Перейти до вмісту

Чи можна виправдати самогубство ?

Повідомлень в темі: 453

#341 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.09.2009 – 12:03

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 11:58) писав:

гм... яке категоричне твердження. і мабуть із стилю "Це є так, бо я так вважаю"... в кращому випадку.
Так,це моя суб"єктивна і категорична думка про самогубство.

Алкоголік ніколи не признає що він алкоголік(самотужки),так і люди які думають про суіцид ніколи себе не признають слабаками :gryzin:
  • 0

#342 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:дурдому

Відправлено 14.09.2009 – 12:03

Перегляд дописуПісня (14.09.2009 11:54) писав:

А що дивного? У кожного своя причина, хтось через сварки із батьками, а хтось через нерозділене кохання... А ви із тих, хто не хоче розповідати свою причину?

Ну зазвичай коли багато причин, проблеми можуть бути не значні, але вони накопичуються і в певний момент їх стає забагато.А сварка з батьками це не є приводом для смерті, нерозділене кохання інша спарва, але також переживається.Вот коли тебе ніхто не розуміє і відчуваєш себе самотньо і нікому не потрібною, це інша справа
  • 0

#343 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 12:07

Перегляд дописуКрихітка (14.09.2009 12:51) писав:

Самогубство-прерогатива слабких людей. Не хочу бути слабачкою без волі духу,тому думки про самогубство не затримуються в моїй голові довше ніж на кілька секунд і то дуже рідко. Ніколи не буває ситуацій коли все настільки погано що треба так тяжко грішити. А вбивати себе через іншу людину,через кохання без відповіді це ідіотизм-хіба не можна просто прийняти те що твої думки розбігаються з думками іншої людини,це ж нормально.
ну...я чомусь не вважаю, що то якраз прерогатива слабких людей, радше дуже відчайдушних, але не слабких. Треба неабияку силу волі і сміливість, щоб перейти через кілька моментів споглядання у вічі смерті. спробуйте навмиснепорізати себе ножем - чи зважитеся на біль?
Самогоубці - не слабкі - вони просто не бачать іншого методу, де застосувати свою твердість духу..
песе.Ну і егоїсти..то факт

Повідомлення відредагував веснянка: 14.09.2009 – 12:11

• 0

#344 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.09.2009 – 12:12

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 12:03) писав:

Ну зазвичай коли багато причин, проблеми можуть бути не значні, але вони накопичуються і в певний момент їх стає забагато.А сварка з батьками це не є приводом для смерті, нерозділене кохання інша спарва, але також переживається.Вот коли тебе ніхто не розуміє і відчуваєш себе самотньо і нікому не потрібною, це інша справа
Тобто факт що якась людина до тебе байдужа,яка тобі навіть не рідна і яка не хоче бути з тобою і нічого до тебе не відчуває,ти вважаєш важливішим ніж сварку з людьми які тебе народили,виростили і виплекали?
А від фраз "ніхто мене не любить,нікому я не треба" в мене лише рвотні рефлекси появляються. Кожен щасливий настільки наскільки він хоче бути щасливим,і не треба на таку дурню заморочуватись.

Найбільше веселять суіцидники які пишуть в своїх жежешечьках "от умру їм всім назло" :gryzin: це ж яким треба бути йолопом,щоб до такого дойти,типу "я умру а ви ще пожалієте",то якийсь "синдром ображеної дитини"

Перегляд дописувеснянка (14.09.2009 12:07) писав:

Треба неабияку силу волі і сміливість, щоб перейти через кілька моментів споглядання у вічі смерті. спробуйте навмисне порізати себе ножем - чи зважитеся на біль?
А якщо не переходять? Якщо так і вбивають себе. Завжди,у будь-якій ситуації є якийсь вихід і комусь легше просто піти від пошуку виходу,піти в інший світ (в пекло,як Біблія стверджує)
Та ні,дякую. Який смисл себе просто так різати? Тіло нам не для того надане щоб його просто так нівечити
  • 0

#345 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 12:17

Перегляд дописуКрихітка (14.09.2009 12:09) писав:

Тобто факт що якась людина до тебе байдужа,яка тобі навіть не рідна і яка не хоче бути з тобою і нічого до тебе не відчуває,ти вважаєш важливішим ніж сварку з людьми які тебе народили,виростили і виплекали?

В мене з батьками ніколи не було таких сварок, щоб чинити суїцид, і навіщо. кому від цього стане легше.тут не питання яка сварка важливіша, батьки завжди будуть тебе любити і підтримувати
  • 0

#346 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.09.2009 – 12:34

Перегляд дописуПісня (14.09.2009 13:00) писав:

У мене часто виникали думки про самогубство після смерті тата. На щастя, це не переросло у більше.... Мені допомогли пережити цю трагедію....
А через що у вас виникали думки про суїцид і як ви з ними боретеся?
гм... як правило через те що я і світ не такий як хотілося б... бо живеш як в колесі білка, без сенсу. Сенсу нема.
Але я з ними не борюся... я з ними собі спокійненько живу :gryzin:
бо давно переконав себе що це все рівно не вихід... тай ліньки. крові я боюсь, висоти теж. :gryzin:

Перегляд дописуКрихітка (14.09.2009 13:03) писав:

Так,це моя суб"єктивна і категорична думка про самогубство.
Алкоголік ніколи не признає що він алкоголік(самотужки),так і люди які думають про суіцид ніколи себе не признають слабаками :)
Як би було просто моя думка - лиш би погодився... але аргументація про алкоголіка - вибачте, жінка ніколи не погодиться що вона чоловік, але цеще не доводить що вона чоловік. Я вашим способом доведу все що завгодно.

Повідомлення відредагував Zuzik: 14.09.2009 – 12:35

• 0

#347 Помаранчева Каска

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 12:43

Відносно часто (зважаючи на свій вік) про це думаю. Правда слєгка в іншому напрямку і не себе там маю на місці головного героя. Це схоже на комікси про лемінгів-самовбивць.
Наприклад:
- який ефектний вигляд матиме тіло челаєка, який стрибне на залізничний контактний провід з мосту, попередньо заземливши себе мідним багатожильним кабелем з праву ногу;
- грудну клітку під паровий молот - проб'є наскрізь, чи лише продавить?
- чи зможе струмінь перегрітої пари надкритичних параметрів (t=540*С, P=24 МПа) пробити корпус людини. Якщо так, то скількох чоловік, якщо їх поставити один за одним.
І т.д.
Такі думки виникають, коли є час на втик, а перед очима всілякі такі от вєщі. :gryzin:

Свого часу бачив фото активних учасників суїцидів, вже після. Так бгг. От. :)
А ті, хто цим всім погрожує, чи й робить, то просто пафосні малолєтки. Хоча кажуть шас у сільській місцевості різко зросла кількість самогубств чоловіків 40-45 років. Хз чьо так. :gryzin:

P.S. От шас жую куплену в "Родинній Ковбасці" шинку і думаю - чи ж не самогубство це?

Повідомлення відредагував Помаранчева Каска: 14.09.2009 – 12:53

• 0

#348 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 12:47

росте новий хічкок... правда більш фізіологічний, але зараз і час такий
З.І. "пункт призначення Х" :gryzin:
  • 0

#349 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 12:52

Перегляд дописуПомаранчева Каска (14.09.2009 12:43) писав:

Відносно часто (зважаючи на свій вік) про це думаю. Правда слєгка в іншому напрямку і не себе там маю на місці головного героя. Це схоже на комікси про лемінгів-самовбивць.
Наприклад:
- який ефектний вигляд матиме тіло челаєка, який стрибне на залізничний контактний провід з мосту, попередньо заземливши себе мідним багатожильним кабелем з праву ногу;
- чи зможе струмінь перегрітої пари надкритичних параметрів (t=540*С, P=24 МПа) пробити корпус людини. Якщо так, то скількох чоловік, якщо їх поставити один за одним.
І т.д.
Такі думки виникають, коли є час на втик, а перед очима всілякі такі от вєщі. :gryzin:

М да ну і думки в тебе виникають...Ти фільмів передивився з таким напрямком або перечитався :gryzin:

Я тіки роздумувала, що краще. Різати вени це бридко, по перше крові боюся, по друге жесть для інших.Вистрибнути з вікна чи з мосту теж будеш не естетично вигяладати з розбитими мозгами.Вже краще таблеток наглотатися)))
Бред
  • 0

#350 Пісня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2009 – 13:50

Перегляд дописуПомаранчева Каска (14.09.2009 13:43) писав:

Наприклад:
І т.д.

Свого часу бачив фото активних учасників суїцидів, вже після. Так бгг. От. :)
А ті, хто цим всім погрожує, чи й робить, то просто пафосні малолєтки. Хоча кажуть шас у сільській місцевості різко зросла кількість самогубств чоловіків 40-45 років. Хз чьо так. :gryzin:

P.S. От шас жую куплену в "Родинній Ковбасці" шинку і думаю - чи ж не самогубство це?

так а скільки тобі років?
  • 0

#351 Помаранчева Каска

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 14:07

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 13:47) писав:

росте новий хічкок... правда більш фізіологічний, але зараз і час такий
З.І. "пункт призначення Х" :gryzin:
Інколи бруталу в житті бракує, хоча загалом забагато, але більш морального, який все ж, час-до-часу, переходить у фізіологічний.
Може колись придбаю хорошу камеру і зніму кілька короткометражок, правда більш на морально-етичні теми. Вже є кілька замальовок. :)

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 13:52) писав:

М да ну і думки в тебе виникають...Ти фільмів передивився з таким напрямком або перечитався :gryzin:

Ні, всього лиш даю волю своїй мізантропії у вільну хвилину. B)

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 13:52) писав:

Я тіки роздумувала, що краще. Різати вени це бридко, по перше крові боюся, по друге жесть для інших.Вистрибнути з вікна чи з мосту теж будеш не естетично вигяладати з розбитими мозгами.Вже краще таблеток наглотатися)))
Бред
Тоді раджу - оптимально для Вас:
2 сталеві спиці діаметром 0.8-1.2 мм. Розетка підключена до мережі 220 В
Вимикачі автоматів безпеки попередньо підперти, забезпечивши від спрацювання, а то знайдуть Вас напів-живою, відкачувати почнуть, треба то Вам? Хоча, якщо на 25 А, то думаю дефібриляція встигне зробити свою справу. Якщо ж стоять на 10 А чи 16 А, то підперши вимикачі передбачте вилучення спиць із розетки, а то проводка згорить, пожежа може трапитися.

Якщо челаєк хоче себе вбити - то наздоровля. Хтось інший займе його місце під сонцем.

Кращий засіб від суїцидальних думок - щоб хтось добряче надавав по набалдашнику для каски. Доведено досвідом. Тепер для ЕМО ця опція у мене на автоматі. :)

Перегляд дописуПісня (14.09.2009 14:50) писав:

так а скільки тобі років?
Тишапітьсот. Як скажу скільки, то забанять за інфантильність, ібо заліз в цю тему. :wub:

Повідомлення відредагував Помаранчева Каска: 14.09.2009 – 14:14

• 0

#352 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 14:13

Перегляд дописуПомаранчева Каска (14.09.2009 15:07) писав:

2 шпиці діаметром 0.8-1.2 мм. Розетка підключена до мережі 220 В
Вимикачі автоматів безпеки попередньо підперти, забезпечивши від спрацювання, а то знайдуть Вас напів-живою, відкачувати почнуть, треба то Вам? Хоча, якщо на 25 А, то думаю дефібриляція встигне зробити свою справу. Якщо ж стоять на 10 А чи 16 А, то підперши вимикачі передбачте вилучення спиць із розетки, а то проводка згорить, пожежа може трапитися.

Якщо челаєк хоче себе вбити - то наздоровля. Хтось інший займе його місце під сонцем.

Кращий засіб від суїцидальних думок - щоб хтось добряче надавав по набалдашнику для каски. Доведено досвідом.

Вельми вдячна Вам за таку порада, але вона мені не потрібна.Я ще жити хочу=)Я поділилася своїми думками, на практиці провіряти не збираюся :gryzin:
  • 0

#353 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 14:20

Інколи бруталу в житті бракує, хоча загалом забагато, але більш морального, який все ж, час-до-часу, переходить у фізіологічний.
Може колись придбаю хорошу камеру і зніму кілька короткометражок, правда більш на морально-етичні теми. Вже є кілька замальовок. :gryzin:
бракує? кілька короткометражок? ога...

2 сталеві спиці діаметром 0.8-1.2 мм. Розетка підключена до мережі 220 В
дилетанство і повне не знання предмету. Особливо про підтирання запобіжників в частині 10,16 і 25 А. :gryzin:
успіхів з короткометражками :)
  • 0

#354 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.09.2009 – 14:29

теми об"єднала
  • 0

#355 Помаранчева Каска

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 14:39

Канєха оф-топ, но:

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 15:20) писав:

дилетанство і повне не знання предмету. Особливо про підтирання запобіжників в частині 10,16 і 25 А. :gryzin:
успіхів з короткометражками :)
Підпирання вимикачів. ХЗ чому дилетанство - все ж наче б працює.
Невже я помилився в номенклатурі? :gryzin:
Обгрунтуйте будь-ласка. Дуже цікаво.

P.S. Ця вже мені Ластівочка.:)
  • 0

#356 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:19

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 12:58) писав:

гм... яке категоричне твердження. і мабуть із стилю "Це є так, бо я так вважаю"... в кращому випадку.

Ну, воно таке категоричне, бо правдиве - навряд чи хтось буде заперечувати, що навмисно скоєне самогубство є втечею від чогось, а тікають лише слабкі люди.
Інша справа - чи є в тієї слабкості виправдання. Наприклад я чудово розумію людей, які тікають від мук невиліковної хвороби. А от причини типу "сварка з батьками" чи "нерозділене кохання" вважаю ідіотськими. Розуміти можна слабкість лише щодо непоправних речей.
  • 0

#357 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:32

Перегляд дописуПомаранчева Каска (14.09.2009 15:39) писав:

Канєха оф-топ, но:

Підпирання вимикачів. ХЗ чому дилетанство - все ж наче б працює.
Невже я помилився в номенклатурі? :gryzin:
Обгрунтуйте будь-ласка. Дуже цікаво.

P.S. Ця вже мені Ластівочка.:)
Смертельний струм, який повинен пройти через серце (для прикладу) людини складаэ до 0,1 А. Тому що 10 що 25А вже ролі не зіграє.
І як правило смерть людини на спицях не викличе спрацювання запобіжника.
Якщо вже так - важливіше було б розписати що за спиці треба братися різними руками. Або стоячи на батареї центрального опалення... і т.п.

З.І. Все виключно із власної врєдності і в якості брєда на задану тематику :gryzin:

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 16:19) писав:

Ну, воно таке категоричне, бо правдиве - навряд чи хтось буде заперечувати, що навмисно скоєне самогубство є втечею від чогось, а тікають лише слабкі люди.
Не згоден по обох пунктах.
І про втечу від чогось. Хоча аргументація зрозуміла. Але в такому випадку прошу називати боягузами всіх, бо будь-яка дія/рішення є втечею від альтернатив.
А стосовно втікають лише слабкі - і подавно... так не довго записати "долги отдают только трусы" в канонічну істину.
  • 0

#358 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:46

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 16:32) писав:

Хоча аргументація зрозуміла. Але в такому випадку прошу називати боягузами всіх, бо будь-яка дія/рішення є втечею від альтернатив.

Логіки нема. Альтернативою дії може бути лише бездіяльність, а не інша дія.

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 16:32) писав:

А стосовно втікають лише слабкі - і подавно...

Бажаєте посперечатись про різницю між термінами "втеча" і "відступ"? Розумна людина побачивши п"яну озброєну банду що зробить? Втече. А могла б піти напролом і хоробро загинути, чи не так? То в чому тут негаразд?
Краще наведіть хоч одну причину самогубства, яка б не була втечею.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 14.09.2009 – 15:47

• 0

#359 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.09.2009 – 15:55

писала вже у цій темі колись і думка не змінилась за цей час - самогубці - слабаки. і підтриумю товаришів, що висловились вище - слабаки, що тікають від проблеми. це не бійці!!!піти - легко, а вижити спробуй!
  • 0

#360 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 15:57

Перегляд допису-=VJ=- (14.09.2009 16:46) писав:

Логіки нема. Альтернативою дії може бути лише бездіяльність, а не інша дія.
Випити горілки? Чи пива... "Альтернативи нема". Логіка аж цівте.
А фраза "альтернативна поведінка" взагалі є щось неіснуєче...

Бажаєте посперечатись про різницю між термінами "втеча" і "відступ"? Розумна людина побачивши п"яну озброєну банду що зробить? Втече. А могла б піти напролом і хоробро загинути, чи не так? То в чому тут негаразд?
в тому що і те і те є втечею... ви якось дуже вільно оперуєте термінами, при цьому наполягаючи що саме вони і визначають категоричність і правдивість...

Краще наведіть хоч одну причину самогубства, яка б не була втечею.
Відступом чи втечею? :gryzin:
Скажімо як на рахунок свідомої смерті за переконання? Починаючи з патріотів і мучеників і закінчуючи масовими самогубствами різного роду сектантів?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних