Перейти до вмісту

БлоґоСвіт (Теревені 2.0)

Повідомлень в темі: 50

#41 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 29.01.2007 – 12:53

Перегляд дописуOlezhek (26.01.2007 18:08) писав:

:angry2: blogosvit.org.ua? Чому тоді анонсували .org.ua ? Можна ще .kiev.ua тоді безкоштовно зареєструвати :yes:
org.ua я нашвидкоруч зробив для тестування. Про безкоштовні домени я знаю, але хотілося б мати гарний :D

За час мого перебування в Лубнах я більш глибоко обдумав концепцію БС, як буде час - я все делально опишу (сьогодні ввечері/завтра).

P.S. Над новим дизайном зараз працюють, тому не хвилюйтесь, все буде як у людей ;)
  • 0

#42 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 23:07

Допис з мого блоґу

БлоґоСвіт - це спроба створити мережу тематичних блогів.
Основна мета - розвиток української блоґосфери.

Але це буде не просто сервіс безкоштовних блогів (таких сервісів зараз повно, в того ж LJ непоганий український переклад).
Це буде мережа україномовних тематичних блогів.

Кожна людина в чомусь зацікавлена. Декому цікаві новини світу Apple, декому - світу дизайну і т.п.
І в якийсь момент людина усвідомлює, що хоче донести цікаву їй інформацію іншим. Таким чином виникає тематичний блоґ. Автори найпопулярніших англомовних блоґів непогано заробляють на рекламі в своєму блозі, іноді вони отримуюють непогані подарунки від ІТ компаній (наприклад новенькі ноутбуки Acer Ferrari від Microsoft, деталі тут), їх запрошують за куліси комп'ютерних виставок для демонстрації новинок і т.п.
Тобто таке їх захоплення приносить їм прибуток.

Тепер повернемося до Уа-нету (Під Уа-нетом я маю на увазі україномовний сегмент Інтернету). Тут блоґи вже стали доволі популярними, але, нажаль, якісь блоґів залишає бажати кращого. Пишуть про все на світі, дуже часто просто свої переживання/захоплення/пригоди і т.п.
Це звісно цікаво (декому) але нажаль не всім...
Інформаційне наповнення таких сайтів дуже бідне....
(це все моя особиста думка, але я маю надію що ще хтось поділяє мої думки :D )

Тепер повернемося до БС. Ось приблизний сценарій роботи користувача із сайтом:
1. Користувач реєструється, отримує можливість голосувати за новини, коментувати їх.
2. Користувач знаходить цікаву новину в інтернеті, компонує її і публікує на БС.
3. Новина подобається іншин, користувач починає публікувати схожі новини. (Або навпаки, тоді користувач шукає іншу тему).
4. Коли в користувача вже буде 10-20-30 опублікованих новин, які він сам написав, він отримує можливість відкрити власний блог. Ми реєструємо йому доменне ім'я, надаємо невеликий хостинг і мінімальну підтримку.
5. Користувач переносить всі свої (або лише опубліковані) новини з БС, налаштовує оформлення блоґу за своїм смаком. (Це займе 1-2 години)
6. Користувач продовжує публікувати новини, але вже в себе в блозі, на БС публікує лише анонси (наприклад перші декілька абзаців). Інші користувачі, хто зацікавиться новиною, завітають до користувача в блоґ, де, можливо, прочитають також інші його новини.
7. Користувач може отримувати від свого блоґу прибуток (банери, лінки за гроші і т.п.)

Користь для користувача:
- не потрібно купляти хостинг, встановлювати блог, налаштовувати його і .т.п (з іншого боку можна використувувати LJ і т.п. але це трохи не те адже в користувача буде власний сайт)
- в разі публікації цікавих і актуальних новин відвідувачів в блозі користувача буде багато (вже залежить від розкрутки БС...)
- за допомогою системи рейтингів користувач вчиться знаходити і публікувати цікаві новини.

В принципі все це можливо лише в разі розкрутки БС, але це справа часу, і якісні новини від блоґерів в цьому дуже допоможуть :wub:
Поки ця ніша в Уа-неті майже не зайнята тому ми маємо шанс (принаймні я в це вірю :D )
  • 0

#43 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 21:25

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (26.01.2007 14:35) писав:

я чомусь надаю перевагу друпалу. для блоггінга -- саме то.
Я лише поверхово знайомий з drupal.
Наскільки там розділені блоги? Тобто чи можна їх на окремі домени/субдомени повісити з одним двигунцем, мати різний дизайн для блогів і т.п.. Чи треба для кожного домену ставити окрему копію?

Я хочу зробити мережу окремих блогів - або за допомогою WordPress MU на субдоменах або за допомогою WordPress (або якоїсь іншої персональної блоґ cms) взагалі окремо.
І я все більше схиляюсь до останнього варіанту.

Нове на БС - вже прикрутив можливість додавання малюнків (поки лише jpg) і вставляти роликів з youtube.
Зараз йде робота над новим дизайном, деякі елементи якого вже з'явилися на сайті :yes:
  • 0

#44 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 22:31

MrGALL
Можна повісити на окремі субдомени і домени.. На рахунок різного дизайну не впевнений. кожному домену не потрібно ставити копію.
  • 0

#45 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 16.02.2007 – 09:09

Новий дизайн для БлоґоСвіту вже майже готовий, залишилось доробити деякі деталі.

Вчора, завдяки старту віртуального оператора Екотел, на БС було 250 відвідувачів (Бо ґуґл видає БС на 1 місці по цьому запиту :) )

Також додана можливість вставляти малюнки в новини.

Що планується зробити:
- блок на головній Теревень - "Новини з БлоґоСвіту"
- запуск сервісу тематичних блоґів (доречі якщо хто хоче отримати блоґ вже зараз - звертайтесь, перші 5-10 отримають його просто так (але звісно що з умовою вести саме тематичний блоґ)) :kozak:
  • 0

#46 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 16.02.2007 – 11:13

Навіть не віриться, що це вирішить проблему з наповненням Теревеней новинами.
Ще планується - розкрутка порталу, бо без цього ніяк. :)
  • 0

#47 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 16.02.2007 – 22:02

Перегляд дописуNolex (16.02.2007 11:10) писав:

Навіть не віриться, що це вирішить проблему з наповненням Теревеней новинами.
Ще планується - розкрутка порталу, бо без цього ніяк. :)
Поживемо - побачимо. :kozak:

P.S. Ще дещо про БлоґоСвіт
  • 0

#48 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 09.03.2007 – 02:47

Таке питання, а з дизайном то вже остаточно? чи він ще робиться, бо як заходиш на сайт, перше враження - пустота, забагато вільного місця.
"Пошук" - щось зовсім не зрозуміло, чи там прямокутник чи овал.
  • 0

#49 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 09.03.2007 – 10:05

Дизайн не до кінця прикручений..
І що не так з пошуком? А пустота через картинки здебільшого.

хоча пошук мав би виглядати так:

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Freelancer: 09.03.2007 – 10:08

• 0

#50 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 09.03.2007 – 11:44

може варто фрму пошуку виділити кольором на тон темнішим теперішнього.
  • 0

#51 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень

Відправлено 10.03.2007 – 23:50

Перегляд дописуblack_voron (9.03.2007 02:44) писав:

Таке питання, а з дизайном то вже остаточно? чи він ще робиться, бо як заходиш на сайт, перше враження - пустота, забагато вільного місця.
"Пошук" - щось зовсім не зрозуміло, чи там прямокутник чи овал.
Це ще не остаточно, просто катастрофічно не вистачає часу ним займатися....
Має бути овал і в усіх браузерах, в яких я тестував (Опера, ФФ, ІЕ), теж овал
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних