Перейти до вмісту

Чи можна виправдати самогубство ?

Повідомлень в темі: 453

#261 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.12.2008 – 18:39

Перегляд дописуAmarok (20.12.2008 18:33) писав:

колись читав Данте "Божественну комедію" так там він пише що самогубство є одним з гріхів...
:rolleyes: блін,насмішив. чессслово..)) Самогубство- гріх в усіх можливих релігіях. Як там кажуть?"Бог не дає нам більше,ніж ми здатні винести". Ти не знав?)
  • 0

#262 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 20.12.2008 – 18:44

Перегляд дописуSensssorika (20.12.2008 12:39) писав:

:rolleyes: блін,насмішив. чессслово..)) Самогубство- гріх в усіх можливих релігіях. Як там кажуть?"Бог не дає нам більше,ніж ми здатні винести". Ти не знав?)

ну так до чого ця безкінченна дискусія про виправдення самогубства... значить 100% не можна виправдати якщо його засуджує не тільки християнство... :happy1:
  • 0

#263 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.01.2009 – 03:20

почуття вини зайве
  • 0

#264 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.01.2009 – 01:11

Перегляд дописуSergiy_K (17.01.2009 03:20) писав:

почуття вини зайве
:) особливо коли самогубство вдалося
  • 0

#265 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 01:13

Так. Воно виправдовується.

Повідомлення відредагував SCREAMO: 18.01.2009 – 01:15

• 0

#266 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.01.2009 – 01:18

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 01:13) писав:

Так. Воно виправдовується.

Чим можна його виправдати?
  • 0

#267 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 01:24

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 01:18) писав:

Чим можна його виправдати?

А чим не можна?
Ти хоч знаєш, що це таке?
Навряд. Ти тільки знаєш пару фраз, а-ля: "ЦЕ НЕ ВИХІД!!!!!!! СМЕРТЬ - ЦЕ СЛАБКІСТЬ!!!!!!" і т.д.
  • 0

#268 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 01:48

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 01:24) писав:

А чим не можна?
Ти хоч знаєш, що це таке?
Навряд. Ти тільки знаєш пару фраз, а-ля: "ЦЕ НЕ ВИХІД!!!!!!! СМЕРТЬ - ЦЕ СЛАБКІСТЬ!!!!!!" і т.д.

Досвіду не мав. Знаю більше за пари фраз. Я так розумію, що мова йде про рішення здорової фізично та морально людини піти з цього світу за власної волі, причому це рішення виконується його автором самотужки, все вірно з вихідними умовами?

"Нехай самогубство - це мужність. Спосіб кинути виклик суспільству, нон-конформізм найвищого рівня з оточуючим світом, в якому людина не може себе знайти. Думається, що вона шукала свій шлях, але кожного разу терпіла поразки. Врешті, прийняла свідоме рішення піти. Так, я дорослий і вправі розпоряджатись своїм життям сам. Нехай і жаліють, але то буде потім. Я сміливий і в мене вистачить мужності та волі довести справу до кінця."

Вчиняючи так, людина йде проти волі богів, батьків, власної волі. Це типу виклик комусь, але він пролунає в порожнечу і залишиться у пам’яті людей нерозумінням. Більш того, цю бідолажну людину проклянуть в церквах і не будуть згадувати серед живих. Ось чому кажуть, що душа самогубця буде блукати в темряві, не знаходячи дороги до вічності.

Суто на моє переконання, ніхто не має права забирати життя живої істоти без вагомої на те причини, навіть власної.
  • 0

#269 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 01:57

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 01:48) писав:

Досвіду не мав. Знаю більше за пари фраз. Я так розумію, що мова йде про рішення здорової фізично та морально людини піти з цього світу за власної волі, причому це рішення виконується його автором самотужки, все вірно з вихідними умовами?

Ні... не правильно зрозумів. Якщо людина запланувала самогубство, вона не є здоровою.
Людина хвора. Психологічно хвора. І від таких хвороб ніхто з нас не захищений.

Фізично і морально здорова людина не буде думати про таке.

Повідомлення відредагував SCREAMO: 18.01.2009 – 01:58

• 0

#270 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 02:03

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 01:57) писав:

Ні... не правильно зрозумів. Якщо людина запланувала самогубство, вона не є здоровою.
Людина хвора. Психологічно хвора. І від таких хвороб ніхто з нас не захищений.
Фізично і морально здорова людина не буде думати про таке.

Я й чекав на таку відповідь. Завідомо згубна логіка. Якщо це хвороба, то є й ліки. Треба лише їх побачити.
А от з останнім не погоджусь, бо на мою думку, не так вже зараз і багато таких, які фізично та морально здорові...
  • 0

#271 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 02:27

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 02:08) писав:

Да да да. Всі ви все чекаєте і все знаєте. А мозгів не грама. Одна пустота.
Відчуєш, тоді зрозумієш, що це. А поки не напружуйся обговорювати те, що тобі не відомо. Бо це тупість.
Дякую величезне за оцінку маси моїх мізків. Кажуть, що їх десь не більше грам 300 у середньостатистичної людини )))
Жодного напруження. Цікаво було дізнатись, чим можна виправдати бажання до самогубства. Бачу з відповідей, що нічим і не можна насправді, між іншим як і будь-яку хворобу.
PS Ліки поруч - це спілкування )
  • 0

#272 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 02:36

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 02:27) писав:

Дякую величезне за оцінку маси моїх мізків. Кажуть, що їх десь не більше грам 300 у середньостатистичної людини )))
Жодного напруження. Цікаво було дізнатись, чим можна виправдати бажання до самогубства. Бачу з відповідей, що нічим і не можна насправді, між іншим як і будь-яку хворобу.
PS Ліки поруч - це спілкування )

Люди самотні. Ти можеш збирати інформацію про емоції, але не самі емоції. Словами, жестами і іншими засобами ти не зможеш передати іншій людині те, що у тебе в душі. Тому всі твої емоції залишуться тільки твоїми до кінця життя.
Спілкування - це не ліки, а звичайна омана. Вилікувати себе можна тільки власноруч.

Повторюся, не говори про те, чого у тебе не було, і не можеш усвідомити. Це прояв твоєї тупості.

В мене питання до тебе. Ти незайманий? Я не у сексуальному плані.
Блискавиця: +10 % за пунктом правил 2.2. Бан на два тижні.
  • 0

#273 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 18.01.2009 – 03:59

Думаю,можна.Тим більше нащо щось виправдовувати.Це життя людини і вона може робити з ним що хоче.Ну з точки зору релігії може й не так але..
Коли людина більше не хоче жити на цьому світі(ооо як я таких розумію),коли вже не вважає себе потрібною або єдиний вихід з проблем - смерть(як під час великої депресії у штатах)....важливо вчасно нагадувати людям що вони потрібні.
  • 0

#274 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 11:23

Перегляд дописуSCREAMO (18.01.2009 02:36) писав:

Люди самотні. Ти можеш збирати інформацію про емоції, але не самі емоції. Словами, жестами і іншими засобами ти не зможеш передати іншій людині те, що у тебе в душі. Тому всі твої емоції залишуться тільки твоїми до кінця життя.
Все не передаш, але більшу частину зможеш - рівно стільки, скільки захочеш.

Спілкування - це не ліки, а звичайна омана. Вилікувати себе можна тільки власноруч.
Бачу, що Ви безрадісна людина. Під спілкуванням я розумію не лише власне говоріння, а обмін емоціями, жестами, це торкання. В очікуванні отримати подібне навзаєм.

Повторюся, не говори про те, чого у тебе не було, і не можеш усвідомити. Це прояв твоєї тупості.

Про що Ви?

Повідомлення відредагував knedlyk: 18.01.2009 – 11:48

• 0

#275 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 11:57

Ви доволі агресивна та самовпевнена людина, мислите лише категоріями "чорне" або "біле", тому аргументація навряд чи буде дієвою, лише власний досвід може допомогти. Бачу, що це склалось в силу обставин, вимушених або невимушених - Вам видніше.

Для того щоби усвідомити, що таке самогубство, не обов’язково мати досвід самогубства. А виправдати можна в принципі все, залежить від ситуації, інше - перед ким виправдовуватись?

Про що Ви?

Повідомлення відредагував knedlyk: 18.01.2009 – 11:58

• 0

#276 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.01.2009 – 12:09

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 02:27) писав:

для таких тристаграмових самогубство навіть бажане :ggggg:
  • 0

#277 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2009 – 12:17

Важко судити людину, не вникнувши в її ситуацію. Моя думка - це неправильно. Але коди людина відчуває, що вона в безвиході, або що не бачить більше змісту жити (ніякої радості від життя тощо), - може трапитися, що завгодно. Головне - щоб знайшлася поруч людина, яка любить і допоможе вийти з цього стану відчаю. Бо жити варто, як би там не було:ggggg:
  • 0

#278 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 12:29

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 11:23) писав:

Все не передаш, але більшу частину зможеш - рівно стільки, скільки захочеш.

Ні. Не передаш. Ти зможеш передати тільки інформацію.
Уяви собі. Ми сидимо в одній кімнаті. Перед нами стоїть стіл, а на ньому яблуко. Звичайнісіньке яблуко правда?
Ні, не все так просто, вумний наш. Дивлячист на нього, кожна людина відчуває щось своє. Аналогічно і в нас. Ти можеш мені росказати словами що у тебе всередині під час того, як ти нього дивишся. Росказати, показати. Я тебе зрозумію. Але не зможу відчути все так, як відчуваєш ти. Ніколи. Тільки отримати інфу від тебе. А всі емоції і відчуття залишуться при тобі.

Бачу, що Ви безрадісна людина. Під спілкуванням я розумію не лише власне говоріння, а обмін емоціями, жестами, це торкання. В очікуванні отримати подібне навзаєм.
Ще раз скажу. Це лише інформація про почуття. Ми можем розуміти один одного, навіть відчувати одне і те саме, але відчувати це все по різному.

Про що Ви?

ясно....

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 11:57) писав:

Ви доволі агресивна та самовпевнена людина, мислите лише категоріями "чорне" або "біле", тому аргументація навряд чи буде дієвою, лише власний досвід може допомогти. Бачу, що це склалось в силу обставин, вимушених або невимушених - Вам видніше.

Ні, я не агресивний. Просто я люблю і не боюся висловлювати себе. Люблю слухати душу і не йти за стадом, як зазвичай робите ви.
Так себе люблю. Вважаєте мене самовпевненим?! Будь ласка. Але я не самовпевнений. Просто досвіду більше маю.

Перегляд дописуknedlyk (18.01.2009 11:57) писав:

Для того щоби усвідомити, що таке самогубство, не обов’язково мати досвід самогубства. А виправдати можна в принципі все, залежить від ситуації, інше - перед ким виправдовуватись?

Перед ким виправдовуватися? Перед своїм світом, душею, тілом. Адже всі решта не заслуговують на те, щоб перед ними виправдовуватися.

Повідомлення відредагував SCREAMO: 18.01.2009 – 12:24

• 0

#279 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 18.01.2009 – 12:49

Самогубство - це лиш дія слабкої людини. Просто щоб позбавитисьдумок про самогубство - треба себе зайняти чимсь таким, щоб такого не виникало. І найважливіше знайти людину, яка би підтримала в тяжку хвилину.
Самогубство не виправдовую. Виправдаю лише в тому випадку, коли людина робить це перед болючою і довгою смертю, щоби не мучитись.
  • 0

#280 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 18.01.2009 – 12:54

Перегляд дописуSergiy_K (18.01.2009 12:09) писав:

для таких тристаграмових самогубство навіть бажане :ggggg:

Упс :-))) кіло загубилось десь