Перейти до вмісту

Вища освіта в Україні

Повідомлень в темі: 46

#21 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.05.2007 – 19:35

Перегляд дописуURS (8.02.2007 19:56) писав:

Існують обєктивні дослідження, які твердять, що серед населення будь-якої країни лише 14 % людей можуть мати СПРАВДІ ВИЩУ ОСВІТУ. Якщо реальний показник перевищує 14 %, то це свідчить не про підвищення освіти народу... Сьогодні в Україні "вищу освіту" здобуває близько 40 % випускників...
:cool1:

Понакупляли собі дипломів і т.п. А більшість із цих 40% нічого не варта ;) А ті хто хочуть навчатись їм не дають, бо ті у кого є гроші просто вітісняють їх із універів заздалегідь займаючи місця :( Корупція процвітає. Та і рівень освіти як не кажи, а впав :) Те, що було при совєтах і, що зараз, то різні речі :( БІЛЬШІСТЬ теперішніх віжмінників тодішні трійошники :( (без образ)
  • 0

#22 Muratkin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 11:20

ЗГОДЕН!

zav: 4.7.9. включають в себе лише посмішки (смайлики), власне відношення до теми або допису без ширшого обґрунтування (на зразок "Дякую", "+1", "смішно", "не подобається", "проти" і т. ин.) (Пункт додано: 18.03.2007).

Повідомлення відредагував zav: 16.05.2007 – 11:50

• 0

#23 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 16.05.2007 – 17:35

так що, ніхто не знає?
  • 0

#24 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 19.05.2007 – 15:31

А від викладацького складу якість навчання не залежить? :)
В нас, наприклад, хоча і високий рівень - Академія керівних кадрів культури і мистецтв, та все ж десь 20% формального викладання і не відповідності було. Думаєте це не впливає?
  • 0

#25 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.05.2007 – 14:33

А викладацький склад і випускники - речі взаємопов`язані. Викладачі колисть теж були студентами..
  • 0

#26 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 20.05.2007 – 19:07

Поділіться будь ласка ссилками, хто має щось про університет розвитку людини "Україна" а то в гуглі нічого толкового знайти не можу, всі сторінки застарілі... Дякую
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 19:17

Вищої освіти в Україні не існує. Нема про що тут говорити.
  • 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 08:18

Перегляд допису-=VJ=- (20.05.2007 19:17) писав:

близько істини! є документи про вищу освіту в людей. Але СПРАВЖНЮ ВИЩУ ОСВІТУ має дуже мало осіб. Мабуть і менше тих 14%
  • 0

#29 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.05.2009 – 23:50

Перегляд дописуURS (8.02.2007 19:56) писав:

Існують обєктивні дослідження, які твердять, що серед населення будь-якої країни лише 14 % людей можуть мати СПРАВДІ ВИЩУ ОСВІТУ. Якщо реальний показник перевищує 14 %, то це свідчить не про підвищення освіти народу... Сьогодні в Україні "вищу освіту" здобуває близько 40 % випускників...
:rolleyes:

Повністю погоджуюсь - треба надавати перевагу якості а не кількості...Як же ж може бути в нас стільки менеджерів і еконмістів????????
  • 0

#30 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.05.2009 – 00:01

Перегляд допису-=VJ=- (20.05.2007 20:17) писав:

я не згоден. в нас хороші викладачі, хороші методики!
але наш мінус те, що наші вузи переповнені такими студентами яким не потрібна сама освіта а яким потрібен сам диплом - кусок пластику... а не знання... оце наш мінус. корупція всюди
  • 0

#31 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:13

мій викладач з нац. економіки каже, що безкоштовна вища освіта - це нонсенс, адже це не стимулює викладачів до кращої праці зі студентами, а отже, рівень знань падає
  • 0

#32 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:17

Перегляд дописуПанночка (31.05.2009 22:13) писав:

мій викладач з нац. економіки каже, що безкоштовна вища освіта - це нонсенс, адже це не стимулює викладачів до кращої праці зі студентами, а отже, рівень знань падає

Розумний в тебе викладач - повністю підтримую!
  • 0

#33 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:33

Я теж. Він так і каже: "Якби освіта була платною, я б сидів тут з Вами з ранку до ночі!" Та й студенти, напевне, більше б цінували освіту
  • 0

#34 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 01.06.2009 – 08:44

Перегляд дописуПанночка (31.05.2009 21:33) писав:

Я теж. Він так і каже: "Якби освіта була платною, я б сидів тут з Вами з ранку до ночі!" Та й студенти, напевне, більше б цінували освіту
Бугага! Пройдіться приватними вузами! Нашу вищу освіту (за деякими винятками) можна назвати "чергою за дипломом".
І щоб щось змінити - треба ледь не з дитячих садочків починати. Не кажу вже про те, куди треба подіти більшу частину теперішнього професорсько-викладацького складу вишів та чиновників міносвіти... А хто за це платить (приватна особа чи держава з податків, які та сама приватна особа платить) - це вже третє питання.
  • 0

#35 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.06.2009 – 09:30

Як страшно жити :gryzin:

Хто шукає - той завжди знайде. Шукаєте дипломчик - отримується безплатно, ще й стипендію платять, основне не рипатись, шукаєте освіту - Інтернет вас в руки та книжки в зуби. І практику знайдіть. Фахівці завше потрібні, інша річ, що у деяких спеціальностях фахівців надлишок, але знаю приклади, що і у цих спеціальностях знаходили нішу - просто треба бути сильно спеціалізованим спеціалістом (така хитра конструкція). І матимете освіту.
Основне - на початку визначитись, заради чого працюємо і не робити невинні очка "я прийшов в університет, мене нічого не вчать". Зараз одногрупники збираються утікати за кордон, весело спостерігати за ними, як вони плачуть та мучаться, бо за кордоном (оЖахи) вимоги з'явились і (це взагалі страшно) вчитись заставляють. Плюз ще слід самому ініціативу проявляти і самому щось вчити. Словом, шкода мені цих нещасних, що прагнуть утікти із нашого курорту. Хай живе наша освіта, найкраща освіта у світі! :prapor3: (для мене, звісно)
  • 0

#36 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.06.2009 – 11:55

А все це через наше суспільство. Моральні норми суспільства. Треба ж дитину забезпечити, треба дитину вивчити, для того, щоб не гірше інших, щоб було як у людей. А чи потрібно воно насправді???

Зараз потрібна вища освіта, щоб займати відповідну позицію в суспільстві, а не для знань. Тож вищі учбові заклади - насправді це не учбова організація, а соціальна. І функція їх соціальна а не навчальна.

Можна ж бути чесним і відверто казати те, що всі і так знають, але кому це потрібно? Мажори закордоном в найкращих вузах те ж саме - не навчаються, а снобізмом страдають, тож беремо приклад. ПТУ нам непотрібні, нам ліцеї подавай.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 01.06.2009 – 12:08

• 0

#37 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 13:39

Перегляд дописуbulbashka_aero (1.06.2009 09:44) писав:

Бугага! Пройдіться приватними вузами! Нашу вищу освіту (за деякими винятками) можна назвати "чергою за дипломом".
І щоб щось змінити - треба ледь не з дитячих садочків починати. Не кажу вже про те, куди треба подіти більшу частину теперішнього професорсько-викладацького складу вишів та чиновників міносвіти... А хто за це платить (приватна особа чи держава з податків, які та сама приватна особа платить) - це вже третє питання.

Вища освіта не може коштувати як китайська Чері - скільки платиш стільки і отримуєш!....Хочеш якісну освіту плати як за БМВ!
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.06.2009 – 05:15

Перегляд дописуГетьман (1.06.2009 10:30) писав:

Фахівці завше потрібні, інша річ, що у деяких спеціальностях фахівців надлишок, але знаю приклади, що і у цих спеціальностях знаходили нішу - просто треба бути сильно спеціалізованим спеціалістом (така хитра конструкція).
це як?
  • 0

#39 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.06.2009 – 22:51

Перегляд дописуURS (8.02.2007 18:56) писав:

:)
Гм... Питання мене зацікавило. Вирішила пошукати інформацію про те, як виглядає ситуація у Польщі. І знайшла. За газетою "Rzeczpospolita", людей, що мають вищу освіту є 14,7%.
Тепер прохання до пана Вебера - можна просити посилання на ці об'єктивні дослідження? Хотіла б порівняти дещо.
  • 0

#40 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.06.2009 – 23:04

Скажімо так: ті ~14% зможуть працевлаштуватися за фахом, а підмітати подвір'я можна і з дипломом юриста. Не бачу тут трагедії, хіба шо особистої, тих випускників, хто поступив у непристижні навчальні заклади.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних