Перейти до вмісту

Щоденник

Повідомлень в темі: 179

#101 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.10.2007 – 14:55

[quote name='bulba' date='26.10.2007 15:52' post='188479']
колись був щоденник, але після того як його прочитали мої парентс ;) , то я його викинула, зараз є тільки ЖЖ
[/quo

До речі, відтоді, як почала спілкуватись в інтернеті (зокрема в Теревенях), щоденник мій сумує...
  • 0

#102 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 26.10.2007 – 14:58

В мене колись був щоденничок, років у 13-14. Пам*ятаю, було в мене тоді страшне нерозділене кохання... Зараз свої почуття та емоції часто у віршах виливаю.
  • 0

#103 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 27.10.2007 – 17:55

ні щоденника я немаю, але маю зошит в який я вписую досить непогані думки, переживання, тобто крик душі...
  • 0

#104 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.10.2007 – 18:06

Щоденнник я веле ну може десь по місяцю з кожного року мого життя в Старшій школі... тепер перечитую свої вилиті страждання ;) і думаю що все це таке було дріб"язкове... краще поглинати всю інформацію яка навколо тебе і переживати свої відчуття, а не зациклюватись на них... хоча дуже багатьом людям щоденники потрібні, для кращого розуміння самих себе... це дуже навіть нпогана річ...
  • 0

#105 djhsfkehdsj

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 27.10.2007 – 20:52

Декілька раз заводила. Останній раз вела роки два мабуть і закинула. Не турбуюсь, що його хтось прочитає, з моїм-то почерком ;)
  • 0

#106 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 28.10.2007 – 00:05

У мене щоденика не має, проте дуже хоіла б мати десь в інеті. Може хтось підскаже як це можна зробити?
  • 0

#107 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • 524 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.10.2007 – 00:20

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (13.02.2007 18:13) писав:

Отже мова йтиме звісно не про шкільний щоденник,а про скажімо так звичайний,в якому можна зберігати почуття ,мрії ,емоції...
Отож......Ви маєте щоденник???
Немаю..та і ніколи не заводила...але ось нещодавно почала користуватись ЖЖ.
  • 0

#108 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.01.2008 – 16:16

Веду.Пишу все що думаю,малюю,вірші деколи складаю :D
  • 0

#109 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 08.01.2008 – 18:23

не займаюсь таким, бо якщо попаде в не ті руки, то буде горе :D
  • 0

#110 Хельга Полянська

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.01.2008 – 10:15

от фак) хотіла викласти таку саму тему))
знаєш, я почала вести щоденники класі в 7-му певно, коли почались якісь мутки з хлопчиками... останній свій щоденник я спалила кілька днів тому...
це був навіть не щоденник, а просто зошит, який я завела кали почала зустрічатись зі своїм першим хлопцем, щоб описувати всі подробиці та особливості стосунків... листків через 15 стосунки скінчились і потім я вирвала ці листки, а зошит лишила... з"явився новий хлопець і я вирішила, що цей зошит я вже точно присвячу йому! Так і вийшло... та я завджи знала, бо відчувала, що скінчиться зошит - скінчаться й стосунки: або ми нарешті будемо разом або розійдемось зовсім. Так і вийшло. Причому останній запис був абсолютно позитивний з тим, що все закінчилось, більше нічого не буде, але я певна що буде хтось і щось набагато краще! А потім дивлюсь - якщо вийняти в кінці ті листки, що лишились від вирватих, то це виходить останній запис! До останнього рядочка! Пишучи його я навіть не помітила... Таки дійсно... так і вийшло: скінчився зоший - скінчилась наша з ним історія... Але я заклала в цьому початок чогось нового. А потім, знаєш, просто пішла і кинула цей зошит в камін і півторарічна історія щезла в обіймах вогню навіки... Я дивилась на це абсолютно спокійно. Не шкодувала і не буду. Все так все. І ще, остаточно вирішила - більше ніяких щоденників!!! :unsure:
А навіщо? Чи буду я їх перечитувати? Може й буду, та це важко - окунаюсь в минуле, а навіщо? Минуле є минулим і має залишатись ним! Всі хлопці, про яких я писала в своїх щоденниках, лише в них і лишаються. Спогади... А я не хочу спогадів! Я хочу щоб хтось був поряд завжди!!!
Так що більше ніяких щоденників! Просто життя!!! :cool1:

Перегляд дописуТаньчик (28.10.2007 00:05) писав:

У мене щоденика не має, проте дуже хоіла б мати десь в інеті. Може хтось підскаже як це можна зробити?
http://www.liveinternet.ru/ :)

Повідомлення відредагував Хельга Полянська: 10.01.2008 – 10:18

• 0

#111 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 10.01.2008 – 10:44

Не заводжу щоденників, бо є можливість, що те, що я пишу прочитає ще хто- небудь(просто випадково). Не хочу, щоб люди знали мої думки, емоції, почуття, кому це насправді потрібно я й сам розкажу, а інших прошу не лізти в душу.
  • 0

#112 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 10.01.2008 – 11:29

Щоденник - погана річ! Він ні до чого доброго не доведе!

Цитата

думаю що все це таке було дріб"язкове... краще поглинати всю інформацію яка навколо тебе і переживати свої відчуття, а не зациклюватись на них...

Сам колись мав щоденник - вів його два дня ... =))
  • 0

#113 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 10.01.2008 – 17:28

Веду щоденник з 2004 року. Цікаво деколи витягнути його,почитати,що і як було.Зараз старі записи читаю і думаю:"Які глупства!" але ж тоді це все сприймалось так серйозно! Та,бувало,брат заглядав,але то таке..Бувають моменти,коли треба виговоритись,але нема кому...мені стає набагато легше,коли все випишу на папері,а іноді в ході писанини проглядається вирішення проблеми..
  • 0

#114 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.01.2008 – 19:13

щоденник - корисна штука, дає змогу подивитись на себе зі сторони :happy1:
якщо погано, то можна написати про те, або почитати свої мемуари і посміятись, або накрайняк знайти моменти коли бувало і гірше :D
  • 0

#115 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 11.01.2008 – 00:50

Було, щось таке на подібне.
Записувала вірші, які присвячувала певним подіям, якихось переживань, присвячувала певним хлопцям, були також наброски моїх картин, і мелодій, які всі були присвячені певним особам.
Цікаво тепер перечитати, згадати, заграти мелодію на фортепіано.
Деколи аж пробиває настальгія до сліз :happy1:
  • 0

#116 maxkonov

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Одесса

Відправлено 11.01.2008 – 00:58

ну якщо ви про шкільний щоденник то у мене ще с початку року батьки не підписувалися
а якщо про такий то навіщо він потрібен тільки час забирає
  • 0

#117 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 12.01.2008 – 18:05

Перегляд допису_saljama_ (25.10.2007 22:54) писав:

Мій щоденник - це моє серце... :)

Оце правильно! :P

І я вела щоденники... Але мені ніколи не подобалось писати самій собі, це якось гнітило мене, але хотілось, щоб якась людина його почитала і все зрозуміла. Описувала свої почуття, мрії, бажання, сподівання, ділилася сама з собою своїми думками... Це майже як хочеш попросити у когось пораду, а доки напишеш все у зошиті, якось воно і відповідь стає зрозумілою.

Потім я десь прочитала чи почула, що можна вести щоденник зовсім не так, як це робить більшість. Просто можна писати про своє уявне життя, таким, яким би ви хотіли його побачити. Я вирішила спробувати... І ви знаєте... Я написала те, чого не було, але це було моєю великою мрією... Я написала все в подробицях і мене так захопила це діло, що я вирішала краще писати про своє уявне життя, навіть трошки фантастичне, дивне. Чому ж без кінця жалітися тому зошитові, якщо можна написати як збулася моя мрія? :D

Кожного дня я придумувала щось нове і цікаве, уявляла себе зіркою, писала "ох, у мене скоро зйомка відеокліпу"... Весело :( А згодом мені все це так набридло, я взяла свої щоденники (а їх було 3 чи 4 зошити) і спалила. Бачила як вони горіли.. :P

Тепер щоденника не веду і не хочу! Найкращі моменти я завжди держу в сврєму серці, у своїй пам"яті.
  • 0

#118 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.01.2008 – 18:09

Перегляд дописуNana (12.01.2008 18:05) писав:

Тепер щоденника не веду і не хочу! Найкращі моменти я завжди держу в сврєму серці, у своїй пам"яті.
а потім приходить дядько Склероз :( і все вигрібає :)
  • 0

#119 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 02.02.2008 – 20:44

А я маю... Що можу сказати? Так, мабуть краще виговорюватися друзям, близьким, але часом дійсно не виходить, часом навіть сама не розумію про що пишу, то чого ж хтось має розуміти? Щоденник - це конструктивний діалог з самою собою, це вірші, розповіді, часом листи... Як настрій складається так думки і набувають форми)))
  • 0

#120 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 02.02.2008 – 20:52

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (13.02.2007 17:13) писав:

Отже мова йтиме звісно не про шкільний щоденник,а про скажімо так звичайний,в якому можна зберігати почуття ,мрії ,емоції...
Отож......Ви маєте щоденник???
й гадки не маю, що воно таке
о_О
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних