Перейти до вмісту

Чи можна виправдати самогубство ?

Повідомлень в темі: 453

#361 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурдому

Відправлено 14.09.2009 – 16:02

Гасло суїцидників Save the planet...kill yourself
  • 0

#362 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 14.09.2009 – 17:44

Перегляд дописуКрихітка (14.09.2009 12:03) писав:

Так,це моя суб"єктивна і категорична думка про самогубство.

Алкоголік ніколи не признає що він алкоголік(самотужки),так і люди які думають про суіцид ніколи себе не признають слабаками :gryzin:
Тільки дурний буде стверджувати що він нормальний!
Самогубство це спосіб убити в собі горе, яке палить з середини,але фатальний спосіб! Це не вихід! Поклавши руку на серце, скажу чесно сам доходив до такого, на мене впливали безліч чинників: сварки з матір"ю (з 9 років), конфлікти,лише це, я вже думав, все, кришка, жити не має сенсу, залишався сам вдома, намагався закинути петлю на шию, але марно,але був такий період що я дуже сильно хотів ЖИТИ, я хотів побачити своє майбутнє, це і перемогло... І не дарма я це зробив, для мене це було уроком на майбутнє! Це не вихід, треба мільйон разів подумати, і ти передумаєш, життя триває, не треба робити те про що можливо будеш шкодувати!!! ЖИТИ ЖИТИ І ЩЕ РАЗ ЖИТИ-це наше призначення на землі...
  • 0

#363 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 19:32

Перегляд дописуSHAHIST (14.09.2009 18:44) писав:

Самогубство це спосіб убити в собі горе, яке палить з середини,але фатальний спосіб! Це не вихід! Поклавши руку на серце, скажу чесно сам доходив до такого, на мене впливали безліч чинників: сварки з матір"ю (з 9 років), конфлікти,лише це, я вже думав, все, кришка, жити не має сенсу, залишався сам вдома, намагався закинути петлю на шию, але марно,але був такий період що я дуже сильно хотів ЖИТИ, я хотів побачити своє майбутнє, це і перемогло... І не дарма я це зробив, для мене це було уроком на майбутнє! Це не вихід, треба мільйон разів подумати, і ти передумаєш, життя триває, не треба робити те про що можливо будеш шкодувати!!! ЖИТИ ЖИТИ І ЩЕ РАЗ ЖИТИ-це наше призначення на землі...

То Ви хочете сказати, що Ви слабак, бо думали про самогубство і навіть петлю на шию закидували?
  • 0

#364 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2009 – 20:03

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 16:57) писав:

Скажімо як на рахунок свідомої смерті за переконання?

Це про шахідів чи що? То вони просто втікають від реалій зі своєю однією козою на все село до сімдесяти двох цнотливих дівах на небі.

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 16:57) писав:

Починаючи з патріотів і мучеників і закінчуючи масовими самогубствами різного роду сектантів?

Ані патріоти, ані мученики не обирали такий свій кінець. Ви ще вбивць і гвалтівників самогубцями визнайте, бо їх можуть скарати на горло.
  • 0

#365 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.09.2009 – 20:41

Перегляд дописуSHAHIST (14.09.2009 16:44) писав:

По-перше це вже майже флейм,по-друге - яке це має відношення до теми? І все-таки відповім-я вважаю себе нормальною,і при цьому не вважаю себе дурною. Якщо вже на то пішло,то тільки дурний буде міряти всіх одною лінійкою,якщо ти розумієш про що я.
Зюзік,щодо смерті через якісь переконання це безглуздо-живі ми більше можемо помогти світові і виконати свою мету аніж мертві.

Повідомлення відредагував Крихітка: 14.09.2009 – 20:42

• 0

#366 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 21:24

НІ. Самогубство ніколи не буде виправданим. Це не вихід. Потрібно боротися, як би це важко не було! Крім того подумайте. Ви зробите лише один маленький вчинок, але ним ви зіпсуєте життя своїм батькам, рідним, друзям... Адже не всі люди такі злі... тож треба все добре обдумувати у спокійній обстановці
ІМХО
  • 0

#367 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 21:37

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 21:03) писав:

Це про шахідів чи що? То вони просто втікають від реалій зі своєю однією козою на все село до сімдесяти двох цнотливих дівах на небі.
Ані патріоти, ані мученики не обирали такий свій кінець. Ви ще вбивць і гвалтівників самогубцями визнайте, бо їх можуть скарати на горло.
угу... а ще всілякі оуни-сін-рікі (вибачте мою японську)...
ну в такому випадку будь-яка дія, що повинна змінити стан речей є втечею... Ви змогли аргументувати підняття власної зарплатні? Ви боягуз, який таким чином втік від негараздів меншої платні.
  • 0

#368 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 13:31

для егоїстів -виправдано, але треба пам"ятати про людей яким тебе не вистачатиме, якщо такі є.......
  • 0

#369 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.09.2009 – 17:46

Мені здається в багатьох людей виникають думки щодо самогубства(коли наприклад купа проблем чи якась складна ситуація , період в житті), але далеко не всі на це зважуються. Самогубство -це гріх, і на мою думку ніщо не може виправдати такий вчинок.
  • 0

#370 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 18:09

Не можна! Раніше, років в 13-14, коли думки такі з,являлись, то завжи думала про батьків, і свою бабусю, яку я дуже люблю. Мабуть, в тому році тінейджерам слід пити антидепресанти?!?!
А зараз таких думок,по-перше, навіть не виникає, а, по-друге, я занадто себе люблю, аби таке зробити! :happy1:
  • 0

#371 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 19:28

Перегляд дописуЛія (18.09.2009 19:09) писав:

Не можна!

Взагалі?
  • 0

#372 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.09.2009 – 20:25

Часто люди думають,що вбиваючи себе,вони переносяться в інше життя (ну або в рай або в пекло) де буде все добре...все почнеться наново! Вони просто тікають від проблем,від реальності! АЛЕ ЗРОЗУМІЙТЕ...НІЯКОГО "ПІСЛЯ" НЕМАЄ!!!Є ТІЛЬКИ ТЕ ЩО Є!!
  • 0

#373 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 26.09.2009 – 20:29

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (26.09.2009 21:25) писав:

Часто люди думають,що вбиваючи себе,вони переносяться в інше життя (ну або в рай або в пекло) де буде все добре...все почнеться наново! Вони просто тікають від проблем,від реальності! АЛЕ ЗРОЗУМІЙТЕ...НІЯКОГО "ПІСЛЯ" НЕМАЄ!!!Є ТІЛЬКИ ТЕ ЩО Є!!

ти серйозно????

а втім я не розумію - життя таке коротке, ще скільки тьолок мною не трахнутих, а тут іди вішайся... та нах... воно нужно.
Але ті що самовигубилися - МОЛОДЦІ. Менше народу - більше кіслороду. Так тримати.
  • 0

#374 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 20:37

Перегляд дописуШмарко (26.09.2009 21:29) писав:

ти серйозно????

а втім я не розумію - життя таке коротке, ще скільки тьолок мною не трахнутих, а тут іди вішайся... та нах... воно нужно.
Але ті що самовигубилися - МОЛОДЦІ. Менше народу - більше кіслороду. Так тримати.

Ще не виникало бажання самому робити людей МОЛОДЦЯМИ? <_<
  • 0

#375 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 20:56

Перегляд дописуШмарко (26.09.2009 21:29) писав:

ти серйозно????

ну кожен відповідає на такому рівні,в якому спроможен....і такий рівень тваринного іннстинкту був ,є і буде!!! Ладно....від цього повідомлення видно всього тебе і твої погляди на життя....повір мені тебе шкода!!!
  • 0

#376 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 21:17

Перегляд дописуЯНГОЛ З ЧОРНИМИ КРИЛАМИ (26.09.2009 21:56) писав:

ну кожен відповідає на такому рівні,в якому спроможен....і такий рівень тваринного іннстинкту був ,є і буде!!! Ладно....від цього повідомлення видно всього тебе і твої погляди на життя....повір мені тебе шкода!!!

а мені тебе, янголе. бо ти навіть повіситися боїшся.

Огірку: не треба людину силоміць підштовхувати до самогубства, бо вона ще може передумати чи впертися, от тепер мовляв не буду вішатися. треба їй казати "краще не вішайся", але якщо вже так приспічило, то я знаю сто підисіть два відносно безболісних способів вкоротити тобі віку, мені ці рецепти дав один самогубець. дурне повіситься, мудре - житиме. Зіг хайль!<_<

Повідомлення відредагував Шмарко: 26.09.2009 – 21:19

• 0

#377 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 22:00

Перегляд дописуШмарко (26.09.2009 22:17) писав:

Огірку: не треба людину силоміць підштовхувати до самогубства, бо вона ще може передумати чи впертися, от тепер мовляв не буду вішатися. треба їй казати "краще не вішайся", але якщо вже так приспічило, то я знаю сто підисіть два відносно безболісних способів вкоротити тобі віку, мені ці рецепти дав один самогубець. дурне повіситься, мудре - житиме. Зіг хайль!<_<
хто боїться повіситись, той вартий життя)от і все)
  • 0

#378 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 26.09.2009 – 22:06

Поставив би тобі, Янголе..., плюса, за останнє речення, хоч ти і ледар, але не можу, бо мене всі ненавидять. Хоча і подорослішав, і аборигеном став, тобто ростом вийшов. Не доберу, що на форумі коїться.

І взагалі я би трохи вкоротив твоє речення, тілько на їдне слово:

"Хто боїться, той вартий життя" (с). Слава нації!

Повідомлення відредагував Шмарко: 26.09.2009 – 22:12

• 0

#379 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 27.09.2009 – 07:01

Перегляд дописуШмарко (26.09.2009 22:17) писав:

Огірку: не треба людину силоміць підштовхувати до самогубства, бо вона ще може передумати чи впертися, от тепер мовляв не буду вішатися. треба їй казати "краще не вішайся", але якщо вже так приспічило, то я знаю сто підисіть два відносно безболісних способів вкоротити тобі віку, мені ці рецепти дав один самогубець. дурне повіситься, мудре - житиме. Зіг хайль!;)

Навіщо силоміць? Є багато інших перевірених часом засобів обставляти все так, що людина буде це робити з радістю і цілком за власним бажанням.
  • 0

#380 Янгол з чорними крилами

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 27.09.2009 – 07:16

Перегляд дописуШмарко (26.09.2009 23:06) писав:

Поставив би тобі, Янголе..., плюса, за останнє речення, хоч ти і ледар, але не можу, бо мене всі ненавидять. Хоча і подорослішав, і аборигеном став, тобто ростом вийшов. Не доберу, що на форумі коїться.

І взагалі я би трохи вкоротив твоє речення, тілько на їдне слово:

"Хто боїться, той вартий життя" (с). Слава нації!
мене тут і без того всі ненавидять))за те,що я ні за ким не плазую і висловлюю свою думку...дивно,але таке життя)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних