Перейти до вмісту

Майстер і Маргарита

Повідомлень в темі: 38

#21 Інший

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 17.02.2007 – 20:37

фільм не сподобався. попса! після "Собаче серце" бачу "Майстра та Маргариту" тільки в тих тонах і в тій постановці. А деякі актори сподобались, особливо: Азазело, Коров'єв, Воланд, а також грішно було б забути дядьку Дімку Нагієва(Іуда). Десь в передачі останній розказував, начебто це він мав грати Ієшуа, але сам відмовився і режисер чи то щоб поглазувати над ним чи від ємоцій віддав йому роль Іуди. Взагалі він всюди гарно грає (імхо звичайно) Особливо його проєкт "Обережно модерн" сміявся завжди до сліз.
Не сподобались: Маргарита, Ієшуа.
Не визначився : центуріон.(дуже колоритний артист, але щось там не хватає)

п.с. щось запізно обговорюємо це кіно, не вчора вроді показували.
  • 0

#22 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2007 – 23:12

Перегляд дописуlyanochka (17.02.2007 17:54) писав:

Що є, то є.Читаючи книжку, кожний для себе змальовує в уяві тих чи інших героїв.Я рахую, що актори підібрані вдало, всі окрім Галкіна.Він перезнімався у всякій фігні і це заважає мені принаймні його сприйняти в тій ролі.Але всі - від самої Маргарити, мастера, Воланда....і, звичайно, ієшуа - ті, кого я уявляла.Безруков - це його роль, я не дивилась інші його фільми, мала уяву про нього, але тільки від його голосу картинка ставала закінченою.А вот щодо самого твору і фільму - я вважаю, що це брєд!!!!!Мені не сподобалось!!!!Не читати, не дивитись!
хм...оце цікаво.ані твір, ані фільм людині не подобається, а от актори на її думку підібрані вдало.
щодо Галкіна...а це не

Цитата

брєд!!!!!
асоціювати актора з усіма іншими ролями? Он Безруков в неменшій фігні поназнімався))) Ви б ще усі ролі Басілашвіллі в образ Воланда втиснули)))

Neorlandina

Цитата

Але ж "Ідіот" сам по собі як мексиканський серіал - то вона його любе, то він її нє, то ше шось...
тут він до речі краще постарався. але суть роману аж ні як не в тому хто кого любить...тоді б і назва була іншою.

Цитата

Після шаленої популярності "Ідіота" і виникла така ідея - екранізувати відомий роман Булгакова, який і так всі люблять. Але нічого хорошого з того не вийшло.
ідея виникла ой як давно, задовго до "Ідіота". але зняти досі не виходило. та і те, що зняли...
ну може хто не читав роман і дивитиметься із задоволенням. в якості ознайомлення молоді(і не тільки) з класичною літературою піде)))
  • 0

#23 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 18.02.2007 – 11:08

[quote name='Зимова Дівчина' date='17.02.2007 23:09' post='83918']
хм...оце цікаво.ані твір, ані фільм людині не подобається, а от актори на її думку підібрані вдало.
щодо Галкіна...а це не асоціювати актора з усіма іншими ролями? Он Безруков в неменшій фігні поназнімався))) Ви б ще усі ролі Басілашвіллі в образ Воланда втиснули)))

актори підібрані вдало, бо, читаючи книгу, уявляла їх приблизно в таких образах,а якщо Безруков, знімаючись"в всякій фігні", знайшов себе в цій ролі(принаймні для глядача), то Галкінне не зміг побороти стереотип(це не тільки моя думка).А те, що сама ідея роману , а тоді і фільму мені не довподоби, не заважає мені мати симпатії щодо окремих акторів і їхніх героїв!
Neorlandina
  • 0

#24 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 18.02.2007 – 11:26

lyanochka
не сперечаюсь, скільки людей - стільки думок.
проте здивували...щодо Галкіна вперше чую таку думку(як на мене він один з небагатьох хто впорався з роллю), як в принципі і щодо вдало підібраної актриси на роль Маргарити. ви перша(на моїй пам'яті), хто вважає цей вибір вдалим.
  • 0

#25 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.02.2007 – 12:22

Перегляд дописуЗимова Дівчина (18.02.2007 11:23) писав:

lyanochka
проте здивували...щодо Галкіна вперше чую таку думку(як на мене він один з небагатьох хто впорався з роллю), як в принципі і щодо вдало підібраної актриси на роль Маргарити. ви перша(на моїй пам'яті), хто вважає цей вибір вдалим.
Во-во :cool2: Галкін таки впорався з роллю, непогано так..... Ну на рахунок Маргарити, я нічо не скажу...... :( :yes:

Повідомлення відредагував DickNose(Sic): 18.02.2007 – 12:25

• 0

#26 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 18.02.2007 – 13:06

[quote name='Зимова Дівчина' date='18.02.2007 11:23' post='84011']
lyanochka

що є, то є!може розбіжність через різність у оточенні чи може ще через щось?просто ті люди, які з мого оточення мають приблизно такуж думку...але знов-таки - скільки людей - стільки думок!
  • 0

#27 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 18.02.2007 – 13:49

Цитата

що є, то є!може розбіжність через різність у оточенні чи може ще через щось?просто ті люди, які з мого оточення мають приблизно такуж думку...але знов-таки - скільки людей - стільки думок!
ооооооооо ну оточення занадто вже різноманітне це для початку. а потім з дня прем'єри фільму вже більше року минуло, його вже обговорили вздовж і впоперек. варіанту вдалий вибір Маргарити ще не зустрічала))
  • 0

#28 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень

Відправлено 18.02.2007 – 13:54

Перегляд дописуЗимова Дівчина (18.02.2007 13:46) писав:

ооооооооо ну оточення занадто вже різноманітне це для початку. а потім з дня прем'єри фільму вже більше року минуло, його вже обговорили вздовж і впоперек. варіанту вдалий вибір Маргарити ще не зустрічала))
що я можу сказати?Зустріла!
  • 0

#29 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 19.02.2007 – 06:46

Привкольна стрічка, з гарним акторським складом та без змін суті книги Булгакова, мені сподобався.
  • 0

#30 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 20.02.2007 – 20:29

А мені спободобався фільм!!! ;)
Просто в захваті від гри Абдулова )))))))) Фагот - мій кумир :pardon:
деякі були моменти смазані, але в цілому, все на рівні. На високому.
  • 0

#31 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 20.02.2007 – 20:44

Книгу люблю дуже. Фільм теж вельми цікавий. Хоча і уявляла я собі багатьох героїв-персонажів інакше, все одно весело частенько було. І головне - мої знайомі, які книгу на дух не переносять, із задоволенням фільм дивилися ;)
  • 0

#32 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 20.02.2007 – 23:49

О, ще згадала як можна похаяти фільм.
Просто жахливий у них вийшов Бегемот! Хто то вигадав робити ляльку, чи шо в них таке було?
Коли Бегемот був людиною (Бизов його грав, здається) то ще нічого, навіть сподобалося. Але та лялька.... жах. Такий образ сам по собі колоритний, а вони його зіпсували.
Бегемот для мене раніше був улюбленим героєм книги. А в фільмі він якийсь зовсім неживий і схожий на пронафталінене опудало із природознавчого музею. Ганьба!
Всьо. Я закінчила.
  • 0

#33 SkyNET

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 23.02.2007 – 18:06

Фільм для того і тре - кому читати впадло :)

а так взагалі мені сподобався :(

Повідомлення відредагував SkyNET: 23.02.2007 – 18:07

• 0

#34 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 24.02.2007 – 15:02

тут всі пишуть, що книжка набагато краще і так далі.... :) але я після закінчення серіалу перечитала. сценарій - майже дослівно текст книги. ось. :P а ще я обожнюю воланда. та актора, що його грає. то просто геніально. :angry:

Перегляд дописуNeorlandina (21.02.2007 00:46) писав:

О, ще згадала як можна похаяти фільм.
Просто жахливий у них вийшов Бегемот! Хто то вигадав робити ляльку, чи шо в них таке було?
Коли Бегемот був людиною (Бизов його грав, здається) то ще нічого, навіть сподобалося. Але та лялька.... жах. Такий образ сам по собі колоритний, а вони його зіпсували.
Бегемот для мене раніше був улюбленим героєм книги. А в фільмі він якийсь зовсім неживий і схожий на пронафталінене опудало із природознавчого музею. Ганьба!
Всьо. Я закінчила.
то не лялька була. то карлик в костюмі. :pardon:

а! ще згадала! я обожнюю музику з цього серіалу. ну до сказу просто.... :wub: :blink:
  • 0

#35 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 24.02.2007 – 16:07

Перегляд дописуbarashka (24.02.2007 14:59) писав:

а! ще згадала! я обожнюю музику з цього серіалу. ну до сказу просто.... :P :pardon:
Да, музика там суперова...... Респект тому, хто написав...... Нажаль не знаю хто це.... :angry: :)
  • 0

#36 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень

Відправлено 24.02.2007 – 17:18

Цитата

Да, музика там суперова...... Респект тому, хто написав...... Нажаль не знаю хто це....
Автор Карнолюк чи Корнолюк. Якщо треба, то у темі пошуку музики десь було
  • 0

#37 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 24.02.2007 – 23:24

Перегляд дописуScorpion (24.02.2007 18:15) писав:

Автор Карнолюк чи Корнолюк. Якщо треба, то у темі пошуку музики десь було
треба-треба!!!!! :) корнелюк його здається звати.
  • 0

#38 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень

Відправлено 25.02.2007 – 11:36

Цитата

треба-треба!!!!! корнелюк його здається звати.
Щоб не ритися по темах, викладу тут. Качайте на здоров*я
Закачати
  • 0

#39 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 25.02.2007 – 13:56

Так Корнелюком його звуть. Той самий Корнелюк шо співає "Тааам дляяяя мєняяяя гаріііііт ачаааааг...." у саундтреці до "Бандитського Петербургу"

Про саундтрек - він був однією із причин, чому я не змогла подивитися цей серіал повністю. Мене тупо БІСИТЬ цей саундтрек. Він одноманітний, не цікавий і надміру пафосний....
(шкода шо немає смайла, що блює...)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua