Перейти до вмісту

Військова служба

Повідомлень в темі: 327

#261 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.03.2011 – 14:23

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 15:18) писав:

Прийде час, ти кулаком будеш на танк йти)) Коротше, ТИ НЕ ПРАВИЙ, Ми рік прожили і прослужили,хоч і тяжко, але пройшли, є сенс! Армія-це иживання...
от от, армія - це виживання. а мало б бути життям, життям сучасного професійного воїна.

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 15:18) писав:

Прийде час, ти кулаком будеш на танк йти))
це тобі в армії таке казали? ти то може і підеш, але не ті, хто так тобі каже.
  • 0

#262 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.03.2011 – 14:23

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 14:23) писав:

от от, армія - це виживання. а мало б бути життям, життям сучасного професійного воїна.

це тобі в армії таке казали? ти то може і підеш, але не ті, хто так тобі каже.
Ні, виживання, бо якщо попадеш в якусь скрутну ситуацію, що у тебе буде?
  • 0

#263 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 14:31

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 15:23) писав:

Ні, виживання, бо якщо попадеш в якусь скрутну ситуацію, що у тебе буде?
буде те, що маю. про яку скрутну ситуацію йдеться?
  • 0

#264 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 15:59

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 14:31) писав:

буде те, що маю. про яку скрутну ситуацію йдеться?
Головне-армія це не іграшка в пістолети, і не просто стрілянина, а витримка. Скрутне становище-голод, коли катують, коротше все те, що може дати війна...
  • 0

#265 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 16:29

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 16:59) писав:

Головне-армія це не іграшка в пістолети, і не просто стрілянина, а витримка. Скрутне становище-голод, коли катують, коротше все те, що може дати війна...
да? ну так, голод, катування, війни - таааак, в нас зараз це дуже поширені явища. якби не армія, не знаю навіть що б ми робиииили(((
  • 0

#266 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2011 – 18:12

Перегляд дописуБезбожник (27.03.2011 07:08) писав:

Немає предмету розмови. Якщо тут, деяким фуфлижнікам, ввижається що армія повинна виховувати в своїх лавах спеціалістів по вирощуванню апельсинів, а не потенційних вбивць противника, себто, собіподібних, то про що може йти мова ?
Пане Migel’ю, а з вас зробили потенційного вбивцю супротивника? Я не про те, що ви зброєю вмієте користуватися, я про те, чи можете ви вбити людину?
  • 0

#267 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 27.03.2011 – 18:25

Я думаю Тео мав на увазі що виживати можна війну а не армію.
Якщо в армії треба виживати, то це вибачаюсь абсурд.
  • 0

#268 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 18:35

Перегляд дописуMiguel (27.03.2011 12:23) писав:

Та до чого тут примус. Тих самих ПТУшників вчать по програмі складенй х-зна коли, та й матеріальної бази нема, відповідно то навчання - суто теоретичне. А от в армії - в рембатах чи навіть а вузлах зв'язку все чого тебе вчать - є в наявності і ти сам, своїми власними руцями ото всьо можеш пощупати і по всьому полазити. Чи в кожному автоучилищі студенти мають змогу реально подивитися на двигун камаза чи ЗІЛа? далеко не всі, а от в армії - то всьо є в наявності, встановлене на ті самі ЗІЛи, камази і урали та БТРи...
Практику ніхто не скасовував й у ПТУ. А про що матеріяльна база застаріла, то цього в армії не відняти, ги.

Навіщо ж зразу АКМ? Повірте, щоденні заняття спортом та АРБ в армії - теж даром не проходять.
Тому є альтернативи.

Реклама є, і доречі - дієва, бо бажаючих служити на контракті (та й на строчці) більше аніж вільних місць в армії, але як би сказала Halka - "Вони всі - дибіли" :gryzin: :ggggg: ;)
Ні, просто в нас така країна, що навіть погана армія, краще за цивілку.

Ага, це Ви скажіть всім ветеранам і УБД всіх воєн та точок локальних конфліктів - що вони трохи той-во-во. Та кожен сивий дядько який в тому самому Афгані воював, ще й зараз вартий десятка "реальних пацанів в яких базар рєальний" та ще й тому десятку - фору дасть.
Авжеж вартий, бо пацанчики ті ще не той-во-во, я не заперечую.

От справді, грузять на армію - всі кому не лінь (тобто всі хто там не був), і мовчать про те, що хтось цілодобово стоїть на бойових постах, хтось охороняє кордони, хтось охороняє установи, хтось огороджує зеків від цих "критикантів", хтосьохороняє водний та повітряний простір держави, хтось щоденно вчиться віддавати своє життя та здоров'я в разі потреби, хтось підтримує в відповідному стані зброю та техніку, хтось цілодобово не спить щоб спали всі решта.
А як тільки в Карпатах знов потопи - кого туди передислоковують в першу чергу? Чи не війська ІСВ відбудовують доми та господарства погорільців і затопленців? Говорила моя баба "Як тривога - то до Бога, по тривозі - то й по Бозі..."
Ви ще про міліцію та держохорону розкажіть, гигиги.
І знову таки, це, насправді, дуже кепсько, що армія замість захисту держави, займається відбудови після повеней, ще якимось непотребом тощо.
  • 0

#269 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 19:10

Перегляд дописуzav (27.03.2011 19:35) писав:

І знову таки, це, насправді, дуже кепсько, що армія замість захисту держави, займається відбудови після повеней, ще якимось непотребом тощо.

Ну якщо у збройних сил є відповідна техніка то чому б її не застосувати? Наприклад мостові переправи.
  • 0

#270 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 20:16

Перегляд дописуAmarok (27.03.2011 18:25) писав:

Я думаю Тео мав на увазі що виживати можна війну а не армію.
Якщо в армії треба виживати, то це вибачаюсь абсурд.
Абсурд? Чому? Ти живеш з людьми під одні правила та закони, сурові у деякому плані, всі різні, хтось тормоз, хтось сильний, хтось постійно залітає, хтось просто гімно,ти 60 секунд в хвилину, 60 хвилин в годину, 24 годин в добу, і так далі бачиш і чуєш його, тут кожен сам за себе... Ви хоч уявлення маєте про армію?!))))
  • 0

#271 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 21:13

Перегляд дописуNameless One (27.03.2011 20:10) писав:

Ну якщо у збройних сил є відповідна техніка то чому б її не застосувати? Наприклад мостові переправи.
В армії є техніка на будь-які випадки життя, але чи це означає, що її одразу потрібно застосувати? Давайте тоді міномети про Верховної Ради України застосуємо! Користі буде більше, ніж з армії як такої, ги.
  • 0

#272 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 09:16

Армія, кажете.
Так що в армії головне, нагадайте-но?
  • 0

#273 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.03.2011 – 10:51

Ніхто не знає: якщо переховуватись 3 місяці від армії, то згодом при настанні 25 років можуть загребти? Чи настання 25 років намертво закриває право загребти мене у армію?

З. І. У армії на кшталт Іноземного легіону абощо я б відслужив. У нашу - дорога для Miguel'я, схожі люди там знаходять позитив.

З. З. І. Готуватись до партизанської боротьби ніколи не пізно.
  • 0

#274 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.03.2011 – 11:40

у нас в Миколаєві командири чи хто там в тих армійських частинах всім заправляє, дзвонять батькам тих солдатів, хто з місцевих, і просять забирати своїх дітей на вихідні додому, чи привозити їм у армію їжу, бо кормити захисників Вітчизни нічим :gryzin:
в мого брата однокласник недавно з армії прийшов, не знаю де служив, бо особисто з ним не говорила, але мій брат розказував, шо тому однокласнику довелося за весь час служби стріляти лише один раз, і то тому, шо там якась крута шишка нібито приїжджала, то їм показово роздали патрони і пшикалки. а весь інший час тупо замітали і мили свою частину.
гарна служба, да. робить справжніх чоловіків)))
  • 0

#275 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 28.03.2011 – 11:54

Перегляд дописуГетьман (28.03.2011 09:51) писав:

У нашу - дорога для Miguel
в кращому випадку
  • 0

#276 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 17:07

Перегляд дописуГетьман (28.03.2011 11:51) писав:

Ніхто не знає: якщо переховуватись 3 місяці від армії, то згодом при настанні 25 років можуть загребти? Чи настання 25 років намертво закриває право загребти мене у армію?
.

не загребуть. підтверджено досвідом товаришів шо в свій час ухилялися від того діла.
та й не складно переховуватися насправді. особливо якщо не прописуватися ніде, то військкомат не знатиме куди вам повістки слати. і всьо.
  • 0

#277 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 18:55

Перегляд дописуNeorlandina (28.03.2011 10:07) писав:

не загребуть. підтверджено досвідом товаришів шо в свій час ухилялися від того діла.
та й не складно переховуватися насправді. особливо якщо не прописуватися ніде, то військкомат не знатиме куди вам повістки слати. і всьо.

Уточнення: якщо ви не прИписані тобто не зареєстровані у жодному військоматі. Вони ж про ваше існування навіть не знатимуть. :gryzin:
  • 0

#278 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 19:10

Перегляд дописуAmarok (28.03.2011 19:55) писав:

Уточнення: якщо ви не прИписані тобто не зареєстровані у жодному військоматі. Вони ж про ваше існування навіть не знатимуть. :gryzin:

ні. військкомат тут ні до чого.
пояснюю як це виглядало у моїх знайомих - вони прописувалися за певною адресою, приписувалися у відповідному військкоматі.
згодом виписувалися з цієї адреси (відповідно й переїздили) не повідомляючи про це військкомат та не прописувалися на новому місці проживання. і все. повістки якщо й приходять то отримувати їх нема кому.
отже, достатньо виписатися та переїхати.

потім після 25-ти років приходили, сплачували штраф 51 грн і прописувалися та приписувалися де треба. ну дехто з переляку платив через знайомих шалені гроші та трусився від страху кожного призову.
  • 0

#279 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 19:19

Перегляд дописуNeorlandina (28.03.2011 12:10) писав:

ні. військкомат тут ні до чого.
пояснюю як це виглядало у моїх знайомих - вони прописувалися за певною адресою, приписувалися у відповідному військкоматі.
згодом виписувалися з цієї адреси (відповідно й переїздили) не повідомляючи про це військкомат та не прописувалися на новому місці проживання. і все. повістки якщо й приходять то отримувати їх нема кому.
отже, достатньо виписатися та переїхати.

потім після 25-ти років приходили, сплачували штраф 51 грн і прописувалися та приписувалися де треба. ну дехто з переляку платив через знайомих шалені гроші та трусився від страху кожного призову.

якраз військомат грає тут ключову роль...
у моєму випадку так було) бо в мене прописка є але нема приписки

а що як 25 стукає то тре приписуватись всеодно? О.о а кому то штраф требуде?
  • 0

#280 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.03.2011 – 19:28

Перегляд дописуAmarok (28.03.2011 20:19) писав:

якраз військомат грає тут ключову роль...
у моєму випадку так було) бо в мене прописка є але нема приписки

а що як 25 стукає то тре приписуватись всеодно? О.о а кому то штраф требуде?

ти мабуть не був приписаний, бо поїхав звідси раніше відповідного віку.
я ж про випадки коли людина вже була приписана десь. проблема вирішується через прописку.

навіщо потім знову приписуватися - фіг його знає. наприклад на роботі іноді потрібен військовий квиток чи ще шось. чи навпаки - шоби отримати прописку треба у відповідному військкоматі приписатися.
в цьому вже не шарю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних