Перейти до вмісту

Проблеми ВНЗ. СТУДЕНТ ЗА СТУДЕНТА

Повідомлень в темі: 38

#21 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5186 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.02.2007 – 19:25

Ну,тут за мен все Топер сказав....можу додати що в жночих туалетах диму менше :yes: ..але все одно неприємно.. :) треба мати повагу до інших і думати що хтось не любить сигаретного диму а в деяких навіть алергія на нього.. :yes:
  • 0

#22 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 02.02.2007 – 19:52

Я вважаю, що місця для куріння у ВНЗ потрібні як і всюди. Там також є люди, які курять і які ні, яким це не подобається!!!
  • 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.02.2007 – 20:00

Перегляд дописуTonchik (2.02.2007 19:49) писав:

Я вважаю, що місця для куріння у ВНЗ потрібні як і всюди. Там також є люди, які курять і які ні, яким це не подобається!!!
в тім то й проблема,що зазвичай тих місць нормально не дотримуються,а курять де хочуть. :yes:
  • 0

#24 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 12.04.2007 – 12:54

Перегляд дописуTonchik (2.02.2007 20:52) писав:

А що, студенти у ВНЗ приходять курити чи навчатись?Я б на місці керівництва передбачив штрафні санкції - знімати стипендію, чи піднімати оплату за навчаннякуріння у закладі..нема чого отруювати життя іншим і самим травитись..
  • 0

#25 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.04.2007 – 12:58

Перегляд дописуStuff (12.04.2007 13:54) писав:

А що, студенти у ВНЗ приходять курити чи навчатись?Я б на місці керівництва передбачив штрафні санкції - знімати стипендію, чи піднімати оплату за навчаннякуріння у закладі..нема чого отруювати життя іншим і самим травитись..
Проблема не в цьому. Наприклад, у нас за куріння на факультеті викладача одразу звільняють з займаної посади. Наш декан це знає, і тому нічого не робить. І викладачі знають те ж саме, тому спокійнесенько курять в коридорах, а щодо тебе їм хоч би що. Було б пару "розстрілів" - припинили б. Те ж саме із студентами. Треба або міняти міру покарання, або зробити пару прилюдних "розстрілів". Що моральніше - вирішувати не мені, але ніхто цього не хоче вирішувати... :)
  • 0

#26 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 12.04.2007 – 13:07

Безсумніві потрібно відводити спеціальні місця для куріння.. наприклад з цим у моєму універі ніяких проблем немає. От тільки дуже сваряться коли курять в тих місцях де не можна :)
  • 0

#27 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 12.04.2007 – 13:26

Перегляд дописуГетьман (12.04.2007 13:58) писав:

Наш декан це знає, і тому нічого не робить. І викладачі знають те ж саме, тому спокійнесенько курять в коридорах, а щодо тебе їм хоч би що.
Викладачі взагалі повинні показувати приклад культури - не курити у ВНЗ..
  • 0

#28 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.04.2007 – 13:32

Перегляд дописуStuff (12.04.2007 14:26) писав:

Викладачі взагалі повинні показувати приклад культури - не курити у ВНЗ..
ВНЗ повинні давати ВИЩУ освіту, чиновники не брати хабарів, декани прислуховуватися до думок студентів... В якій країні ви живете? :)
  • 0

#29 ALE

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.04.2007 – 13:44

Думаю потрібно.
Коли дивлюся, як одногрупники на п'ятихвилинці бігають через весь корпус на вулицю покурити... аж співчуття бере :)
  • 0

#30 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 12.04.2007 – 14:56

Народ! Ви мене приємно вразили! Виявляється ще не все у нашому житті так запущено! Не побачила жодної відповіді про те, що комусь подобається паління, склалось враження, що тут взагалі нема тих хто курить і всі дбають про здоров"я своє та інших! :) Надіюсь, що мій висновок не помилковий! :yes:
А щодо теми, то я також "ЗА" відповідних місць для курців!!! Якщо вже не зважати на те що некурящим сигаретний дим може просто не подобатись, то, як казалось вище, можливий варіант і про те, що в когось може бути алергія на це, тому слід поважати інших!!! :D
  • 0

#31 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 16:08

По-моєму, такі місця повинні бути. Так буде краще і для курців, які матимуть нарешті де перекурити і не будуть змушені тулитись десь по туалетах, і для тих, хто не курить, бо вони позбудуться того диму.
  • 0

#32 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 17:42

У моєму викладачі палять десь під сходами, а студенти на вулиці. І це правильно, адже не повинні всі змішуватись на загальній курильці! А щодо міст спеціальних, все одно ніхто не буде дотримуватись!
  • 0

#33 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 12.04.2007 – 17:48

Перегляд дописуРуденька (12.04.2007 18:42) писав:

У моєму викладачі палять десь під сходами, а студенти на вулиці. І це правильно, адже не повинні всі змішуватись на загальній курильці! А щодо міст спеціальних, все одно ніхто не буде дотримуватись!
А в інших країнах як дотримуються?

В мене під кабінетом теж весь час влаштовували перекур, декілька раз попередив, повісив роздруківочку з забороною паління, і все, і це при тому що палили люди з інших організацій.

А місце всі будуть дотримуватись, якщо вліпити пару штрафів декільком заядлим порушникам.
  • 0

#34 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 17:59

Перегляд дописуphobos (12.04.2007 18:48) писав:

А в інших країнах як дотримуються?
Менталітет інший - правила створені, шоб їх порушувати

Перегляд дописуphobos (12.04.2007 18:48) писав:

А місце всі будуть дотримуватись, якщо вліпити пару штрафів декільком заядлим порушникам.
Можливо, але багато хто доки сам не потрапить, не зрозуміє
  • 0

#35 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 18:03

Звісно потрібні...блін, оце ви глобальні питання тут розглядаєте, аж слів немає...прочитав назву топа-подумав щось тіпа корумпованості вузів...ага *** - куріння!!! :) :yes: :D :D :D

Повідомлення відредагував WishMaster: 12.04.2007 – 18:04

• 0

#36 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 18:09

Перегляд дописуWishMaster (12.04.2007 19:03) писав:

Звісно потрібні...блін, оце ви глобальні питання тут розглядаєте, аж слів немає...прочитав назву топа-подумав щось тіпа корумпованості вузів...ага *** - куріння!!! :) :yes: :D :D :D
:cry: Ага, а як на курильці взятки почнуть передавати? От тобі й корумпованість!
  • 0

#37 ALE

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 23:10

Чого це не будуть дотримуватися?
Будуть, нормально. Не ламає ж іти на вулицю, або до WC, тож чом би не піти до курилки.
(Кажу тільки по своїх однокурсниках)))
  • 0

#38 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 01:52

Ну а в нас спеціального місця для паління немає, і всі палять в туалеті. Одного разу на конференцію приїхали австрійці. Пішли покурити. А в туалеті якраз майже над попільничкою висів наказ ректора про заборону паління. Австрійці поцікавились, що там написано, їм переклали. Вони здивувались: чому всі палять, та ще й там, де висить наказ про заборону паління. На що їм пояснили: коли людина бачить наказ "не палити", вона згадує про паління і думає "о, це ж треба покурити".
А взагалі треба справді відвести зручне місце для паління, а до тих, хто палить деінде, вживати суворих заходів. Спершу буде незвично, але з часом складеться традиція палити лише там, де слід. Просто багато хто палить в туалеті, оскільки більше немає де.
  • 0

#39 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 01.05.2007 – 07:35

ах... можна зробити висновок
всі курящі хочуть такі місця, щоб не заважати некурящим своїм димом
некурящі - абсолютно проти таких місць - нехай курці або кидають палити, або їх штрафують, або ще щось :tryzub:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних