Перейти до вмісту

Чи можна виправдати самогубство ?

Повідомлень в темі: 453

#281 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 13:00

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (18.01.2009 12:49) писав:

Самогубство - це лиш дія слабкої людини. Просто щоб позбавитисьдумок про самогубство - треба себе зайняти чимсь таким, щоб такого не виникало. І найважливіше знайти людину, яка би підтримала в тяжку хвилину.
Самогубство не виправдовую. Виправдаю лише в тому випадку, коли людина робить це перед болючою і довгою смертю, щоби не мучитись.

На рахунок слабкості можна сперечатися довго.
Такий вчинок може зробити як і сильна людина, так і слабка.

Самогубство не вказує на показник слабкості. Просто один із варіантів, через який можна людину віднести до категорії слабких.
  • 0

#282 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 18.01.2009 – 13:14

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 12:29) писав:

Ні. Не передаш. Ти зможеш передати тільки інформацію.
Ти можеш мені росказати словами що у тебе всередині під час того, як ти нього дивишся. Росказати, показати. Я тебе зрозумію. Але не зможу відчути все так, як відчуваєш ти. Ніколи. Тільки отримати інфу від тебе. А всі емоції і відчуття залишуться при тобі.
Це у випадку, якщо я Тлумачний Словник чи Енциклопедія, або Левітан :-) Ясна річ, що поговоривши про Яблуко не зрозумієш всього внутрішнього світу людини. Насправді, комунікаційний канал не один (як в GPRS, вибач за тупе порівняння) і розповідаючи про Яблуко ти скоріш будеш казати не про об’єкт, а про своє ставлення до цього об’єкту, оцінки, судження. Співставивши їх зі своїми, можна спробувати уявити, яким є внутрішній світ людини і як вона себе ся почуває.

ясно....
Напевно моїх 300 грамів мозку забракло, щоб зрозуміти, про що мова )))

Ні, я не агресивний. Просто я люблю і не боюся висловлювати себе. Люблю слухати душу і не йти за стадом, як зазвичай робите ви....Просто досвіду більше маю.
:-) Як на твою думку, чи має право любов руйнувати людину - носія цього почуття?

Перед ким виправдовуватися? Перед своїм світом, душею, тілом. Адже всі решта не заслуговують на те, щоб перед ними виправдовуватися.
Схоже на самообман.
  • 0

#283 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.01.2009 – 13:17

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 12:54) писав:

Упс :-))) кіло загубилось десь
ктулху зохавав :ggggg:
  • 0

#284 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 13:32

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 13:14) писав:

Співставивши їх зі своїми, можна спробувати уявити, яким є внутрішній світ людини і як вона себе ся почуває.

Ти тільки уявиш. Но не відчуєш. У цьому і проблема. Якби було все так легко, як ти говориш, у світі не було б війн, самгобуств і іншого лайна. Просто треба усвідомити, що тільки ТИ сам собі зможеш допомогти.

Напевно моїх 300 грамів мозку забракло, щоб зрозуміти, про що мова )))
....так воно і є.

:-) Як на твою думку, чи має право любов руйнувати людину - носія цього почуття?
Питай не в мене, а в себе. У своєї душі і у своєї особистості.

Схоже на самообман.
......та невже? тобто ти ніколи не виправдовуєшся перед своєю душею? Тобто душі завжди подобаються всі твої дії і вчинки, на які тебе штовхають мозги? так?
Недумаю....
  • 0

#285 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.01.2009 – 17:01

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 13:32) писав:

......та невже? тобто ти ніколи не виправдовуєшся перед своєю душею? Тобто душі завжди подобаються всі твої дії і вчинки, на які тебе штовхають мозги? так?
Недумаю....
Можна не виправдовуватись, а чесно призаватись, коли потрібно - вибачатись. Виправдання - це пошук відповіді, завідомо неправдивої на свої вчинки і перекладання відповідальності на когось чи щось - сніг ішов, контролер не випускав, затримався на вечірці та така інша фігня.
  • 0

#286 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.01.2009 – 17:17

Питання на засипку:
- автоназія то є самогубство?

- людина, що свідомо жертвує своїм життям заради спасіння інших самогубець?

- позбавлення себе життя аби не потрапити в полон та відчути всю "прелєсть" тортут суіцид?
  • 0

#287 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 17:30

Перегляд дописуbendera.UA (18.01.2009 17:17) писав:

- автоназія то є самогубство?
якщо не коматозника пришити - так

- людина, що свідомо жертвує своїм життям заради спасіння інших самогубець?
ні

- позбавлення себе життя аби не потрапити в полон та відчути всю "прелєсть" тортут суіцид?
так
  • 0

#288 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Lviv

Відправлено 18.01.2009 – 18:00

Це вибір кожної людини: життя чи смерть...хоч навряд чи це правильно, хоч і сама над тим задумувалась часто...але заради кого цей вибір?! заради людини якій паралельно на вас та ваші почуття...живіть на зло ворогам...це їх вб*є...життя це не тільки нероздіене кохання, втрати та біль...навіть в дрібницях можна знайти позитив...))))))))цінуйте життя, воно просто випробовує вас....

Повідомлення відредагував КоханняЗвідтінкомРозлуки: 18.01.2009 – 18:01

• 0

#289 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 18.01.2009 – 18:20

Я не хочу виправдовувати самогубців. Але інколи людина опиняється дійсно в глухому куті. Деяки люди просто не бачать виходу і не моєуть вилізти з того. Я не можу їх осуджувати.
  • 0

#290 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.01.2009 – 18:29

Мені от що цікаво: А ви в реалі знаєте, що таке самогубство? Бачили, чи відчували, що це таке? Якщо ні те, ні інше, - то як ви можете осуджувати чи оправдувувати самогубство як таке та самогубців?
  • 0

#291 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 18:51

Перегляд дописуОлеська (18.01.2009 18:29) писав:

Мені от що цікаво: А ви в реалі знаєте, що таке самогубство? Бачили, чи відчували, що це таке? Якщо ні те, ні інше, - то як ви можете осуджувати чи оправдувувати самогубство як таке та самогубців?
всі ми вмираєм патіхоньку :ggggg:
  • 0

#292 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 18:52

Перегляд дописуОлеська (18.01.2009 18:29) писав:

Знаю. Відчував. Бачив.

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 17:01) писав:

Можна не виправдовуватись, а чесно призаватись, коли потрібно - вибачатись. Виправдання - це пошук відповіді, завідомо неправдивої на свої вчинки і перекладання відповідальності на когось чи щось - сніг ішов, контролер не випускав, затримався на вечірці та така інша фігня.

ну ну...ми подивимось на це.
  • 0

#293 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 19:04

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 18:52) писав:

Знаю. Відчував. Бачив.

Ну, те, що ти з цим стикався, я зрозуміла з попередніх дописів. Мені цікаво було б почути відповідь від тих, хто засуджує.

Я теж стикалась. І, повірте, самогубство не обмежується "можна-не можна", "гріх-не гріх" і теде. Це набагато глибше, ніж осудження з точки зору релігії гріховності і можливості осуду подібного вчинку.
  • 0

#294 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 19:08

Перегляд дописуОлеська (18.01.2009 19:04) писав:

Я теж стикалась. І, повірте, самогубство не обмежується "можна-не можна", "гріх-не гріх" і теде. Це набагато глибше, ніж осудження з точки зору релігії гріховності і можливості осуду подібного вчинку.

....бачу, на цьому форумі хоч одна людина зрозуміла до чого я веду.
Не всі тут такі пропащі і темні, однако.
  • 0

#295 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 19:12

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 19:08) писав:

....бачу, на цьому форумі хоч одна людина зрозуміла до чого я веду.
Не всі тут такі пропащі і темні, однако.
Ну, таврувати всіх не варто. Просто люди мають властивість говорити не лише про те, з чим стикались в реалі, а і про те, що надумали собі, читаючи від Біблії до дешевих романів. Може вони і праві, бо "в великих знаннях, великі горесті".
  • 0

#296 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.01.2009 – 19:22

З особистих спостережень.
Людина, яка хоче вчинити самогубство вважає, що нікому непотрібна, її не розуміють. Та насправді, після смерті шляхом суїциду, залишаються друзі, діти, жінка , які любили цю людину, яка їм була потрібна. Отже засуджую самогубство, як прояв екстремального егоїзму.
  • 0

#297 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2009 – 19:26

Перегляд дописуyushchenko (18.01.2009 19:22) писав:

Людина, яка хоче вчинити самогубство вважає, що нікому непотрібна, її не розуміють. Та насправді, після смерті шляхом суїциду, залишаються друзі, діти, жінка , які любили цю людину, яка їм була потрібна. Отже засуджую самогубство, як прояв екстремального егоїзму.

То не завжди так, але досить часто. Справді, залишаються ті, хто любили людину і кому без неї буде важко, але ж люди таки є за природою егоїстами, тому в критичні моменти інші їх мало турбують:ggggg:
  • 0

#298 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 19:35

Перегляд дописуyushchenko (18.01.2009 19:22) писав:

Так, це егоїзм. Але самогубство не завжди усвідомлюється самогубцям як щось, що кардинально змінює світ, що його (самогубця) оточував. Часто, то звичайний поступок, як пірнути у воду. Тільки людина пірнає у інший простір.

А те, що в людини залишаються в минулому вимірі люди, які не хочуть такого повороту подій, так це... Людина живе заради себе. І смерть - єдине, що людина по-справжньому може мати і єдине, на що має повне право і лише вона (людина).
  • 0

#299 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 19:50

Перегляд дописуОлеська (18.01.2009 19:35) писав:

А те, що в людини залишаються в минулому вимірі люди, які не хочуть такого повороту подій, так це... Людина живе заради себе. І смерть - єдине, що людина по-справжньому може мати і єдине, на що має повне право і лише вона (людина).
суспільство це право дуже успішно навчилось відбирати
  • 0

#300 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2009 – 20:02

Перегляд дописуSergiy_K (18.01.2009 19:50) писав:

суспільство це право дуже успішно навчилось відбирати

З Іваничука: "Велику перевагу має смерть над життям, бо життя може забрати будь-хто, а смерть - ніхто".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних