Перейти до вмісту

Військова служба

Повідомлень в темі: 327

#61 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 23.05.2007 – 21:30

Перегляд дописуОлександр Кравчук (5.11.2005 18:49) писав:

Доброго часу доби!
Будь ласка, не зрозумійте не правильно, просто я стою перед складним життєвим вибором, і хотів би запитати поради, у першу чергу тих, хто вже пройшов військову службу, та й узагалі, радий будь яким (тільки нормальним, аргументованим думками). Дякую!

Доброго часу доби і Вам. :ggggg:

конкретної відповіді навряд чи отримаєте.. той хто не був може закидати Вас фактами про непотребність, той хто був- діаметрально протилежними аргументами..
Я був в арміїї. і так само з власної волі.. і навіть з власного бажання.
Поради не дам просто скажу.. Коли я вирішив що я туди хочу попасти, я зробив все для того можливе, не питаючись ні у кого порад.. Не питався тільки тому, бо так вирішив Я.....

А чи насправді Ви вирішили??
  • 0

#62 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 23.05.2007 – 22:19

армія, то не забавка, тому як вже іти то тре бути готовим(фізично, духовно) до всього, інакше на тобі будуть просто їздити.
одногрупники розказують шо в них зара на воєнці: викликає старосту куратор, вигравши народ попередньо за н-ки, і каже -"Записуй: 7 пляшок водки", концерва, буханець хліба.....от так рішаються дєла в військових структурах :ggggg:
  • 0

#63 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 23.05.2007 – 22:19

Перегляд дописуСварус (23.05.2007 20:50) писав:

Ефект кращий для чого? Для фігури тіла? А психологічно? А становлення як людини? Та й краще коли тіло здорове від праці а не від того що на тренажерах сидиш..

а ти ше скажи шо в армії хлопців психологічно розвивають та духовно збагачують.....НЕВІРЮ....
  • 0

#64 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 23.05.2007 – 22:32

У таку як зараз армію йти не дуже хочеться. Армія має бути професійна. А зараз це пострадянська армія, форма, статут, відносини між військовими, відношення до підлеглих як було так і залишилося. Нам потрібна національна українська армія.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  UA_Army2.jpg   56.52К   13 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  UA_Army.jpg   51.42К   10 Кількість завантажень:

• 0

#65 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.05.2007 – 03:06

Перегляд дописуxrustya:) (23.05.2007 23:19) писав:

а ти ше скажи шо в армії хлопців психологічно розвивають та духовно збагачують.....НЕВІРЮ....
Ви мені не вірите а я батькові своєму повірив...Вас чи будь-кого іншого я вірити не заставляю. Разом з тим можливо рядянська і сучасна армія різні....і скоріш за все - це так. Раніше посилали чим далі від дому.....а зараз навпаки, поближче, щоб на вихідні їхздили додому і привозили самогон і сало\м`ясо. То ж...можливо зараз армія таки зовсім спаскудилась

Повідомлення відредагував Сварус: 24.05.2007 – 03:07

• 0

#66 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 24.05.2007 – 08:40

І взагалі то не правильно, заставляти людину йти в армію - це ж порушення права на свободу вибору..
Тому армія повинна бути на контрактній основі - хто, хоче, той йде служити, хто не хоче, той не йде..
  • 0

#67 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 24.05.2007 – 21:06

Мля, платити податки - теж порушення прав на свободу вибору. І здавати іспити для вступу в ВУЗ - теж порушення. І так можна до нескінченности.
  • 0

#68 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.05.2007 – 23:41

Перегляд дописуСварус (24.05.2007 22:06) писав:

Мля, платити податки - теж порушення прав на свободу вибору. І здавати іспити для вступу в ВУЗ - теж порушення. І так можна до нескінченности.

Так ж іспити у ВУЗ ніхто нікого не примушує здавати...
  • 0

#69 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 01:06

Припустимо. А як що до решти7
  • 0

#70 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 25.05.2007 – 21:05

Я повернувся! З двохсот відпустили двох, тобто 1%. З районного військомату забирають абсолютно всіх і неважно з якою причиною ти туди прийшов. Медкомісію проходити необов'язков. Усі справки, аналізи, флюрографії підробляються на місці за п'ять хвилин і тебе відразу везуть на ДВРЗ. Зараз кінець призову і більшість з прибулих потрапила саме по бєзпрєдєлу. Звідти нема вороття. Забирають служити тупо майже всіх. З «плоскостопієм» і з іншими болячками. (за цей призов є факти потрапляння на службу людей з туберкульозом). Майже єдиний шанс це досидіти докінця призову, та тебе невізьме жоден покупець і всіх по домах відпустять (або у Десну заберуть :angry12: ). Відкупитися незя, бо всі йдуть через прокурора.

Там так прикольно. Призовники з 6:00 до 22:00 живуть на плацу. Це таке заасвальтоване поле з навісиками по краях і лавочками. Вода швидко закінчується, або сильно нагрівається, жесть. Відходити від свого кутка незя. В парашу, у столовку під конвоєм. У столовці ми не їли і солдатики не їли (вони у нас їжу клянчили, ту що з передач приносили родичі). Скажімо, якщо у кашу невідомого походження застромити ложку, то нею можно каструлю підняти. А казарми, чи точніше мабуть нари, це такі двоповерхові стелажі, покриті ліноліумом. Із них усюди стичать цвяхи. Як не йога, то не заснеш. Хтось там живе тиждень, хтось навіть місяць. Не миються, не перевдягаються. Все чекають на покупця.

Всі солдатики розповідали, що дідовщини майже нема, лише перщі півтора два місяці. І що армія це втрачений час.

За два дні мене двічи відправляли на медкомісію. Накрутив собі серце, на другий раз навіть пів літри кави випив. Проти тиску 160/80 вони нічого не могли сказати. Наш районний прапор-психопат так кричав, погрожував. А коли отримав цю відстрочку зачинив у райвійськоматі, намагався вибити у мене признання на ім'я прокура, «на тему» умисного ухилення. Я на мороз, вимагаю адвоката. Він, падлюка, вириває у мя телефон. Дзвонив ментам, каже зараз посадять. Дякую жінці, теж кажись прапорщик. Вона якось звідти вивела :prapor3:

Коротше, побувавши там, розумієш куди не варто потрапляти. Хлопці, вирішуйте всі питання або у міжсезоння, або на початку призову.
  • 0

#71 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 25.05.2007 – 21:23

Ого!Так за твоїми словами не армія а пекло :angry12:
Я не служив(мабуть і не буду),але все ж таки думаю що армія корисна...Вона виховує....як фізично так і морально...... і армія нам необхідна.Не по контракту а звичайна,совєцька
  • 0

#72 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.05.2007 – 22:39

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (25.05.2007 22:23) писав:

Ого!Так за твоїми словами не армія а пекло :angry12:
Я не служив(мабуть і не буду),але все ж таки думаю що армія корисна...Вона виховує....як фізично так і морально...... і армія нам необхідна.Не по контракту а звичайна,совєцька
Армія не пекло, а тупо нудгя (ну хіба що потрапиш у місце де траншеї копати). Вона не виховує фізично і духовно. За два місяці не накачаєшся. Там майже нема дідівщини. Зараз не та армія. Це просто її оболонка, назва лишилася.
А от ДВРЗ пекло, особливо для тих, хто не бажає служити, або кого силою туди привели (останній місяць це майже всі, а хто хотів ішов відразу). Небажаючи сидять на палючому сонці, бо їхні скарги на здоров'я це привід різним військ-частинам («покупцям») відмовляти.

Повідомлення відредагував Білий_Дракон: 25.05.2007 – 22:41

• 0

#73 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 26.05.2007 – 10:43

Перегляд дописуБілий_Дракон (25.05.2007 23:39) писав:

Вона не виховує фізично і духовно
Тобто ти хочеш сказати що яким тебе забрали таким ти і повернувся????
Мабуть що ні.....все ж таки якісь навички ти там для себе набув,якісь життєві уроки засвоїв......Врешті решт отримав якийсь досвід.......
  • 0

#74 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.05.2007 – 10:57

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (26.05.2007 11:43) писав:

Тобто ти хочеш сказати що яким тебе забрали таким ти і повернувся????
Мабуть що ні.....все ж таки якісь навички ти там для себе набув,якісь життєві уроки засвоїв......Врешті решт отримав якийсь досвід.......
Так отримав. Не потрапляти туди. Навіщо киянину у 23 роки з ганою роботою і навчанням в институті йти в армію і рік нічого не робити? Школа Гермес дасть набагато більше плюсів за коротший час.
  • 0

#75 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.05.2007 – 12:59

якби армія була дійсно тією армією (як нам описують для натхнення) я б служив би з задоволенням, але досвід є - ЦЕ ДАРЕМНО ВИТРАЧЕНИЙ РІК! це при тому, що не було негативу щодо мене...........
  • 0

#76 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 26.05.2007 – 15:38

Отак були і є одягнені наші вояки.
Так сьогодні служба у ЗС це просто марна втрата часу. Обіцяють після 2010 року закінчти призов. Якби -то... :angry12:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1.jpg   25.53К   15 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  2.jpg   14.94К   12 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  3.jpg   11.88К   26 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  4.jpg   33.31К   13 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  5.jpg   60.21К   17 Кількість завантажень:

• 0

#77 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 26.05.2007 – 17:23

я вважаю,що справжній чоловік має пройти врмію, навитись видримки і послухання. Армія,яка вона в нас гнусна і не була, вона робить із тряпки чоловіка.
не хочу образити хлоп*ят,але більшісь настількі лениві і закохані в себе, до всього того і хамло,що їм би армія зрвсім не завадила б :angry12:
  • 0

#78 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 26.05.2007 – 17:52

Перегляд дописуkviten (26.05.2007 18:23) писав:

я вважаю,що справжній чоловік має пройти врмію, навитись видримки і послухання. Армія,яка вона в нас гнусна і не була, вона робить із тряпки чоловіка.
не хочу образити хлоп*ят,але більшісь настількі лениві і закохані в себе, до всього того і хамло,що їм би армія зрвсім не завадила б :angry12:
В мен від прадіда до батька всі військові, були часи коли я жив у казармі і їх те, що їли солдати і спав у їх "койках". От що каже мій батько про сучасну армію "Засранці". От і все. Часи змінюються, сьогодні у на с слава Богу не комунізм, людям є чим зайнятися, Україна жавно вже потребує нової армії на контрактній основі, бо стара бвиховує у людях тільки страх, хабарництво та брехню. Повторюю ще раз - сьогодні служба у армії марна втрата часу. А виховувати мають батьки, а не армія.
Товариство погодьтеся - все що робиться примусово ніколи не буде якісним, так само і з армією.
  • 0

#79 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.05.2007 – 18:14

Перегляд дописуkviten (26.05.2007 18:23) писав:

Витримки, послухання? Із тряпки чоловіка? Це мабуть у радянських фільмах розповідали. Може так колись і було. Армія має бути правом, а не обов'язком.
  • 0

#80 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.05.2007 – 18:32

не було сили перечитувати всі пости, але в мене є два брати-оболтуси - то їм, ой як тре армії....А ті знайомі, що пройшли її - змінились, стали іншими. Марно втрачений час - так, але й можливість переосмислити багато чого і світ сприймається по-іншому. Поважаю хлопців, що пішли в армію, що не мордували батьків з відмазками, болєзнями, грішми і ти ди.
Але знов же: що то за армія коли ні техніки, ні забезпечення, ніфіга нема :angry12:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних