←  Software

Теревені

»

Kaspersky Antivirus (kav)

світлина Andreo 14.02.2008

я ось недавно установи собі Kaspersky AntiVirus + Internet Security v7.0.1.321 Final RUS антівірус просто супер дуже задоволений саме головне що непотрібно ніяких ключів ) томушо програма на тестувальному ключі працює 90 днів без обмежень функцій самої проги! А самий тестувальни ключ скачує з офіційного сайту каспера ) причому ключ задопомогою невелих зусиль можна поновити на тих самих 90 днів )) саму програму каспера можна скачати звідси: http://letitbit.net/download/db26ec58660/k....321ru.exe.html

а ось так можна поновлювати ключ:
1. Активація Kasperscy Internet Security 7.0.0.1251. Активація>>>Активізувати, використовую код активації WFJAD-TTP8J-JPGGS-U14HG
Даний код активаіїи дозволяє отримати пробний ключ на 90 днів. Функціонування програми не обмежене.

Після 90 днів виконуєм:
2. Вигружаємо KIS
3. Видаляємо вітки (для тих хто не знає Win+R, написати "regedit" і нажати ОК)
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorage
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertificates\SPC\Certificates\
4. Повторити пункт 1

Приємного і легкого користування )
Відповісти

світлина phobos 15.02.2008

Дописи перемістив у відповідну тему.
Відповісти

світлина ллириК 16.02.2008

Ось як в Kaspersky AntiVirus + Internet Security v7.0.0.119 відключити "Уведомление о ключе : ваш ключ занесен в ЧЕРНЫЙ СПИСОК "
Як цього позбавитись, ато ця фігня вилазить через кожних 5 хвилин ???
Відповісти

світлина Evol 18.02.2008

гиг) мабуть ніяк (якшо в стандартних повідомленнях нема там де й повідомлення про бази). а нашо каспер без обновлень? потрібно найти робочий ключ або обходитись вічним тріалом.
Відповісти

світлина Silver 04.03.2008

народ, підкажіть будь-ласка як в каспері вимкнути той гидки звук (крик при знаходжені віруса).
медіафайл знаходиться в папці \KAV7\Skin\sounds , але його неможна ні стерти ні замінити іншим.
Відповісти

світлина Ластiвочка 04.03.2008

Перегляд дописуSilver (4.03.2008 21:16) писав:

народ, підкажіть будь-ласка як в каспері вимкнути той гидки звук (крик при знаходжені віруса).
медіафайл знаходиться в папці \KAV7\Skin\sounds , але його неможна ні стерти ні замінити іншим.
настройка - вид - включить уведомления о собитиях - дополнительно - звук - забрати галочки там де звук
Відповісти

світлина Pit 08.03.2008

А як зробити, щоб Касперський не так нагружав систему. Бо бувало, перевіряю на віруси, враз бац, завис, Alt+Ctrl+Delete- не фуричать. Лишається тільки Reset.
Або навіть не перевіряю. Починає мигати значок касперика на панелі задач враз опа, і аналогічна ситуація.
Відповісти

світлина Evol 08.03.2008

Перегляд дописуPit (8.03.2008 19:51) писав:

А як зробити, щоб Касперський не так нагружав систему. Бо бувало, перевіряю на віруси, враз бац, завис, Alt+Ctrl+Delete- не фуричать. Лишається тільки Reset.
Або навіть не перевіряю. Починає мигати значок касперика на панелі задач враз опа, і аналогічна ситуація.
якшо завис це вже шось не добре. попробуй відключити проактивний захист взагалі. а ще можеш відключити перевірку архівів. і ввімкни перевірку тільки нових або змінених файлів в усіх вкладках.
Повідомлення відредагував Evol: 08.03.2008 – 21:38
Відповісти

світлина Гуцул 08.03.2008

Н1коли не любив касперський,в1н тупить як на мене,для мене кращ1 це Аваст 1 Нод 32.
Відповісти

світлина Трям 08.03.2008

Як каже один мій знайомий програміст:"Касперський сам в папку 10 вірусів закине, а потім їх знаходить, та й то тільки дев"ять знайде, бо ... бо це ж касперський!"
А в загальних рисах, то користуватись можна. Менюшка з усіх антивірусніків у нього найприкольніша до того ж!
Відповісти

світлина Гуцул 09.03.2008

Перегляд дописуМій_Травень (9.03.2008 00:42) писав:

Як каже один мій знайомий програміст:"Касперський сам в папку 10 вірусів закине, а потім їх знаходить, та й то тільки дев"ять знайде, бо ... бо це ж касперський!"
А в загальних рисах, то користуватись можна. Менюшка з усіх антивірусніків у нього найприкольніша до того ж!
См1шний ти!Мен! менюшка якось поф1г,головне як1сть.
Відповісти

світлина Pit 09.03.2008

Перегляд дописуEvol (8.03.2008 22:38) писав:

якшо завис це вже шось не добре. попробуй відключити проактивний захист взагалі. а ще можеш відключити перевірку архівів. і ввімкни перевірку тільки нових або змінених файлів в усіх вкладках.
Зробив. Касперик на панелі не мигає і комп не висне, але коли вмикаю перевірку на віруси, то доходить до перевірки C:\windows\explorer.exe то знову зависає.
До того ж, інколи буває, що explorer сам ні з того ні з сього перегружається і видається повідомлення типу відправляти, не відправляти звіт.
Може прикол не в касперику а в вінді?
Відповісти

світлина Evol 09.03.2008

Перегляд дописуPit (9.03.2008 09:13) писав:

Зробив. Касперик на панелі не мигає і комп не висне, але коли вмикаю перевірку на віруси, то доходить до перевірки C:\windows\explorer.exe то знову зависає.
До того ж, інколи буває, що explorer сам ні з того ні з сього перегружається і видається повідомлення типу відправляти, не відправляти звіт.
Може прикол не в касперику а в вінді?
можливо. спробуй поставити інший дистрибутив вінди, бажано із сервіс паком 2 і з оновленнями. в мене він ніколи не зависав, а помилка експлорера рідко буває.
Відповісти

світлина Pit 12.03.2008

Перегляд дописуEvol (9.03.2008 11:49) писав:

можливо. спробуй поставити інший дистрибутив вінди, бажано із сервіс паком 2 і з оновленнями. в мене він ніколи не зависав, а помилка експлорера рідко буває.
Дякую за допомогу. Тепер не висне.
Відповісти

світлина VIRTUOZ 22.03.2008

люди пліз дайте хтось ключ для касперского 6.0 ніде знайти неможу
Відповісти

світлина Legum 24.03.2008

Перегляд дописуVIRTUOZ (22.03.2008 18:29) писав:

люди пліз дайте хтось ключ для касперского 6.0 ніде знайти неможу
звертатись тут http://www.tereveni....?showtopic=3987
по питанню дивись тут_http://www.kavkiskey.com/
Відповісти

світлина Ярий 08.04.2008

Купив його у лютому досі працюю нормально, комп не глючить, думаю що у майбутньому продовжу ліцензію.
Відповісти

світлина Ластiвочка 05.05.2008

Ну от і в мене з ключем проблемка підійшла. Перечитала тему і....Тому питаннячко : є якісь ліки щоб не шукати кожних 30 днів новий ключик?
Відповісти

світлина phobos 05.05.2008

DarkLordVillis
Гумор розміщуємо у відповідному розділі. Допис видалив. +10% попередження за п.2.5.2.

Перегляд дописуЛастiвочка (5.05.2008 16:21) писав:

Ну от і в мене з ключем проблемка підійшла. Перечитала тему і....Тому питаннячко : є якісь ліки щоб не шукати кожних 30 днів новий ключик?
Ліків не має, потрібно мати не засвічений ключик або користуватися методами що описані в цій темі.
Відповісти

світлина Ластiвочка 05.05.2008

Перегляд дописуphobos (5.05.2008 18:07) писав:

DarkLordVillis
Гумор розміщуємо у відповідному розділі. Допис видалив. +10% попередження за п.2.5.2.

Ліків не має, потрібно мати не засвічений ключик або користуватися методами що описані в цій темі.
Незасвічений ключик? І хто його дасть? А з методів запропонованих тут половина не підходить, половина - незрозуміла. Еволе, мій рятівнику, ти де? Ходи пташці каспера ставити:rolleyes:
Відповісти