Перейти до вмісту

Військова служба

Повідомлень в темі: 327

#141 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.12.2010 – 21:03

Перегляд дописуChuvachenko Cat (4.12.2010 20:55) писав:

Армію скасували?
Ця армія створена СРСР для нападу. А як воював СРСР ми бачимо з історії. Наша армія не призначена для захисту країни. Це пережиток минулого.
  • 0

#142 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 04.12.2010 – 21:14

Я завжди хотів служити, але чесно кажучи хотів і хочу служити в нормальній армії, не в такій про яку пише Дракон, на жаль, але всі кажуть в нас гавно. Але чомусь все таки вирішив піти, на крайній випадок і роботу легше знайти, єдине що колись мене стримувало туди не йти це дівчина, через армію я боявся що вона мене залише, це ж рік чекати. Але тепер вона мене і так залишила, тому я навіть намірився в спец війська пробитись. Така моя позиція, 1 рік далеко від дому, навчуся самостійності, не висіти в родичів на шиї.
  • 0

#143 kurevo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:киевские это торты

Відправлено 04.12.2010 – 21:23

x-man , чоловіче, як же ти наївно говориш зараз. Ці слова після армії тобі будуть здаватися думками дівчинки-ідеалістки. Без образ.
  • 0

#144 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 04.12.2010 – 21:27

в кожного своє життя і не суди тільки по собі, от якшо чи коли після армії я так подумаю я оціню твій пост друже, і розкаюсь.
  • 0

#145 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.12.2010 – 21:31

Перегляд дописуx-man (4.12.2010 21:27) писав:

в кожного своє життя і не суди тільки по собі, от якшо чи коли після армії я так подумаю я оціню твій пост друже, і розкаюсь.
Тобто ти не хочеш прислухатися до думки тих, хто відслужив?
Звісно, мотивація твоя може відрізнятися.
  • 0

#146 kurevo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:киевские это торты

Відправлено 04.12.2010 – 21:33

x-man, та я на тебе не наїзжаю :) я кажу про тенденцію. про службу жалкують навіть відбиті селюки, не говорячи вже про освічених містян-міщан, які вміють користуватися інтернетом. :ggggg:
  • 0

#147 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:матки

Відправлено 04.12.2010 – 22:09

Перегляд дописуБілий Дракон (4.12.2010 21:03) писав:

Ця армія створена СРСР для нападу. А як воював СРСР ми бачимо з історії. Наша армія не призначена для захисту країни. Це пережиток минулого.
Власне. Твій допис пережиток минулого.

Зараз 2010 рік. СРСР не створював армії з тризубом на кокардах. Якось неідеологічно.
  • 0

#148 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.12.2010 – 23:01

Перегляд дописуChuvachenko Cat (4.12.2010 22:09) писав:

Власне. Твій допис пережиток минулого.

Зараз 2010 рік. СРСР не створював армії з тризубом на кокардах. Якось неідеологічно.
СС створювали таку армію і що? Ґудзики і прапорці поміняли, а начинку залишили.
Я би хотів пройти військову підготовку таку як в Японії, Швейцарії, Ізраїлі чи США. Та є купа країн де дають гарну військову освіту, де цінять своїх солдат, де це має сенс.

І щодо твого першого речення. Іди на юх.
  • 0

#149 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 00:26

Перегляд дописучорно-біла (4.12.2010 14:39) писав:

безперечно ти крутіший за всіх тих учьоних здохляків. ти й бутилку на голові розбити можеш.
от так то. я знаф, шо врешті решті дівки западают на мясо. :)
  • 0

#150 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 05.12.2010 – 09:52

То у них генетичне.
Вони тіпа люблять сильних чоловіків. Зараз розклади змінились, стали важливішими гроші та освіта, а моск людський не встиг еволюціонувати от і маємо "дівчата люблять якесь бидло з армії" (не в образу форумчанам сказано, але шо в армії мало бидла?). А потом вони платять побоями вдома за такого мужика.
Ну а перспективні здихляки-студіки без бабок ваще нікому не потрібні.
  • 0

#151 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 05.12.2010 – 10:03

Перегляд дописуFT232BM (5.12.2010 02:52) писав:

То у них генетичне.
Вони тіпа люблять сильних чоловіків. Зараз розклади змінились, стали важливішими гроші та освіта, а моск людський не встиг еволюціонувати от і маємо "дівчата люблять якесь бидло з армії" (не в образу форумчанам сказано, але шо в армії мало бидла?). А потом вони платять побоями вдома за такого мужика.

Повністю погоджуюсь з цим.
Хто зараз в армію іде, добровільно? Більшість ті хто не хочуть вчитись і їм нудно щоб здобути вищу освіту.
Базоване на деяких колишніх однокласників.

Повідомлення відредагував Amarok: 05.12.2010 – 10:05

• 0

#152 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 05.12.2010 – 13:14

Перегляд дописуAmarok (5.12.2010 10:03) писав:

Хто зараз в армію іде, добровільно? Більшість ті хто не хочуть вчитись і їм нудно щоб здобути вищу освіту.
Не судіть по одому всіх,я пішов бо цікаво,і не жалію,хоча з кожнем днем все більше переконуюся,що в армії робити нічого,а ще,як варіант,у армію йдуть не лише від безвихідності,а щоб був ВК,бо без нього у мусарку або охорону ніяк.
  • 0

#153 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 13:30

Зі мною на ДВРЗ був хлопець. Він з друзями обікрав магазин чи кіоск і втік до армії, щоб не піймали. Виявляється міліція малих злочинців прощає, якщо ті служити йдуть. А після армії ті малі злочинці, що, ментами стають? :)
  • 0

#154 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.12.2010 – 13:55

Перегляд дописуkurevo (4.12.2010 14:10) писав:

Я служив у внутрішніх військах. Якщо кому цікаво - в частині спец. призначення. Це для тих, хто каже що в стройбаті тіпа голімо, а от в "спецназі" мене прокачають і я буду вистрілювати мільйон патронів щодня. Насправді це не так. Спец нічим не відрізняється від так званих звичайних частин. Дідовщіни в мене взагалі не було. Принаймні такої, як її показують у фільмах часів перебудови.
Miguel, ти за строкову службу. Ти служив? :)
Я строкову служив, зараз оформляю документи на контракт і на миротворчий контингент. В мене була жорстка ддівщина, та яку показують (і яку ніколи не покажуть) в фільмах, саме тому мені не подобаються фільми накшталт "Цільнометалевої оболонки" і "9 роти" бо брєдятину там показують. От коли попадаєш в роту де у всіх твоїх дідів як мінімум другий-перший розряд по боксу, самбо і т.д. а командири побували в гарячих точках і мають свої уявлення про те як треба служити, то ти починаєш розуміти чим відрізняється служба від розповідей неслуживших крутеликів і пантовщиків і від фільмів та серіалів.
Спецчастина не відрізняється віж звичайної статутами і нарядами а от підготовкою і навантаженнями таки дуже відрізняється. Нам по пайці було положено на 15 грам мяся в день більше, аніж при звичайній пайці, а ганяли так, що нам ті 15 грам боком вилазити.

Перегляд дописучорно-біла (4.12.2010 14:39) писав:

безперечно ти крутіший за всіх тих учьоних здохляків. ти й бутилку на голові розбити можеш.
пляшку з під пива об голову розбити можу. Для того не треба спецпідготовки, достатньо лише бажання.

Перегляд дописуkurevo (4.12.2010 14:45) писав:

Не можна таке знати, не відслуживши у війську. Тут вам мінус. :ggggg: Там багато нюансів. В двух словах не розповіси. По морді ногою з розвороту табуреткою не били, а в деяких інших аспектах була первага на користь старшого призову.
Як сказав наш комбат "Дідовщину в армії ще ніхто не відміняв"

Перегляд дописуkavalera (5.12.2010 00:26) писав:

от так то. я знаф, шо врешті решті дівки западают на мясо. :P
нє, дівки западають на гаманці.

Перегляд дописуkurevo (4.12.2010 21:33) писав:

x-man, та я на тебе не наїзжаю :) я кажу про тенденцію. про службу жалкують навіть відбиті селюки, не говорячи вже про освічених містян-міщан, які вміють користуватися інтернетом. :)
я навіть по духанці не шкодував про службу, хоча і вишку хапнув і інтернетом користуватися вмію.
Більшість моїх друзів і знайомих не шкодують про строчку.

Перегляд дописуChuvachenko Cat (4.12.2010 22:09) писав:

Статут ЗСУ - це переуладений на українську мову Устав ВС СССР
Всі інструкції та положення - здерте з СССР
Правила носіння форми одягу - такі ж як в СССР тільки знаки відмінності змінилися і кольори тканини (і то не дуже і не в кращу сторону)
Озброєння - те яку залишилося після розпаду СССР
техніка - та яка залишилася після розпаду СССР

то що наші військові інженери і конструктори розробили нові зразки озброєння, простим військовим погоди не робить, бо ті зразки в одиничних екземплярах і на виставкових майданчиках...
Моєму автомату - більше аніж двадцять п'ять років, підствольному гранатомету - 22 роки, парашуту - 21 рік (максимально допустимий термін використання - 20 років), на полігонах ми вистрілювали боєкомплекти з 1943 року... то про яку ідеологію можна говорити...

Перегляд дописуБілий Дракон (4.12.2010 23:01) писав:

СС створювали таку армію і що? Ґудзики і прапорці поміняли, а начинку залишили.
Я би хотів пройти військову підготовку таку як в Японії, Швейцарії, Ізраїлі чи США. Та є купа країн де дають гарну військову освіту, де цінять своїх солдат, де це має сенс.
Не знаю нічого про Японію, Швецію та Ізраїль (особисто не зустрічався з представниками збройних сил цих країн), а от про спеців з США можу дещо сказати... На міжнародних навчаннях, в яких зі торони України приймав участь мій батальйон і 79-та бригада ВДВ а зі сторони США - представники флоту та морської піхоти (морська піхота то в них окремий рід військ). Отже, америкоси відправили до нас реальних кабанів розкачаних і під два метри ростом дядьків приблизно 30-ть річного віку. В них була суперова екіпіровка і доволі хороше спецозброєння (не примітивні м-16)... от ходили вони високо піднявши голову і дивувалися що ми до сих пір користуємося металевими касками і металевими бронежилеми. А потім почалися навчання: марші, тактичні навчання, захоплення кораблів і будавель, морський і повітряний десант, антитерористичні операції,здачі різномантних нормативів і тому подібні цікаві речі... Перша біда почалася, коли америкоси під вагою свого обмундирування почали здихати на 15-ти кілометровму марші під нашим сонечком, потім в них водичка закінчилась, потім обмундирування почало не витримувати навантажень, а потім в них виникло питання - а чого ми біжимо за БТРами а не їдемо на броні? Ми пояснили що підірвати машину набагато простіше аніж розстріляти розособлено біжучу групу бійців, вони здивувалися мовляв - хто розстріляє - ми ж в чистому полі? Ми б довго пояснювали, але на горизонті зявилася мінометна батарея і всім стало весело) Одним словом - ідеальна зброя - це боєць, все решта тільки інструмент. Єдине що було доброго в тих америкосів - то сухпайок)))

Перегляд дописуБілий Дракон (4.12.2010 23:01) писав:

І щодо твого першого речення. Іди на юх.
не гарно так, то ж жінка...
  • 0

#155 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 13:56

Перегляд дописуMiguel (5.12.2010 13:55) писав:

не гарно так, то ж жінка...
Люди народжуються нерівними. Кольт зробив їх рівними. А в інтернеті ми всі ще рівніші :)

Ну добре. Хай іде на сєвєр.
  • 0

#156 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 14:01

Перегляд дописуFT232BM (5.12.2010 09:52) писав:

То у них генетичне.
Стереотипно, так можна сказати і про всіх працівників міліції, СБУ і навіть цивільних спортсменів... Здебільшого жінок бють ті хто не може за себе постояти в "чоловічій розмові" от і самореалізовуються на тих, хто не може за себе постояти.

Перегляд дописуAmarok (5.12.2010 10:03) писав:

Та ти гониш :) :ggggg:

Перегляд дописуБілий Дракон (5.12.2010 13:30) писав:

Зі мною на ДВРЗ був хлопець. Він з друзями обікрав магазин чи кіоск і втік до армії, щоб не піймали. Виявляється міліція малих злочинців прощає, якщо ті служити йдуть. А після армії ті малі злочинці, що, ментами стають? :)
Я знаю такого, бомбанув магазин і смився в армію попав в ВВ, та ще й у спецпідрозділ який зеків конвоює, потім вийшов і в мусарку пішов)))

Перегляд дописуБілий Дракон (5.12.2010 13:56) писав:

Люди народжуються нерівними. Кольт зробив їх рівними. А в інтернеті ми всі ще рівніші :)

Я вірив у те, що в душі ти - істинний джентельмен)))
  • 0

#157 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 14:07

Перегляд дописуMiguel (5.12.2010 14:01) писав:

Я вірив у те, що в душі ти - істинний джентельмен)))
В душі? Так.
  • 0

#158 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.12.2010 – 14:12

Перегляд дописуБілий Дракон (5.12.2010 14:07) писав:

В душі? Так.
Пропускаєш даму вперед? :)
  • 0

#159 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 05.12.2010 – 14:31

[quote name='Miguel' date='5.12.2010 13:55' post='663114'] в них виникло питання - а чого ми біжимо за БТРами а не їдемо на броні? Ми пояснили що підірвати машину набагато простіше аніж розстріляти розособлено біжучу групу бійців, вони здивувалися мовляв - хто розстріляє - ми ж в чистому полі? Ми б довго пояснювали, але на горизонті зявилася мінометна батарея і всім стало весело) Одним словом - ідеальна зброя - це боєць, все решта тільки інструмент. Єдине що було доброго в тих америкосів - то сухпайок)))

В тему
Колись пили горілку з веселим дідусем, котрий в Вітчизняну був танкістом і розповідав, що піхота любила на танкові за башнею ховатись, ну вроді як тим американським воякам лєнь пішкодрала.
Як німець шарахне шрапнеллю, то піхоту ніби віником змітає. В хазяйновитого діда була така палочка, котрою він потім виковирював залишки піхоти.
  • 0

#160 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:матки

Відправлено 05.12.2010 – 14:49

Перегляд дописуБілий Дракон (5.12.2010 13:56) писав:

Ітак зимно, змініть румб знову на юг.