Перейти до вмісту

Чи вірити Ви в те, що націоналісти прийдуть до влади в Україні?

Повідомлень в темі: 81

#41 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 16.02.2007 – 18:03

Перегляд дописуBarton (15.02.2007 23:18) писав:

вартує розмежовувати поняття нацизму та фашизму:
Так дійсно,але це майже те ж саме

Перегляд дописуBarton (15.02.2007 23:18) писав:

і верховенстві держави над особистістю.
От тут ти говориш як справжній комуняка)))....без образ)))
1Держава в усіх випадках стоїть на ранг вище за людину не тільки при НС.
2Домінування над особистістю то є мета нацизму??Щось тупо звучить :)
  • 0

#42 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2007 – 22:45

Мені здається, що аналогом цього питання буде :"Чи вірите Ви в те, що коммуністи прийдуть до влади?" Мені здається що зараз в Україні справжніх націоналістів раз-два і все.... Їх просто немає....
  • 0

#43 Fashist

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Бандерштат

Відправлено 21.02.2007 – 15:45

Надія вмирає останьою! ;)
  • 0

#44 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.03.2007 – 14:57

Українські націоналісти обов'язково прийдуть до влади в Україні!

Перегляд дописуАтеїст (14.02.2007 18:05) писав:

отож і я про що. Нацизм козаків був цілком виправданий, на той час це була нормальна загальноприйнята ідеологія. Просто не слід жити за середньовічними принципами. Те, що в ХVI ст. було нормальним, зараз не обов'язково лишається таким. Зокрема, постійно спостерігається тенденція до демілітаризації. Все частіше конфлікти розв'язуються не збройним шляхом, а за столом переговорів. І так само в суспільстві уже не є нормальним середньовіковий підхід (всі москалі - загарбники, всі хохли - нахлібники тощо). Колись це можна було вважати звичайним патріотизмом, тепер це вже нацизм.
це ти цікаве питання зачепив. Біда в тому, що нема єдиного визначення, кожен по-своєму розуміє. Як на мене, наприклад, націоналіст - той, хто любить свою націю, нацист - той, хто ненавидить інші. Це може співпадати, але не завжди. Тобто нацист може бути націоналістом, але може й не бути. (мізантроп, наприклад :cool1: )
не витягуй слова з визначень, якщо це робить визначення необ'єктивним... Націоналіст - той хто любить свою націю та поважає інші; Нацист - дійсно той хто ненавидить інші... + у кожного з двох є своє типове бачення шляху досягнення мети, яке кардинально різниться... тому одна особа не може бути і нацистом і націоналістом водночас... інша справа, коли націоналіст може підтримувати (симпатизувати) деякі нацистські ідеї, але ж то його думка, а в житті він поведеться як націоналіст! Приклад такий навів оскільки зараз він є актуальним - будь-які дії спрямовані на знищення українства призводять аналогічну реакцію в українських націоналістів: якщо на мою націю зазіхають, то і я маю аналогічно відповісти, якщо не жорсткіше! Якщо ж вороги не будуть самі з себе ворогів робити, то й націоналіст не буде схилятися до нацистських ідей. Висновок - дивлячись на українських націоналістів, ви спостерігаєте за поводженням своєрідного показника - якщо є протидія, отже й має бути дія, а як є дія - тоді шукайте джерело. Зараз можна з упевненістю сказати, що ті нації, які українськими націоналістами зневажаються - нації шовіністичні чи нацистські в своїй політиці та ідеологічній суті... чомусь ми не зневажаємо папуасів, чи народи африки, чи навіть тих самих грузинів, чи навіть ближче - молдаван... мабуть вони не ставляться до нас вороже і не прагнуть нашого знищення та упадку!

Повідомлення відредагував ukrainer: 13.03.2007 – 15:14

• 0

#45 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 17.03.2007 – 23:17

...Хотілося б, але доки українські націоналісти не знайдуть доброго дядю, який дасть їм грошенят на політичну боротьбу, доти діла в нашому"справедливому" світі не буде...Та ,мабуть , такого не станеться , адже націоналізм - це святе, фанатичне служіння Батьківщині , яке гроші із рук яничар не бере, а зараз ,здається , тільки яничари в політиці і мають переповнені кишені ... :angry1:
  • 0

#46 LvM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Ukraine

Відправлено 20.03.2007 – 13:43

Цитата

Чи вірити Ви в те, що націоналісти прийдуть до влади в Україні?

Хто його зна як воно буде. От коли я прийду до влади то держава точно розвалиться. Причому не одна а всі які мені не подобаються. А не подобаються мені всі.
Держава - механізм тиску і примусу, позбавлення свободи, знищення особистих мрій, забезпечення інтересу лише верхівки і частково інших.
То яка мені різниця чи прийдуть націоналісти до влади. Моя мета знищити цю державу.

Хто в моїх словах бачить не тільки юнацький максималізм чи ще якусь біду, що я там тіпа не виріс і всяке таке, той можливо мене розуміє.

Навіщо підтримувати на виборах всяких вискочок і тварюк, які тільки мріють про гроші і про те як нами покерувати. Якщо можна голосувати проти них.

Кожен вирішує сам за себе. Але моя позиція - це руйнація існуючого ладу.

REVOLUTION THE ONLY SOLUTION !!!
  • 0

#47 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 20.03.2007 – 13:58

...якби усі перестали дивитись новини й перейматись політикою, було б все набагато краще...
...якби всі перестали звинувачувати владу у поганому житті, всі б стали заробляти більше...
...якби ми усвідомили наскільки банальними є демократичний устрій та взагалі держава як апарат...якби...

от я націоналіст і живу круто

але в мене не капає від злості слина, коли бачу москаля, жида чи негра...

я націоналіст, але створюю свою маленьку Україну навколо себе...

і я не поважаю маніпулювання масами - "Всі на майдан", "Все на субботник!"

до влади мають прийти просто порядні люди!

Давайте жити круто й не дивитись новини!
  • 0

#48 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 21.03.2007 – 06:32

Перегляд допису4esterfielter (20.03.2007 13:58) писав:

Давайте жити круто й не дивитись новини!

І займатись реальними справами
  • 0

#49 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 19.04.2007 – 23:25

До влади в Україні повинні прийти радикальні націоналісти, які будуть очищати Україну від москалів, і не словом а ділом......

От тоді москалики начувайтесь, будете відповідати за всі злочини проти неньки Уркаїни!!!!!!!
  • 0

#50 Гурвіник

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Рокитне

Відправлено 21.04.2007 – 21:23

Вже скоро.
  • 0

#51 banderivec

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 повідомлень
  • Місто:криївка в лісі

Відправлено 22.04.2007 – 11:17

Націоналізм — специфічний стан свідомості етносу і соціально-психологічних орієнтацій людей.
Націоналізм — світоглядний принцип, найбільшою мірою притаманний передовим представникам народу, що виборює своє право на розбудову власної держави, тобто прагне перетворитись на націю.
Головною в націоналізмі є ідея державності та незалежності, самостійності. :D
  • 0

#52 Гурвіник

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 22.04.2007 – 12:22

В корні не згоден. Головною в націоналізмі є ідея якісного та кількісного розвитку Нації. Інша справа, що саме у Національній Державі це можливо у повній мірі.
А за твоєю у логікою державна Нація не потребує націоналізму.
  • 0

#53 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 22.04.2007 – 13:03

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (10.02.2007 10:39) писав:

націоналізм - це як для мене справа ображених, понівечених і незахищених.......

... як на мене Націоналізм це справа сильних духом патріотів. Ображені і понівечені в переважній більшості стараються приспособитись до життя при тій чи іншій владі. Націоналізм - звучить гордо, і романтично тому і самою рушійною силою для проявлення патріотичних настроїв завжди було і є студенство. І вмирали студети в свій час під кулями більшовиків не ображені чи понівечені а герої України.
  • 0

#54 Гурвіник

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 22.04.2007 – 13:04

Перегляд дописуЯ вам не ДЯДЯ (22.04.2007 14:03) писав:

... як на мене Націоналізм це справа сильних духом патріотів. Ображені і понівечені в переважній більшості стараються приспособитись до життя при тій чи іншій владі. Націоналізм - звучить гордо, і романтично тому і самою рушійною силою для проявлення патріотичних настроїв завжди було і є студенство. І вмирали студети в свій час під кулями більшовиків не ображені чи понівечені а герої України.
+1
  • 0

#55 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 22.04.2007 – 13:29

2 DON BASS
А реальні справи це копальні на донбасі чи продажа за безцінок найбільшого в європі річкового пароплавства або Криворіжсталі.
Риба, як відомо, гниє з голови отож поки в голові держави буде поділ на правих лівих верхніх чи хто знає ше які там будуть вся країна буде продовжувати прогнивати.

Перегляд дописуukrainer (13.03.2007 15:57) писав:

... чомусь ми не зневажаємо папуасів, чи народи африки, чи навіть тих самих грузинів, чи навіть ближче - молдаван... мабуть вони не ставляться до нас вороже і не прагнуть нашого знищення та упадку!
... а ось росіяни зовсім навіт не проти шоб ми на вколішки просили в них газу і в своїх найсолодчих снах бачать хохлів обіженими батраками а хохлушок... :D ... ну чо я їх так не люблу всеж таки ми словяни...?
  • 0

#56 Zmi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.04.2007 – 18:03

Ну... Сподіваюсь... Але націоналістичні рухи трохи розрізнені, що є не дуже класно...
  • 0

#57 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 25.04.2007 – 18:41

Дуже чекаю )))

Але більше хочу щоб до влади прийшли нацисти і щоб почались репресії проти москалів

:( :prapor4: :cool2: :prapor4: :cry: :prapor4:
  • 0

#58 Гурвіник

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 25.04.2007 – 19:58

Націонал-соціалізм - націоналістична ідеологія.
  • 0

#59 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 25.04.2007 – 20:01

Цитата

Але більше хочу щоб до влади прийшли нацисти і щоб почались репресії проти москалів
це занадто :( репресії - це зло, а зло породжує зло... будуймо свою країну, а Господь нам допоможе

думаю, що до влади рано чи пізно всетаки прийдуть свідомі українці... хоча за це ще прийдется боротися
  • 0

#60 Гурвіник

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 25.04.2007 – 20:13

Цитата

Існування нації — це, так би мовити, щоденний /41/ плебісцит, як існування особи — постійне стверджування життям" (Renan, 1882, цитовано за Bhabha, 1990: 19).

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних