Перейти до вмісту

Чи можна виправдати самогубство ?

Повідомлень в темі: 453

#381 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.09.2009 – 08:35

Перегляд дописударинка (14.09.2009 19:32) писав:

То Ви хочете сказати, що Ви слабак, бо думали про самогубство і навіть петлю на шию закидували?
Так воно і є, на той момент я був нікчемний слабак, от що(!) я міг з собою подіяти,на мене ніхто не міг вплинути,як це дивно, що я не замкнувся в собі...
Вибач, а ти хочеш сказати що щоб закинути петлю потрібна сила волі, чи ще щось там??? Ти так думаєш?

Перегляд дописуКрихітка (14.09.2009 20:41) писав:

По-перше це вже майже флейм,по-друге - яке це має відношення до теми? І все-таки відповім-я вважаю себе нормальною,і при цьому не вважаю себе дурною. Якщо вже на то пішло,то тільки дурний буде міряти всіх одною лінійкою,якщо ти розумієш про що я.
Зюзік,щодо смерті через якісь переконання це безглуздо-живі ми більше можемо помогти світові і виконати свою мету аніж мертві.
Прошу пробачення, але самогубство не можливо виправдати,навіщо тоді нас батьки народили, щоб ми отак закінчили? Я не намагаюся міряти всіх однією міркою, але і не буду протирічити,от про що ти думала б коли думала про самогубство, про причини? У всіх ода мета, але причини різні,і кожен бере цю причину дуже близько до серця, навіть глибоко, отакий я був тоді...

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (26.09.2009 20:25) писав:

Часто люди думають,що вбиваючи себе,вони переносяться в інше життя (ну або в рай або в пекло) де буде все добре...все почнеться наново! Вони просто тікають від проблем,від реальності! АЛЕ ЗРОЗУМІЙТЕ...НІЯКОГО "ПІСЛЯ" НЕМАЄ!!!Є ТІЛЬКИ ТЕ ЩО Є!!
Чувак, а ти загнув,від проблеми можна втекти,прост треби пересилити себе,переключитися на щось,знайди проти своєї сили волі новий резон жити-ЗАКОХАЙСЯ,і потім ти будеш сміятися... Треба жити... Можливо того після і немає,але ми всеодно бідемо йти до нього,хоча я в це дуже і не вірю, я живу сьогодні, згадую минуле,і думаю про майбутнє...
  • 0

#382 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.09.2009 – 08:45

Чувак, а ти загнув,від проблеми можна втекти,прост треби пересилити себе,переключитися на щось,знайди проти своєї сили волі новий резон жити-ЗАКОХАЙСЯ,і потім ти будеш сміятися... Треба жити... Можливо того після і немає,але ми всеодно бідемо йти до нього,хоча я в це дуже і не вірю, я живу сьогодні, згадую минуле,і думаю про майбутнє...
[/quote]
емм...по-перше,я -дівчина! А по-друге, я й не заперечую твоїх слів....я цілком і повністю підтримую твою думку!І хочу,ще раз сказати,щоб люди не надіялись,що там буде краще ніж тут...живіть тим що маєте!
  • 0

#383 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.09.2009 – 09:11

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (27.09.2009 08:45) писав:

емм...по-перше,я -дівчина! А по-друге, я й не заперечую твоїх слів....я цілком і повністю підтримую твою думку!І хочу,ще раз сказати,щоб люди не надіялись,що там буде краще ніж тут...живіть тим що маєте!
Тисяча вибачень... Та не думай де буде краще, бо існує один закон,краще там де нас немає!!! А тим іншим світом не треба голову забивати, ми живемо тут і зараз!!! Згодна? ;) :angry: :happy1:
  • 0

#384 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.09.2009 – 10:08

Перегляд дописуSHAHIST (27.09.2009 11:06) писав:

Мені то побарабану, але ми так далеко відійшли від теми... Ти так не думаєш???
емм....сформулюємо так...ми переконуємо людей в тому,що жити потрібно,що не потрібно губити себе....і врешті-решт я самогубство не можу виправдати!
  • 0

#385 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.09.2009 – 10:12

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (27.09.2009 10:08) писав:

емм....сформулюємо так...ми переконуємо людей в тому,що жити потрібно,що не потрібно губити себе....і врешті-решт я самогубство не можу виправдати!
Не можеш і не треба!!! Живи у своє задоволення!!!
  • 0

#386 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.09.2009 – 10:19

Перегляд дописуSHAHIST (27.09.2009 08:35) писав:

Прошу пробачення, але самогубство не можливо виправдати,навіщо тоді нас батьки народили, щоб ми отак закінчили? Я не намагаюся міряти всіх однією міркою, але і не буду протирічити,от про що ти думала б коли думала про самогубство, про причини? У всіх ода мета, але причини різні,і кожен бере цю причину дуже близько до серця, навіть глибоко, отакий я був тоді...
Є купу випадків,коли батьки народжують дітей тільки щоб отримати певну суму грошей або квартиру за рахунок держави,не чув про таких? В мене на вулиці була така мамаша-народила 5 дітей і ніфіга за ними не дивилась,2 вмерли при пожежі,одній був здатьєся лише рочок,інші тільки страшними опіками відбулись. Не всі батьки народжують дітей з великим бажанням принести добро у цей світ і проча лабуда. В укр. мові немає слова протирічити,є заперечувати. Мета може бути різною. Причина наприклад=нелюбов батьків,від неї мета=щоб батьки пожаліли за содєянноє)) Один у всіх самогубців лише наслідок і це смерть. А у суіцидних задумок наслідок нервові зриви,зміна ваги (через нерви або товстіють з морозивом і чикулядами або худнуть через нервове виснаження)
Я би про таке і не думала) Я не настільки дурна щоб отак по-дурному обривати час який наданий мені щоб прожити життя так як я хочу.
  • 0

#387 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.09.2009 – 11:45

Блискавиця: Офтоп видалила. Шахіст і Янгол з Чорними Крилами отримують по +10 % за пунктом правил 2.5. Спілкуйтеся одне з одним в приваті або в Іграх. Шмарко - усне попередження.
  • 0

#388 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 27.09.2009 – 20:51

"В нужном мєстє в нужноє время" (с)
Моє відношення. Якщо накласти на себе руки, бо люди не розуміють тебе, ти весь такий нещасний і т.д. - важка шизофренія. Проблеми мають приємну здатність вирішуватись. Подібний суїцид - квінтесенція егоїзму. Якщо ж людина вбиває себе, рятуючи при цьому інших, то "савсєм другая пєсня" (с).
  • 0

#389 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 28.09.2009 – 09:09

Перегляд дописуKing Oni (27.09.2009 21:51) писав:

Якщо ж людина вбиває себе, рятуючи при цьому інших, то "савсєм другая пєсня" (с).

Тепер я розумію сенс побажання "Вбийся апстєну". ;)
  • 0

#390 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 04.10.2009 – 14:34

Цікаво чи є ознакою схильності людини до самогубства навмисне намагання отримати відсотки? А то буває: спочатку відсотки, а потім несчуєшся вже руки ріже
  • 0

#391 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 14:38

Перегляд дописуFT232BM (4.10.2009 15:34) писав:

Цікаво чи є ознакою схильності людини до самогубства навмисне намагання отримати відсотки? А то буває: спочатку відсотки, а потім несчуєшся вже руки ріже
:) ну отримати спеціально відсотки людина хоче з різних причин, наприклад якщо знає що скоро не буде часу на форум, але їй скучно йти просто так))
  • 0

#392 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2009 – 14:41

Навряд чи невдачі на Форумі можуть стати причиною суїцидальних настроїв.
  • 0

#393 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 14:51

Перегляд дописуTwinkle (4.10.2009 15:41) писав:

таки так, ми оно добивалися добивалися виникнення такого настрою в деяких осіб, а вони не піддаються...
  • 0

#394 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 04.10.2009 – 15:24

Перегляд дописуTwinkle (4.10.2009 15:41) писав:

Власне я вважав навпаки: невдачі в житті->суіцидні настрої на форумі->самогубство в реалі
  • 0

#395 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 04.10.2009 – 15:31

Самогубство є наслідком депресії, а депресію можна і треба лікувати.
  • 0

#396 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.10.2009 – 15:31

Перегляд дописуFT232BM (4.10.2009 16:24) писав:

Власне я вважав навпаки: невдачі в житті->суіцидні настрої на форумі->самогубство в реалі

Тієї середньої ланки може й не бути. Та, як на мене, люди, в яких на форумі простежуються суїцидальні настрої (тобто які роблять ці настрої відомими для широкого загалу), якраз на таке не підуть. Поговорять собі трохи та й затихнуть.
  • 0

#397 rusan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 04.10.2009 – 19:30

Суїцид - прояв слабкості.
Виправдань - немає!
  • 0

#398 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 05.10.2009 – 09:01

Перегляд дописуrusan (4.10.2009 20:30) писав:

Суїцид - прояв слабкості.
Виправдань - немає!

Канібалізм-прояв сили.
Алтернативи немає. :happytwo:
  • 0

#399 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 02:24

Неясно перед ким виправдати.

Людина завжди виберає найкразий з можливих варіянтів.
Просто багато хто некомпетентний в цих питаннях, тому виходить зі своїх хибних уявлень.
  • 0

#400 псих о_О

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:західна УКРАЇНА =)

Відправлено 06.10.2009 – 10:25

самогубстово - це дибілізм ! ! ! його не виправдаєш
але бувають моменти в житті коли ти про це думаєш...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних