Перейти до вмісту

Військова служба

Повідомлень в темі: 327

#301 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 31.03.2011 – 10:15

Перегляд дописуzav (30.03.2011 14:29) писав:

Вона погана тим, що вона мотивація. У військового має бути одна мотивація - наказ. Усе решта - непотрібні розмови.
Наказ - це констатація факту, а мотивація це психологічний настрой, так щоб військовослужбовці зробили більше аніж вони можуть зробити фізично. То різні речі.

Ги. А чим іще, крім рації, вам давали погратися?..
Багатьма різними і цікавими речами. До речі, рації (радіостанції та комунікатори) теж різними бувають.

Ви справді бажаєте це заперечити?
Так, але це не має ніякого відношення до данної теми.

Та я ж не вимагаю звіту, лише звістки "я вбивця", ги. Тим більше, люди вас за це не судитимуть, наче.
Можливо хтось захоче таким пишатися, та я волію не розголошувати такі факти з своєї біографії.

Ну, потренуватися хіба, ги.
"Тяжело в учении - легко в бою" (с) Суворов

Ну, є, ну, і що? Основне керування здійснює генштаб. В якому стані зараз наш генштаб?
Верховним Головнокомандувачем Збройних сил України є Президент України. Я не чув щоб генштаб жалівся на свій стан.

З останнього сміявся.
А щодо першого, то хто би країну не розвалював, проте армія мала стати на захист суверенітету і територіяльної цілісності. Чи ні?
Та можете й далі сміятися але це є факт і Ваш сміх цього не змінить.
Вчіть історію. Розвал союзу був політичною акцією внаслідок підписання певного документу. Армія тут ні до чого бо ж ніякого підгрунття для її активування по данній причині не було.

ПеСе. Розвал союзу - не в цю тему.
  • 0

#302 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2011 – 11:21

Перегляд дописуMiguel (31.03.2011 11:15) писав:

Наказ - це констатація факту, а мотивація це психологічний настрой, так щоб військовослужбовці зробили більше аніж вони можуть зробити фізично. То різні речі.
Та не зроблять вони більше, бо для цього потрібен не мрячний настрой, а зважене особисте рішення. Чи вас можна настроєм змусити вбити дитину?

Багатьма різними і цікавими речами. До речі, рації (радіостанції та комунікатори) теж різними бувають.
"Червоно княпку" не давали потицяти? Гигиги.
І так, я вважав, що військові зброєю працюють, а не раціями. Очевидь, помилявся.

Можливо хтось захоче таким пишатися, та я волію не розголошувати такі факти з своєї біографії.
Тут нема чого розголошувати, адже військовий за звичаєм убивця. Це не злочин, принаймні, не людський злочин. Інакше військових давно вже не було. Я не розумію, що тут лячного для людини, котра свідомо обирає війну власним фахом?

Я не чув щоб генштаб жалівся на свій стан.
Я в тому сенсі, чи він здатен керувати військами, гигиги. Й останнє питання: чи все гаразд із постачанням в нашій армії?

Та можете й далі сміятися але це є факт і Ваш сміх цього не змінить.
Покажіть мені цей факт, розтлумачте? Я про нього лише у реклямних совіцьких кінах чув, проте вони довіри не ймуть.
  • 0

#303 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 31.03.2011 – 11:42

Перегляд дописуzav (31.03.2011 12:21) писав:

Та не зроблять вони більше, бо для цього потрібен не мрячний настрой, а зважене особисте рішення. Чи вас можна настроєм змусити вбити дитину?
Та зроблять вони більше, просто треба знати як їх до цього підготувати і налаштувати.

В мене складається таке вращення що у Вас якісь особливі вподобання до розповідей про вбивство вагітних жінок та дітей.... :happy1:

"Червоно княпку" не давали потицяти? Гигиги.
І так, я вважав, що військові зброєю працюють, а не раціями. Очевидь, помилявся.
І "червону княпку" теж. Знали б ви на якій кількості військового обладнання та техніки є "червоні княпки" та для чого вони призначені.
Військові не тільки зброєю працюють, хоча "Табуретка в руках пьяного десантника - оружие массового поражения." :brovy:

Тут нема чого розголошувати, адже військовий за звичаєм убивця. Це не злочин, принаймні, не людський злочин. Інакше військових давно вже не було. Я не розумію, що тут лячного для людини, котра свідомо обирає війну власним фахом?
Це питання не "загальної марки чи фасону", а особистих поглядів та особистого відношення до того.

Я в тому сенсі, чи він здатен керувати військами, гигиги. Й останнє питання: чи все гаразд із постачанням в нашій армії?
а це вже питання не до мене а до тих людей які його обирали (під-час виборів я стояв в караулі на РАО).
На рахунок постачання: годували відповідно до пайки, одяг видавали регулярно, кожних 6 місяців, на полігони їздили регулярно, відповідно вистачало і бензини і боєприпасів, стрибки здійснювали теж по графіку, відповідто соляри теж вистачало. Спати було де і митися теж було де і було чим. Зарплату не затримували.

Покажіть мені цей факт, розтлумачте? Я про нього лише у реклямних совіцьких кінах чув, проте вони довіри не ймуть.
А це Ви запитайте в тих хто служив в радянській армії. Мені було цікаво - я шукав інформацію, тож і Ви пошукайте. Як то написано "Стукайте і Вам відчинять". ;)
  • 0

#304 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.03.2011 – 12:45

Перегляд дописуMiguel (31.03.2011 12:42) писав:

Військові не тільки зброєю працюють, хоча "Табуретка в руках пьяного десантника - оружие массового поражения." :happy1:
Розкажіть-но, чим же ще вони працюють?

а це вже питання не до мене а до тих людей які його обирали (під-час виборів я стояв в караулі на РАО).
Хіба же генштаб обирають?..

А це Ви запитайте в тих хто служив в радянській армії. Мені було цікаво - я шукав інформацію, тож і Ви пошукайте. Як то написано "Стукайте і Вам відчинять". ;)
Це дуже тонко, радити питати оцінки в того, кого оцінюють, ги.

На рахунок постачання: годували відповідно до пайки, одяг видавали регулярно, кожних 6 місяців, на полігони їздили регулярно, відповідно вистачало і бензини і боєприпасів, стрибки здійснювали теж по графіку, відповідто соляри теж вистачало. Спати було де і митися теж було де і було чим. Зарплату не затримували.
Гаразд. Питання маневрів залишимо на інший раз.
  • 0

#305 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 31.03.2011 – 20:13

Перегляд дописуMiguel (29.03.2011 20:47) писав:

Користі не буде ніякої.Там, в присязі, є слова, які говорять всі військовослужбовці вступаючи на військову службу. І от та присяга не дозволяє тим хлопцям використати міномети проти Верховної Ради України.
То й що з того? Ну от я наприклад давав ту присягу (прочитав з книжечки та забув), і якщо я щось з тої присяги і буду виконувати, то лише з якихось власних міркувань, а не через те, що я прочитав щось з книжечки з автоматом в руках.
  • 0

#306 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 07.04.2011 – 13:34

Перегляд дописуzav (31.03.2011 13:45) писав:

Розкажіть-но, чим же ще вони працюють?
Є групи (підрозділи) забезпечення, ремонту, заправки, спотереження... вони мають різноманітне обладнання, то ж з його допомогою вони і працюють.

Хіба же генштаб обирають?..
Я не про генштаб (його призначають) а про "народних обранців".

Це дуже тонко, радити питати оцінки в того, кого оцінюють, ги.
Як можна оцінювати знавця англійської мови якщо сам ніколи її не вивчав а лише чув про неї від людей які можливо її вивчали а можливо теж лише щось про неї чули...?

Перегляд дописуPavlo_Taiko (31.03.2011 21:13) писав:

То й що з того? Ну от я наприклад давав ту присягу (прочитав з книжечки та забув), і якщо я щось з тої присяги і буду виконувати, то лише з якихось власних міркувань, а не через те, що я прочитав щось з книжечки з автоматом в руках.
Та нічого. Тут в кожної людини інші погляди і кожен сам знає ціну своєму слову і своїй клятві. Таким чином можна болт забити на все: військова присяга, клятва Гіпократа, вінчання в церкві.
В когось слово - кремінь, а хтось - просто "вітер ганяє"... :wub:
  • 0

#307 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.04.2011 – 22:54

Перегляд дописуMiguel (7.04.2011 14:34) писав:

Та нічого. Тут в кожної людини інші погляди і кожен сам знає ціну своєму слову і своїй клятві. Таким чином можна болт забити на все: військова присяга, клятва Гіпократа, вінчання в церкві.
В когось слово - кремінь, а хтось - просто "вітер ганяє"... :wub:
Я не сильно тримаю слово, що даю під дулом пістолету, а ти?

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 07.04.2011 – 23:01

• 0

#308 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 08.04.2011 – 11:33

Перегляд дописуMiguel (7.04.2011 14:34) писав:

... військова присяга, клятва Гіпократа, вінчання в церкві...

Перегляд дописуPavlo_Taiko (7.04.2011 23:54) писав:

Я не сильно тримаю слово, що даю під дулом пістолету, а ти?
Що саме, з вищеперерахованого мною, тебе змушували робити під дулом пістолета?
Особисто я присягу складав добровільно.

"Не ты выбираешь присягу, а присяга выбирает тебя!" (с) ДМБ :wub:
  • 0

#309 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.04.2011 – 12:42

Перегляд дописуMiguel (8.04.2011 12:33) писав:

Що саме, з вищеперерахованого мною, тебе змушували робити під дулом пістолета?
Особисто я присягу складав добровільно.
Особисто в тебе не було вибору. Ти міг лише бути згоден з текстом у книжечці - повезло. А я - не згоден, там не було фрази "що не суперечать моїм переконанням". Слово яке я буду тримати - це те що скажу особисто я, а не те, що написано в книжечці, яку мене примусили читати. Що стосується клятви Гіппократа - у нас в країні ніхто не примушує ставати лікарем, так само як і вінчатися, тому це особистий вибір кожного, а людина має відповідати за свій вибір.
  • 0

#310 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 08.04.2011 – 12:49

Перегляд дописуPavlo_Taiko (8.04.2011 13:42) писав:

Особисто в тебе не було вибору. Ти міг лише бути згоден з текстом у книжечці - повезло. А я - не згоден, там не було фрази "що не суперечать моїм переконанням". Слово яке я буду тримати - це те що скажу особисто я, а не те, що написано в книжечці, яку мене примусили читати. Що стосується клятви Гіппократа - у нас в країні ніхто не примушує ставати лікарем, так само як і вінчатися, тому це особистий вибір кожного, а людина має відповідати за свій вибір.
Є вибір - Альтернативна служба, і присяги складати не треба.
  • 0

#311 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 08.04.2011 – 13:02

Перегляд дописуMiguel (8.04.2011 13:49) писав:

Є вибір - Альтернативна служба, і присяги складати не треба.
Я - атеїст, тому не міг потрапити на альтернативну службу.
  • 0

#312 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 09.04.2011 – 21:03

Перегляд дописуPavlo_Taiko (8.04.2011 13:42) писав:

Особисто в тебе не було вибору. Ти міг лише бути згоден з текстом у книжечці - повезло. А я - не згоден, там не було фрази "що не суперечать моїм переконанням". Слово яке я буду тримати - це те що скажу особисто я, а не те, що написано в книжечці, яку мене примусили читати.
Є ще один вибір - відмовитися від громадянства країни, закони якої суперечать вашим переконанням:wub:
  • 0

#313 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 09.04.2011 – 21:15

Перегляд дописуЗварич (9.04.2011 22:03) писав:

Є ще один вибір - відмовитися від громадянства країни, закони якої суперечать вашим переконанням;)

Так, от в Московії геїв не беруть.
:wub:
  • 0

#314 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 11.04.2011 – 09:39

Перегляд дописуЗварич (9.04.2011 22:03) писав:

Є ще один вибір - відмовитися від громадянства країни, закони якої суперечать вашим переконанням;)
Закони цієї країни суперечать самі собі. Для того щоб я покинув батьківщину має бути більш вагома причина, для Вас можливо це вибір, але не для мене.

Перегляд дописуПластун (9.04.2011 22:15) писав:

Так, от в Московії геїв не беруть.
:wub:
Ось чого в них такий недобір щороку...

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 11.04.2011 – 09:40

• 0

#315 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 11.04.2011 – 19:10

Цитата

Закони цієї країни суперечать самі собі.
Відмазка... Хтів би побачити, де "Закон України про військовий обов'язок і військову службу" суперечить сам собі? Наведіть приклад.
Один складає присягу під дулом пістолета... Другий максає воєнкому 800 баксів за пожиттєву хворобу... І всі волають про патріотизм та корупцію в державі, нє?
  • 0

#316 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 11.04.2011 – 23:29

Перегляд дописуЗварич (11.04.2011 20:10) писав:

Відмазка... Хтів би побачити, де "Закон України про військовий обов'язок і військову службу" суперечить сам собі? Наведіть приклад.
Один складає присягу під дулом пістолета... Другий максає воєнкому 800 баксів за пожиттєву хворобу... І всі волають про патріотизм та корупцію в державі, нє?
OMG, я навіть не буду коментувати це. Друже - сходи до мізкоправа.
  • 0

#317 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.04.2011 – 23:40

Перегляд дописуЗварич (9.04.2011 21:03) писав:

Є ще один вибір - відмовитися від громадянства країни, закони якої суперечать вашим переконанням:wub:
Немає такої можливості. Подивіться у законі - відмовитися від громадянства можна тільки в тому випадку, якщо ви маєте документи на отримання громадянства в іншій країні.
  • 0

#318 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 18:19

Перегляд дописуMisercord (12.04.2011 00:40) писав:

Немає такої можливості. Подивіться у законі - відмовитися від громадянства можна тільки в тому випадку, якщо ви маєте документи на отримання громадянства в іншій країні.
Звичайно, не на Марс жеж летіти :rolleyes:
Розсмішила дибільність позиції: "закони України суперечать моїм переконанням". Кримінальний кодекс теж суперечить?
  • 0

#319 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 12.04.2011 – 22:34

Перегляд дописуЗварич (12.04.2011 19:19) писав:

Звичайно, не на Марс жеж летіти :rolleyes:
Розсмішила дибільність позиції: "закони України суперечать моїм переконанням". Кримінальний кодекс теж суперечить?
Краще посмійся над дебільністю свого зауваження. Колись були люди, що ставили закон вище переконань, вони виправдовували нелюдські вчинки тим, що слухалися наказів, вони воювали на боці німців у другу світову. Моя відповідальність перед своєю мораллю вища за те, що мене примусили прочитати з якоїсь книжечки, в якій єдиною умовою виконання наказу є те, що вони не суперечать недосконалим законам України, які часто суперечать один одному. Тому, якщо наказ буде суперечити моєму переконанню, але не закону України (наприклад як те чудо, що збираються прийняти, щодо можливості відбирати майно у громадян, у разі надзвичайного стану) - я не буду йому слідувати, якім би дебільним тобі це не здалося б. ЗУ - це дуже добре, але слід мати власну голову на плечах.
  • 0

#320 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 13.04.2011 – 17:40

Цитата

Колись були люди, що ставили закон вище переконань, вони виправдовували нелюдські вчинки тим, що слухалися наказів, вони воювали на боці німців у другу світову
То є так... А що би сказали твої діди, коли б дізналися про твоє ставлення до присяги рідної країни?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних