Перейти до вмісту

ЯК ВИ ГАДАЄТЕ...

Повідомлень в темі: 62

#41 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ/Санкт-Петербург/Чікаго

Відправлено 30.04.2007 – 19:36

Перегляд дописуІІІ особа 1ни ч.р. (30.04.2007 19:10) писав:

Спосіб вплинути є на всіх, потрібен тільки правильний підхід.

Правильний підхід - це саме і є та ідеологія (як точно сказав Paul Kiss діяльність еліти), яка створює ті цінності певного суспільства.
І якщо розглядати народ як живий організм, то вплив на зміни залежить від кожного.
"РЕАЛЬНІСТЬ - ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ НАШИХ БАЖАНЬ".
  • 0

#42 Paul Kiss

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Kijow

Відправлено 30.04.2007 – 19:39

"Marchik" сказав:

треба усім і кожному працювати, та не боятися висловлювати свою думку, а не підкорятися "натовпу".
Ну звісно, я тільки за.

"ІІІ особа 1ни ч.р." сказав:

...
Мда, ми, здається, десь зустрічалися...

Худоба пухне і померає від неправильної трави. :tryzub:
Звісно, що ніхто її не примушує її споживати.
Ну, я бачив дещо інше. Це людина до всього звикає - сьогодні їсть тістечка, а брутально попостившись з 10 днів, і кору з дерев за милу душу хаватиме... А тварини по-іншому... вони й поститися не будуть - чо, дурні, чи шо.

є багато способів примусити людей купувати і слухати непотрібне
Тобто наших громадян за доп. певного зомбування примушують із задоволенням фтикати "Взрослое радио" в маршрутках? А хто ж це робить, цікаво...
  • 0

#43 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.04.2007 – 19:49

Не знаю як хто, а мабуть треба розпочати з себе.
Наприклад, я в маршрутці на увімкнене "Взрослое радио" роблю зауваження і на моє здивування пасажири теж підтримують. :tryzub:
Може це невеличкий крок? І так кожен на своєму місці.
Як казав барон Мюнхгаузен (з фільму Захарова) "Я не буду учавствовать в том, что мне противно".
Ідеаліст, та все ж таки...
  • 0

#44 Paul Kiss

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 30.04.2007 – 20:14

"Marchik" сказав:

мабуть треба розпочати з себе.
Так це ж єдиний вихід. Тут немає сенсу писати "державі треба...", "треба прийняти закон...", "було б добре, якби президент..."
Тільки на особистому рівні. Ну й в міру власних можливостей - агітувати знайомих, родичів...
  • 0

#45 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 30.04.2007 – 20:37

Згоден з усім, окрім слово "агітувати" (на сьогоднішній день вона асоціюється більше в політичному сенсі).
Через такі реакції на певні неприємні речі, сформуються і правила (як у вихованні малюків).
Це довгий процес, але можливий.

От кажуть, що в минулі роки люди були темні, неосвічені, та публіка була вимогливішою.
Якщо артист гарно співав-грав, то все як завжди - квіти, оплески. А коли артист відкрито "халтурив" публіка реагувала закиданням його кислими помідорами. І наступного разу той "артист" вже більш відповідально відносився до роботи.
Може тому і мистецтво було якіснішим?!!
  • 0

#46 Paul Kiss

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 30.04.2007 – 20:55

"Marchik" сказав:

окрім слово "агітувати"
Так, краще було сказати "подавати приклад".

"Marchik" сказав:

коли артист відкрито "халтурив" публіка реагувала закиданням його кислими помідорами. І наступного разу той "артист" вже більш відповідально відносився до роботи.
Та раніше все було простіше, чесніше. Хоча нету в них не було... В наш час, думаю, спрацює варіант, коли піпли не купуватимуть диски та не ходитимуть на концерти.
  • 0

#47 ANTISUPERSTAR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:World Wound Web

Відправлено 30.04.2007 – 23:13

Перегляд дописуMixay (29.04.2007 22:49) писав:

І наскільки я розумію, хіп-хоп, рок, джазз, etc. - це не українські винаходи?
Ні, ані рок, ані джаз, ані тим більше хіп-хоп не є українськими винаходами. Може, їх треба заборонити?)) Будемо як Афганістан часів Талібану))

Я не беруся захищати Поплавського, просто я у свій час був тісно пов'язаний з "Кроком до зірок" і я знаю як ця вся кухня виглядає зсередини. Звісно ж, кошти там відмиваються чималенькі, але ти зовсім не правий щодо багатих батьків. Насправді, на цьому конкурсі виступає чимало абсолютно незабезпечених дітей, дехто - з таких далеких сіл, про які ти навіть ніколи не чув.

І чимало молодих талантів завдяки "кроку" знаходять собі спонсорів. Я знаю особисто по-справжньому талановитих юних виконавців, які розпочали свою музичну кар"єру з "Кроку". Оно Аліна Гросу чого варта, хоч і попснячка)) Розкрутка - це вже інша справа, тут все залежить від грошей і піарщика.

А ось тема "нафіг чуже" по-моєму вже настільки затерта, що і дискутувати не хочеться. Тарас Григорович заповідав "чужого навчатись і свого не цуратись". І шарив мужик що казав)) Завдяки ТОЛу, Etwas Unders, Гайдамакам та Estetic Education про Україну знають в усьому світі. Та і Руслана з Фак.Самими непогано примазались, хоч і грають далеко не фолк)))

P.S. Назва "фолк" також не українська. І всі муз. інструменти, на яких шпілять народні виконавці - також) Ну і що з того?
  • 0

#48 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 01.05.2007 – 01:14

Перегляд дописуPaul Kiss (30.04.2007 20:39) писав:

Ну звісно, я тільки за.

Мда, ми, здається, десь зустрічалися...

З того часу ти трохи змарнів і набундючився. :tryzub: аватара.

Перегляд дописуPaul Kiss (30.04.2007 20:39) писав:

Тобто наших громадян за доп. певного зомбування примушують із задоволенням фтикати "Взрослое радио" в маршрутках? А хто ж це робить, цікаво...
Ну подивись кому належить взрослоє - Пінчуку.

Перегляд дописуANTISUPERSTAR (1.05.2007 00:13) писав:

P.S. Назва "фолк" також не українська. І всі муз. інструменти, на яких шпілять народні виконавці - також) Ну і що з того?
Анті, фольклор слово не наше. Означає не більше ніж - "народне".
Навіщо зловживати красивими іноземними кучерявостями коли є свої відповідники?

Що до інструмегтів, то не знаю яку народну музику ти маєш на увазі, якщо іноземну, то там відповідні інструменти. А український фольклор виконується на наших інструментах. До найдавніших ударних відносять бубон, бугай, тулумбас. Для створення шумових ефектів використовували деякі предмети побуту — підкову, рубель, качалку. Сопілка трембіта, ріг, сурма, волинка, окарина. цимбали. і таке інше. деякі прийшли з інших країв, деякі принесли народності, які ще в давні часи формували наш етнос, деякі тут і народилися.

Повідомлення відредагував ІІІ особа 1ни ч.р.: 01.05.2007 – 01:17

• 0

#49 ANTISUPERSTAR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 03:46

Все зводиться до вишукування того, чого нема, щоб довести, що його не існує)))) (с) Л.П.

Українському тінейджеру по барабану, хто створив бубен. Йому потрібен широкий вибір музики, а слухати народні обрядові пісні, попсу чи індастріал метал - це справа смаку. Мова зайшла про те, що рок/джаз/хіп-хоп - це не наша музика. Але українському тінейджеру це також пофіг.

Якщо слідувати міркуванням про "наше-ненаше", то нам вже давно слід припинити користуватися закордонною продукцією Майкрософт і Еппл, шпілити форуми на американських компах, носити джинси і слухати музику на іноземних плейерах.

Фігня це все.

Повертаючись до музики - чим більше напрямів існує, тим більше доступої необслідуваної території для вивчення та досконалення. І наша музична культура вже семимильними кроками вивчає цю територію - варто подивитися на тих самих Etwas Unders, ТОЛ, Фак.Самих - це та музика, яка існувала за кордоном, але якої бракувало у нас. І в даному випадку слухачам вже не пофіг, адже це передусім наші гурти і ми ними пишаємось.
  • 0

#50 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 09:11

Перегляд дописуANTISUPERSTAR (30.04.2007 23:13) писав:

Я не беруся захищати Поплавського, просто я у свій час був тісно пов'язаний з "Кроком до зірок" і я знаю як ця вся кухня виглядає зсередини. Звісно ж, кошти там відмиваються чималенькі, але ти зовсім не правий щодо багатих батьків. Насправді, на цьому конкурсі виступає чимало абсолютно незабезпечених дітей, дехто - з таких далеких сіл, про які ти навіть ніколи не чув.

І чимало молодих талантів завдяки "кроку" знаходять собі спонсорів. Я знаю особисто по-справжньому талановитих юних виконавців, які розпочали свою музичну кар"єру з "Кроку". Оно Аліна Гросу чого варта, хоч і попснячка)) Розкрутка - це вже інша справа, тут все залежить від грошей і піарщика.

Що до “Кроку до З.”, то я і не казав, що беруть участь діти багатих батьків. У тому і річ, що на участь дітей із сіл чи маленьких містечок гроші шукають (батьки, керівники танцювальних ансамблів) у депутатів, сільських рад та т.інш. А в чому реальна допомога та користь від цього конкурсу?
Кого з переможців “Кроку” ми можемо назвати?
А Аліна Гросу скоріше негативний приклад, ніж зразок для наслідування, до речі далеко не з бідної сім’ї – тато з Чернівецької податкової).
Є і інші дитячі конкурси, які реально допомагають здібним дітям вступити до музичний вузів (не плутати з КДУКіМ), надають різні майстер класи, забезпечують навіть інструментальними фонограмами, записують на студії, саме малозабезпечених дітей із сіл. Та якщо їх не розкручують, то це не означає, що вони не проходять. Просто різна мета від діяльності: у когось “засвітити” себе коханого, а у когось допомагати відбутися талановитим дітям.

З приводу припинити користуватися закондонною продукцією, так мова про це не йшла.
Тема про те, як поліпшити ситуацію в нашій національній культурі, а не тільки в музиці.
Хоча б і в музиці, багато ми знаємо виконавців, музикантів, композиторів, поетів, що працювали у 18, 19, 20 столітті? Може все те, що ми вважаємо новим – забуте старе?
Та й інтереси українського тінейджера останнім часом дивують, все залежить від його батьків та виховання.
  • 0

#51 ANTISUPERSTAR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 13:56

Перегляд дописуMixay (1.05.2007 10:11) писав:

Що до “Кроку до З.”, то я і не казав, що беруть участь діти багатих батьків. У тому і річ, що на участь дітей із сіл чи маленьких містечок гроші шукають (батьки, керівники танцювальних ансамблів) у депутатів, сільських рад та т.інш. А в чому реальна допомога та користь від цього конкурсу?
Кого з переможців “Кроку” ми можемо назвати?
А Аліна Гросу скоріше негативний приклад, ніж зразок для наслідування, до речі далеко не з бідної сім’ї – тато з Чернівецької податкової).
Є і інші дитячі конкурси, які реально допомагають здібним дітям вступити до музичний вузів (не плутати з КДУКіМ), надають різні майстер класи, забезпечують навіть інструментальними фонограмами, записують на студії, саме малозабезпечених дітей із сіл. Та якщо їх не розкручують, то це не означає, що вони не проходять. Просто різна мета від діяльності: у когось “засвітити” себе коханого, а у когось допомагати відбутися талановитим дітям.

З приводу припинити користуватися закондонною продукцією, так мова про це не йшла.
Тема про те, як поліпшити ситуацію в нашій національній культурі, а не тільки в музиці.
Хоча б і в музиці, багато ми знаємо виконавців, музикантів, композиторів, поетів, що працювали у 18, 19, 20 столітті? Може все те, що ми вважаємо новим – забуте старе?
Та й інтереси українського тінейджера останнім часом дивують, все залежить від його батьків та виховання.

Аліна Гросу не вибирала своїх батьків. Навіщо вважати дитину ворогом народу?))

Про реальну користь проекту я вже казав - десь в тих абзацах про дітей, які знаходять спонсорів та здобувають визнання. За весь час існування конкурсу, його учасники здобули перші і другі премії на дитячих конкурсах і фестивалях в Америці, Фінляндії, Польщі, Італії, Болгарії.

Для того, щоб назвати реальних фіналістів "Кроку до зірок", треба дивитися УТ-1, або завітати на сторінку фіналістів конкурсу.

Чимало дітей розпочало професійну музичну кар'єру як в Україні, так і за кордоном.

Про інші ж проекті такого рівня я поки що не чув.

P.S. Композиторами 18 століття цікавляться ті, кому вони цікаві. І з відсутності ажіотажу навколо класичної музики минувших епох я можу зробити висновок, що цих людей небагато. Однак, вони є.
  • 0

#52 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 15:16

ANTISUPERSTAR

До чого тут все це про ворогів народу, про фіналістів (без жодного прізвища), про "благодійника" Поплавського.
Я і так був не високої думки про цей конкурс (інколи потрапляючи в ТВ), а тут прочитавши їх релізи :tryzub:
Нічого більш узагальненого я останнім часом не бачив, і щоб у кожному рядку АВТОР проекту. І це що, на такий "крутий" міжнародний конкурс жодного прізвища, тільки слова. ТАК І ВИ КАЖІТЬ...

Mixay
Культурний спадок навіть необхідно освітлювати, вивчати. Та можна потрапити в пастку, бо Україна мала різні періоди впливу на своїй території, отже і погляди будуть різні (як зараз два погляди на історію України). Треба бути обережним в цьому.
  • 0

#53 ANTISUPERSTAR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 16:26

Перегляд дописуMarchik (1.05.2007 16:16) писав:

До чого тут все це про ворогів народу, про фіналістів (без жодного прізвища)

Читайте попередні дописи. "Вороги народу" - це афігенна багаті (аж цілі податківці) батьки Аліни Гросу, яка завдяки цим "клятим олігархам" є дійсно галімим прикладом успішності з мого боку (раджу вловити нотки сарказму).

Дописом вище я постив пряме посилання на сторінку учасників. Навіть ті діти, які не пройшли у фінал, мають чималу можливість знайти собі продюсерів, які табунами тусуються на "Кроці" (будучи свого часу студентом КНУКіМ, я бачив їх на власні очі).

Для того ж, щоб назвати найбільш успішних фіналістів, мені не впадло залізти в гуглю. Отже:

Маша та Даша Авер’янові (маючи по 7 років, близнючки пишуться у Вінницькій студії звукозапису), Едік Романюта (дві перші премії на міжнародних пісенних конкурсах Болгарії та Італії), Олена Погорєлова (перше місце пісенного конкурсу в Гельсінкі), Аліна Гросу (що тут казати).

А ось дещо цікаве з діянь кошмарного благодійника Поплавського:

- Майже 2000 вихованців дитячих будинків України в 2001-2003 рр взяли участь у фестивалі "Крок до зірок". В 2003 році сироти мали нагоду познайомитись в Національному "Палаці Україна" з "головним Дідом Морозом" світу з Лапландії. Всі учасники свята щоразу отримують подарунки від численних спонсорів (було влом шукати імена двох тисяч дітей).
- Завдяки чималій кількості юних переможців міжнародних конкурсів (про деяких з них я написав вище) кілька тисяч дітей щороку їздить на "Євробачення".

Був би вдячним за хоч якусь інформацію про аналогічні проекти, в яких беруть участь не лише "діти олігархів податкового бізнесу", але й вихованці дитбудинків.

Чекаю)
  • 0

#54 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 01.05.2007 – 17:05

Перегляд дописуANTISUPERSTAR (1.05.2007 04:46) писав:

Українському тінейджеру по барабану, хто створив бубен.
Не треба розписуватися за всіх підлітків. :tryzub:
Якщо підліткові пофіг, то чому ти - не підліток гордо заявляєш
"фолк" слово не наше і інструменти щоб той фолк грати не наші".
Я побачив у твоєму дописі дезинформацію і вирішив спростувати.
Не варто прищеплювати необґрунтований комплекс меншовартості, хай знають своє.

Перегляд дописуANTISUPERSTAR (1.05.2007 04:46) писав:

Йому потрібен широкий вибір музики, а слухати народні обрядові пісні, попсу чи індастріал метал - це справа смаку. Мова зайшла про те, що рок/джаз/хіп-хоп - це не наша музика. Але українському тінейджеру це також пофіг.
Уточню, мій коментар стосувався тільки народних інструментів і фольклору.
По темі Поплавського і альтернативи нічого додати не баджаю :D

Повідомлення відредагував ІІІ особа 1ни ч.р.: 01.05.2007 – 17:09

• 0

#55 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 20:14

ANTISUPERSTAR
Деяких дітей-переможців я знаю особисто, та не треба всі їх перемоги зараховувати "Кроку", бо в Україні більше 250 дитячих пісених фестивалів різних рівнів.
Ця тема звичайно, стосується діяльності Вашого закладу, його проектів тільки в іншому контексті - негативному.
Найбільша шкода, що нав'язали викривлений стереотип того, що наз. українським шоу-бізнесом саме для молодих виконавців. І під красивою назвою, молодь не удосконалює свій талант та майстерність, а в них фіксується "культ грошей".
Звичайно, якщо Ви там навчалися - реакція іншою і не могла бути. Та все ж я дякую, за Ваші думки.

Національна культура - до шоу-бізнесу немає відношення, це надбання хоча і в матеріальних формах, та ідеологічне. При чому минулого, сьогодення та створення умов для продовження її.
Краще давайте думати як зберегти кращі зразки суто укр. музики, літератури, живопису і т.д., без спрощування та мутацій.
  • 0

#56 ANTISUPERSTAR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 23:50

ІІІ особа, в чому ти вбачаєш комплекс меншовартості? Кожен з нас знає лише ту частину історії та культури власної нації, яка його цікавить - думаю, навряд чи ти коли-небудь цікавився історією розвитку української сантехніки часів Володимира Мономаха, гг)) Комплекс меншовартості в даному контексті навряд чи стосується тих тінейджерів, яким пофігу хто створив бубен))

Mixay, я не вважаю КНУКіМ "своїм" закладом, це не більше ніж місце, де я здобував освіту. Вона, до речі, ніяким чином не пов'язана з шоу-бізом, скоріше з інформаційними заходами. Просто я в тому "варився" 5 років і в рамках виробничої практики займався інформаційною частиною проекту, тому перший допис цієї теми для мене свідчить про те, що автор просто погано уявляє, як насправді "Крок до зірок" виглядає зсередини.

Що ж стосується украінського шоу-бізнесу, то ніякого стереотипу тут не існує. Це швидше розповсюджений культ поклоніння попсі. Саме поп-культура несе в собі пропаганду бабла, але в даному випадку кожен вибирає для себе свою течію. Боротьба авангардизму проти попсизму така ж вічна, як зло і добро.

І якщо вже мова зайшла про негативні сторони КНУКіМ, я можу назвати дійсно важливі моменти, за які варто повішати когось за яйця на які слід звернути увагу:
- хабарництво
- пропаганда голубізни (в КНУКіМі реально дофіга цього уродства)
- використання адмін-ресурсу (напр. як під час виборів до ВР, коли студентів змушували агітувати)
[/quote]
  • 0

#57 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 07:14

Через цей заклад навіть телевізор не хочеться вмикати, а тут останні коменти від однієї людини тільки про нього. :rolleyes:

Погоджусь з Міхеєм, що той розповсюджений культ попси нав'язаний через "кульок".
Прикладом, є багато інших країн, в якому теж існує і досить плідно працює шоу-бізнес.
Якось прочитав перефразовний вислів "кадри вирішують усе" - КАДРИ ЗМІНЮЮТЬ ВСЕ. Це як раз той випадок.
Навіть якщо брати молодіжну культури якої-небудь европейської країни, то там на переважно національній основі вживляються нові сучасні муз.напрямки. В Україні все чиєсь, при чому це вважається набагато "пристижніше", бо "українське" в багатьох людей асоціюється з "сільським, жлобським".
Тут і без участі психологів та педагогів теж не обійтися.
  • 0

#58 ANTISUPERSTAR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 03.05.2007 – 08:40

Перегляд дописуMarchik (2.05.2007 08:14) писав:

а тут останні коменти від однієї людини тільки про нього. :rolleyes:

Дик, бабло ж треба відпрацювати! :wub: А ти думав..
  • 0

#59 Marchik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 03.05.2007 – 10:27

Перегляд дописуANTISUPERSTAR (3.05.2007 08:40) писав:

Дик, бабло ж треба відпрацювати! :wub: А ти думав..
Хто знає, хто знає?.. Або диплом?
В кожному жарті є частка жарту, а решта... :rolleyes:

Повідомлення відредагував Marchik: 03.05.2007 – 10:28

• 0

#60 ANTISUPERSTAR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 03.05.2007 – 16:01

Перегляд допису' (3.05.2007 11:27) писав:

Хто знає, хто знає?.. Або диплом?
В кожному жарті є частка жарту, а решта... :rolleyes:

Marchik, ти шо, вступні іспити ніяк не можу здати. На харіахрафію)) А то вже школу закінчуюю, панімаіш...))

:wub: мама казальа: "Після школи підеш у Поплавського вчитися"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних