Перейти до вмісту

А якою мовою ти розмовляєш?

Повідомлень в темі: 607

Опитування: Мова розмовна (348 користувачів проголосувало)

А якою мовою ти розмовляєш?

1. Українською (21 голосів [91.30%])

Процент голосів: 91.30%

2. Іншою зрозумілою (1 голосів [4.35%])

Процент голосів: 4.35%

3. Усіма! /Я телепат./ (1 голосів [4.35%])

Процент голосів: 4.35%

Які Ваші first language та second language?

1. First language — українська, second language — російська. (21 голосів [91.30%])

Процент голосів: 91.30%

2. First language — російська, second language — українська. (2 голосів [8.70%])

Процент голосів: 8.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#601 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 09.08.2010 – 13:04

Цитата

А даремно, що не до вас. Я, наприклад, особисто для себе вирішив, що писатиму словосполучення Українська Мова з великих літер, і мені жоден правопис не є в цьому випадку авторитетом, бо моє рішення йде від серця. Якщо буде достатня кількість людей, які будуть згодні з моєю позицією, стануться зміни і в правописі. Це називається прецедент, коли рішення певної кількості людей відображаються на законодавчому рівні.

Це не раціонально, пиши як хочеш, хоч у якомусь диктанті, розумнішим ти від цього не виглядаєш.

Manfred: Усне попередження за п.2.2.

Повідомлення відредагував Manfred: 09.08.2010 – 13:34

• 0

#602 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 14:16

Перегляд дописуІвгєша (9.08.2010 14:04) писав:

Це не раціонально, пиши як хочеш, хоч у якомусь диктанті, розумнішим ти від цього не виглядаєш.

Раціональність, розумність - це не на мене шито. Все це атрибути "світу розуму", які ніц не варті. Єдине, що заважає людям жити не за правилами, створеними кимось, а творити власні - це духовна обмеженість та відсутність сміливості. До речі, про раціональність. Якщо маєш бажання перевірити, чи раціонально писати "Українська Мова" з великої літери, створи окрему тему, і нехай люди голосують. Тоді подивимось, може й не раціонально.
  • 0

#603 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 09.08.2010 – 19:07

Перегляд дописуІвгєша (9.08.2010 14:04) писав:

Слух сюди розумна Івгешка. Що Українська Мова потрібна лише для диктантів? Тобі говориться про повсякденне використання Української Мови в листах, в дописах на форумі тощо. Великі літери це своєрідний вияв поваги до Української Мови. І ти не дурний, тому добре це розумієш. Але вперто не підтримуєш це, продовжуючи придумувати різні галімі відмазки. І я тобі скажу про що це свідчить. Ти х…ло, яке не лише не підтримує прояв поваги до Української Мови, а ще й гнобить Українську Мову тим, що коли до тебе звертаються Українською Мовою (в реалі) ти не відповідаєш Українською Мовою, а відповідаєш іншою мовою!

Перегляд дописуОнук Велеса (9.08.2010 13:02) писав:

А даремно, що не до вас. Я, наприклад, особисто для себе вирішив, що писатиму словосполучення Українська Мова з великих літер, і мені жоден правопис не є в цьому випадку авторитетом, бо моє рішення йде від серця.
Так! І оте Івгешне хитре чмо добре це розуміє. Розуміє що це своєрідний прояв поваги, але прояв поваги до його планів не входить. І саме тому і сперечається, намагається довести всім, що це нєправільна, нєраціанальна.

Олеська: Порушення правил 2.2. та 2.2.1.
  • 0

#604 Олександр Тагаєв

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 16.01.2015 – 23:07

Рідко спілкуюсь, але якщо роблю це, то тільки українською. Такого щоб російськомовні громадяни України мене не розуміли, не траплялось. Тільки одного разу касирша не одразу зрозуміла, коли я слово "пакет" сказав. Мабуть через те, що зазвичай навіть українці говорять "пакєт".
  • 0

#605 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.01.2015 – 23:21

Перегляд дописуShіver2005 (14.01.2015 – 19:44) писав:

Щодня спілкуюсь українською. Інколи на жаль, доводиться і російською та ще польською. Трапляється і англійською або вже рідко щось пригадую німецькою, для тих хто погано англійську знає. Це просто еста міерда скажу я вам.
уна мьєрда, перепрошую.
  • 0

#606 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.01.2015 – 23:25

сьогодні вдавала з себе німкеню у російському супермаркеті, купуючи український товар. і таке буває. все ж, мені побажали "шьоне вохененде унд хароших вихадних"

Перегляд дописуShіver2005 (16.01.2015 – 23:22) писав:

Може то в Іспанії, але у Техасі кажуть саме так!
ой ти бляха муха, не встигла відповісти, а відповідь вже тут.
  • 0

#607 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2015 – 01:10

А потім прийшов на роботу, став рачки і сказав "Матросікі, только по одному, а не как в тот раз".
  • 0

#608 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2015 – 01:21

Перегляд дописуShіver2005 (17.01.2015 – 01:19) писав:

Ну цим ти вже не дивуєш :)
Я взагалі відомий своєю прозорливістю та вмінням викривати правду.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних