Перейти до вмісту

Юрій Андрухович-геніальна людина!

Повідомлень в темі: 77

#61 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:зиготи

Відправлено 04.02.2010 – 23:25

Читав його "Московіаду". Не те, щоб люблю постмодерн, - надто вже часто він тяжіє до епатажу, - але саме цей роман сподобався. Загальна атмосфера чимось нагадує "Майстра і Маргариту" Булгакова. Та й місце дії - теж Москва. Ну й теж багато політичної сатири і всякої символічної всячини. Не шедевр, звичайно, та вартий того, аби кілька разів перечитати.
  • 0

#62 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 16:17

Мовою Андруховича можна замилуватися, а от все інше... Чи то я чогось не розумію, чи то справді здебільшого твори ні-про-що...
  • 0

#63 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 02.08.2010 – 22:02

Цитата

Думайте про велике і гарне, як наприклад, моя поезія. Читайте поезію мою, їжте тіло моє, пийте кров мою. Надайте стипендію мені, скажімо, в німецьких марках і пошліть мене мандрувати навколо світу. За півроку Найясніший отримає від мене такого панегірика славильного, що понад усіх монархів Вас вознесе. Ще за півроку народ України зажадає Вашого повернення і внаслідок успішно проведеного референдуму Ви в'їдете до Києва на білому кадилаку. Істинно, істинно кажу Вам: дайте мені стипендію!
Андрухович, "Московіада" :ggggg:
  • 0

#64 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 09:23

Андрухович і політика
давайте всіх відпустимо... або виженемо... Варіант із стилю "А давайте не Украину к России присоединим а наоборот..."... чув я таке "Галиция пусть идет в свою Европу, они не русские" - пан Андрухович пропонує таке ж саме :ggggg:
  • 0

#65 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 15:21

Хі-хі.
Бачиться мені, що Андрухович - типовий маньяк, якому терміново потрібно лікуватись. ))))
З запоїв не виходить - чи шо?

Повідомлення відредагував Родослава09: 04.08.2010 – 15:36

• 0

#66 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 14:37

Перегляд дописуРодослава09 (4.08.2010 16:21) писав:

А ви б спробували другу частину Московіади на тверезу придумати... :ggggg:
  • 0

#67 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 09:26

Закликаючи не платити податки, Югочка Андруховіч знає, що каже.

Андруховіч ніколи не платив податків. Перевірте у податківців. Дві квартири в Івано-Франківську, хата під Києвом і на березі Мертвого моря. Остання перейшла у спадщину. Бідний Югочка.
  • 0

#68 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.08.2010 – 09:48

Цитата

не виходить

я якось нейтрально відношусь до його творчості. Не зацепив він мене.
  • 0

#69 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 08:05

Як вчителька, оціню деякі твори шкільної програми (за 11-ий клас).
http://www.ukrlit.vn...ndruhovich.html

"Балада про мандрівного спудея" та "Астролог" Андруховича - доволі паскудні вірші, нмсд, невправні якісь, недоладні...

Цитата

Він дивиться тільки вгору,

і небо лоскочуть вії,

коли в полудневу пору

від кухні смаженим віє.

що це за дурний астролог, котрий в полудневу пору дивиться вгору??? завжди думала, що вгору, в небо, астрологи дивляться вночі, не ризикуючи спалити сітківку свої очей... схоже, що то не від кухні смаженим віє, а з його вій та шкіри ))))... але припиняю, бо зараз почну матюкатись, а це не годиться в пристойній кумпанії... але ж дістав мене цей бевзь-астролог, чи то пак бовдур Андрух... ("минає"- "загадає" - що це за рими? жах...)
Стосовно "Балади повернення":
ох і непереливки жінці чекати свого пройдисвіта з чергової подорожі, всю ніч не спить, а пройдисвіт, тільки-но з-за столу, нахилявшись червоного трунку, уже марить черговою "зіркою"... не всім така "циганська" романтика до вподоби, багато хто з українців хотів би дбати про сімейне вогнище... ми ж осідлий нарід, на відміну від андруховича...

Повідомлення відредагував Родослава09: 28.08.2010 – 08:18

• 0

#70 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Володимир

Відправлено 28.10.2011 – 18:52

уууу, я люблю Андруховича! він - мій гуру, мій сенсей, мій великий літературний бог!))))
  • 0

#71 Cкаженa я і Гидка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 19:58

Перегляд дописуElectra (28.10.2011 18:52) писав:

уууу, я люблю Андруховича! він - мій гуру, мій сенсей, мій великий літературний бог!))))
Скільки тобі років, дитино?
  • 0

#72 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 20:03

кхм...дитино)) а тобі?:)
  • 0

#73 Cкаженa я і Гидка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 20:13

22?
  • 0

#74 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 20:15

Перегляд дописуРодослава09 (28.08.2010 08:05) писав:

Як вчителька, оціню деякі твори шкільної програми (за 11-ий клас).
http://www.ukrlit.vn...ndruhovich.html

"Балада про мандрівного спудея" та "Астролог" Андруховича - доволі паскудні вірші, нмсд, невправні якісь, недоладні...

що це за дурний астролог, котрий в полудневу пору дивиться вгору??? завжди думала, що вгору, в небо, астрологи дивляться вночі, не ризикуючи спалити сітківку свої очей... схоже, що то не від кухні смаженим віє, а з його вій та шкіри ))))... але припиняю, бо зараз почну матюкатись, а це не годиться в пристойній кумпанії... але ж дістав мене цей бевзь-астролог, чи то пак бовдур Андрух... ("минає"- "загадає" - що це за рими? жах...)
Стосовно "Балади повернення":
ох і непереливки жінці чекати свого пройдисвіта з чергової подорожі, всю ніч не спить, а пройдисвіт, тільки-но з-за столу, нахилявшись червоного трунку, уже марить черговою "зіркою"... не всім така "циганська" романтика до вподоби, багато хто з українців хотів би дбати про сімейне вогнище... ми ж осідлий нарід, на відміну від андруховича...
вірші і справді далеко не найліпші. а от "Промовляння самотній" чи "Опівнічний політ з Високого замку", не кажучи вже про "Білу троянду" і "Зміну декорацій"! Коротше, багато в нього хороших, справді класних речей. і рими там суперові, і образи, і зміст.
  • 0

#75 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.12.2013 – 23:33

Цитата http://www.litforum.info

Цитата

вірш , до речі далеко не таке вже лайно
Найк Велес: так. з мистецької точки зору - вірш Андруховича "Самійло Немирич авантурник посаджений за гвалт у вежу..." виглядає дуже незлецько.

а от з точки зору соціальної, з точки зору моралі: мажор, котрий гасав "кіньми і саньми", поводився "магнацьки", згвалтував дівча, так ніби воно було тільки "цяцькою" з "цицьками". і от знайшла ліричного героя заслужена кара, можливо трохи несподівано для нього (от, мовляв, який поганий світ, бо в ньому "лиш тюрми... й катуші" - аякже, суспільство борониться від дебілів, тож яке погане суспільство). Асоціальність героя-анархіста-шизоїда-пияка мене просто дратує, але ж - Андрухович присвятив поезію самому собі(!).

Так само асоціально ведуть себе поети в рецензованій samnasam повісті ("Рекреації").

І те, що якийсь там поет-пияк в алкогольному чаду лізе в село, де жили його предки-повстанці - марна затія: повстанці - депортовані, переселені, можна сказати, вирвані з корінням з рідних теренів, а їхній деформований наркотичним зіллям та пійлом звироднілий нащадок тільки на те й спроможний, що бути блазнем у кримінальної влади. Він не відродить повстанське село, а буде блинькати чужими краями в пошуках сумнівних заробітків. В чортополях правлять бал олігархи та їх свита - різні андруховичі, забужки, карпи з жаданами...

Повідомлення відредагував Власюк: 13.12.2013 – 23:36

• 0

#76 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 18:21

Виявляється Юрій Андрухович сепаратист - тобто ворог української нації :wink2:
http://podrobnosti.u...04/1009968.html
  • 0

#77 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 19:04

як сказав, колись хтось розумний - настануть часи, коли фашисти одягнуться в шати антифашистів.
хто такий Андрухович і хто такий Правий сектор?
перший - один із двох-трьох письменників, яких знають у Європі і реально поважають. на літературній сцені давно зарекомендував себе.
а хто такий Правий сектор? мутне творіння олігархату та системи, вчора породжене нею, як інструмент для своїх огидних діяній.
ні з того ні з сього нахабно присвоїло собі шанований чорно-червоний стяг.
виконало роль ланцюгового пса нинішнього режиму на майдані для планованого загострення ситуації, і тут же втекло, підставивши під удар зовсім інших, далеких від "сєктара" людей.
а що таке батальйон "ПС"? система використовує його як сильце для наївних молодих патріотів. вони йдуть у "ПС" нічого не підозріваючи, а система їх убиває, таким чином позбавляючись від молодих проукраїнських ідейних людей, які можуть бути небезпечними для системи. водночас, є жменя у Правому секторі, яка ним керує та управляє. ці не воюють. ці отримують зарплату від ситеми та відповідних олігархів. ці направляють низових, наївних членів "пс" у пекло.
"пс" - це креатура системи, така собі багатоходівочка. одним махом виконує кілька завдань. молодий наївняк - виконує брудну роботу, як вже сказано і тим самим клепає сектору репутацію, популярність та ім'я. а проплачена панівним класом керуюча структура Правого сектору використовує цю репутацію задля своє чорної справи: дискредитація справжніх націоналістів, дискредитація мови ("нєважно на каком язикє гаваріть" - улюблена тємка правого сектора) дискредитація тих небагатьох шанованих людей, які ще залишились в Україні - як от Андрузович.
  • 0

#78 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.01.2015 – 17:57

Читав Андруховича "12 обручів" - якийсь нелогічний брєд...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua