Перейти до вмісту

Українська музика?

Повідомлень в темі: 35

#21 Сова

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 28.01.2007 – 22:16

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 17:15) писав:

Чи не працює воно,
Чи мій комп вже сам вибирає що треба йому.
А що на х.. здалось,
Тому не вишло послухати щось.....
  • 0

#22 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 28.01.2007 – 22:20

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (26.01.2007 15:42) писав:

українська музика поки що знаходиться в сраці....я не кажу про естраду окремо, для цього є така тема....
-але треба визнати - наша музика нічого не важить, за виключенням деяких гуртів, які вирвались на світовий рівень....
-напевно залишається з опущеним додолу обличчям констатувати факти на кшталт : "О да, йоу, мнє нравіться вова со львова потому что у нево прікольніе тексты'".....чи "О да...я схожу с ума по славіку вакарчуку"....чи "Оо...вв нікагда не біла папсой"...чи "Оо...дует Грегор Замза, який дає один концерт на рік - це крутий андергрануд"....
Зображення
коментарі не потрібні
  • 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.01.2007 – 22:24

Сова
Ось іще
  • 0

#24 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 22:25

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (27.01.2007 13:27) писав:

питання: українська музика - вона є ? - я кажу: ні, немає....
є фольклор - народна музика.....іншої національної музики в Україні нема!
тут є якась спроба обгрунтувати думку, тому за це заслуговуєш відповіді словами, а не середнім пальцем. Хоча на багато слів не тягнеш.

Ти фольк-рок коли-небудь чув? Чи зараз кинешся розказувати, що ідея поєднати фолькові елементи з традиційним роком запозичена в Заходу і тому український ФР національним вважатися не має права?
  • 0

#25 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ/Санкт-Петербург/Чікаго

Відправлено 29.01.2007 – 12:25

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (27.01.2007 14:27) писав:

питання: українська музика - вона є ? - я кажу: ні, немає....
є фольклор - народна музика.....іншої національної музики в Україні нема!
Ця думка досить розповсюджена. :D
І в цьому люди не винні, так сталося у нас в країні, що більше 15 років комітет з питань духовності і культури не займався своїми прямими обов'язками. Все це потрапило до рук дуже активних невігласів, які скористалися ситуацією для самозбагачення. А процеси пішли самопливом.:yes:
І тому в Україні культивується думка, що національна музика – це тільки фольклор та шоу-бізнес (попса), в який увійшло вже багато і андерграундових команд. І якщо фольклор в нас подається як “шараварщина”, а попса – аналог іноземного, то і національної музики в Україні не має?;)
А до цієї ж національної музичної культури входить і академічний жанр: українська класична та сучасна академічна музика – інструментальна, вокальна, хорова та інш.
І незважаючи ні на що, наші академічні колективи, що гастролюють по світу, демонструють непоганий якісний рівень. Тобто, що я хочу сказати, якщо ми не цікавимося академічною музикою, то це не означає, що в Україні її немає.
Теж саме і в укр. естраді, і у фольклорі – ми не бачимо кращих виконавців на своїх “голубих єкранах”, переважно вони концертують за кордоном, або незалежні від "шоу-кланів".
Я нещодавно, робив такий експеримент. Заходив до музичного відділу, де диски продаються і питав класичну українську музику. На що мені відповідали: “Це народні пісні?” І тоді я пропонував перелік прізвищ українських композиторів (Березовський, Бортнянський, Людкевич, Лисенко, Лятошинський, Мейтус, Ревуцький, Станкевич та інш.), яких ці продавці “укр. музики” взагалі вперше чули.
В будь-якій европейській країні (Польша, ФРН, Швеція, Чехія, Автрія, Італія і т.д.) в музичних магазинах чи відділах - таке не траплялося. І дефіцит не тільки в цьому.
Через що в Україні культивується примітивне ставлення до музики взагалі? Через ЗМІ, через журналістів, що висвітлюють музичні події.
Мені, наприклад, не подобається сприймати якісь культурні заходи очима невігласів-журналістів :angry2: , і на все я намагаюсь мати всю власну думку, шляхом аналізу, співставленням якоїсь попередньої інформації, і може інтуіцією. Я думаю у вас так само іноді буває, коли ви непогоджуєтуся з коментаріями по ЗМІ.
  • 0

#26 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 31.01.2007 – 21:51

Українській музиці невистачає якості!
  • 0

#27 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 21:54

Українській музиці не вистачає мізків....
  • 0

#28 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 31.01.2007 – 22:00

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 22:21) писав:

Сова
Ось іще

ну і......і як впливає українскьий фольк-рок на місце України у світі?....
таак...в Бриатнії теж є непогана на міг погляд alternative-folk гурт Mojave 3 - і що з того?......
про що взагалі тема: про глобалізацію культури чи про місце України в світі?!...я по назві не розумію....

упс...пробачте: цитував Атеїста, а не Касандру :yes:
  • 0

#29 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 23:33

Kassandra, пробач, не знаю я де це редагування ((

Mihay, супер, чудовий пост...я з тобою в дечому погоджуюсь....
тільки ее..Бортнянський, Лятошинський, Людкевич і інші кого ти перечислив мають відношення лише до класичної укрїанської музики, Бортнянський - взагалі церковна музика...
кого нині називати - Гришка? - хіба що...
питання, як я побачив стояло в тому, чи створює Україна певні нові віяння в культурі, чи відкриває якісь нові горизонти в духовній сфері і тому подібне.....і я чомусь схиляюсь думки, що українська музична культура не зробила останнім часом жодного цінного внеску в загальну світову культуру....
ммм.....спадають на думку лише окремі постаті, типу Квітки Цісик (...
взагалі, риторичне питання виникає, чи можна чинити певний розвиток нац. культуру, не виходячи при цьому активно на світову арену?!....
думки..
  • 0

#30 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 02:53

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (31.01.2007 21:57) писав:

ну і......і як впливає українскьий фольк-рок на місце України у світі?....
таак...в Бриатнії теж є непогана на міг погляд alternative-folk гурт Mojave 3 - і що з того?......
про що взагалі тема: про глобалізацію культури чи про місце України в світі?!...я по назві не розумію....

ото з того й починай, що теми не зрозумів. Тема, між іншим, флудова: чи є в Україні щось своє, неповторне (мається на увазі музична сфера), чи українці здатні лише передирати західну штамповку?

судячи з перших дописів, усе ти чудово зрозумів. Але дав негативну відповідь, а тепер прикидаєшся дурником.

щоб тебе порадувати, скажу, що український фольк-рок на місце України у світі поки що ніяк не впливає. Чому - це я вже в іншій темі писав, не хочу повторюватися.
  • 0

#31 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 08:23

Атеїст
добре, пропоную на цій мажорній ноті закінчити цю конгеніальну суперечку про все багатство української музики - бо зведеться може лише до пустого перелічення поодиноких виконавців.....
  • 0

#32 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ/Санкт-Петербург/Чікаго

Відправлено 01.02.2007 – 22:30

Antrenne Diourivelle
Одна людина мудро сказала: “Якщо ми вистрілимо у минуле з рогатки, то майбутнє відповість нам пострілом з мортири”.
Між іншим, Березовський та Бортнянський у радянській муз. енциклопедії записані як “русские” композитори, а про багатьох оперних співаків взагалі замовчується, що вони були українцями. Прикро :yes:
І “церковна музика” – це великий розділ хорової музики, на якій виховувались дуже багато класиків як минулого, так і сучасності. Все це є українська музична культура.
З приводу сучасних муз. жанрів, то безперечно, є велика кількість проблем, та для цього є конкренті теми.
Звичайно, народ обмежений у виборі! Адже, ніхто не винен в тому, що кращі зразки нашої нац.культури підміняють сурогатами, накшталт Гришка. Вони сиплються на нас з екрану телевізору, насправді не будучи, навіть приблизно, носіями національної культури.
Та з іншого боку, запевнюю, є велика кількість прихильників нашого культурного надбання, та їх ніколи “на гарматний постріл” не підпустять до “телевізійної годівнички”, тому що вони можуть в очах народу, скласти сильну конкуренцію як в академіці, в естраді, так і в інших муз.напрямках.
  • 0

#33 Сова

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 01.02.2007 – 22:41

Перегляд дописуDickNose(Sic) (31.01.2007 21:51) писав:

:yes:
  • 0

#34 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 01.02.2007 – 22:57

Перегляд дописуDickNose(Sic) (31.01.2007 22:51) писав:

Контр-приклади вже наведені і не один, за бажанням можу додати ще,якщо це змінить твою думку. Перечитай уважно тему.
  • 0

#35 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 02.02.2007 – 15:38

Перегляд дописуDickNose(Sic) (31.01.2007 22:51) писав:

не правда! вони в неї ще виростуть! вона просто маненька іще! не ображай її! :yes:
  • 0

#36 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 03.04.2007 – 19:15

Перегляд дописуbarashka (2.02.2007 15:38) писав:

не правда! вони в неї ще виростуть! вона просто маненька іще! не ображай її! :cool2:
може колись і виростуть, але не скоро. на сьогодні я знаю тіки пару нормальних гуртів
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua