Перейти до вмісту

Чи можна виправдати самогубство ?

Повідомлень в темі: 453

#321 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.02.2009 – 01:21

Перегляд дописуМалюсінька (20.02.2009 15:55) писав:

Так, їм все-одно засуджуватимемо ми їх чи ні. Але коли вони зважуються на цей крок вони не думають про те, що комусь буде боляче після їх смерті. Можливо є люди, які будуть плакати за ними.
Я думаю, що якщо людину починають відвідувати думки про самогубство варто негайно звернутися до психолога, а можливо навіть до психіатра.
Більше того, вони часто взагалі не думають, що помруть... Вони думають, що ось тепер на них точно звернуть увагу. Або точно пожалкують, що так їх ображали і не цінували... Найчастіше це просто тупі недоумки, як на мене.
  • 0

#322 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 11:10

Після прочитання А.Камю "Бунтуюча людина", можу сказати, що самогубство можна виправдати. Але з певною поправкою - самогубство людини з життєвим досвідом, а не малолітньої особи, яка дійсно бажає привернути до себе увагу.
  • 0

#323 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.02.2009 – 13:13

Я взагалі не розуміє в чому тут сенс "виправдовувати- не виправдовувати". По-перше, не можна лізти у чужен життя і засуджувати когось теж не можна. Особливо віруючим людям.По-друге, більшість самогубців і справді хоче покінчити з життям- малолєтки не рахуються,кількість самогубць з боку дорослого населення теж велика.
  • 0

#324 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 14:51

Я не виправдовую самогубства. Вважаю, що це не вихід (якщо казати про справжнє бажання піти з життя через якісь труднощі).
  • 0

#325 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.02.2009 – 15:17

Перегляд дописуКрапля (21.02.2009 14:51) писав:

Я не виправдовую самогубства. Вважаю, що це не вихід (якщо казати про справжнє бажання піти з життя через якісь труднощі).
Є самогубство звичайної людини, пересічного громадянина. Не виправдовую.
Але , якщо це, наприклад , самогубство секретного агента, що не хоче видати агентурну мережу ворогам. Мабуть виправдовую.
  • 0

#326 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 17:48

Перегляд дописуyushchenko (21.02.2009 15:17) писав:

Але , якщо це, наприклад , самогубство секретного агента, що не хоче видати агентурну мережу ворогам. Мабуть виправдовую.
Це просто якийсь романтизм в вас говорить... Я не знаю, можливо, в часи ВВВ я б і покінчила собою, щоб не здати щось німцям... А сьогодні - в імя чого я повинна губити своє життя?
  • 0

#327 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.02.2009 – 19:56

Перегляд дописуКрапля (21.02.2009 18:48) писав:

Це просто якийсь романтизм в вас говорить... Я не знаю, можливо, в часи ВВВ я б і покінчила собою, щоб не здати щось німцям... А сьогодні - в імя чого я повинна губити своє життя?
Друга частина вашого допису збігається по змісту з першою частиною мого попереднього.Ой я щось таке намудрував :happytwo:
Щодо війни:
В японській армії пілотам і штурмовим загонам давали метамфетамін, щоб притуплялось почуття страху та інстинкт самозбереження, звідки й прийшло поняття "камікадзе". Тобто війна сама по собі передбачає самогубство , заради якоїсь мети. Солдатів можна назвати самогубцями? Напевно в деякій мірі можна. Виправдовую самогубство заради захисту Батьківщини.

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.02.2009 – 19:59

• 0

#328 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2009 – 13:57

Перегляд дописуyushchenko (21.02.2009 19:56) писав:

Щодо війни:
В японській армії пілотам і штурмовим загонам давали метамфетамін, щоб притуплялось почуття страху та інстинкт самозбереження, звідки й прийшло поняття "камікадзе".
та нє, це "божественний вітер" - класний рекламний слоган для кампанії набору смертничків
  • 0

#329 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 01.05.2009 – 19:19

Бог дав, Бог взяв....
  • 0

#330 Пісня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2009 – 09:24

Вразило, що у світі близько мільйона людей щороку закінчують життя самогубством... В Україні це 10 тисяч кожного року. Психологи кажуть, що кожна людина хоча б раз в житті думала про суїцид. Цікаво, в яких ситуаціях приходять такі думки? І як ви їх проганяєте ?!

теми об"єднала. автору перше і останнє усне попередження за створення ідентичних тем. - ластівочка
  • 0

#331 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:дурдому

Відправлено 14.09.2009 – 10:27

Перегляд дописуПісня (14.09.2009 09:24) писав:

Вразило, що у світі близько мільйона людей щороку закінчують життя самогубством... В Україні це 10 тисяч кожного року. Психологи кажуть, що кожна людина хоча б раз в житті думала про суїцид. Цікаво, в яких ситуаціях приходять такі думки? І як ви їх проганяєте ?!

Колись часто думала, але не збиралася таке робити.Тепер такою фігнею не страдаю.Якщо тобі дано життя його треба берегти, суїцид це хвилина слабкості, яка пройде, а життя одне
  • 0

#332 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 14.09.2009 – 10:33

в перехідному віці приходять.. з часом полишають..
це нормально)
  • 0

#333 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 10:38

Нє... не полишають. :gryzin:

З.І. До думки приходять як правило при "не згоді" з існуючим станом речей і "відсутності" прийнятного виходу. Так зване бажання "що б все скінчилося". Виходять так само -прийнятний вихід знаходиться (коло альтернатив просто розширюється).
  • 0

#334 Пісня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 11:42

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 11:27) писав:

Колись часто думала, але не збиралася таке робити.Тепер такою фігнею не страдаю.Якщо тобі дано життя його треба берегти, суїцид це хвилина слабкості, яка пройде, а життя одне
А в яких ситуаціях про таке думала?

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 11:38) писав:

Нє... не полишають. :gryzin:

З.І. До думки приходять як правило при "не згоді" з існуючим станом речей і "відсутності" прийнятного виходу. Так зване бажання "що б все скінчилося". Виходять так само -прийнятний вихід знаходиться (коло альтернатив просто розширюється).

А звідки така впевненість?... Мене цікавлять випадки із власного досвіду...
  • 0

#335 Psihopadka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:дурдому

Відправлено 14.09.2009 – 11:47

Перегляд дописуПісня (14.09.2009 11:42) писав:

А в яких ситуаціях про таке думала?

Дивне питання.та звичайно тоді коли було погано, депресія зашкалювала.Та хто думає про суїцид коли все класно=)
  • 0

#336 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 11:49

Перегляд дописуПісня (14.09.2009 12:42) писав:

А звідки така впевненість?... Мене цікавлять випадки із власного досвіду...
гм... ну раз я впевнено говорю, то значить говорю це власним переконанням, чи то пак, досвідом. nes pa? (с) Вибєгало.
Чи яка впевненість вас не влаштовує?

Всі дописи цього автора виражають всього лише навсього його власний, збочений погляд на цілком нормальний світ.
  • 0

#337 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 14.09.2009 – 11:51

Самогубство-прерогатива слабких людей. Не хочу бути слабачкою без волі духу,тому думки про самогубство не затримуються в моїй голові довше ніж на кілька секунд і то дуже рідко. Ніколи не буває ситуацій коли все настільки погано що треба так тяжко грішити. А вбивати себе через іншу людину,через кохання без відповіді це ідіотизм-хіба не можна просто прийняти те що твої думки розбігаються з думками іншої людини,це ж нормально.
  • 0

#338 Пісня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 11:54

Перегляд дописуPsihopadka (14.09.2009 12:47) писав:

Дивне питання.та звичайно тоді коли було погано, депресія зашкалювала.Та хто думає про суїцид коли все класно=)
А що дивного? У кожного своя причина, хтось через сварки із батьками, а хтось через нерозділене кохання... А ви із тих, хто не хоче розповідати свою причину?
  • 0

#339 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 11:58

Перегляд дописуКрихітка (14.09.2009 12:51) писав:

Самогубство-прерогатива слабких людей.
гм... яке категоричне твердження. і мабуть із стилю "Це є так, бо я так вважаю"... в кращому випадку.
  • 0

#340 Пісня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 14.09.2009 – 12:00

Перегляд дописуZuzik (14.09.2009 12:49) писав:

гм... ну раз я впевнено говорю, то значить говорю це власним переконанням, чи то пак, досвідом. nes pa? (с) Вибєгало.
Чи яка впевненість вас не влаштовує?

Всі дописи цього автора виражають всього лише навсього його власний, збочений погляд на цілком нормальний світ.

У мене часто виникали думки про самогубство після смерті тата. На щастя, це не переросло у більше.... Мені допомогли пережити цю трагедію....
А через що у вас виникали думки про суїцид і як ви з ними боретеся?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних