Перейти до вмісту

Військова служба

Повідомлень в темі: 327

#221 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2011 – 15:12

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2011 15:06) писав:

армія нам не потрібна вже хоча б тому, що ні від чого вона країну захистити не здатна.

Якби у Грузії не було армії - зараз би не лише Осетія з Абхазією, а вся Грузія була б в складі РФ.
  • 0

#222 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 26.03.2011 – 16:36

Перегляд дописуHalka (26.03.2011 14:55) писав:

Можуть знущатись а можуть і не знущатись, а в армії вибору нема - дєди ж все рівно чіплятися будуть.
Та й общазі жити не обов'язково - можна і квартиру знімати з нормальними співмешканцями, а в арімї вже нікуди не дінешся.
А з чого ти взяла що у армії всі зі всіх знущаються і всі до всіх чіпляються? Брєхня то всьо!

Армія повинна навчати захищати країну - це не курсивиживання, бо можна і не вижити. А якщо відбирати тільки морально стійких і сильних то армії буде людей зо 200.
Ого, ото ти мене дивуєш. А як то можна захищати країну - будучи мертвим? Невже живучість особового складу не буде запорукою якості виконання поставленого завдання?

А з чого ти взяв шо я поняття не маю? Не треба мені розказувати про мої знання і незнання, і навязувати свою думку, в мене своя власна є.
Опа! От тепер скажи мені звідки в тебе є оте поняття і на чому формується твоя думка? Я тобі не навязую свою думку, а просто говорю що твоя - є неправильною, і не треба вводити людей в оману своєю неправильною думкою.

Не знала б то б і не розказувала. Знаю реальні факти, а не з розповідей "а в мої знайомої знайомого троюрідного брата друг служив і розказував..."
От і звідки знаєш? Служила? :)

Чудово, але в підготовці до оборони країни з вас роблять немисляичх роботів, які б ще думали однаково і не мали почуттів.
Пояснюю для тих хто народився вночі: якщо командир підрозділу поставив перед підрозділом завдання (оголосив наказ) то його потрібно негайно виконувати, а не вставляти свої 5 копійок чи висловлювати свою особисту думку чи жалітися що втомлений чи щось типу "ой я в болото не полізу бо там сирість висока, я нозі промочу і смаркати буду...".

Та невже Гугл на слово "армія" тільки мої дописи видає? Не знала.
Я пишу те що існує насправді - чого ж мені ніхто не заперечує? В армії важко - ти сам про це писав - чого ж молоді хлопці не мають право знати куда вони йдуть?
Ну вперед - розказуй їм що в армії літають феї і годують всіх з ложечки - цікаво кому повірять більше?
Гугл видає не тільки твої дописи, я говорив трохи про інше. Якщо ти зауважила то я писав про те, що хтось формуватиме свою думку про армію на твоїх словах, тобто на думці людини, яка в армії не служила і ніякого відношення до неї не має.
Спочатку всюди важко і в армії і в інституті, і в ПТУ і в школі і в садіку, але то не означає що так буде завжди. КМБ пройде і лекше буде.

Перегляд дописуSensssorika (26.03.2011 15:06) писав:

армія нам не потрібна вже хоча б тому, що ні від чого вона країну захистити не здатна. якшо війна і буде, то воюватимуть не кулаками, а чимось більш дієвим. всіляка там хімічна і біологічна зброя і тд. шо зробить купка дірників з автоматами проти, ну, наприклад, вірусу? ну хіба всереться.
Якою б не була зброя - без якістного і підготовленого особового складу це все тільку купа металолому.

Цитата

Универсальное оружие - это боец, всё остальное - только инструмент.
Один сержант говорив "Щоб воювати треба мати голову на плечаж, а пістолет тільки відтягує резинку на трусах..."
Від вірусу купку двірників захистять щотижневі заняття по ЗЗМУ. Тай війська РХБЗ ще ніхто не розганяв.
От як тільки починаються якісь заворушення то щось ніхто не спішить використовувати хімічну, біологічну чи ядерно зброю, натомість в місця конфліктів вводять купки двірників спеціального призначення з автоматами...

Цитата

Табуретка в руках пьяного десантника - оружие массового поражения.

Але чомусь тих двірників в автоматами бояться і поважають у всьому світі... ну як завжди - всюди, тільки не вдома...

Цитата

Я не удивлюсь, если на второй день войны на пороге Белого дома увижу парней в голубых беретах (Р.Рейган).
Захваченный в плен десантник, как в голубом, так и в черном берете, не считается военнопленным - его расстреливают на месте (из устава ВС США).
Если бы мне дали роту Советских десантников, то я бы весь мир поставил на колени (Генерал ВС США Хейк).
Людей Маргелова не брать в плен, а расстреливать их на месте, так как в плену десантник является диверсантом (из устава ВС США).
Морская пехота вступает в бой тогда, когда любой другой род войск считает бой проигранным.

• 0

#223 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 26.03.2011 – 16:49

Перегляд дописуMiguel (26.03.2011 16:36) писав:

А з чого ти взяла що у армії всі зі всіх знущаються і всі до всіх чіпляються? Брєхня то всьо!
Ага в армії всі ходять по полях і збирають ромашки. Чіпляються до всіх - просто декому витримати скажені фізичні навантаження легко а декому ні. і тим кому в і так важко починають давити нормально - типу "ти не мужик", хіба нє?

Ого, ото ти мене дивуєш. А як то можна захищати країну - будучи мертвим? Невже живучість особового складу не буде запорукою якості виконання поставленого завдання?
Во-во як можна захищати країну будучи мертвим? То чого наша армія пробує довести солдатів до напівмертвого стану?

Опа! От тепер скажи мені звідки в тебе є оте поняття і на чому формується твоя думка? Я тобі не навязую свою думку, а просто говорю що твоя - є неправильною, і не треба вводити людей в оману своєю неправильною думкою.
А чого це моя думка є неправильною? Щось мені ніхто крім тебе не заперечує, так й в тебе не сильно вдається, може нправильною є саме твоя думка, і ти хочеш всіх переконати в її правильності?

От і звідки знаєш? Служила? :)
Знаю. Для цього служити не обов'язково.

Пояснюю для тих хто народився вночі: якщо командир підрозділу поставив перед підрозділом завдання (оголосив наказ) то його потрібно негайно виконувати, а не вставляти свої 5 копійок чи висловлювати свою особисту думку чи жалітися що втомлений чи щось типу "ой я в болото не полізу бо там сирість висока, я нозі промочу і смаркати буду...".
Якщо наказ допустимо шось захопити, а в солдата є якийсь інший кращий план чого б не внести пропозицію? Це не означає відмовитися від наказу, це означає зробити його легшим у виконанні.

Гугл видає не тільки твої дописи, я говорив трохи про інше. Якщо ти зауважила то я писав про те, що хтось формуватиме свою думку про армію на твоїх словах, тобто на думці людини, яка в армії не служила і ніякого відношення до неї не має.
Спочатку всюди важко і в армії і в інституті, і в ПТУ і в школі і в садіку, але то не означає що так буде завжди. КМБ пройде і лекше буде.
Чим тобі не подобаються мої слова - я не брешу, не примальовую як добре в армії (на відміну від тебе) хай формують свою думку. Тим більше якщо вони вже в інтренет залізуть є ще купу форумів і купу статей і моя думка буде тільки одною зі всіх решти.
  • 0

#224 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 17:05

Перегляд дописуMiguel (22.03.2011 22:55) писав:

Серйозно? Зверни увагу що більшість (переважна більшість) бізнесменів і інших "крутих" - служили в армії.
Так воно й не дивно, з огляду на ситуяцію в країні.

Перегляд дописуMiguel (22.03.2011 23:16) писав:

Дурня. Зі скількома контрактниками ти спілкувалася?
Та юлі оце хвалитися зайве? Кажіть прямо: ви скількох людей уже вбили?

Перегляд дописуПластун (24.03.2011 09:27) писав:

Часом шкодую шо не відслужив строкову, але і так непогано.
То йдіть зараз на контракт, у чому ж біда?
  • 0

#225 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 17:30

Перегляд дописуHalka (26.03.2011 16:49) писав:

Ага в армії всі ходять по полях і збирають ромашки. Чіпляються до всіх - просто декому витримати скажені фізичні навантаження легко а декому ні. і тим кому в і так важко починають давити нормально - типу "ти не мужик", хіба нє?
Ну хтось ходить по ромашковому полі, хтось по конопляному, а хтось - по мінному. Ці "скажені" фізичні навантаження кожного року зменшуються і розраховані на те щоб їх витримав середньостатистичний НОРМАЛЬНИЙ хлопець 18-річного віку. Почитай інструкції по бойовій та фізичній підготовці.

Во-во як можна захищати країну будучи мертвим? То чого наша армія пробує довести солдатів до напівмертвого стану?
Наша армія вчить їх бути живими в різних умовах і ситуаціях для виконання бойового завдання, тобто для захисту країни. Почитай статути ЗСУ

А чого це моя думка є неправильною? Щось мені ніхто крім тебе не заперечує, так й в тебе не сильно вдається, може нправильною є саме твоя думка, і ти хочеш всіх переконати в її правильності?
Тобі ніхто не заперечує бо знає (по іншій темі) що ти своєї неправоти всерівно не визнаєш. Мені, особисто, твоя особиста думка - пофіг, просто намагаюся тобі пояснити що ти некомпетентна в цій темі то ж не потрібно дезінформувати інших. Якщо сумніваєшся в правильності моєї думки то прочитай статути ЗСУ.

Знаю. Для цього служити не обов'язково.
Обов'язков. Щоб там не розповідали про роди, поки сама не вродиш - не зрозумієш. Якщо сумніваєшся в моїх словах - прочитай статути ЗСУ.

Якщо наказ допустимо шось захопити, а в солдата є якийсь інший кращий план чого б не внести пропозицію? Це не означає відмовитися від наказу, це означає зробити його легшим у виконанні.
Наказ потрібно виконувати а не обговорювати, бо командири володіють більшим об'ємом знань, вмінь, досвіду, та оперативної інформації. Сумніваєшся - прочитай статути ЗСУ. За невиконання наказу - дисбат, а в умовах військового часу - розстріл на місці. Нєфіг демагогію розводити. В роті є 100 чоловік і якщо кожен почне свої (непотрібні) корективи вносити то це вже не армія а збори блондинок.))))))

Чим тобі не подобаються мої слова - я не брешу, не примальовую як добре в армії (на відміну від тебе) хай формують свою думку. Тим більше якщо вони вже в інтренет залізуть є ще купу форумів і купу статей і моя думка буде тільки одною зі всіх решти.
От в тому то справа що таких як ти "служивих" є вдосталь, вони і пишуть всяку срань про армію.
  • 0

#226 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 17:34

Перегляд дописуMiguel (26.03.2011 17:30) писав:

От в тому то справа що таких як ти "служивих" є вдосталь, вони і пишуть всяку срань про армію.
У спорті зараз можна досягти більшого, ніж в армії.
Армія - то суто для любителів зброї розвага.
  • 0

#227 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 17:36

Перегляд дописуzav (26.03.2011 17:34) писав:

У спорті зараз можна досягти більшого, ніж в армії.
Армія - то суто для любителів зброї розвага.
а хто заваджає в армії отримати спортивний розряд? В нас і кроси були і марш-кидки і годинами в "долині смерті" та в тренажерці пропадали, і заняття ро АРБ були кожного дня...
  • 0

#228 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 17:45

Ну хтось ходить по ромашковому полі, хтось по конопляному, а хтось - по мінному. Ці "скажені" фізичні навантаження кожного року зменшуються і розраховані на те щоб їх витримав середньостатистичний НОРМАЛЬНИЙ хлопець 18-річного віку. Почитай інструкції по бойовій та фізичній підготовці.
Я тобі не про інкструкції і не про статути говорю - ти цілий день бігаєш, стрибаєш, підтягуєшся, віджимаєшся, потрібен відпочинок - та яке дідам скучно і вночі теж саме - і всі це підтримують, чого може навчитися солдат який стомлений і думає тільки про те щоб його в спокої залишили?

Наша армія вчить їх бути живими в різних умовах і ситуаціях для виконання бойового завдання, тобто для захисту країни. Почитай статути ЗСУ
Наша армія солдатів тренує ше за радянськими принципами і старому обладнанні. чи виживе такий солдат в сучасних умовах боротьби?

Тобі ніхто не заперечує бо знає (по іншій темі) що ти своєї неправоти всерівно не визнаєш. Мені, особисто, твоя особиста думка - пофіг, просто намагаюся тобі пояснити що ти некомпетентна в цій темі то ж не потрібно дезінформувати інших. Якщо сумніваєшся в правильності моєї думки то прочитай статути ЗСУ.
Я права, так важко визнати? То шо тобі моя думка (так як і думки всі решти) пофіг я знаю - ти визнаєш тільки свою - неправильну. Звісно що в статутах нчого про погане писати не будуть, але ж ти знаєш як воно насправді.

Обов'язков. Щоб там не розповідали про роди, поки сама не вродиш - не зрозумієш. Якщо сумніваєшся в моїх словах - прочитай статути ЗСУ.
До родів можна хоть трохзи підготуватися прочитавши відповідну літературу, так само і армія.

Наказ потрібно виконувати а не обговорювати, бо командири володіють більшим об'ємом знань, вмінь, досвіду, та оперативної інформації. Сумніваєшся - прочитай статути ЗСУ. За невиконання наказу - дисбат, а в умовах військового часу - розстріл на місці. Нєфіг демагогію розводити. В роті є 100 чоловік і якщо кожен почне свої (непотрібні) корективи вносити то це вже не армія а збори блондинок.))))))
Ну от і слухайте тупорилого командира і його накази якщо свого розуму забракне.

Срань про армію пишуть такі як ти - "там так чудово, йдіть всі служити, тут вам будуть наказувати і з вами ніхто рахуватися не буде!"

Повідомлення відредагував Halka: 26.03.2011 – 17:50

• 0

#229 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 26.03.2011 – 17:50

я згодна з Мігелем...в принципі, не маю жодних знайомих, хто був незадоволений службою в армії.
Єдине що я б змінила вік призову. Скажімо з 21 до 27. Це вже просто інше сприйняття світу, а не 18-річне, тільки вчора бувше школотою.
  • 0

#230 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 17:55

Перегляд дописуKassandra (26.03.2011 17:50) писав:

я згодна з Мігелем...в принципі, не маю жодних знайомих, хто був незадоволений службою в армії.
Єдине що я б змінила вік призову. Скажімо з 21 до 27. Це вже просто інше сприйняття світу, а не 18-річне, тільки вчора бувше школотою.
Збільшать вік то всі будуть відкошувати.
  • 0

#231 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 17:59

Перегляд дописуHalka (26.03.2011 17:45) писав:

Я тобі не про інкструкції і не про статути говорю - ти цілий день бігаєш, стрибаєш, підтягуєшся, віджимаєшся, потрібен відпочинок - та яке дідам скучно і вночі теж саме - і всі це підтримують, чого може навчитися солдат який стомлений і думає тільки про те щоб його в спокої залишили?
Цей солдат здатний на всьо! Він може на танк кинутися з табуреткою в руках... і, повір мені, з того танку нічого не залишиться Зображення

Наша армія солдатів тренує ше за радянськими принципами і старому обладнанні. чи виживе такий солдат в сучасних умовах боротьби?
прикинь - виживе. В СРСР була одна з найсильніших армій світу.

Я права, так важко визнати? То шо тобі моя думка (так як і думки всі решти) пофіг я знаю - ти визнаєш тільки свою - неправильну. Звісно що в статутах нчого про погане писати не будуть, але ж ти знаєш як воно насправді.
Вот іменно, я - знаю, а ти - нє! то ж як ти мене можеш переконувати в тому що я знаю а ти - поняття не маєш?))

До родів можна хоть трохзи підготуватися прочитавши відповідну літературу, так само і армія.
так само і до армії можна підготуватися, цього ніхто не забороняє, навіть навпаки. Колись в школі були уроки ДПЮ, незнаю чи тепер ще є...

Ну от і слухайте тупорилого командира і його накази якщо свого розуму забракне.
Тут є поняття дисципліни, тобі того не зрозуміти.

Срань про армію пишуть такі як ти - "там так чудово, йдіть всі служити, тут вам будуть наказувати і з вами ніхто рахуватися не буде!"
Ага, приходь в Стрийський парк другого серпня, знайдеш хлопчиків в полосатих маєчках і блакитних беретиках - розкажи їм як погано в армії Зображення :) :) :ggggg:
  • 0

#232 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 26.03.2011 – 17:59

Перегляд дописуHalka (26.03.2011 17:55) писав:

впевнена? Не думаю. Хто відкошував той і за будь-якого віку відкошуватиме.
Наприклад мій один знайомий захотів в армію піти. Вже після інституту. Зовсім інше діло. Людина свідома, знає чого хоче.
  • 0

#233 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 18:03

Перегляд дописуKassandra (26.03.2011 17:50) писав:

Та нє, вік якраз підходящий. Тільки служба має бути - 2 роки.

Перегляд дописуHalka (26.03.2011 17:55) писав:

Будуть відкошувати, якщо наслухаються твоїх "історій" про армію. От всіх будуть лякати Дємбєльом-Гальою, яка не виконує накази, качає всьо що рухається і забиває болт на статути :) :) :ggggg:

Перегляд дописуKassandra (26.03.2011 17:59) писав:

Наприклад мій один знайомий захотів в армію піти. Вже після інституту. Зовсім інше діло. Людина свідома, знає чого хоче.
Во-во, і я говорю про те що в армії нічого поганого нема, навіть навпаки. ЗображенняЗображенняЗображення
  • 0

#234 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 18:07

Перегляд дописуMiguel (26.03.2011 17:59) писав:

Цей солдат здатний на всьо! Він може на танк кинутися з табуреткою в руках... і, повір мені, з того танку нічого не залишиться Зображення
Звичайно солдат танк погне - ага, щасссс.

прикинь - виживе. В СРСР була одна з найсильніших армій світу.
Блін, зараз в інших країнах нова зброя і нова тактика, а в нас як було так і лишилось - можливо якісь старі методи дієві і до сих пір, але є не всі.

Вот іменно, я - знаю, а ти - нє! то ж як ти мене можеш переконувати в тому що я знаю а ти - поняття не маєш?))
З чого ти взяв що я не маю поняття? Ну був ти в армії трохи, ти теж ше не все знаєш - але несеш себе як всезнайку і всіх у своїй правоті переконуєш.

так само і до армії можна підготуватися, цього ніхто не забороняє, навіть навпаки. Колись в школі були уроки ДПЮ, незнаю чи тепер ще є...
Саме тому більшість пацанів і відлинює бо готуються, і зрозуміють що це даром витрачений час.

Тут є поняття дисципліни, тобі того не зрозуміти.
Ну та, я ж в армії не була.

Ага, приходь в Стрийський парк другого серпня, знайдеш хлопчиків в полосатих маєчках і блакитних беретиках - розкажи їм як погано в армії Зображення :) :) :ggggg:
Для цього не обов'язково кудись йти - серед знайомих є багато хто відслужив, так вони про це не шкодують тепер, але дехто сказав що якби мав можливість відкосити то обов'язково б це зробив.

Перегляд дописуKassandra (26.03.2011 17:59) писав:

Таких знайомих одиниці, більшість хочуть відкосити.
  • 0

#235 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 18:22

Перегляд дописуHalka (26.03.2011 18:07) писав:

Звичайно солдат танк погне - ага, щасссс.
Вчи мат-часть!

Цитата

Табуретка в руках пьяного десантника - оружие массового поражения.

Цитата

"Нет задач невыполнимых - есть десантные войска!"

Блін, зараз в інших країнах нова зброя і нова тактика, а в нас як було так і лишилось - можливо якісь старі методи дієві і до сих пір, але є не всі.
А ти звідки знаєш які методи зараз дієві і актуальні, а які вже не дієві? ти напевно вивчала військову стратегію і тактику ведення бою, знаєш ТТХ нашої зброї та техніки...

З чого ти взяв що я не маю поняття? Ну був ти в армії трохи, ти теж ше не все знаєш - але несеш себе як всезнайку і всіх у своїй правоті переконуєш.
Я не кажу що я все знаю про армію (я знаю достатньо) - я кажу що ти ніфіга не знаєш про армію.

Саме тому більшість пацанів і відлинює бо готуються, і зрозуміють що це даром витрачений час.
Відлинюють тому що здохляки.

Ну та, я ж в армії не була.
накінець-то зрозуміла і визнала!

Для цього не обов'язково кудись йти - серед знайомих є багато хто відслужив, так вони про це не шкодують тепер, але дехто сказав що якби мав можливість відкосити то обов'язково б це зробив.
Ну так в сім'ї ж не без урода. До речі, в нас з тобою - багато спільних знайомих, хто ж з них "відслужив і шкодує" чи хто хоча б просто відслужив?

Таких знайомих одиниці, більшість хочуть відкосити.
звичайно. В гору ж іти важче аніш котитися вниз з словами "нафіга мені ця вершина - там нічого доброго нема..."
  • 0

#236 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 18:31

Перегляд дописуMiguel (26.03.2011 18:22) писав:

Вчи мат-часть!
В руках п'яного або в стані агресії будь-що стає зброєю, для цього армія не потрібна

А ти звідки знаєш які методи зараз дієві і актуальні, а які вже не дієві? ти напевно вивчала військову стратегію і тактику ведення бою, знаєш ТТХ нашої зброї та техніки...
А подумати (та певно такого в армії не вчили) як можуть бути дієвими методи що були дієвими 30 років тому? При тому шо суспільство мало не щодня нові види зброї придумує?

Я не кажу що я все знаю про армію (я знаю достатньо) - я кажу що ти ніфіга не знаєш про армію.
Я знаю достатньо для себе і не ведуся на чиюсь нібито "правильну думку".

Відлинюють тому що здохляки.
А якщо ще не здохляки то будуть! Армія про всіх подбає.

накінець-то зрозуміла і визнала!
Але це не означає що я нічого про армію не знаю.

Ну так в сім'ї ж не без урода. До речі, в нас з тобою - багато спільних знайомих, хто ж з них "відслужив і шкодує" чи хто хоча б просто відслужив?
Ти думаєш мої знайомі це всі кого ти знаєш?

звичайно. В гору ж іти важче аніш котитися вниз з словами "нафіга мені ця вершина - там нічого доброго нема..."
ПРизнались пацани чесно спочатку було тяжко дуже, але свалу не було то ж треба було терпіти. А от коли я спитала чи пішли б ще раз - відповідь була однозначна - ні.

Пропоную більшу на цю тему не дискутувати я залишаюся при своїй думці, а ти залишайся при своїй, бо ми один одного все рівно не переконаєм, а поговорити треба при зустрічі.
  • 0

#237 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 18:41

Перегляд дописуHalka (26.03.2011 18:31) писав:

В руках п'яного або в стані агресії будь-що стає зброєю, для цього армія не потрібна
нєа. Крім того що тебе є табуретка ще треба вміти нею користуватися, знати сліпі зони танка і т.д. :) :) :ggggg: :lol:

А подумати (та певно такого в армії не вчили) як можуть бути дієвими методи що були дієвими 30 років тому? При тому шо суспільство мало не щодня нові види зброї придумує?
Навіть ті методи що були дієвими понад 60 років тому, і зараз є дієвими, незалежно від виду зброї

Цитата

Универсальное оружие - это боец, всё остальное - только инструмент.

Я знаю достатньо для себе і не ведуся на чиюсь нібито "правильну думку".
якщо знаєш "для себе" то і тримай це "для себе" а не дезінформуй інших.

А якщо ще не здохляки то будуть! Армія про всіх подбає.
ага, в моїй роті зі 100 чоловік більше 70 мали спортивні розряди (12 майстрів спорту) і всі займалися якимись видами бойових мистецтв. Питання?

Але це не означає що я нічого про армію не знаю.
Та саме це воно і означає.

Ти думаєш мої знайомі це всі кого ти знаєш?
Майже всі.

ПРизнались пацани чесно спочатку було тяжко дуже, але свалу не було то ж треба було терпіти. А от коли я спитала чи пішли б ще раз - відповідь була однозначна - ні.
Ну а з моїх знайомих - ніхто не шкодує. Але в мене тих знайомих набагато більше аніж в тебе.

Пропоную більшу на цю тему не дискутувати я залишаюся при своїй думці, а ти залишайся при своїй, бо ми один одного все рівно не переконаєм, а поговорити треба при зустрічі.
Я не дискутую. Коли ти називаєш чорне білим, а я говорю що воно - чорне, то це не дискусія а констатація факту. А зустрітися можеш в Стрийському парку 2 серпня, я буду в голубій тєльняшці в компанії хлопчиків в таких самих голубих тєльняшках...
  • 0

#238 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 18:55

Miguel, я з тобою більше спорити не буду, бо двохличних людей я нелюблю.
  • 0

#239 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 18:59

Перегляд дописуHalka (26.03.2011 18:55) писав:

Miguel, я з тобою більше спорити не буду, бо двохличних людей я нелюблю.
це ти про себе чи переходиш на особистості?
  • 0

#240 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 26.03.2011 – 19:44

Перегляд дописуMiguel (26.03.2011 18:59) писав:

це ти про себе чи переходиш на особистості?
Ні, це не про мене я ніколи нічим не прикриваюся, і завжди кажу що мені не подобається.
І ще одне - став ще більше смайликів - так буде ще загрозливіше виглядати!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних