26.10.2007 – 13:24

Можливо то виглядає якось дивно як на хлопця, але не дивлячись на це я маю щоденник. Записую туди те про, що хочеться постіно пам*ятати... а також те, що хочеться забути але воно потрібне і наз. життєвим досвідом.
Помітки в старенькому зошиті роблю рідко, але досить влучно!
  • 0

#100 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 26.10.2007 – 14:52

колись був щоденник, але після того як його прочитали мої парентс ;) , то я його викинула, зараз є тільки ЖЖ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних