Перейти до вмісту

Військова служба

Повідомлень в темі: 327

#241 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.03.2011 – 19:50

Перегляд дописуHalka (2.01.2011 22:30) писав:

Військова служба - це вихід для тупеньких хлопчиків, які не мають можливості заробити грошей розумом.
Для чого напрягатись в що вдягнутись і шо завтра їсти - якщо можна впасти на хвіст до держави, і хай вона думає за тебе. Ще й хвалитись всім який я крутий, бо я в армії. А крутості мало - бо голова не працює - тільки м'язи.
Піти на військову службу коли тобі 18 стукне - треба, як не як чогось навчишся. Але піти на контракт - вихід для слабаків.
Хтось знає людину яка чогось добилась будучи в армії? (мається на увазі не військова сфера) Я не знаю.

Мда...якби написав чоловік, назвав би брєдом, а то і гірше. Але написала жінка, тож назову це - помилка.
Щодо слабаків, відмітаю відразу без коментарів. Тим більше що тут, Miguel, сказав достатньо з цього приводу, аби думаюча людина втямила, хоч сказав він, далеко не все.
Ось це : "бо голова не працює - тільки м'язи", є першою, найголовнішою несуразицею у цьому пості, шановної пані.
А ось це : "Хтось знає людину яка чогось добилась будучи в армії", другою за нею.
Помилка пані в тОму, що вона абсолютно не відає про армію, як про багатогранну структуру. Бо якби пані відала, то знала б, що міністерству оборони (себто, вершині армії) підпорядкований цілий комплекс інститутів різного напрямку в котрих працюють тисячі військовослужбовців, від просто, наукових співробітників, і до професорів та академіків. Це відповідь пані на; "чогось добилась будучи в армії". Пані потрібні прізвища видатних медиків, наприклад ? Чи нє ? Може для пані подати прізвища письменників ? Журналістів ? Дослідників ?Космонавтів ? Конструкторів ? Великих спортсменів ? (до речі, серед перерахованих, багато мультиміліонерів, адже пані так наполягає що гроші заробляють тіко на "гражданці") Ну то, кого шановній пані подати, як приклади ? Тим більше, що я можу зробити це починаючи з царської армії.
Опустимось "нижче". Чи відомо пані про те, що армія має цілу низку, наприклад, ремонтних комплексів де проходять службу від рядового складу, починаючи. Я вже не буду в подробицях описувати безцінний досвід для рядового солдата, котрий він може здобути у цих військових частинах для майбутнього застосування в народному господарстві після звільнення. Військовослужбовці, котрі працюють там, можуть дати неймовірну фору багатьом (наприклад) цивільним інженерам-електронщикам. Ці люди - універсали. Вони осовоюють не те щоб одиниці, але навіть десятки зразків складної і абсолютно різнопланової : радіо, радіорелейної, телекомунікаційної, супутникової, короткохвильової, телефонної, кабельної та багато інших видів техніки. Зауважу, для пані, не просто включають/виключають (як пані вдома телевізор) а саме знають: принцип дії, методику ремонту, можливість внести модернізацію і таке інше. Щоби пані було легше зрозуміти про що іде мова, то це все рівно, що в неї вдома зібрати кілька зразків: мікрохвильових печей, телевізорів, компьютерів, двд, програвачів, моб телефонів, радіотелефонів, пральних машин, кухонних комбайнів, кофемолок і багато чого ще...і все це, на відміну від системи на "гражданці", освоює і ремонтує один спеціаліст. Я питаю у пані: за рахунок яких м*язів можна виконати таке ? І де ще, як не в армії, молодий хлопець може зустрітись в житті з можливістю такого застосування своїх мізків ? Може пані вкаже ?
Що стосується недоліків армії. Звісно ж, вони є. Але най пані, по перше, зрозуміє, що штат армії складається не з марсіан, а з таких же людей від села та міста яких пані зустрічає на "гражданці", а по друге, най пані, перш ніж гадить армію, вкаже, де відсутні недоліки поза межами армії ?

ПС. До речі, я зачепив тільки манюсіньку частину з того, що реально існує в армії, і що, по любому, дає військовослужбовцям прекрасну можливість розвивати свої знання та здібності в багатьох сферах. І я це - стверджую.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.03.2011 – 19:55

• 0

#242 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.03.2011 – 20:24

Перегляд дописуKassandra (26.03.2011 17:50) писав:

Єдине що я б змінила вік призову. Скажімо з 21 до 27. Це вже просто інше сприйняття світу, а не 18-річне, тільки вчора бувше школотою.
Ага, хлопцеві 25-27 років, вже починається кар'єрний та професійний ріст, починає сім'ю створювати, а його раз і виривають від усього на рік в армію.

Повідомлення відредагував KinoManiak: 26.03.2011 – 20:24

• 0

#243 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2011 – 20:56

Перегляд дописуMiguel (26.03.2011 17:36) писав:

а хто заваджає в армії отримати спортивний розряд? В нас і кроси були і марш-кидки і годинами в "долині смерті" та в тренажерці пропадали, і заняття ро АРБ були кожного дня...
У спорті зброя не дуже-то потрібна.

Перегляд дописуKassandra (26.03.2011 17:50) писав:

я згодна з Мігелем...в принципі, не маю жодних знайомих, хто був незадоволений службою в армії.
Єдине що я б змінила вік призову. Скажімо з 21 до 27. Це вже просто інше сприйняття світу, а не 18-річне, тільки вчора бувше школотою.
Цікава позиція. Це як: я не маю жодних знайомих, котрі не служили в армії і були би тим незадоволені, ги.

Перегляд дописуБезбожник (26.03.2011 19:50) писав:

Опустимось "нижче". Чи відомо пані про те, що армія має цілу низку, наприклад, ремонтних комплексів де проходять службу від рядового складу, починаючи. Я вже не буду в подробицях описувати безцінний досвід для рядового солдата, котрий він може здобути у цих військових частинах для майбутнього застосування в народному господарстві після звільнення.
Вибачте, а чим це відрізняється від ПТУ чи ВИШу? Примусом?
  • 0

#244 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 22:14

Перегляд дописуzav (26.03.2011 20:56) писав:

Окрім "у спорті", людина, якимось дивом, буває ще на вулиці.

Цитата

Тим, що після ПТУ ти маєш корочку, але, по факту, дуб-дєрєво. А після тієї служби - ас, в порівнянні з ПТУшником вкупі з ВИШу...шником. За різномаїття та рівень складності "об*єктів", що й говорити. Якщо для ПТУшника суперсучасний телевізор є ВИШкою, то для спєца з таких майстерень, це "насіння". Щодо примусу - туфта. Я знавав хлопців, котрі після закінчення терміну в Афгані, знову писали рапорти про повернення. І не тому що не знайшли себе тут. Пропонувались місця в теплих кабінетах на рівні штабів армії, округу, генштабу. Фігня, це. Якщо десь полягли твої друзі, для будь якого крапового берета звання капітан-майор зі зброєю та беретом на голові, значно дорожчі, аніж звання полковник котре тобі швидко присвоять у кабінеті. Доки не відомстиш - не заснеш, по любому. Нафіг мені таке безсоння, заради кабінету ? Втім, це інший "світ", ЗАВе. Він, не для тебе. І говорити про це з тобою, я не маю ані найменшого бажання. Ти, вибач мене за матюк - "штацкій". Гуляй.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.03.2011 – 22:15

• 0

#245 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 23:03

Перегляд дописуБезбожник (26.03.2011 22:14) писав:

Окрім "у спорті", людина, якимось дивом, буває ще на вулиці.
А перед виходом у тую дичину виймає зі сейфу АКМ, наприклад.

Тим, що після ПТУ ти маєш корочку, але, по факту, дуб-дєрєво. А після тієї служби - ас, в порівнянні з ПТУшником вкупі з ВИШу...шником.
Зніміть рекляму про армію - може хто й повірить.

Якщо десь полягли твої друзі, для будь якого крапового берета звання капітан-майор зі зброєю та беретом на голові, значно дорожчі, аніж звання полковник котре тобі швидко присвоять у кабінеті. Доки не відомстиш - не заснеш, по любому. Нафіг мені таке безсоння, заради кабінету ?
О, серйозні люди в темі. Безбожнику, ви скількох людей убили?
А що люди, які приймали учать у бойових діях, часто трохи той-во-во - це ж не новина, ви ж розумієте.
p.s. Мені поддобається шлях: спершу пертися у "престижну" армію, аби тебе спрямували хтозна куди, де ти втратиш друзів, а заразом і голову, і куди попрешся ще не раз на шляху помсти, й уласне загинеш таки почесно й "при виконанні". Так, це інший світ, безперечно.

Повідомлення відредагував zav: 26.03.2011 – 23:11

• 0

#246 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 23:22

Перегляд дописуzav (26.03.2011 23:03) писав:

А що люди, які приймали учать у бойових діях, часто трохи той-во-во - це ж не новина, ви ж розумієте.
p.s. Мені поддобається шлях: спершу пертися у "престижну" армію, аби тебе спрямували хтозна куди, де ти втратиш друзів, а заразом і голову, і куди попрешся ще не раз на шляху помсти, й уласне загинеш таки почесно й "при виконанні". Так, це інший світ, безперечно.

Ну от і гуляй у своєму світі. Я ж тобі вже це сказав. Пухнатих каченят ми обходимо стороною...аби не наступити, ненароком. Розмова закінчена.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.03.2011 – 23:28

• 0

#247 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 23:45

Перегляд дописуБезбожник (26.03.2011 23:22) писав:

Ну от і гуляй у своєму світі. Я ж тобі вже це сказав. Пухнатих каченят ми обходимо стороною...аби не наступити, ненароком. Розмова закінчена.
Щось убивць у темі нема, кепські справи з армією.
  • 0

#248 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.03.2011 – 02:15

Про що мова? Так, наша армія не найкраща і це всі визнають, але краще така ніж ніякої. І враховуючи що вона собою являє так це подвійний подвиг іти туди служити. Бо людина не просто готова захищати батьківщину, вона ще й зтикається із застарілою системою і дідівщиною.
  • 0

#249 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 06:08

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2011 03:15) писав:

Про що мова?

А ні про що, СВІТЛОНОСНИЙ. Немає предмету розмови. Якщо тут, деяким фуфлижнікам, ввижається що армія повинна виховувати в своїх лавах спеціалістів по вирощуванню апельсинів, а не потенційних вбивць противника, себто, собіподібних, то про що може йти мова ? А іншим "спеціалістам", особливо жінкам, ввижається інше: раз в арміїї багато недоліків то нафіг вона взагалі потрібна ? Ліквідувати її. А в разі чого, ми ту армію, що два пальці обасфальт - раз !.. і готово.
  • 0

#250 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 27.03.2011 – 11:23

Перегляд дописуKinoManiak (26.03.2011 21:24) писав:

Ага, хлопцеві 25-27 років, вже починається кар'єрний та професійний ріст, починає сім'ю створювати, а його раз і виривають від усього на рік в армію.
Ага, зараз шмаркачі "залітають" в 17-18 років, то що - для них робити призов в 12 років, щоб не встигли кого склєпати? А на рахунок карєри - то після армії зобовязані взяти на попереднє місце роботи, але мало хто після армії туди повертається, адже погляди змінюються і цінності - теж, тому і шукають (і знаходять) щось краще.

Перегляд дописуzav (26.03.2011 21:56) писав:

Стрільба з лука, метання спису, біатлон, стендова стрільба, фехтування, кульова стрільба, спортинг...

Цікава позиція. Це як: я не маю жодних знайомих, котрі не служили в армії і були би тим незадоволені, ги.
Касандра сказала що не має знайомих котрі б були незадоволені службою в армії, відповідно - має знайомих, котрі задоволені службою в армії. А у Вас вже словоблуддя починається.

Та до чого тут примус. Тих самих ПТУшників вчать по програмі складенй х-зна коли, та й матеріальної бази нема, відповідно то навчання - суто теоретичне. А от в армії - в рембатах чи навіть а вузлах зв'язку все чого тебе вчать - є в наявності і ти сам, своїми власними руцями ото всьо можеш пощупати і по всьому полазити. Чи в кожному автоучилищі студенти мають змогу реально подивитися на двигун камаза чи ЗІЛа? далеко не всі, а от в армії - то всьо є в наявності, встановлене на ті самі ЗІЛи, камази і урали та БТРи...

Перегляд дописуzav (27.03.2011 00:03) писав:

Навіщо ж зразу АКМ? Повірте, щоденні заняття спортом та АРБ в армії - теж даром не проходять.

Реклама є, і доречі - дієва, бо бажаючих служити на контракті (та й на строчці) більше аніж вільних місць в армії, але як би сказала Halka - "Вони всі - дибіли" :gryzin: :ggggg: ;)

Ага, це Ви скажіть всім ветеранам і УБД всіх воєн та точок локальних конфліктів - що вони трохи той-во-во. Та кожен сивий дядько який в тому самому Афгані воював, ще й зараз вартий десятка "реальних пацанів в яких базар рєальний" та ще й тому десятку - фору дасть.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2011 03:15) писав:

Про що мова? Так, наша армія не найкраща і це всі визнають, але краще така ніж ніякої. І враховуючи що вона собою являє так це подвійний подвиг іти туди служити. Бо людина не просто готова захищати батьківщину, вона ще й зтикається із застарілою системою і дідівщиною.

Перегляд дописуБезбожник (27.03.2011 07:08) писав:

А ні про що, СВІТЛОНОСНИЙ. Немає предмету розмови. Якщо тут, деяким фуфлижнікам, ввижається що армія повинна виховувати в своїх лавах спеціалістів по вирощуванню апельсинів, а не потенційних вбивць противника, себто, собіподібних, то про що може йти мова ? А іншим "спеціалістам", особливо жінкам, ввижається інше: раз в арміїї багато недоліків то нафіг вона взагалі потрібна ? Ліквідувати її. А в разі чого, ми ту армію, що два пальці обасфальт - раз !.. і готово.

От справді, грузять на армію - всі кому не лінь (тобто всі хто там не був), і мовчать про те, що хтось цілодобово стоїть на бойових постах, хтось охороняє кордони, хтось охороняє установи, хтось огороджує зеків від цих "критикантів", хтосьохороняє водний та повітряний простір держави, хтось щоденно вчиться віддавати своє життя та здоров'я в разі потреби, хтось підтримує в відповідному стані зброю та техніку, хтось цілодобово не спить щоб спали всі решта.
А як тільки в Карпатах знов потопи - кого туди передислоковують в першу чергу? Чи не війська ІСВ відбудовують доми та господарства погорільців і затопленців? Говорила моя баба "Як тривога - то до Бога, по тривозі - то й по Бозі..."
  • 0

#251 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:14

армія у нашій державі - маячня. кучка старих мужиків старої закалки, які думають, що у всьому винні американці та зграйка молодих неадекватів лейтенантів, яким подобається домінування над кимось. є, звичайно, і адекватні - але за сукупністю вони тонуть в цьому болоті, або ж стають наведеними вище особами. наша армія не розвивається, а отже нема сенсу в її утриманні.

а чоловіком стають від виховання батьків та оточення, яке можна самому обрати. щоб бути таким, яким " робить " нас армія, а тобто сильними, розумним, хоробрим чоловіком достатньо просто читати літературу, ходити на плавання ( вставте своє ) та розвивати мислення.
  • 0

#252 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 27.03.2011 – 13:17

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 13:14) писав:

армія у нашій державі - маячня. кучка старих мужиків старої закалки, які думають, що у всьому винні американці та зграйка молодих неадекватів лейтенантів, яким подобається домінування над кимось. є, звичайно, і адекватні - але за сукупністю вони тонуть в цьому болоті, або ж стають наведеними вище особами. наша армія не розвивається, а отже нема сенсу в її утриманні.

а чоловіком стають від виховання батьків та оточення, яке можна самому обрати. щоб бути таким, яким " робить " нас армія, а тобто сильними, розумним, хоробрим чоловіком достатньо просто читати літературу, ходити на плавання ( вставте своє ) та розвивати мислення.
Ти служив??!!! Що ти ригаєш? Як ти можеш казати про те, що навіть поняття не маєш?? !!!
  • 0

#253 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:21

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 14:17) писав:

Ти служив??!!! Що ти ригаєш? Як ти можеш казати про те, що навіть поняття не маєш?? !!!
це нічого не змінює. ти ж можеш балактаи про НЛО навіть якщо не бачив його?
я на 90% впевнений у своїй правоті, яка грунтується на тому, що я знаю. а ще я прохожу війсьокву кафедру і в деякій мірі бачу ту атмосферу яка панує там.
  • 0

#254 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:24

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 13:21) писав:

це нічого не змінює. ти ж можеш балактаи про НЛО навіть якщо не бачив його?
я на 90% впевнений у своїй правоті, яка грунтується на тому, що я знаю. а ще я прохожу війсьокву кафедру і в деякій мірі бачу ту атмосферу яка панує там.
Проходити військову кафедру, що кохати повію! І, про НЛО я не говорю)) Опиши ту атмосферу)
  • 0

#255 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:26

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 14:24) писав:

Проходити військову кафедру, що кохати повію! І, про НЛО я не говорю)) Опиши ту атмосферу)
я тому і сказав, що у певній мірі, тобто часткого і да, в меншій частці. а що поганого в тому, щоб кохати повію, м?
читай вище.
  • 0

#256 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:30

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 13:26) писав:

я тому і сказав, що у певній мірі, тобто часткого і да, в меншій частці. а що поганого в тому, щоб кохати повію, м?
читай вище.
Це я про себе, а кохати ту, яка перед всіма рогатку кидає нормально?? Кафедру ти можеш закосити,забити і не прийти, а у армії ти фіг заб"єш... Ти сказав, що нічого не сказав, тобто нічого конкретного, а казати, що чув погано... Переживеш-зрозумієш, а так це лише балачки))) Ти знаєш скільки у мене в частині контрактників? І чому вони йдуть? І як їм зараз? Подумай...
  • 0

#257 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:41

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 14:30) писав:

Це я про себе, а кохати ту, яка перед всіма рогатку кидає нормально?? Кафедру ти можеш закосити,забити і не прийти, а у армії ти фіг заб"єш... Ти сказав, що нічого не сказав, тобто нічого конкретного, а казати, що чув погано... Переживеш-зрозумієш, а так це лише балачки))) Ти знаєш скільки у мене в частині контрактників? І чому вони йдуть? І як їм зараз? Подумай...
так, кохати це нормально.

не знаю і знати не хочу, це ніяк не впливає на мої переконання,)
  • 0

#258 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 13:50

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 13:41) писав:

так, кохати це нормально.

не знаю і знати не хочу, це ніяк не впливає на мої переконання,)
Якщо я так думаю значить це правда?? Ти так думаєш?
  • 0

#259 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 14:12

Перегляд дописуШАХІСТ (27.03.2011 14:50) писав:

Якщо я так думаю значить це правда?? Ти так думаєш?
я склав свою думку про армію і не зміню її, якщо не почую вагомих доказів щодо того, що армія справді потрібна, що вона справді робить з підлітка чоловіка, що там можна навчитись різним речам, пов'язаних з боєм, стрільбою, тактикою, стратегією - на сучасному рівні. тобто не так щоб з сапьорною лопаткою кинули в болота, дали топографічну карту і сказали знайти та ліквідувати японців, в яких в розпорідженні такі технології, які нам і не снились. я веду до того, що наша армія - одна з найзапущеніхиш у світі і що я не бачу сенсу вчитися воювати з сокирою проти танка
  • 0

#260 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 27.03.2011 – 14:18

Перегляд дописуTeo (27.03.2011 14:12) писав:

я склав свою думку про армію і не зміню її, якщо не почую вагомих доказів щодо того, що армія справді потрібна, що вона справді робить з підлітка чоловіка, що там можна навчитись різним речам, пов'язаних з боєм, стрільбою, тактикою, стратегією - на сучасному рівні. тобто не так щоб з сапьорною лопаткою кинули в болота, дали топографічну карту і сказали знайти та ліквідувати японців, в яких в розпорідженні такі технології, які нам і не снились. я веду до того, що наша армія - одна з найзапущеніхиш у світі і що я не бачу сенсу вчитися воювати з сокирою проти танка
Прийде час, ти кулаком будеш на танк йти)) Коротше, ТИ НЕ ПРАВИЙ, Ми рік прожили і прослужили,хоч і тяжко, але пройшли, є сенс! Армія-це иживання...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних