Перейти до вмісту

Чи можна виправдати самогубство ?

Повідомлень в темі: 453

#21 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.02.2007 – 18:32

а про що суперечка ? виправдати перед ким ? той, хто його чинить уже виправдав його перед собою і він нікому нічого не повинен пояснювати, це його особиста справа. це один з проявів егоїзму, слабкості і псевдовирішення проблем, нічого більшого.

а щодо можливих аргументів накшталт рідні страждають, близькі ... це все не агрументи, а суцільна лажа бо :
1. через близьких людей і конфлікти, відсутність підтримки ці самі самогубства і чиняться
2. випливає з 1. при більш уважному ставленні до жертви з боку близьких самогубство ніколи не трапиться
  • 0

#22 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 11.02.2007 – 18:38

думаю шо можна :) якшо в дупу вже *ирово то шо тоді залишається? коли ні жити нема де, ні їсти нема шо. і взагалі життя нема, то ніфіг себе мучити скажіть? :)
  • 0

#23 knot

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 18:41

ХМ.Дивні ви всі, ви ще й смієте спороти на таку тему.Самогубство можна виправдати тільки тоді коли це самогубство було зроблена за ради когось, за ради якоїсь мети,за ради користі для інших людей.

Цитата

думаю шо можна якшо в дупу вже *ирово то шо тоді залишається? коли ні жити нема де, ні їсти нема шо. і взагалі життя нема, то ніфіг себе мучити скажіть?
Заради цього і треба жити, щоб знайти де жити, знайти поїстиі докзати всім на зло що ти взмозі жити і життя Є! Покінчити життя самогубством це саме легше що можна придумати.
  • 0

#24 knot

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 19:30

Прошу вас сюди писати про:
1.Через що відбуавються сагубство,
2. І як відмовити людину від цього самогубства
  • 0

#25 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.02.2007 – 19:37

В кожного свої мотиви. І кожного по-різному можна відмовити від цього.
Щодо мене, то мені б хіба якийсь швидкий і безболісний спосіб і то щоб я себе то дуже сумніваюсь.
  • 0

#26 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.02.2007 – 19:46

Кажуть, що людина, яка здійснила невдале самогубство не буде його робити більш ніколи. Тобто, щоб людина не робила цього ніколи, треба поставити її на межу смерті, щоб вона зрозуміла всю цінність життя. І надалі радітиме кожній його миті. Самому колись закрадалися думки про самогубство, навіть пачку снодійного прикопав про запас... Але, декілька походеньок на межу між життям та смертю заставили дивитися на власне життя, як на щось, що треба довести до правильного кінця. Це щодо другого...
А щодо першого - ніхто, крім самогубців не зможе сказати, чому саме він вчинив так. А їх вже не спитаєш...
  • 0

#27 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 12.02.2007 – 20:16

Мало варіантів в голосуванні. Треба ще "Через втрату розуму" (тобто став психом і перестав себе контролювати) і "Не вчинив би ніколи". Я б вибрав щось одне з цих двох. Через інше кінчати життя самогубством IMHO - тупо.
  • 0

#28 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 12.02.2007 – 20:23

обираю 5 варіант-"заради іншої людини,щоб її врятувати",але це тобі вже буде не самогубство,а самопожертва...хоча про це вже будуть судити без моєї участі
  • 0

#29 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.02.2007 – 20:29

Я б міг вчинити самогубство тільки з егоїстичних(із слів Касандри) міркувань, щоб уникнути довгої і болісної смерті.
А щодо відмови людини від самогубства, то на мою думку це має робити кваліфікований психолог, а може навіть і психіатр.
  • 0

#30 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 12.02.2007 – 20:41

Перегляд дописуJarlax (12.02.2007 20:13) писав:

Мало варіантів в голосуванні. Треба ще "Через втрату розуму" (тобто став психом і перестав себе контролювати) і "Не вчинив би ніколи". Я б вибрав щось одне з цих двох. Через інше кінчати життя самогубством IMHO - тупо.
Пооджуюсь.......не вистачає варіанту Ніколи б не вчинив.....тільки дурні закінчують життя таким чином......Життя прекрасне!Його варто прожити.... :)
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.02.2007 – 21:00

Перегляд дописуГетьман (12.02.2007 19:43) писав:

Тобто, щоб людина не робила цього ніколи, треба поставити її на межу смерті, щоб вона зрозуміла всю цінність життя.
"Пилка"?
Хоча думку загалом підтримую, але сам робив би інакше: дав би людині ніж/мотузку/отриту й сів би навпроти із захопленням спостерігати...
p.s. До речі.
  • 0

#32 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 13.02.2007 – 00:06

Перегляд дописуknot (12.02.2007 18:38) писав:

ХМ.Дивні ви всі, ви ще й смієте спороти на таку тему.Самогубство можна виправдати тільки тоді коли це самогубство було зроблена за ради когось, за ради якоїсь мети,за ради користі для інших людей.

Заради цього і треба жити, щоб знайти де жити, знайти поїстиі докзати всім на зло що ти взмозі жити і життя Є! Покінчити життя самогубством це саме легше що можна придумати.
незгодна, щоб таке зробити, теж треба мати певну силу... і мабуть більшу, ніж щоб ходити і плакатись всім підряд, який я нещасний, і паразитувати... хоча, щоб жити, гідно мається на увазі, треба ще більше...
а от заради мети і користі для інших людей варто саме жити, а не вмирати. імхо
  • 0

#33 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 13.02.2007 – 00:43

Голосувати не буду, а кілька думок напищу.

ВУЗівський приятель втратив дівчину, не знаю чи це вплинуло, чи може книги Антона Павловича Чехова, в котрих через одну то вбивці, то самовбивці...

Коротше Потрібно любити людину і не залишати її надовго наодинці зі своїми думками.
  • 0

#34 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.02.2007 – 11:28

Перегляд дописуknot (12.02.2007 19:27) писав:

Прошу вас сюди писати про:
1.Через що відбуавються сагубство,
2. І як відмовити людину від цього самогубства
цікава тема..
по самогубство узагалі-то книг написано вже... я особисто 14 бачила.
а причина... а багато-чого. зазвичай це коли людина зовсім не знає, що їй робити; коли думає, що вона зовсім самотня; коли трапляється якесь горе.. різні причини...

тільки от відговорити самогубця не так легко, як би здавалось... не думаю, що будь-хто може це зробити. зрештою це має бути лише близька людина. і причому дорога.
  • 0

#35 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 13.02.2007 – 13:40

Якшо людина дійсно хоче померти то її ніяк не втримаєш від того. Шо не роби.
А всілякі маразми типу - вона мене не любе, я помру хай знає! хай буде плакати через мене...
то всьо саме пройде через певний час.
  • 0

#36 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.02.2007 – 18:43

Перегляд дописуNeorlandina (13.02.2007 13:37) писав:

Якшо людина дійсно хоче померти то її ніяк не втримаєш від того. Шо не роби.
не згідна... може просто щось помінятись.
а відмовити. я казала.. не так легко.
  • 0

#37 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 13.02.2007 – 19:49

Єдиний варіант самогубства, котрий ще якось перетравлюю: із самопожертви, для порятунку.
все інше класифікую безглуздістю і некваліфікованим привертанням уваги до персони самого самогубця.
  • 0

#38 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.02.2007 – 19:56

Та людина просто привертає увагу.
Забудьте про нього й він забуде лякати вас самоглупством.
  • 0

#39 knot

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 13.02.2007 – 23:54

Цитата

А всілякі маразми типу - вона мене не любе, я помру хай знає! хай буде плакати через мене...
то всьо саме пройде через певний час.

Але ж не всі люди можуть так просто забути кохання тай все.І закінчують життя самогубством не для того, щоб друга половина поплакала за ним і жаліла самогубця, самогубець іде на такий поступок через те що він не баче сенсу життя без своєї половини і вважає що краще кохання він просто ніяк не зможе знайти.
  • 0

#40 meor enai

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 14.02.2007 – 00:19

у будь-якому випадку, самогубство - це втеча, втеча від обставин, які якось не задовільняють самогубця, від людей, які чомусь не захотіли підлаштовуватись під його умови, від "свого", бо соромно, що переможений. І це не той випадок, коли людина під силою обставин ламається. Сильний встане, можливо... і це навіть не ознака слабкості. Слабкий звик до невдач і виживе надалі. Це щось міжрівневе, тому і штовхає людину робити вчинки, екстраординарні, які і пояснити не можливо
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних