Перейти до вмісту

Щоденник

Повідомлень в темі: 179

#61 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 03.03.2007 – 20:40

веду, але зараз десь загубила...:( та пофігу я вже на листочках шкрябаю. а взагалі пишу те що думаю, кого люблю, що відчуваю і так далі...отакі діла. а самий кайф читати потім через якийсь час свої каракулі! весело...а головне після перегляду каракульок завжди чомусь присутня думка: 'яка ж я дитина була тоді! ' іноді буває стрьомно. типу раніше була така весела і взагалі без комплексів, а зараз...
ну праєхалі як казала одна панянка ВІКА...
  • 0

#62 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 03.03.2007 – 20:57

Перегляд дописуБісенятко (3.03.2007 16:29) писав:

Фу, і не подумаю завести щоденник... пробувала один раз завести , але ні.. вважаю це непотрібним. Якось банально все це... І, крім того, все своє тримаю при собі, думки та емоції також:blink:
Медициною доказано що таїти в собі негативні емоції дуже шкідливо для здоров*я,а якщо виговоритись,с кимось цими емоціями поділитися,то людині стає набагато легше і негативний вплив емоцій на людину зменшується десь вдвічі. <_< :blink: :cool2:

Перегляд дописуmetamoreFoZza (3.03.2007 20:37) писав:

веду, але зараз десь загубила...:blink: та пофігу я вже на листочках шкрябаю. а взагалі пишу те що думаю, кого люблю, що відчуваю і так далі...отакі діла. а самий кайф читати потім через якийсь час свої каракулі! весело...а головне після перегляду каракульок завжди чомусь присутня думка: 'яка ж я дитина була тоді! ' іноді буває стрьомно. типу раніше була така весела і взагалі без комплексів, а зараз...
ну праєхалі як казала одна панянка ВІКА...
О да.......Це справді дуже весело)))

Повідомлення відредагував ФАК ІТ ОЛЛ!!!: 03.03.2007 – 20:58

• 0

#63 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 10:50

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (3.03.2007 20:54) писав:

Медициною доказано що таїти в собі негативні емоції дуже шкідливо для здоров*я,а якщо виговоритись,с кимось цими емоціями поділитися,то людині стає набагато легше і негативний вплив емоцій на людину зменшується десь вдвічі. :prapor3: :tryzub: :tryzub:

Я то виговорюсь, але не випишусь:tryzub: А для випуску емоцій в мене на стіні дартс висить, і музика грає

Хм, інтраверт??? Дайте хтось посилання на тест

Повідомлення відредагував Kassandra: 17.03.2007 – 22:42

• 0

#64 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 06.03.2007 – 01:21

Маю, вже 2 роки веду і вам раджу, цікава то річ, дивишся на себе зі сторони, вдосконалюєшся!
  • 0

#65 L'o_Malъvina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:киїф

Відправлено 06.03.2007 – 14:23

вела мабуть роки зо три.потім закинула.зараз є жж.мені його вистачає...
а ті старі перечитую з періодичністю в місяців п*ять...і справді дивишся на себе зі сторони... :prapor3:
  • 0

#66 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 06.03.2007 – 20:46

Не можу вести щоденник. Буває, що хочу щось записати, але щоденно писати просто не хочеться - лінуюся. Та й є що робити ніж писати.
  • 0

#67 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.03.2007 – 22:32

Нащо Писати? ну просто не розумію..чесно... нег. емоції??? та піди на балкон і прокричи все шо хочеш)) і писати не треба )) крапка.
  • 0

#68 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 09.03.2007 – 11:43

Перегляд дописуЗлодюжка (8.03.2007 22:29) писав:

Нащо Писати? ну просто не розумію..чесно... нег. емоції??? та піди на балкон і прокричи все шо хочеш)) і писати не треба )) крапка.
Правильно!
А взагалі щоденники створені для того, щоб їх коли-небудь прочитала особа, про яку там пишеться. Хоча він і ховається, але підсвідомо людина хоче, щоб її емоції і думки почули.
  • 0

#69 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 13.03.2007 – 16:23

Перегляд дописуbarashka (2.03.2007 12:28) писав:

ого! в тебе виходить планувати день??? поважаю... :) багато разів намагалась, але нічо не виходить! ;) ;) ;) ;)
мерсі за компліман... це, до речі, нескладно...але до того, як це почало вдаватися, я розписував день до дрібниць: 07.00 підйом;
07.01 цигарка;
07.04 душ :)
Щось типу було... А зараз - планування стосовно якихось справ по роботі, відвідин громадських заходів та інакшого. Ну, приміром, репетиція, вечірка тощо і що для цього потрібно... На жаль, Київ місто велике, й інколи при плануванні помиляєшся на цілу годину, щоб дістатися потрібного місця... Часу не вистачає навіть сходити по хліб :box: чи зварити супець :8: Тому раз на тиждень має бути хоча б півдня, присвячених собі коханому, аби зварити їсти, відіспатись... Для цього й веду щоденник.

Перегляд дописуbarashka (2.03.2007 21:34) писав:

коротше, я вважаю, що справжній щоденник, це коли пишеш від душі... ;) а коли просто так починають все підряд записувати туди... то вже мемуари... чи хроніки там якісь! :cool1:
Ну ні... Все підряд напевно ніхто не пише... Планувати день - це теж від душі, щоб потім не кліпати очима, мовляв, *ля, не встиг... Замітки, уривки розмов, цікаві фрази, припливи натхнення, почуття - це прекрасно лягає на папір або в електронну пам'ять... усе ж від душі, бо тебе зачіпає...
  • 0

#70 speYsar

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2007 – 19:59

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (13.02.2007 17:10) писав:

Отже мова йтиме звісно не про шкільний щоденник,а про скажімо так звичайний,в якому можна зберігати почуття ,мрії ,емоції...
Отож......Ви маєте щоденник???
Ні, не маю і не хочу
Я взагалі не розумію як можна ділитись своїми почуттями з іншими людьми
А писати для себе - не бачу жодного сенсу
  • 0

#71 Юрік не дурік

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто: Львів

Відправлено 14.03.2007 – 17:52

Завжди хочу почати писати, але руки не доходять.
  • 0

#72 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 15.03.2007 – 16:38

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (13.02.2007 17:10) писав:

Отже мова йтиме звісно не про шкільний щоденник,а про скажімо так звичайний,в якому можна зберігати почуття ,мрії ,емоції...
Отож......Ви маєте щоденник???
[font=Arial] :cry: Угу, маю. Він такий чорненький-невеличкий. Він просто інколи необхідний. :angry1: І найчастіше коли погано. У мене є найкращі подруги, я їм те саме розповім, але напишу і якось...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  mp3_003.gif   10.72К   0 Кількість завантажень:

• 0

#73 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.03.2007 – 13:01

Я також вела колись щоденник....зараз є такі моменти коли хочеться просто викласти на папір те що в душі, і забути....але нажаль коли я заглядаю до нього там нема де написати, і я починаю його читати....ви неповірете але після декількох сторінок настрій піднімається, стає радісно на душі...люблю щоденник, він своєрідна машина часу.Цікаво на себе дивитися збоку ше й в минулому... :angry1:
  • 0

#74 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 17.03.2007 – 15:52

в 10 класі вела майже цілий рік.... :angry1: а потім подумала - а нашо? :cry: заставляти себе доводиться.... зараз пишу нечасто, і то не щоденник, а такі опуси всякі, типу роздуми, переважно на віддалену тему...
а органайзери типу щоденник - супер річ :8:
  • 0

#75 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 18.03.2007 – 00:54

Щоденника мав лише школі... :angry1: :cry: А такого щоденника, що обговорюється, не мав і не маю... ))

На мою думку, писати те, що переживаєш, що на душі потрібно лише для того, щоб його хтось читав - тобто для історії... ))
  • 0

#76 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.03.2007 – 20:10

zav
якщо Ви супермодер,то на Вас поширюється правила,а отже якщо бачите флуд,то не ліпіть у повідомленнях користувачів коменти,а дійте(ставте попередження,видаляйте флуд,або хоч на худий кінець пишіть скаргу,на яку ви свого часу давали посилання)...
флуд тут
  • 0

#77 Kit

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 16:24

Є і це добре деколи буває пасчкудно на душі і нема з ким поговорити, то пишеш все що в голову приходить,свої почуття, стосунки з людьми емоції ,а через деякий час це читаєш і прикольо є шо почитати.А колись на старості літ напишу мемуари по ньому!!! :angry12:
  • 0

#78 Real Angel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 26.03.2007 – 18:39

Я у 7-8 класах вела щоденники (їх в мене було декілька),а потім дізналась що мій брат читає те все,що там написано...Відчуття було не з приємних...Але добре що то був брат (все таки рідний),а не хтось інший.Відтоді щоденників не веду. :angry12:
  • 0

#79 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 26.03.2007 – 19:02

Перегляд дописуКіса (26.03.2007 18:39) писав:

Я у 7-8 класах вела щоденники (їх в мене було декілька),а потім дізналась що мій брат читає те все,що там написано...Відчуття було не з приємних...Але добре що то був брат (все таки рідний),а не хтось інший.Відтоді щоденників не веду. :angry12:
мій брат спокійно може читати все, що в щоденнику написано, але не думаю, що йому то цікаво... тому й пишу... так би просто йому розповідала і норм:itshe:
  • 0

#80 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 26.03.2007 – 20:21

Перегляд дописуbarashka (26.03.2007 20:02) писав:

мій брат спокійно може читати все, що в щоденнику написано, але не думаю, що йому то цікаво... тому й пишу... так би просто йому розповідала і норм;)
Мій прочитав,розповів все рідним та знайомим(!).Ще довго прикалувався наді мною...Як реклама рексони,страшний сон... :angry12: :itshe:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних