Перейти до вмісту

Військова служба

Повідомлень в темі: 327

#281 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.03.2011 – 19:30

Перегляд дописуNeorlandina (28.03.2011 12:28) писав:

ти мабуть не був приписаний, бо поїхав звідси раніше відповідного віку.
я ж про випадки коли людина вже була приписана десь. проблема вирішується через прописку.

навіщо потім знову приписуватися - фіг його знає. наприклад на роботі іноді потрібен військовий квиток чи ще шось. чи навпаки - шоби отримати прописку треба у відповідному військкоматі приписатися.
в цьому вже не шарю.
а штраф це війському заплатити просто 51 грн і всьо вільний?
маю на увазі так у твоїх друзів було? чи там ще якісь тягання кота за хвоста були?
  • 0

#282 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2011 – 19:35

Перегляд дописуAmarok (28.03.2011 20:30) писав:

а штраф це війському заплатити просто 51 грн і всьо вільний?
маю на увазі так у твоїх друзів було? чи там ще якісь тягання кота за хвоста були?

так. заплатити і всьо.
навіть моралі не читали типу "який ти гандон батьківщину не любиш"
ясно шо щоби приписатися якісь анкети-заяви заповнювали. але нічого надприроднього.
  • 0

#283 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 28.03.2011 – 19:39

Перегляд дописуNeorlandina (28.03.2011 12:35) писав:

так. заплатити і всьо.
навіть моралі не читали типу "який ти гандон батьківщину не любиш"
ясно шо щоби приписатися якісь анкети-заяви заповнювали. але нічого надприроднього.

ага, ясно, дякую
п.с. прохання до модерів не звертати увагу на пп тут, дякую

Повідомлення відредагував Amarok: 28.03.2011 – 19:40

• 0

#284 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 28.03.2011 – 20:07

В мене Олег служить.
На призовному стався такий діалог:
-Брати, сестри є?
-Брат
-служив?
-Ні,вчиться
-А ти, чому не вчився?..., а, усе ясно.
Тепер Олег каже, що йому служити цікаво, але таки треба буде поступати у ВУЗ.
Тому для скептиків вже є один конкретний приклад вправляння мозгів :gryzin:
  • 0

#285 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 29.03.2011 – 19:06

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 14:14) писав:

армія у нашій державі - маячня. кучка старих мужиків старої закалки, які думають, що у всьому винні американці та зграйка молодих неадекватів лейтенантів, яким подобається домінування над кимось. є, звичайно, і адекватні - але за сукупністю вони тонуть в цьому болоті, або ж стають наведеними вище особами. наша армія не розвивається, а отже нема сенсу в її утриманні.
А рядовий і сержантський склад відноситься до "старих мужиків старої закалки, які думають, що у всьому винні американці" чи до "зграйка молодих неадекватів лейтенантів, яким подобається домінування над кимось"?
Армія у нашій державі - далеко не маячня...

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 14:14) писав:

а чоловіком стають від виховання батьків та оточення, яке можна самому обрати. щоб бути таким, яким " робить " нас армія, а тобто сильними, розумним, хоробрим чоловіком достатньо просто читати літературу, ходити на плавання ( вставте своє ) та розвивати мислення.
та нє, недостатнь. Сам себе - любиш, жалієш, оберігаєш. В таких умовах ні вміння виживання і дисципліна не народиться :gryzin:

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 14:21) писав:

це нічого не змінює. ти ж можеш балактаи про НЛО навіть якщо не бачив його?
тим то і відрізняється пуста балаканина про НЛО і розмова, що грунтується на фактах, про армію.

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 14:21) писав:

я на 90% впевнений у своїй правоті, яка грунтується на тому, що я знаю. а ще я прохожу війсьокву кафедру і в деякій мірі бачу ту атмосферу яка панує там.
Військова кафедра так само відрізняється від служби в армії як і заочна та стаціонарна форми навчань: документ є і в першому і в другому випадку, але методи його отримання зовсім різні.

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 15:12) писав:

я склав свою думку про армію і не зміню її, якщо не почую вагомих доказів щодо того, що армія справді потрібна, що вона справді робить з підлітка чоловіка, що там можна навчитись різним речам, пов'язаних з боєм, стрільбою, тактикою, стратегією - на сучасному рівні. тобто не так щоб з сапьорною лопаткою кинули в болота, дали топографічну карту і сказали знайти та ліквідувати японців, в яких в розпорідженні такі технології, які нам і не снились. я веду до того, що наша армія - одна з найзапущеніхиш у світі і що я не бачу сенсу вчитися воювати з сокирою проти танка
З власного досвіду: розвідників-диверсантів навчають виживати та виконувати поставлені завдання використовуючи МІНІМУМ підручних засобів і ці засоби повинні бути якомога простіші. Боєць повинен бути легким та маневреним. Якщо розвідник-диверсант вступає в контакт з вороком - операція вважається проваленою на 95%.
Для любителів всяких японських прибабахів наводжу приклад війни в Афганістані - духи не мали ніяких примочок, та й зброю - здебільшого калаші, але високе вміння проводити партизанську війну - дало своє.

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 15:23) писав:

от от, армія - це виживання. а мало б бути життям, життям сучасного професійного воїна.
Життя сучасного, професійного воїна (контрактника) починається в 18:00 і закінчується в 08:00, а тоді починається служба.

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 15:31) писав:

буде те, що маю. про яку скрутну ситуацію йдеться?

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 17:29) писав:

да? ну так, голод, катування, війни - таааак, в нас зараз це дуже поширені явища. якби не армія, не знаю навіть що б ми робиииили(((
українська народна приказка "готуй сани літом". Добре що зараз такого нема, але ж хто його знає як воно буде.

Перегляд дописуzav (27.03.2011 19:12) писав:

Пане Migel’ю, а з вас зробили потенційного вбивцю супротивника? Я не про те, що ви зброєю вмієте користуватися, я про те, чи можете ви вбити людину?
Оце питання типу "перейдемо з "армії" на "а слабо?".
Я - можу, залежить від умов. І Ви зможете, коли на Ваших очах Вашу дитину будуть на шматочки різати.
  • 0

#286 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 19:47

Перегляд дописуzav (27.03.2011 19:35) писав:

Практику ніхто не скасовував й у ПТУ. А про що матеріяльна база застаріла, то цього в армії не відняти, ги.
Я коли вчився то був на практиці і перше що нам (молодим спеціалістам) говорили: "Нічого не чіпати руками!!!" в ліцеї і університеті було те ж саме. Невже на підприємстві дуже хочуть щоб якісь "юні техніки" розкурочили їм всю матбазу? А в армії такого нема. "ги (с)zav"

Тому є альтернативи.
альтернативу можна знайти у всьому, але все ж різниця буде. "ги (с)zav"

Ні, просто в нас така країна, що навіть погана армія, краще за цивілку.
опа, то була погана армія, а тепер стала поганою - країна... "ги (с)zav"

Авжеж вартий, бо пацанчики ті ще не той-во-во, я не заперечую.
та нє, "той-во-во" тут нідочого "ги (с)zav"

Ви ще про міліцію та держохорону розкажіть, гигиги.
І знову таки, це, насправді, дуже кепсько, що армія замість захисту держави, займається відбудови після повеней, ще якимось непотребом тощо.
хм... армія у невоєнний час допомагає відновити домівки та господарства громадян цієї ж держави, рятує чиїсь цивільні життя від голоду, холоду, та бездомства... хіба це погано? Чому Ви називаєте це непотребом. "гигиги (с)zav"

Перегляд дописуzav (27.03.2011 22:13) писав:

В армії є техніка на будь-які випадки життя, але чи це означає, що її одразу потрібно застосувати? Давайте тоді міномети про Верховної Ради України застосуємо! Користі буде більше, ніж з армії як такої, ги.
Користі не буде ніякої.Там, в присязі, є слова, які говорять всі військовослужбовці вступаючи на військову службу. І от та присяга не дозволяє тим хлопцям використати міномети проти Верховної Ради України. Ви їх вибирали - Ви з ними і розбирайтеся, і нема чого до політики примазувати тих хлопцяв які клялися захищпти народ україни а не розстрілювати "безневинних" представників (народних депутатів). Ви вважаєте їх "небезневинними"? Тоді Вам в іншу тему, або на телебачення, або з плакатом - під стіни ВРУ.

Перегляд дописуzav (28.03.2011 10:16) писав:

Армія, кажете.
Так що в армії головне, нагадайте-но?
"...оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності..."

Перегляд дописуГетьман (28.03.2011 11:51) писав:

Ніхто не знає: якщо переховуватись 3 місяці від армії, то згодом при настанні 25 років можуть загребти? Чи настання 25 років намертво закриває право загребти мене у армію?
Після того як виповниться 25 років - вже не загребуть, скільки б не переховувався, але якщо кримінальну справу, по ухилу від військової служби, відкрили хоча б за день до 25-річчя, то посадити можуть і після 25 років.

З. І. У армії на кшталт Іноземного легіону абощо я б відслужив. У нашу - дорога для Miguel'я, схожі люди там знаходять позитив.
Мій сослуживець зараз служить в французькому іноземному легіоні, говорить що від нашої армейки не дуже відрізняється, просто більше теоретичних занять і жорсткіші тренування "фулл-контакт", а екіпіровка хоч і "краща" та все ж дуже поношена, старенька. До речі, розказує що там дуже грунтовно вивчають нашу зброю, техніку та стратегію і тактику ведення бою "русскімі-славянамі")))

З. З. І. Готуватись до партизанської боротьби ніколи не пізно.
То точно, але добре коли є досвідчений інструктор, який розкаже і покаже таке, чого в книжках не написано.
  • 0

#287 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 20:34

Перегляд дописуSensssorika (28.03.2011 12:40) писав:

у нас в Миколаєві командири чи хто там в тих армійських частинах всім заправляє, дзвонять батькам тих солдатів, хто з місцевих, і просять забирати своїх дітей на вихідні додому, чи привозити їм у армію їжу, бо кормити захисників Вітчизни нічим :gryzin:
в мого брата однокласник недавно з армії прийшов, не знаю де служив, бо особисто з ним не говорила, але мій брат розказував, шо тому однокласнику довелося за весь час служби стріляти лише один раз, і то тому, шо там якась крута шишка нібито приїжджала, то їм показово роздали патрони і пшикалки. а весь інший час тупо замітали і мили свою частину.
гарна служба, да. робить справжніх чоловіків)))
Нас годували нормально (Пайка №3 "Морська" з добавкою для морської піхоти), в льотній їдальні - як в кафе, а на полігоні "СіБріз" - як в ресторані, купа мняса і то різного. З моїх друзів теж ніхто на їжу не жалівся. Ну був моментами зелений хліб, сухпайки і хробачки в макаронах, але то всьо їстивне, і нічого страшного в тому нема (перевірено мною особисто).
Миколаїв то той що біля Одеси? Там стоїть бригада ВДВ, маю там багато знайомих (в армії на полігоні познайомилися) то ж ніхто з них ні разу такого не говорив, навіть навпаки - говорили що командири жмуть їх в ували пускати...
А то що пацани в частинах тупо фігньою страдають - то біда, то просто командування тупе або корумповане.
  • 0

#288 lilija

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:Шепетівка

Відправлено 29.03.2011 – 21:26

Перегляд дописуMarcos (7.08.2006 20:42) писав:

Питання тут два.
одне до чоловічої половини форуму:
Чи б хотіли ви служити у війську ?

і друге до всіх :
Чи потрібно Україні створювати виключно професійну армію та відміняти обов"язкову строкову службу ?
Я хотіла б, щоб мій хлопець служив у армії, щоб перестав нюняти, сопляти в мамоччину юпку і капризувати. Мрію про хлопця, який побував у армії. ;) Слава українській армії
  • 0

#289 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 21:28

Перегляд дописуlilija (29.03.2011 22:26) писав:

Я хотіла б, щоб мій хлопець служив у армії, щоб перестав нюняти, сопляти в мамоччину юпку і капризувати. Мрію про хлопця, який побував у армії. ;) Слава українській армії
та ваш минулий же наче до курви майнув з шарами, нє? :happy1:
  • 0

#290 lilija

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 21:30

Перегляд дописуeaebeeed49413332 (29.03.2011 22:28) писав:

та ваш минулий же наче до курви майнув з шарами, нє? :happy1:
То було давно, я знайшла ще одного. Той бігає до мами плакати, а не до курви ;)
  • 0

#291 eaebeeed49413332

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 21:32

Перегляд дописуlilija (29.03.2011 22:30) писав:

То було давно, я знайшла ще одного. Той бігає до мами плакати, а не до курви ;)
Знаєте, якшо міняти їх щотижня, то, чисто статистично, вам зустрінеться увесь спектр. це вам і перевага і недолік такого підходу.
  • 0

#292 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 21:33

Перегляд дописуlilija (29.03.2011 22:26) писав:

Правильно! Служивші хоч вміють собі їсти зварганити, попрати труси і заштопати шкарпетки - готові до подружнього житти)

Перегляд дописуeaebeeed49413332 (29.03.2011 22:28) писав:

та ваш минулий же наче до курви майнув з шарами, нє? :brovy:
Шари - то да, то необхідність) Цицьки - серйозна перевага)

Перегляд дописуlilija (29.03.2011 22:30) писав:

То було давно, я знайшла ще одного. Той бігає до мами плакати, а не до курви :happy1:
От холєра, і де ж Ви таких знаходити? Закинути сюди адреси військових частин?)))
  • 0

#293 lilija

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 21:36

Перегляд дописуMiguel (29.03.2011 22:33) писав:

Правильно! Служивші хоч вміють собі їсти зварганити, попрати труси і заштопати шкарпетки - готові до подружнього житти)

Шари - то да, то необхідність) Цицьки - серйозна перевага)

От холєра, і де ж Ви таких знаходити? Закинути сюди адреси військових частин?)))
Його не візьмуть, мама довідку про психічну неспроможність дістала...
  • 0

#294 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 21:39

Перегляд дописуlilija (29.03.2011 22:36) писав:

Його не візьмуть, мама довідку про психічну неспроможність дістала...
шо за народ... краще бути психом аніж відслужити в армії. Не тре було платити за довідку - він і так псих, його в армію не взяли б.
  • 0

#295 lilija

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 21:41

Перегляд дописуMiguel (29.03.2011 22:39) писав:

шо за народ... краще бути психом аніж відслужити в армії. Не тре було платити за довідку - він і так псих, його в армію не взяли б.
І я кажу - що за народ?
Тому я проти псіхів і за армію ;)
  • 0

#296 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 21:43

Перегляд дописуlilija (29.03.2011 22:41) писав:

І я кажу - що за народ?
Тому я проти псіхів і за армію ;)
В Щепетівці немає військової частини?
  • 0

#297 lilija

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 21:46

Перегляд дописуMiguel (29.03.2011 22:43) писав:

В Щепетівці немає військової частини?
я збрехала, я з Чернігова, а не з шепетівки. мені просто слово подобається - шепетівка... ;)
  • 0

#298 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.03.2011 – 23:25

Перегляд дописуMiguel (29.03.2011 20:06) писав:

Оце питання типу "перейдемо з "армії" на "а слабо?".
Я - можу, залежить від умов. І Ви зможете, коли на Ваших очах Вашу дитину будуть на шматочки різати.
Та й ви теж нівроку завернули, адже армія і наказ не передбачає жодних умов. А питання моє стосувалося довіри до армії, котру ви певним чином реклямуєте: чи зможуть військові виконати завдання - захистити мене, у тому числі фізичним знищенням ворога? І це ніяке не слабо, це цілком серйозне питання.
p.s. Я можу вбити безвідносно дітей - для мене нема різниці котру людину вбивати, адже всі рівні. Уласне, спроможність убивства визначається спроможністю вбити найперше вагітних жінок і дітей. Інакше спроможність ставиться під сумнів. У цьому питанні нема місця особистим уподобанням.

Перегляд дописуMiguel (29.03.2011 20:47) писав:

Я коли вчився то був на практиці і перше що нам (молодим спеціалістам) говорили: "Нічого не чіпати руками!!!" в ліцеї і університеті було те ж саме. Невже на підприємстві дуже хочуть щоб якісь "юні техніки" розкурочили їм всю матбазу? А в армії такого нема. "ги (с)zav"
Вам в армії дозволяли тиснути довільні княпки?..

опа, то була погана армія, а тепер стала поганою - країна... "ги (с)zav"
Є погана країна, а в неї є погана армія - що неочікуваного в цьому наслідку?

та нє, "той-во-во" тут нідочого "ги (с)zav"
Не будемо поспішати: повернемось до цього питання після першого вашого вбивства.

хм... армія у невоєнний час допомагає відновити домівки та господарства громадян цієї ж держави, рятує чиїсь цивільні життя від голоду, холоду, та бездомства... хіба це погано? Чому Ви називаєте це непотребом. "гигиги (с)zav"
Тому що армія має воювати або тренуватися воювати, а рятувати життя й іншим чином допомагати має МНС. Інакше, по-перше, МНС непрацездатне, по-друге, армія витрачає час даремно, чим знижує власну боєготовність.

"...оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності..."
А я вважав, генеральний штаб. Як я помилявся...
Суверенітет та територіяльну цілісність армія в совіцькому союзі вже захистила, зважте.

Повідомлення відредагував zav: 29.03.2011 – 23:29

• 0

#299 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 30.03.2011 – 12:38

Перегляд дописуzav (30.03.2011 00:25) писав:

Та й ви теж нівроку завернули, адже армія і наказ не передбачає жодних умов. А питання моє стосувалося довіри до армії, котру ви певним чином реклямуєте: чи зможуть військові виконати завдання - захистити мене, у тому числі фізичним знищенням ворога? І це ніяке не слабо, це цілком серйозне питання.
p.s. Я можу вбити безвідносно дітей - для мене нема різниці котру людину вбивати, адже всі рівні. Уласне, спроможність убивства визначається спроможністю вбити найперше вагітних жінок і дітей. Інакше спроможність ставиться під сумнів. У цьому питанні нема місця особистим уподобанням.
Є таке поняття - правила ведення війни. Навіть якщо ним зловживають, або на нього незважають, воно всерівно є. То на рахунок вбивати вагітних жінок і дітей. А нарахунок вбивати по наказу, то командири, при постановці такого питання чи по віддачі наказу мотивують бійців, типу "Якщо ви не зупините ворога будь-якою ціною, то ворог прийде в ваші будинки і вбиватиме ваших рідних і близьких." чим погана мотивація для вбивства?

Вам в армії дозволяли тиснути довільні княпки?..
Аякже! Прочитали теорію, а потім дали в руки, наприклад - рацію, і сказали - онайомтеся та вивчіть практичну матеріальну частину... тоді і кнопки тикаються і рубильники вмикаються-вимикаються і корпус знімається...

Є погана країна, а в неї є погана армія - що неочікуваного в цьому наслідку?
а країна погана бо в ній погані люди?

Не будемо поспішати: повернемось до цього питання після першого вашого вбивства.
Якщо вб'ють мене, то Ви мене на цьому форумі більше не побачите, а якщо когось вб'ю я - то нікому не скажу про це ;)

Тому що армія має воювати або тренуватися воювати, а рятувати життя й іншим чином допомагати має МНС. Інакше, по-перше, МНС непрацездатне, по-друге, армія витрачає час даремно, чим знижує власну боєготовність.
А інженерні війська тут участі не приймають?

А я вважав, генеральний штаб. Як я помилявся...
ага, а ще є головнокомандувач...

Суверенітет та територіяльну цілісність армія в совіцькому союзі вже захистила, зважте.
Союз розвалила не армія а політики. В союзі була одна з найкращих та найсильніших армій світу.
  • 0

#300 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.03.2011 – 13:29

Перегляд дописуMiguel (30.03.2011 13:38) писав:

Є таке поняття - правила ведення війни. Навіть якщо ним зловживають, або на нього незважають, воно всерівно є. То на рахунок вбивати вагітних жінок і дітей. А нарахунок вбивати по наказу, то командири, при постановці такого питання чи по віддачі наказу мотивують бійців, типу "Якщо ви не зупините ворога будь-якою ціною, то ворог прийде в ваші будинки і вбиватиме ваших рідних і близьких." чим погана мотивація для вбивства?
Вона погана тим, що вона мотивація. У військового має бути одна мотивація - наказ. Усе решта - непотрібні розмови.

Аякже! Прочитали теорію, а потім дали в руки, наприклад - рацію, і сказали - онайомтеся та вивчіть практичну матеріальну частину... тоді і кнопки тикаються і рубильники вмикаються-вимикаються і корпус знімається...
Ги. А чим іще, крім рації, вам давали погратися?..

а країна погана бо в ній погані люди?
Ви справді бажаєте це заперечити?

Якщо вб'ють мене, то Ви мене на цьому форумі більше не побачите, а якщо когось вб'ю я - то нікому не скажу про це ;)
Та я ж не вимагаю звіту, лише звістки "я вбивця", ги. Тим більше, люди вас за це не судитимуть, наче.

А інженерні війська тут участі не приймають?
Ну, потренуватися хіба, ги.

ага, а ще є головнокомандувач...
Ну, є, ну, і що? Основне керування здійснює генштаб. В якому стані зараз наш генштаб?

Союз розвалила не армія а політики. В союзі була одна з найкращих та найсильніших армій світу.
З останнього сміявся.
А щодо першого, то хто би країну не розвалював, проте армія мала стати на захист суверенітету і територіяльної цілісності. Чи ні?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних