Перейти до вмісту

Про терпіння

Повідомлень в темі: 42

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.05.2007 – 14:03

Хочу всього, одразу, багато і таблєток від жадності побільше, побільше.....але сама дивуюсь своєму терпінню по відношенню, наприклад, до деяких товарісчєй на цьому форумі. Іноді хочеться придушити
  • 0

#22 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 14.05.2007 – 19:57

історія супер...в мене є дуже гарна презентація про цб історію...попробую її сюди причіпити...
  • 0

#23 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 02.06.2007 – 23:47

в мене є терпіння. але переважно я звик отримувтаи все та не чекати довго...інколи не виходить так. і я це розумію:)
  • 0

#24 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 03.07.2007 – 22:37

сьогодні не зтерпів, в легкій формі вилаяв співробітника......за його дурість (тупість).......
тепер питання......чи приходить цьому кінець і як ви на це реагуєте?
  • 0

#25 Skydream4ik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 00:52

:kozak: от для чого терпіти?........не люблю я це,але приходиться..............всеб віддала шоб хтось замість мене терпів моїх батьків :)
  • 0

#26 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 02:33

Skydream4ik
патєрьпи ше чуть, потім будеш згадувати як тобі харашо було.

я думаю, шо терпіння робить з тебе self-made man. Просто допомагає працювати над собою.
  • 0

#27 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 11:00

Виховувати в собі витримку звичайно потрібно... інколи вона надзвичайно допомагає...особливо коли ти не хочеш вилаятись на людей які тебе дратують...в мене таке часто буває... це також помагає і в сім"ї, тому з батьками в мене просто всі гроші які стосунки... :)

Повідомлення відредагував Вертипузо: 04.07.2007 – 11:01

• 0

#28 Skydream4ik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 14:33

Xobb_Xopxe aka hobit
терпіти просто не люблю........якшо я шось хочу значить я це добюсь.......а от деколи мене просто заводить коли ти нічого не можеш зробити ....... :)
  • 0

#29 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 06.07.2007 – 00:51

чудова історія...
шкода, але така якість як терпіння в мене періодично атрофується... періодично так.... :)
  • 0

#30 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.07.2007 – 01:01

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (4.07.2007 03:33) писав:

Skydream4ik
патєрьпи ше чуть, потім будеш згадувати як тобі харашо було.

я думаю, шо терпіння робить з тебе self-made man. Просто допомагає працювати над собою.

Перегляд дописуЛ. Подерв'янський "Утопія" сказав:

Кіндрат Омелянович. Макарєнко казав: "Ніколи не треба просити. Просьба зайобує людську гідність. Якщо хочеш щось мать - то терпи, може дадуть. А не дадуть - так і не треба."

• 0

#31 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 03:50

Гетьман
в мому випадку цитата недоречна, але маладєц що пам.ятаєш.
якось треба пообщацца за ширмою, багато є тем для того шоб злити падумать. думаю в вас теж знайдеться.

по темі: шо таке терпіння? це очікування чогось. очікування чогось доброго. коли ми витерпіли і дійсно настав той час якого ми чекали, то щастя кудись дівається.

як в Грішковця: приїхав в Париж відчути Мону Лізу, прийшов в Лувр, дивлюся -- а там ніц не відчуваю. Ну Мона Ліза. Ну дійсно справжня. Але нічо не відчуваю. Так само в з очікуванням -- коли ми терпимо, то маємо шанс відчувати. Маємо шанс уявляти, перебільшувати в уяві, насолоджуватися.

з другого боку терпіння болить. правда коли воно болить, то воно так сказать "ґартує". напевне всьо шо болить, то гартує.
  • 0

#32 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.07.2007 – 07:26

Момент істини - коли терпець уривається :)
  • 0

#33 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.07.2007 – 14:52

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (6.07.2007 04:50) писав:

по темі: шо таке терпіння? це очікування чогось. очікування чогось доброго. коли ми витерпіли і дійсно настав той час якого ми чекали, то щастя кудись дівається.
Щастя дівається частіше під час довгого терпіння... Коротке терпіння підсилює апетит, довге ж викликає язву.

як в Грішковця: приїхав в Париж відчути Мону Лізу, прийшов в Лувр, дивлюся -- а там ніц не відчуваю. Ну Мона Ліза. Ну дійсно справжня. Але нічо не відчуваю. Так само в з очікуванням -- коли ми терпимо, то маємо шанс відчувати. Маємо шанс уявляти, перебільшувати в уяві, насолоджуватися.
...він йшов до НЕЇ, він чекав своєї зустрічі з НЕЮ, проти їх воззєднання повстав увесь світ, вітер дув йому в обличчя, хвилі відкидали його на берег, але він йшов до НЕЇ, не зважаючи на всі перешкоди на його шляху...
Врешті, він ЇЇ досягнув, він милувався НЕЮ, він упивався НЕЮ, він млів від НЕЇ, він досягнув ЇЇ - своєї МЕТИ...
Зранку він прокинувся від головного болю. Він відійшов від довгого сну і зрозумів: тепер йому нема заради чого жити, життя втратило сенс. Він посидів на кухні тупо дивлячись у підлогу, врешті зітхнув, пішов у ванну, взяв мило, шнурок та повісився...
Перероблений уривок невідомого автора.

з другого боку терпіння болить. правда коли воно болить, то воно так сказать "ґартує". напевне всьо шо болить, то гартує.
Нє, зубний біль не гартує, він підказує, що треба менше фігні жерти і викидати 100-200 грн. на стоматолога. А біль - це ознака того, що людина жива. Але щось не віриться, що терпіння - ознака життя...
  • 0

#34 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 21:53

Гетьман
вибачайте, наразі говоримо про різні речі. коли довго залишаюся з самим собою то стаю надто романтичним для таких бесід. вот повернуся, пошлють мене в метро йухна, наберусь через тиждень цинізму, коли вилізу з своєї берлоги -- вот тоді і продовжимо.
  • 0

#35 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 03:08

вибачте, пане Гетьман, таки повернусь до розмови і покажу про шо говорить пан Грішковєц.
  • 0

#36 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 22:17

Жахливо невистачає :brovy:
  • 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.11.2007 – 16:47

Як кажуть китайози: "Найсміливіший, наймудріший та найсильніший - той, хто вміє чекати" :angry1:
  • 0

#38 VONA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 01.01.2010 – 22:07

в моїх друзів є пісенька на тему "Терпіння"
"На сніданок терпіння на вечерю вже втома" - це цитата з неї...дйсно терпіння туже втомлює
  • 0

#39 dgalapita

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 02.01.2010 – 01:31

Якшо терпіння вдосконалює людину, допомагає досягти мети, змушує працювати над собою, виправляти помилки, то це тільки плюс. Але який сенс терпіти безпідставні образи чи чиєсь очевидно хамське ставлення?

Терпіння - велика сила. Коли лопне.. :unsure:
  • 0

#40 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.01.2010 – 09:49

довго можу терпіти людям, які щось значать в моєму житті, взагалі терпляча....біль можу також терпіти довго..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних