Перейти до вмісту

ЯК ВИ ГАДАЄТЕ...

Повідомлень в темі: 62

#61 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ/Санкт-Петербург/Чікаго

Відправлено 03.05.2007 – 20:17

ANTISUPERSTAR
А окрім діянь ректора та цього закладу, якісь КОРИСНІ думки є?
Тема тут трохи інша - не "співаючий ректор".

Marchik
Україна, на диво, унікальна країна з надзвичайно талановитими людьми, та реалізуються ці таланти чомусь за кордоном. А у себе на батьківщині весь час не складаються умови? Та я все ж вірю, що колись це зміниться.
Ти розказав, про свої дії щодо "Взрослого радио" у маршрутках. До речі, не кожен це і зробить, бо в нас ніхто не хоче бути першим, так що для таких зауважень - має бути певна сміливість.
Чекати поки прокинеться влада переконуємося - не варто. Отже, лишається самим потрохи виправляти цю ситуацію. А от як саме? Що має бути в основі?
  • 0

#62 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ПНД

Відправлено 09.05.2007 – 13:36

Досить подивитись навколо і побачити нашу молодь (про людей старшого віку не говорю, бо вони інакше виховані). А саме молодь в майбутньому буде рухати нашу культуру і країну загалом. Хоча молодь звинувачувати в чомусь неможна. Вчора на урок алгебри до нас прийшла п'яна вчилька... І вона має нас вчити? Що вона нас може навчити?
А "кульок", то я зовсім мовчу. Як я побачив їхню рекламу то ржав хвилин 10.
  • 0

#63 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.05.2007 – 19:25

Приклад з життя.
Зайшов випадково в цей заклад (поруч зустріч була) і захотіли випити кави в їхньому кафе.
Тільки стали в чергу, як позаду "10-ти поверховий...". Нас з подругою ніби прибило :cool1:. Ні кави, ні їх "культури" і взагалі нічого нам вже тут не хотілося...
От і виходить як в анектоді.
"Телефоний звінок.
- Алло, це пральня?
- Це Ху...ня, це інститут культури!!!"

Повідомлення відредагував Marchik: 17.05.2007 – 19:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua