Перейти до вмісту

Військова служба

Повідомлень в темі: 327

#101 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.08.2007 – 15:30

Перегляд дописуStuff (7.08.2007 15:08) писав:

Я теж виступаю за те, щоб нормальні, здорові дівчата йшли на військову службу..
То вже певно стереотип такий, що всі хлопці повинні служити в армії..примусово..А де тоді питається право вибору, може хтось не хоче служити - це ж порушення права вибору людини..
пропоную поставити глосування, хто служив, а хто ні
я проти армії взагалі, це тупро просирання(просирання ) як життя, так і коштів, і робочої сили, ніякої оборони воно не дає.
якщо дівчата хочуть в армію, то хай йдуть на якісь курси бо зкиданню лишньої ваги і вибиванню лишніх мізків, чи вони ще хочуть одночасно щоб їх кормили? якщо щоб кормили, то вам прийдеться копати город любимому прапорщику, і грузити помиї на улюбленій кухні, і там, ніякого фізо небуде, там буде просто тупо
нейдіть в Армію, хай туди йдуть покищо доровольці, а ви. мої хароші, отримуйте освіту, і будьте протсо харошими людьми, майде свідомих дітей, і взагалі, хочу бачити на вулицях більше посмішок...

іще, ви знаєте, що день армії і день захисника відчизни це два різні свята...

Повідомлення відредагував Katod: 07.08.2007 – 15:31

• 0

#102 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 07.08.2007 – 21:00

Перегляд дописуKatod (7.08.2007 16:30) писав:

пропоную поставити глосування, хто служив, а хто ні
....
тільки результат буде прогнозований в сторону "не служив"......

Перегляд дописуKatod (7.08.2007 16:30) писав:

.....
нейдіть в Армію, хай туди йдуть покищо доровольці, а ви. мої хароші, отримуйте освіту, і будьте протсо харошими людьми, майде свідомих дітей, і взагалі, хочу бачити на вулицях більше посмішок...

...
гарно думаєш, але нейдіть неспівпадає з обов’язком......
  • 0

#103 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2007 – 08:02

Перегляд дописуLegum (7.08.2007 22:00) писав:

тільки результат буде прогнозований в сторону "не служив"......
гарно думаєш, але нейдіть неспівпадає з обов’язком......
обов"язок требе відмінити, ми ж тут майбутнє нації, і не саме ацтойне майбутнє, думаю якось маємо вплинути на те
а по друге, я служив, як це не прискорбно, але так, я надіюся що я був одним з найоригінальніших війсьових, біля 200 листів за рік, досить гарно доставав офіцерів;) протистояв дідовщині як міг, цим самим і заслужив повагу серед дідів, але армія це зле, це кака, і не ізза того що там учать поганому, а ще ізза того що там викидається на вітер уйма грошей, то ж зовсім не виробнича сфера, від яко ема віддачі, якби половин того викидали на педагогіку, наскільки менш роздратоввані вчителі були б в школах...
  • 0

#104 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 18:01

Я думаю, що не варто, адже в наш час ти на 100 відсотків не впевнений чи повернишся звідти... я наприклад назавжди відписаний від неї, у мене білий квиток! :cool1:
  • 0

#105 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 09.08.2007 – 19:56

Перегляд дописумалеча (7.08.2007 14:27) писав:

Я не служила... але виступаю за те щоб усі нормальні, здорові парубки йшли на військову службу. Після армії вони приходять дисциплінованіші, характер зміцнюється, і тільки трошки їм не вистачає жіночої ласки :cool1:
Ану всім хлопакам в армію!
ти дещо пропустила:
ще дехто приходить без зубів, з серйозними фізичними чи психологічними травмами. а дехто і взагалі не вертається. згадайте тільки скільки солдатів загинуло під час різного роду навчань.

ну і якщо цій логіці слідувати то всі справжні жінки повинні бути лише домогосподарками все життя :D .
  • 0

#106 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.08.2007 – 20:50

Хтось народжується з даром від природи бути музикантом, миротворцем, священником, військовим і т.д. То який сенс всім проходити військову службу? В давні часи велику роль для держави грало те, щоб кожен чоловік був її захисником. Жінки народжували багато дітей, бо знали що народжують для захисту від ворогів.

Тепер маємо зброю масового знищення :cool1: . Одна єдина людина натиснувши одну єдину кнопку (ну може пару кнопок) може знищити цілі міста...

Обов`язкова служба в армії надто обтяжує народ України тим, що потребує для фінансування надто багато коштів. Вона базується ще на структурі СРСР, який збирався в разі чого протистояти мало не всьому світу і вгепував мільярдні кошти і тепер наш скромний бюджет на армію тріщить по швам. Добре хоч зараз війсьові бази розформовуються і відбувається перхід на професійну армію. Але як повільно це відбувається!

Чомусь ніхто із моїх знайомих та друзів не казав, що армія їм щось дала і не радили туди ходити. Лише розповіді про техніку 70-х років, яка вже не діє, яку заставляють полірувати до блиску... Про вонюче м`ясо (морожене) яким годують солдат на яких ще відбитки печаток у вигляді радянської зірки... Про процвітання в армії зловживання алкоголем, набуття шкідливих звичок- тютюнопаління, травка і т.д. З дідівщиною наче легше стало, хоч якийсь плюс, хоча не знаю, може не всюди.

Звичайно українська армія повинна бути професійною! Ги, а ще краще мир у всьому світі, жодних армій чи військової служби.
  • 0

#107 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 09.08.2007 – 22:11

Перегляд дописуRomun (9.08.2007 21:50) писав:

Хтось народжується з даром від природи бути музикантом, миротворцем, священником, військовим і т.д. То який сенс всім проходити військову службу? ....
:cool1:
цікаво як би дівчата поставились до того якщо б їх на півтора року відсилали на примусові курси по кулінарії, прибиранню, доглядом за дітьми та іншою хатньою роботою. :D
  • 0

#108 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 09.08.2007 – 22:44

Иноді з’являються такі думки... Але в кар’єрному плані це втрачений час...
  • 0

#109 Vitovt

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 12.08.2007 – 22:10

Народ, який не годує свою армію, годує армію ворога!!!!!!

Тому розформування військових частин нічого позитивного не несе.
До речі, зброї масового винищення в Україні немає.
  • 0

#110 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 15.08.2007 – 16:18

Перегляд дописумалеча (7.08.2007 14:27) писав:

Я не служила... але виступаю за те щоб усі нормальні, здорові парубки йшли на військову службу. Після армії вони приходять дисциплінованіші, характер зміцнюється, і тільки трошки їм не вистачає жіночої ласки :yes:
Ану всім хлопакам в армію!
відстійна позиція тої, котра НЕ піде туди служити.
Армія не потрібна, я виступаю за Економічні війни.
  • 0

#111 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Kiev

Відправлено 23.08.2007 – 09:37

Непогано зайти до воєнкомату з уявною собакою, яку ти тримаєш на повідку і постійно кажеш:
"-Сидіти, Алдан... сидіти я казав!"
А бо (теж не погано) заїхати до кабінету призивної комісії на уявному мотоциклі!
  • 0

#112 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.05.2008 – 22:29

я принципі за армію...серед нас дуже мало хлопців які хочуть служити в армії..але ..у мене є одне велике але....мій коханий через пару місяців в армію іде і я просто не уявляю як я без нього буду!!!
  • 0

#113 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 08.05.2008 – 23:06

Перегляд дописукОшЕннЯткО (8.05.2008 23:29) писав:

я принципі за армію...серед нас дуже мало хлопців які хочуть служити в армії..але ..у мене є одне велике але....мій коханий через пару місяців в армію іде і я просто не уявляю як я без нього буду!!!

йому теж буде не дуже добре без тебе, головне не давати приводу для ревнощів, і частіше до нього навідуватись! тоді і йому буде легше служитись! в тому нічого страшного немає.
  • 0

#114 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.05.2008 – 00:28

Наша пісня гарна, нова. Починаймо її знову. :rolleyes: :)
  • 0

#115 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 26.05.2008 – 01:22

Армія потрібна, але не в сучасному вигляді.
До тієї армії яка в нас зараз треба брати по спеціяльним тестам, в кого низький інтелект, відсталість у розвитку, схильність до протизаконної поведінки - того брати. Бо для нормальної людини це тільки втрата часу.
  • 0

#116 kurevo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:киевские это торты

Відправлено 04.12.2010 – 03:37

Прикольно читати брєд тих, хто не служив. Особливо тих, хто пише, мовляв, хлопець має відслужити, або про нюанси, про які дописувач має теоретичне уявлення і він не служив. Це дійсно весело. Я служив, до речі.
  • 0

#117 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 04.12.2010 – 03:53

Перегляд дописуkurevo (4.12.2010 03:37) писав:

Я служив, до речі.
це має вас виправдати? :ggggg:
дійсно - весело :)
  • 0

#118 kurevo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:киевские это торты

Відправлено 04.12.2010 – 03:58

Zuzik , Ви служили? Я служив і тому більш прошарений у практиці, ніж у теорії військової служби.
  • 0

#119 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 04.12.2010 – 04:04

Перегляд дописуkurevo (4.12.2010 03:58) писав:

Zuzik , Ви служили? Я служив і тому більш прошарений у практиці, ніж у теорії військової служби.
в практиці чого? проходження служби в ЗСУ?
  • 0

#120 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 04.12.2010 – 04:28

Щоб йти служити,треба знати,що ти хочеш взяти,що вона може дати,і для чого воно тобі,я не жалію що пішов,ще 138днів. Більшість пішла із-за ВК,за себе мовчу. Армія-школа виживання,залежить куди попадеш.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних