Перейти до вмісту

Юрій Андрухович-геніальна людина!

Повідомлень в темі: 77

#41 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 20.10.2007 – 22:06

Читаю "Таємницю" - саме стиль інтерв"ю і робить її дуже цікавою. Мемуари, мабуть не читала б з таким інтересом. А щодо Софійки читала тільки "Жінки їхніх чоловіків". Мені сподобалось - така трохи божевільна дівчинка. Але остаточно я до неї прониклася симпатією, коли прочитала інтерв"ю із нею в якомусь журналі. Вона абсолютно чарівна :D
  • 0

#42 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 21.11.2007 – 19:55

Флейм видалила.
Надалі, шановні, прошу використовувати кнопку Зображення,бо відповідаючи на провокаційні пости,підливаєте масло в вогонь,себто додаєте бажання провокатору ще більше писати.

• 0

#43 vityska

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 00:11

Дядько Юрко - то мій великий літературний Бог :kozak: (да,а ше злі язики іноді його називають священною коровою могилянців :kozak: ). Чим він затягує у свої письменницькі тенета? Насамперед мовою (алхімік слова - то про нього), о, як він вміє бавитися словами! А ще - бавитися сюжетами, стьобатися з себе і з читача (але по-доброму так стьобатися). А ще він справді геніальний поет.за що йому мега-ріспект і довічна моя любов! :kozak:
  • 0

#44 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.03.2008 – 22:29

Андруховича висувають на Нобелівську премію

Популярний український письменник Юрій Андрухович може стати першим кандидатом від Острозької академії на здобуття Нобелівської премії.

Про це повідомив ректор академії Ігор Пасічник на тринадцятих щорічних Днях науки, що проходять у стінах академії, передає 24.UA.

Інститут масової інформації повідомляє, що крім наукових досягнень академії на засіданні мова йшла і про соціальний захист українських науковців, про їхнє заохочення в Україні.

Цього року на Днях науки письменник, кандидат філологічних наук Юрій Андрухович виступив із доповіддю Поетичний переклад як наближення до неможливого.

Юрій Андрухович - український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Живе і працює в Івано-Франківську. У 1985 разом із Небораком і Ірванцем заснував поетичну групу Бу-Ба-Бу, яка однією з перших почала відроджувати в українській літературі карнавальні і буффонадні традиції.

Перша книга - збірник віршів Небо і площі (1985), перший роман - Рекреації (1992). Усього видав 12 книг, остання - Таємниця (2007). Лауреат багатьох вітчизняних і закордонних премій. Володіє польською і німецькою мовами. Одружений, є син і дочка.

Творчість Андруховича має значний вплив на сьогоднішній літературний процес в Україні.

Твори Андруховича перекладені польською, англійською, німецькою, російською, угорською, фінською, шведською мовами.
http://ua.korrespond.../showbiz/411923
  • 0

#45 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 12:15

Іду щойно, бачу Андрухович сидить (в червоній куртці). Вирішив зазнимкувати :rolleyes:

Зображення
  • 0

#46 Agata

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 24.06.2008 – 21:51

Їздила в Дніпропетровськ на "Кримінальні сонети" , в тому концерті не тільки "Мертвий півень" співав, а й разом з Міськом Барбарою свої сонети співав і Ю.Андрухович... прикольно вийшло...
Взагалі було дуже приємно побачити і поспілкуватись з Андруховичем, враховуючи що лише перед тим тільки дочитала "Таємницю" і була ще під враженями :happytwo:
Зображення
Зображення
  • 0

#47 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 04.08.2008 – 21:45

Нічого геніального не бачу. В мене його література взагалі не залишає вражень. Ні позитивних, ні негативних. Можливо, я ще не доросла.
  • 0

#48 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 04.08.2008 – 22:07

Перегляд дописуПершаЛіпша (4.08.2008 22:45) писав:

Нічого геніального не бачу. В мене його література взагалі не залишає вражень. Ні позитивних, ні негативних. Можливо, я ще не доросла.

можливо :ggggg:
  • 0

#49 Буковинка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 28.11.2008 – 19:56

Юрій Андрухович викликає захоплення не тільки через його друковані тексти, що є, без сумніву, геніальними. Він ще володіє унікальним вмінням ті тексти представити. Кожен перфоменс за участю Андруховича - то незабутні враження.
  • 0

#50 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 30.11.2008 – 16:43

Перечитала Андруховача майже все. Тепер можу з упевненістю сказати: це на 100% не мій письменник. Поезія його мені подобається зазвичай після того, як її уже на музику покладуть. Короч, кому шо..
  • 0

#51 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 12:14

Проза Андруховича у мене викликає враження поверховості. От пише він про заробітчан, які повертаються із закордону - і так, як у чукотській пісні: що бачу, те й співаю. Горілка, п'яні курви... Особисто для мене таке не є якимось відкриттям, тому мені це не цікаво... (як і його переспів балу сатани у "перверзії"... там цуцу мавропуле(sic!) - це хто, Покальчук, чи хто інший?)...

Для мене були б цікаві якісь алюзії з іншими хвилями трудової еміграції, порівняння, розгляд перспективи цих заробітчан... і взагалі, тут доречними, нмд, були б якісь несподівані ракурси у розгляді цієї проблеми... але такого чекати від Андруховича годі... тому все виходить занадто плоско... отож - це теж не мій письменник...

Повідомлення відредагував Власюк: 12.12.2008 – 12:30

• 0

#52 Така Існує

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 12:01

Андрухович.....мммм....супер! обожнюю його....одного разу йду по вулиці, парк Шевченка в Івано-Франківську і на зустріч йде він мені....я чуть не запищала, але їй-Богу стрималася....читала його твори та вірші...геніально!!! "Книга відгуків" - супер!!!!
  • 0

#53 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 29.01.2010 – 21:09

радянський газетяр, журналіст, який закінчив Московський літінститут ім. Горького, німецький гастарбайтер, випрохувач-ґрантожер... перша збірка поезій вийшла у 1985 році, далі -"Зліва, де серце" (1989) (ліва ідеологія - це комунізм, нє?)... моє враження від спостереження за ним - він схожий на якогось відмінника, який прикидається рокером...)))) твори якісь занадто плоскі, ніяких особливих вражень не викликали, нічого мудрого я звідти не взяла... важко було дочитати ту писанину бодай до середини...

П.С. (недавно бачила його жінку - зсохлася, поки той жевжик братвурст в дойчланді наминає)...

Повідомлення відредагував Родослава09: 29.01.2010 – 21:13

• 0

#54 Індиго

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.01.2010 – 21:53

Як на мене він нікудишній
  • 0

#55 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2010 – 22:43

Флуд видалено

В тему. Мені Андрухович подобається. І людина він цікава, і пише цікаво. Люблю його "Московіаду" та вірші.
  • 0

#56 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 04.02.2010 – 12:46

Московіада - то жесть. Навряд її хтось з инших авторів зможе переплюнути в плані пригод.
  • 0

#57 Кицюня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Шепетівка

Відправлено 04.02.2010 – 14:14

Мене екзамен з української літератури зобов"язав прочитати "Московіаду"...з перших прочитаних 3 сторінок захотілося спалити цю книжку..."просто брєд сивої кобили" інакше назвати не можу...та я її на силу дочитала...нічого не вразило...тільки купа матюків і не пристойних висловів...розбещення( вразило в переносному мислі)...
  • 0

#58 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 04.02.2010 – 14:48

а мені його поезія подобається
  • 0

#59 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 04.02.2010 – 20:28

блін..а от знаєте шо найгірше? розчаровуватись в людях,яких колись обожнював..тепер дещо інакше ставлення до нього після його підтримки "голої" акції перед ВРУ(імітація сексу). нє,ну я розумію,якби він суто підтримував спротив отій комісії чи шо то там з питань моралі,але не отаке гидотство,яке витворяв володаревський(так його звали?)
  • 0

#60 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.02.2010 – 20:35

Перегляд дописуЮна_Лель (4.02.2010 20:28) писав:

блін..а от знаєте шо найгірше? розчаровуватись в людях,яких колись обожнював..тепер дещо інакше ставлення до нього після його підтримки "голої" акції перед ВРУ(імітація сексу). нє,ну я розумію,якби він суто підтримував спротив отій комісії чи шо то там з питань моралі,але не отаке гидотство,яке витворяв володаревський(так його звали?)

ну не знаю, мені він тільки більше почав подобатися після того.
своя людина.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних