Перейти до вмісту

Чи можна виправдати самогубство ?

Повідомлень в темі: 453

#441 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.11.2012 – 13:41

Перегляд дописуВіллі Вонка (06.11.2012 – 13:19) писав:

Повинна не перейматися іншими ,а думати головою.Найпростіше - це піти з життя по дурі.А те що без тебе комусь буде важко жити,що можливо діти залишаться сиротами, і т.д., то по барабану.
Недавно мав випадок по сусідству.Жінка повісилась, бо бачте,чоловік зрадив.І що доброго і кому вона доказала? Лишила донечку малу сиротою.Оце егоїстично.Бо подумала про свою обіду,а те,що дитину лишає саму в житті- НЕ ДУМАЛА.А тому чоловікові що, як гуляв при живій,то буде гуляти і при мертвій.А дитина сама....
Я би не судила так прямолінійно. Є різний поріг чутливості до фізичного, а отже - різний і до психологічного болю. Є таке поняття як депресія (це діагноз, а не сплін у міжсезоння). В такому стані, буває, що й не тільки самих себе на смерть прирікають. І це не егоїзм, а саме хвороба. Проте людина дійсно в цей час неспроможна думати ні про кого і ні про що, окрім травмуючого фактору.
  • 0

#442 Віллі Вонка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 06.11.2012 – 14:05

Перегляд дописуtaraBooka (06.11.2012 – 13:41) писав:

Я би не судила так прямолінійно. Є різний поріг чутливості до фізичного, а отже - різний і до психологічного болю. Є таке поняття як депресія (це діагноз, а не сплін у міжсезоння). В такому стані, буває, що й не тільки самих себе на смерть прирікають. І це не егоїзм, а саме хвороба. Проте людина дійсно в цей час неспроможна думати ні про кого і ні про що, окрім травмуючого фактору.
Це ж як треба обожнювати того козла,щоб таке собі зробити і лишити бідною дитинку.
  • 1

#443 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 06.11.2012 – 14:28

Перегляд дописуВіллі Вонка (06.11.2012 – 14:05) писав:

Це ж як треба обожнювати  того козла,щоб таке собі зробити і лишити бідною дитинку.
Вона ж його таким не вважала. Уявіть собі: ще є люди, для яких зрада - це щось за межею розуміння.
  • 0

#444 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.11.2012 – 21:38

Перегляд дописуДруг Бобер (06.11.2012 – 10:09) писав:

Краще нехай би вона подивилася на інших, що вона не одна така зі своїми проблемами. А є ще люди, які мають набагато більші проблеми. Тоді і розумієш, що твої проблеми не такі уже й нездоланні, щоби йти на самогубство.
Ага, чув... У когось рученьки нема... У когось ніженьки... А от комусь душу глодає дурість соціяльного серидовища... І повірте (хоч це навряд чи питання віри) ментальний тиск набагато гірший за фізіологічні вади... Ну для тих у кого свідомість є... ;)
  • 1

#445 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 12.11.2012 – 11:08

Перегляд дописуBalazur (10.11.2012 – 21:38) писав:

Ага, чув... У когось рученьки нема... У когось ніженьки... А от комусь душу глодає дурість соціяльного серидовища... І повірте (хоч це навряд чи питання віри) ментальний тиск набагато гірший за фізіологічні вади... Ну для тих у кого свідомість є... ;)
Мені пригадався один друг мого дідуся. Якось він зібрався їхати до своєї дівчини електричкою. На станції зустрів своїх друзів. Була зим, слизько. Але молоді, веселі були. Якось хтось ненароком сказав йому:
- Ану покажи, як ти до дівчини спішиш. Вибіг він на перон, послизнувся і впав під колеса поїзда, перерізав поїзд обидві ноги вище колін. Дівчин, якою трішки зустрічалися одразу його залишила.
Але чоловік не зламався. Одружився з іншою, побудував будинок, має досі хорошу родину і їздить на машині. Цієї суботи його побачив (не бачив його років десь три), так нічого чоловік, тримається, хоча уже йому далеко за 70.
  • 2

#446 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.12.2012 – 19:43

Самогубство - найкращий спосіб позбавити цей світ своєї присутності. Думаю - треба присуджувати премію якусь. У мене є цілий список людей яких я хотів би бачити підвішеними під лампою чи у формі калюжі на асфальті перед багатоповерхівкою.
Коли ти вирішив піти з життя варто пам'ятати такі речі:
1) Спосіб. Ти чітко маєш вибрати найбільш зручний для тебе та найменш проблемний для навколишніх спосіб самогубства. Пам'ятай - ти маєш бути впевнений що все вийде з першого разу.
2) Місце та час. Краще всього щоб людей було менше.
3) Алкоголь чи наркотики - твої найліпші друзі - вони допоможуть набратися сміливості. Однак слід не перебрати.
4) Ти - невдаха, тебе ніхто не любить, світ без тебе стане кращим.

Я думаю ця маленька пам'ятка допоможе у твоїй суїцидальній спробі.
Вперед друже! Вперед та вниз!
  • -1

#447 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 01.05.2015 – 21:24

Перегляд дописуіншА (09.02.2007 – 02:10) писав:

Як думаєте чи можна якось оправдати людину , що позбавила себе житття ? Чи існують ситуації , коли власна смерть здатна все вирішити ? Та й взагалі чи має ПРАВО людина приривати дане їй життя ? :unsure:
Смерть - є найбільшою таємницею. Таємниці зхавжди приваблюють, тягнуть до себе. Особливо тоді, коли наважуєшся нарешті зізнати собі, що життя пройшло повз тебе і нічого прекрасного в житті вже не буде.
Я не маю сили волі на це, слабак одним словом, інакше давно все б вирішив одним махом і перестав тягти цю лямку. Я вибрав пом'якшений варіант - поступова деградація і саморуйнування.
  • 0

#448 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.05.2015 – 06:33

Перегляд дописуіншА (09.02.2007 – 02:10) писав:

Як думаєте чи можна якось оправдати людину , що позбавила себе житття ? Чи існують ситуації , коли власна смерть здатна все вирішити ? Та й взагалі чи має ПРАВО людина приривати дане їй життя ? :unsure:

Цитата

нет человека - нет проблемы!
(с)
ви вже тут розібралися для кого потрібне виправдання самогубства? перед ким виправдовуватись і навіщо?
  • 0

#449 Bukashechka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 18.01.2016 – 02:02

я гадаю, що не можна... для мене це дуже великий гріх... тим паче, і в Біблії написано, що це смертний гріх і він не пробачається.. ми - не Бог, щоб когось за такий вчинок осуджувати чи виправдовувати
  • 0

#450 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 18.01.2016 – 08:28

Перегляд дописуBukashechka (18.01.2016 – 02:02) писав:

... тим паче, і в Біблії написано, що це смертний гріх і він не пробачається..
цитату будь ласка

а ще, будь ласка, опишіть, що то значить "не пробачається", і які наслідки того - звісно ж цитатами леше з Біблії.
  • 0

#451 Tuse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 06.02.2016 – 18:40

Звісно, самогубство то гріх. Але, нажаль, бувають в житті такі обставини, коли людина не може сама з ними впоратися, і тоді дуже важливо мати підтримку близьких. А якщо вона не знаходить тієї підтримки, людина може зламатись. Тому будьте завжди уважні до своїх близьких людей, звертайте увагу на їхній настрій, а також завжди підтримуйте їх.
  • 0

#452 Ігор Хабурський

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.07.2016 – 01:01

По перше - не вживайте слова "право". Правом наділяє господар свого раба. У вільної особистості немає господаря, який би її наділяв правом, є тльки можливості. Все, що можливо-те можливо. У нас самим бездумним і нікчемним запитанням є - "хто дав вам право?" Нас так виховали - завжди питати у когось дозволу, це мислення раба. Дуже красиво цю тему описав філософ Макс Штірнер у книзі "Єдиний та його власність" У
По друге- ми всі помремо так чи інакше. І далеко не у всіх релігіях смерть сприймають негативно. У багатьох випадках це звільнення від безглуздих страждань. Людина, що вчинила самогубство, перебувала в той момент на верхівці мужності. А ми очима боягузів, котрі навіть бояться згадувати слово смерть, вважаемо самогубців слабодухими.
Тому самогубці є найбільш рішучими серед людей, честь їм та хвала.
  • 0

#453 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6459 повідомлень

Відправлено 20.07.2016 – 06:16

Найбільш рішучі? Прийняти рішення відмовитися від боротьби за виживання? Здатися - це слабкість.
  • 0

#454 Ігор Хабурський

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.07.2016 – 09:25

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (20.07.2016 – 06:16) писав:

Найбільш рішучі? Прийняти рішення відмовитися від боротьби за виживання? Здатися - це слабкість.
уявіть що смерть це ворог. Ми від нього тікаємо, інші витягують меч рішучості і біжать на зустріч. Боротьба за виживання це втеча від смерті. І це не свідомий вибір, а звичайна необхідність. Боязнь страждання та небуття

Перегляд дописуІгор Хабурський (20.07.2016 – 09:23) писав:

уявіть що смерть це ворог. Ми від нього тікаємо, інші витягують меч рішучості і біжать на зустріч. Боротьба за виживання це втеча від смерті. І це не свідомий вибір, а звичайна необхідність. Боязнь страждання та небуття
саме через страх смерті ми вбиваємо інших
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua