Перейти до вмісту

Requiem For A Dream

Повідомлень в темі: 46

#21 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 12.06.2007 – 08:24

Фільм ше "покруче" ніж Альфа Дог. Дуже складний і психологічний .
Якщо подивились, то діліться враженнями. Я довго не міг відійти від нього, складний, але класно зроблений. Вфдкриває очі на те, що нас оточує, а чого ми не бачимо.
"Усі ми наркомани, у кожного свій наркотик" - (цитата з рецензії до фільму)

Повідомлення відредагував Eqilibrium: 12.06.2007 – 08:25

• 0

#22 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 12.06.2007 – 10:54

Фільм класний.....Найреалістичніший фільм про нариків,мабуть.Наштовхує на роздуми.Мій друг після нього 4 дні пива не пив,здоров*я беріг :angry12:
  • 0

#23 Гігур

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Вежі

Відправлено 12.06.2007 – 15:42

веселий фільмачок
важкий
не дивитимуся ше раз бо не хочу зіпсувати вражіння
  • 0

#24 Японська білка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 16:50

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (12.06.2007 11:54) писав:

Найреалістичніший фільм про нариків,мабуть.

хм. я б так не сказала.
вкачуючи куб протягом декількох років, можна казати.

а так...думаю, що зовсім не так виглядає то все.
зате людям подобається.
  • 0

#25 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 17.09.2007 – 02:15

Щойно-щойно подивилась. :o

Перехопило думки. Десь в районі потилиці скупчилось все, перетворившись у дещо протилежне поняттю "думка"... А з горлянки до серця спускається чужий мені біль. Навколо - пронизливий трагізм якогось фатально передчасного кінця на самому початку...

Тепер трошки маю страх перед словом "мрія" :blink:

Перегляд дописуІІІ особа 1ни ч.р. (2.05.2007 13:56) писав:

Момент бабусі й холодильника не те щоб затягнутий. Це взагалі єдина цікава, сюжетна лінія. Містична взаємодія люлини й механізма. Глюки бабусі займають більшість фільму. Вона і холодильник - центральні персонажі. Тому не розумію навіщо обманювати глядачів неправильною назвою.
А хто, по-твоєму, в фільмі мав мрію?.. Чия мрія (в уяві) здійснилася наприкінці?.. Вона прагнула потрапити на телебачення, щоб її любили, щоб її син повернувся і був щасливий... щоб вона мала змогу показати всім своє щастя! Це фільм про мрії тієї матері, жінки, дружини, людини... Поховано було саме її мрію.

Хоча я й не можу сказати, що назва стосується лише її... Інші мрії, ще навіть не сформовані часом, також були поховані...

Повідомлення відредагував Raven@: 17.09.2007 – 02:21

• 0

#26 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 17.09.2007 – 07:32

Один із світових шедеврів! Але ця музика просто рве на частини... капітальне промиття мозгів, на зразок "Ефекту метелика"
  • 0

#27 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 17.09.2007 – 08:35

Бачив раніше колись той фільм. Глюкогенний і класний фільм що застявляє задуматися.
Хотів ше раз подивитися, але не можу його знайти
:blink:

Повідомлення відредагував lamourattack: 17.09.2007 – 08:36

• 0

#28 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 17.09.2007 – 12:37

Перегляд дописуlamourattack (17.09.2007 08:35) писав:

Бачив раніше колись той фільм. Глюкогенний і класний фільм що застявляє задуматися.
Хотів ше раз подивитися, але не можу його знайти
:blink:
Я вчора закачала звідси
  • 0

#29 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.09.2007 – 16:07

подивився теж за схваленням/несхваленням друзів. з їхніх слів, думав, що буду в кінці плакати..."такий вже важкий"....нічо. просто мовчки втикав....невідриваючись :blink:
Гаррі отримав урок....страшною ціною, добре, якшо всі, дивлячись на його долю візьмуть цей урок для себе, щоб не пережити, те що було з ним.
досвід на власних помилках майже 100%, але в даному випадку краще спостерігати і вичитись і вчитись і вчитись...
  • 0

#30 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Киїффф

Відправлено 19.09.2007 – 18:27

де з ньго музичку мона знайти?
  • 0

#31 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.10.2007 – 14:06

Перегляд дописуEqilibrium (12.06.2007 09:24) писав:

Фільм ше "покруче" ніж Альфа Дог. Дуже складний і психологічний .
Якщо подивились, то діліться враженнями. Я довго не міг відійти від нього, складний, але класно зроблений. Вфдкриває очі на те, що нас оточує, а чого ми не бачимо.
"Усі ми наркомани, у кожного свій наркотик" - (цитата з рецензії до фільму)

БББГГГГГГГХХХХХХХХАААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ну так розсмішити треба вміти. Фраза "Фільм ше "покруче" ніж Альфа Дог. Дуже складний і психологічний" мене порвало на шмаття.
Які фільми ви ще відносите до складних і психологічних? "Халк", "Спайдермен", чи "Чарлі й шоколадна фабрика"?

"Вфдкриває очі на те, що нас оточує, а чого ми не бачимо."

Ото й я кажу, що фальшивить фільм про чорну кішку в темній кімнаті, яку ми не бачимо.

"Усі ми наркомани, у кожного свій наркотик" - (цитата з рецензії до фільму) ага, а ще згадаймо фільми, які нас вчать, що "у кожному з нас герой", "у кожному з нас...". Ґеніяльно!

Цитата

Щодо назви -- гадаю режисер чудово її визначив. Щоодо музики -- такий вже жанр..він до речі існує самостійно, без цього фільму..і Земля нізким не стикається. На рахунок трагедії -- Ви вважаєте, що такого немає??..це просто уілька трагедій поєднані в один сценарій. Ну а про спецефекти вибухів, штучні сльози, -- по-моєму, фільм фільмом залишається..і у всіх фіьмах штучні сльози...гм..
Похоронна музика ??....
..це питання смаку..

З того що ви зацитували, ви нічого не зрозуміли.

Перегляд дописуRaven@ (17.09.2007 03:15) писав:

Щойно-щойно подивилась. :D

Перехопило думки. Десь в районі потилиці скупчилось все, перетворившись у дещо протилежне поняттю "думка"... А з горлянки до серця спускається чужий мені біль. Навколо - пронизливий трагізм якогось фатально передчасного кінця на самому початку...

Тепер трошки маю страх перед словом "мрія" :D
А хто, по-твоєму, в фільмі мав мрію?.. Чия мрія (в уяві) здійснилася наприкінці?.. Вона прагнула потрапити на телебачення, щоб її любили, щоб її син повернувся і був щасливий... щоб вона мала змогу показати всім своє щастя! Це фільм про мрії тієї матері, жінки, дружини, людини... Поховано було саме її мрію.

Хоча я й не можу сказати, що назва стосується лише її... Інші мрії, ще навіть не сформовані часом, також були поховані...

Ось єдина прихильниця фільму, з яка може обґрунтувати свою думку. Бо ви панове жґете:
"мій дружбан після фільму 4 дні не пив пива!",
"фільм "крутішє" за "Атаку зелених чоловічків з планети Піца", психологічний, за жість!"

Вважаю, що будь-яка трагедія повинна бути обґрунтована.
А якщо вся ТРАГЕДІЯ У ТОМУ, ЩО ВОНА ХОТІЛА СХУДНУТИ І ЧЕРЕЗ ЦЕ ДУЖЕ СХУДНУЛА, то це патетика. Яка може витягнути шмарклю тільки під якісну музику з наївного глядача. Для того, щоб про мрію варто було зняти фільм і оплакати її, це повинна бути не проста, гідна мрія. Справедливість, людська гідність, героїзм, амбіції, а не кумедний холодильник і червона сукня.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 10.10.2007 – 14:16

• 0

#32 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 10.10.2007 – 14:30

фільм.....він якось так впливає на психіку, що мені перехотілось взагалі курити, пити(але це малоймовірно), і тим більше бути наркоманкою..
добре, що я його подивилась саме зараз, а не раніше....бо тоді б то була якась травма психіки....
  • 0

#33 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.10.2007 – 15:58

Показали життя наркоманів,що на вулиці можна побачити.Бабульку там реально жалко....
  • 0

#34 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • 524 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.10.2007 – 19:42

Фільм сподобався, погоджусь з bulba фільм реально давить на психіку...
що наркота з людьми робить ..жах
  • 0

#35 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 11.10.2007 – 20:58

Я також колись його дивилась... Скажу чесно, сприйняла його важко... Ще раз би не хотіла дивитись. Думаю, автори хотіли показати, що людина, зловживаючи наркотиками, з часом втрачає себе як особистість, як члена родини, як друга чи коханого...Як писала, Raven@, в мене також виникло запитання " Чиї мрії були втрачені ?"... Про що мріяли головні герої фільму? Одним словом, важкий фільм...
  • 0

#36 Like_other

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень
  • Місто:міста-героя ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!

Відправлено 29.11.2007 – 00:11

це найгеніальніший фільм,який я коли-небуть ба4ив у своєму життя B) :D :) ........просто неймовірно!!!
  • 0

#37 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.12.2007 – 15:50

Бачила вже нарешті... сильний фільм, заставляє Не хотіти навіть пробувати наркотики...
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.12.2007 – 17:09

Перегляд дописуLady AD (1.12.2007 15:50) писав:

Бачила вже нарешті... сильний фільм, заставляє Не хотіти навіть пробувати наркотики...
От так людей і програмують... :D B)
  • 0

#39 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 04.12.2007 – 22:32

Фільм дуже повчальний. Після його перегляду назавжди відпадає охота пробувати наркотики.
  • 0

#40 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 02:42

фільм важкий, після перегляду ходиш трішки в трансі - є над чим подумати. дуже кльова музика - гарно підібрана і передає почуття!!!!!! в моєму вінампі часто зявляється
фільм про мрії .. про те як люди йдуть до них .... про те, хто на що спроможний для їх досягнення і про те як вони легко можуть віддалитись від нас, коли вже здається що ось-ось і ти її досягнув і тут раз - і провалля.

Повідомлення відредагував bastet: 06.12.2007 – 02:55

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних