Перейти до вмісту

Військова служба

Повідомлень в темі: 327

#181 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 05.12.2010 – 19:07

Перегляд дописуkavalera (5.12.2010 19:00) писав:

А паспорти кацапські вже всім роздали?

А румунські паспорти забув? Чернівці теж під обстріл? Ще є жидівські. Мо одразу по столиці жахнути?:gryzin:

Перегляд дописуБілий Дракон (5.12.2010 19:03) писав:

У нас є досвід в миротворстві. Це так круто.

Якщо вважаєш це прогулянкою, ти дуже помиляєшся:lol:
  • 0

#182 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.12.2010 – 19:08

Перегляд дописуЗварич (5.12.2010 19:07) писав:

Якщо вважаєш це прогулянкою, ти дуже помиляєшся:gryzin:
У порівнянні з танковим рашем, це є прогулянкою.
  • 0

#183 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 19:12

Перегляд дописуЗварич (5.12.2010 19:07) писав:

А румунські паспорти забув? Чернівці теж під обстріл? Ще є жидівські. Мо одразу по столиці жахнути?:gryzin:
По білокамяній. Дейтерид Літію-6.
Всі такі провокаційні ворожі дії мають бути зупинені в зародку. Повераючись до початку ще раз пдтверджу. Ясно якої ти пісеньки співав. Так ото: твоя расєя перша стрілятиме в сваіх друзєй в жизні. Грузія доказ.
  • 0

#184 Усагі Цукіно

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 19:16

Мого сусіда цього року забрали до армії, а в нього АКТИВНА ФОРМА ТУБЕРКУЛЬОЗУ!!!
Так що не брешіть, що туди лише здорових беруть! Попадають до армії лише ідіоти, які не змогли влаштуватися в житті!!! Або ті ідіоти, які не встигли одружитися і завести дитину (а що , брат того туберкульозника так і зробив, щоб до армії не іти, от придурок! ) !!!
  • 0

#185 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 19:18

Цитата

Так ото: твоя расєя перша стрілятиме в сваіх друзєй в жизні. Грузія доказ

Ти відстав від життя. Не моя і не перша :gryzin:

Перегляд дописуБілий Дракон (5.12.2010 19:08) писав:

У порівнянні з танковим рашем, це є прогулянкою.

Пан має такий досвід? Дуже цікаво:lol:
  • 0

#186 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.12.2010 – 19:19

Перегляд дописуУсагі Цукіно (5.12.2010 19:16) писав:

Мого сусіда цього року забрали до армії, а в нього АКТИВНА ФОРМА ТУБЕРКУЛЬОЗУ!!!
Так що не брешіть, що туди лише здорових беруть! Попадають до армії лише ідіоти, які не змогли влаштуватися в житті!!! Або ті ідіоти, які не встигли одружитися і завести дитину (а що , брат того туберкульозника так і зробив, щоб до армії не іти, от придурок! ) !!!
Треба бути ідіотом, щоб заводити дитину саме для відкосу.
  • 0

#187 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 19:20

Перегляд дописуЗварич (5.12.2010 19:17) писав:

Ти відстав від життя. Не моя і не перша :gryzin:
всі тобі вірять. ясно шо пукіна не твоя. ти її.
коли кацапський солдатік в камеру укр. журналістові кидав шо ми і вас ****ьом, ми мабуть вже тоді "бомбили" Осетію. Чи Крим.
  • 0

#188 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 21:02

Певно, ти теж "не ідіот". Від армії відкосив?

Цитата

всі тобі вірять. ясно шо пукіна не твоя. ти її.

Мене не треба перконувати, що муслімам невигідна війна серед слов"ян. "Грузи" когось іншого:lol:

Цитата

По білокамяній. Дейтерид Літію-6.

Ну то вперед! Чи сцикотно? То ж не за компом сидіти :gryzin:
Цікаво, чому так виходить, що той хто більш за все волає про патріотизм, перший і тікає з поля бою?
  • 0

#189 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.12.2010 – 22:14

Перегляд дописуЗварич (5.12.2010 18:44) писав:

Старші офіцери й генерали обох армій разом вчилися, друзі вони в житті. Про що ви говорите?
Біда в тому, що майже всі наші "командири" - щурі тилові і хробаки канцелярські, а от в російській армії багацько офіцерів - бойових командирів...

Перегляд дописуУсагі Цукіно (5.12.2010 19:16) писав:

Армія - майже як сім'я, а в сім'ї, як відомо, не без урода. Ідіоти ті, хто одружився і завів дитину щоб не йти в армію. На рахунок фрази "Попадають до армії лише ідіоти, які не змогли влаштуватися в житті!!!" можу довго і нудно сперечатися що це не так, адже знаю дуже багато людей які пішли в армію маючи вищу освіту, знання кількох іноземних мов, спортивні розряди і багатсько грошей.

Перегляд дописуЗварич (5.12.2010 21:02) писав:

Ну то вперед! Чи сцикотно? То ж не за компом сидіти :gryzin:
Цікаво, чому так виходить, що той хто більш за все волає про патріотизм, перший і тікає з поля бою?
Так воно є... от сидять, кричать, включають інтілєкт, а після 23:00 бояться в кіоск за хлібом збігати щоб по дорозі назад в дворі не від3,14здили. Зато перед монітором - купааргументів на тему "всі хто веде не такий спосіб життя як я - лохи позорні, інбіцили безмоскі і школота примітивна"...
  • 0

#190 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 06.12.2010 – 01:55

Особисто я пішов до армії щоб закосити від інститута. Від армії можна взяти багато уроків життя,і лише той,хто не їв солдатської каші,не знає,як тяжко дається завтрашній день... піди,і все стане зрозуміло. Поки сам не спробуєш-не зрозумієш. Чому армія погана? Бо дибіл замість бути дисциплінованим мив очка і був кочегаром,а кому дуже класне-то це тому.хто часто ходив у увал,бо був писарем,на компі,каптьорщиком. У кого спитай-то так то так,хто де служив,нічого інших слухати,краще сказати правду,або мовчати...
  • 0

#191 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 10:26

Перегляд дописуШАХІСТ (6.12.2010 01:55) писав:

Особисто я пішов до армії щоб закосити від інститута. Від армії можна взяти багато уроків життя,і лише той,хто не їв солдатської каші,не знає,як тяжко дається завтрашній день... піди,і все стане зрозуміло. Поки сам не спробуєш-не зрозумієш. Чому армія погана? Бо дибіл замість бути дисциплінованим мив очка і був кочегаром,а кому дуже класне-то це тому.хто часто ходив у увал,бо був писарем,на компі,каптьорщиком. У кого спитай-то так то так,хто де служив,нічого інших слухати,краще сказати правду,або мовчати...
Справді, якщо порахувати весь час, який був затрачений на наряди, то можна було б не одну класність отримати і не одну спеціалізацію здобути. Ті хто не був в армії не зрозуміють (навіть по розповідях всіх друзів/родичів/однокласників) як то класно просто сісти на крісло зі спинкою, лягти дньом на ліжко, випити склянку води тоді коли тобі хочеться, зїсти не три шматки хліба а чотири, дньом зняти взуття і тримати в тумбочці яку небуть "особисту річ" тобто що небуть урім щітки для одягу, щітки для взуття, крему для взуття, туалетного паперу, 4 зошити, 1 ручки, зубної пасти, зубної щітки, мила "Дельфін", бритви, одеколону "Саша" та крему для бриття "Арко"... От і весь нехитрий пожиток. Все решта - заборонено. Але це загартовує дух людини, адже переживши це ти знаєш на що здатний, навчився виживати маючи мінімальний набір засобів. Не так вже і важко)
Всіх, хто служив в армії, або має безпосереднє відношення до цієї структури - вітаю з Днем Збройних Сил України!!!

Зображення
  • 0

#192 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 06.12.2010 – 16:39

Приєднуюсь до вітань. Якраз збираюсь отримати військовий квиток цього місяця)))
  • 0

#193 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 06.12.2010 – 17:26

[quote name='Miguel' date='6.12.2010 10:26' post='663556']
Справді, якщо порахувати весь час, який був затрачений на наряди, то можна було б не одну класність отримати і не одну спеціалізацію здобути. Ті хто не був в армії не зрозуміють (навіть по розповідях всіх друзів/родичів/однокласників) як то класно просто сісти на крісло зі спинкою, лягти дньом на ліжко, випити склянку води тоді коли тобі хочеться, зїсти не три шматки хліба а чотири, дньом зняти взуття і тримати в тумбочці яку небуть "особисту річ" тобто що небуть урім щітки для одягу, щітки для взуття, крему для взуття, туалетного паперу, 4 зошити, 1 ручки, зубної пасти, зубної щітки, мила "Дельфін", бритви, одеколону "Саша" та крему для бриття "Арко"... От і весь нехитрий пожиток. Все решта - заборонено. Але це загартовує дух людини, адже переживши це ти знаєш на що здатний, навчився виживати маючи мінімальний набір засобів. Не так вже і важко)
[b][color="#FF00FF"][size=3]Всіх, хто служив в армії, або має безпосереднє відношення до цієї структури - вітаю з Днем Збройних Сил України!!!

А і дійсно.
Скільки років пройшло, а досі пам*ятаю: -заходиш в казарму і просто хочеться на ліжкові посидіти, а не можна.
Навіть коли офіцерів немає близько можна було б і впасти , але на одіялі кантики набиті і внутрішній сторож весь час тримає в напрязі.
Ще ти Мігелю таке багатство розписав. В нас приміром тюбики з зубної пасти не лежали, а відразу йшли на дембельські альбоми. Уссурійська тайга, блін.

Приєднуюсь до Вітання!
  • 0

#194 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 06.12.2010 – 17:37

А і дійсно.
Скільки років пройшло, а досі пам*ятаю: -заходиш в казарму і просто хочеться на ліжкові посидіти, а не можна.
Навіть коли офіцерів немає близько можна було б і впасти , але на одіялі кантики набиті і внутрішній сторож весь час тримає в напрязі.
Ще ти Мігелю таке багатство розписав. В нас приміром тюбики з зубної пасти не лежали, а відразу йшли на дембельські альбоми. Уссурійська тайга, блін.

Приєднуюсь до Вітання!
[/quote]
Та в нас тоже мило, туалетний папір, зубна паста та все решта "мігрувало" по тумбочках...
Зараз дємбєльські альбоми вже не роблять... хіба в фотошопі фотки в рамки повставляють, подомальовують чогось та й все...
  • 0

#195 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:......

Відправлено 20.12.2010 – 20:37

Перегляд дописуОлександр Кравчук (5.11.2005 17:49) писав:

Доброго часу доби!

Хочу йти до армії, у ВиШ дозволяють на час служби перейти на заочну форму навчання, тим симим мені не доведеться брати перерву, і вчитися на рік довше. Проте, я не знаю, чи тре' воно мені, адже хоч мене й пре до армії, я маю можливість потрапити до однієї частини зі своїми друзями (усі, як і я гопаківці, а це не мало, бо разом буде значно легше!), і не куди небудь, а у підрозділ спеціального призначення (у народі "спецназ"), а мене такі речі шелено "ковбасять", проте я втрачаю рік часу, за який міг би навчитися іншому (я маю на увазі предмети своєї майбутньої спеціальності - комп'ютерні науки).

Будь ласка, не зрозумійте не правильно, просто я стою перед складним життєвим вибором, і хотів би запитати поради, у першу чергу тих, хто вже пройшов військову службу, та й узагалі, радий будь яким (тільки нормальним, аргументованим думками). Дякую!
життя таке коротке,рік туди рік сюди))подумаєш...... :)
  • 0

#196 kurevo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:киевские это торты

Відправлено 21.12.2010 – 04:41

хто не служив, той мудак :)
  • 0

#197 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 21.12.2010 – 11:06

Перегляд дописуkurevo (21.12.2010 04:41) писав:

Мені здавалось, що в армію потрапляють не від великого розуму чи грошей.
Звісно є виключення, ну ви поняли, на кого натякаю.
  • 0

#198 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.12.2010 – 11:24

Перегляд дописуFT232BM (21.12.2010 11:06) писав:

Звісно є виключення, ну ви поняли, на кого натякаю.
на кого?
  • 0

#199 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.12.2010 – 19:43

Перегляд дописуkurevo (21.12.2010 04:41) писав:

Твоя мама - не служила. Вона мудак? :) Відверті подробиці.

Перегляд дописуЛастiвочка (21.12.2010 11:24) писав:

на кого?
На Ющенка.

Перегляд дописуFT232BM (21.12.2010 11:06) писав:

А я потрапив якраз саме так. Щоправда великий розум та гроші потрібні були аби там не затриматись на вдесятеро більший строк.

А взагалі - велика шана та подяка тим, хто служив чи служить в армії, однак не просто шурупом яким штабним чи фарбувальником травки, а дійсно у полі захищав батьківщину. От цим людям - дійсно велика повага.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 21.12.2010 – 19:43

• 0

#200 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 21.12.2010 – 19:58

Перегляд дописуЛастiвочка (21.12.2010 11:24) писав:

на кого?
Пан Мігель справляє враження приємної людини.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних