Перейти до вмісту

Віра - дар, отриманий від Бога

Повідомлень в темі: 108

#61 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 29.01.2007 – 10:30

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 23:26) писав:

Просто це неправильно..використовувати ім`я Боже в насильницьких вчинках..
Знову ви не в той степ, панове... (Я до всіх) Церква, віра, релігія - ні в якому разі не тотожні речі... І Бог не сивий дідок на хмаринці. І він не гнівається на своїх дітей. Він просто є і його не тре благати жалю. Просто потерпіти й почекати трішки... Він - в мені, в тобі, в вас, в нас, в них, в усіх! Він в кожній клітині тіла, в краплині води... І тільки церква, яка не без власної вигоди прагне "просвітити" "низи", все спрощує чи то пак ускладнює, що люди починають вдаватись до ритуалів, не сміятись у п'ятницю, розуміти все примітивно (я не про всіх) і т.п. Можна сидіти вдома, пити чай і, фантазуючи, ворушити гори, не заважаючи іншим...

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 29.01.2007 – 10:33

• 0

#62 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 29.01.2007 – 12:37

Шановний LMax! Такого перекручування історичних фактів я давно вже не бачив! Суто йудо-християнське ліцемір'я! Руси хрестилися з доброю волі, а Володимир лише реалізовував їх прагнення?! Права Kassandra, прйняття християнства було суто політичним кроком, причому дуже жорстоким, набагото жорстокішим ніж введення того ж комуністичного режиму! А ви в своїх домислах може продовжите і факт існуванняя християнської інквізиції теж заперечувати почнете?
І ще:

Цитата

Бо поклонятися бовванам це ницо. Люди поклонялися не богам і не богу, а явищам природи, назвиаючи їх богами. Це деградація.
Пробачьте, але дуже важко обговорювати тему з людиною, яка взагалі не розуміє суті того, про що сперічається. Ви б хоча б основні положення того що критикуєте дізналися б, а потім вже б людей ображали..
+
  • 0

#63 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 29.01.2007 – 14:43

Цитата

скажу одне..це була політика...і ввів він християнство із практичних міркувань:об`єднати племена під його владою та налагодити іноземні контакти..от.
Погоджуюсь 100 вісотків!

В мені ж особисто віру в православ'я вбила комуністична ідеологія, хоч як прабабка і намагалась за час літніх канікул повернути мене в лоно церкви.

І все ж Бог є, він всередині кожного з нас, тільки потрібно навчитись його чути.

Маю багато знайомих, які визнають за істинну віру - РУН віру. Чи знаєте що це таке?
Чи є тут прихильники РУН віри?
  • 0

#64 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.01.2007 – 14:56

Перегляд дописумавпочка Мао (29.01.2007 12:34) писав:

Права Kassandra, прйняття християнства було суто політичним кроком, причому дуже жорстоким, набагото жорстокішим ніж введення того ж комуністичного режиму!
Точно!! Уявіть що зараз влада починає всіх українців примушувати вірити у Аллаха, прийняти буддизм або ще щось. Для тих людей це було таким же жахом. Так що ніякої доброї волі там не було. І дійсно - річ вся була в політиці.
  • 0

#65 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 15:39

Перегляд дописуphobos (29.01.2007 14:40) писав:

Маю багато знайомих, які визнають за істинну віру - РУН віру. Чи знаєте що це таке?
Чув, але не знаю, що це. Можна розшифрувати? Мені все цікаво.
  • 0

#66 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 29.01.2007 – 17:07

РУНВіра
  • 0

#67 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 18:24

Цитата

Точно!! Уявіть що зараз влада починає всіх українців примушувати вірити у Аллаха, прийняти буддизм або ще щось. Для тих людей це було таким же жахом. Так що ніякої доброї волі там не було. І дійсно - річ вся була в політиці.
В точку :angry2: ! Quo Vadis, как говорится :yes:

Цитата

Знаємо-знаємо ;) Але особисто я більш схиляюся до РПВ (Рідної Православної Віри)
+
  • 0

#68 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.01.2007 – 23:14

Наразі це як секти, які повстають проти мейнстріму. Це стало надто модно зараз.

Я вважаю не треба, ні вертатись до старої, ні видумувати нову релігію на основі якоїсь одної старої. Треба синтезувати все найкраще, всю мудрість давніх письмен, що людство має в різних вченнях і дійти до Єдності не пригнічуючи нічию Волю Вибору.

Для того треба (при потребі) простити себе (і) чи інших, щоб старий вантаж не заважав рухатись далі.

Повідомлення відредагував LMax: 29.01.2007 – 23:11

• 0

#69 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.01.2007 – 01:51

Перегляд дописуLMax (28.01.2007 23:10) писав:

Бо поклонятися бовванам це ницо. Люди поклонялися не богам і не богу, а явищам природи, назвиаючи їх богами. Це деградація.
Мля! А що християнські всі Святі, ангели, духи? Політеїзм!! Поклонятися Святим - людям з крилами і німбом над головою це чистої води деградація.

Перегляд дописуLMax (28.01.2007 23:24) писав:

Мені це відомо. Використати найкраще вчення для політичних цілей - якраз те, на що спроможна людина при владі.
Але ж це не спростовує саме вчення Христа.

Перегляд дописуLMax (28.01.2007 23:31) писав:

Я згоден що це не правильно. Це аморально. Це жорстоко. Але що ми з цим можемо вдіяти зараз?
То Ви таки згодні що Володимир Великий був "поганою" людиною і неправильно чинив?
  • 0

#70 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 10:21

Перегляд дописуLMax (29.01.2007 23:11) писав:

Наразі це як секти, які повстають проти мейнстріму.
А ти з поняттям тоталітарних сект і деструктивних культів взагалі-то знайом?

людство має в різних вченнях і дійти до Єдності не пригнічуючи нічию Волю Вибору.
Так ось якраз більшисть релігій (а особливо йудо-хритстиянство) як інструмент панування над людьми і будуються на обмеженні Волі.

Для того треба (при потребі) простити себе (і) чи інших, щоб старий вантаж не заважав рухатись далі.
"Не можна вибачати того, хто навмисно спричиняє зло, бо зло, яке залишилося без покарання, множитиметься, а провина за це лежатиме на тому, хто залишив зло без покарання" +
  • 0

#71 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 13:44

Перегляд дописуКиря (30.01.2007 01:48) писав:

Мля! А що християнські всі Святі, ангели, духи? Політеїзм!! Поклонятися Святим - людям з крилами і німбом над головою це чистої води деградація.
отут є відповідь про святих http://lemyakin.narod.ru/Fks/Bog.htm
Краще чим там роз'яснено я не напишу зараз в двох словах тому цитую:

Цитата

7.41. Логос так же, как и Сознание Бога, неоднороден. Он содержит узлы вибраций Огня, которые являются носителями Сознания Разума, существующего в мирах всех уровней. В Нём присутствует и Сознание Святых, известных живущим в настоящее время людям Подвижников, Пророков, Мудрецов, Гениев, Героев, достигших такого уровня духовного развития, при котором их Сознание было востребовано Сознанием Бога.

7.42. Сознание Святых вознесено в Сознание Бога по Воле Его посредством Монады. Монада создана в Сознании Бога в качестве инструмента, служащего для Его формирования. Монады всех людей, живших ранее, и живущих в настоящее время, находятся в Логосе. Но лишь те Монады, которые служили Святым при жизни, служат им и в Логосе. Они движутся вместе со Временем в Логосе. Все другие Монады используются при новых воплощениях и также движутся вместе со Временем, но уже в материальном мире.

7.43. Сознание Святых имеет вибрации Огня, родственные вибрациям Сознания живущих людей. Их Сознание содержит программные установки, подобные программным установкам живущих людей. Это облегчает энергетическое взаимодействие и обмен информацией.

7.44. Святые обладают всеми качествами Логоса. Они могут войти в Сознание каждого человека, познать его проблемы и внести коррекции в его содержание. Люди могут обращаться к Богу через посредство этих Святых, концентрируя свое Сознание на их образах.

7.45. Логос содержит множество Святых, живших в разное время на различных континентах, в различных странах. Многие из этих Святых обладают родственными качествами. Эти качества объединены в Логосе вибрациями Огня, несущими людям определенные программные установки. Их энергии суммируются и формируют энергию Сознания Бога.

7.46. Сознание Святых создает в Логосе волны Огня, которыми энергия Сознания Бога концентрируется в направлении объектов материального мира с целью исполнить Волю Бога.

7.47. Энергии Логоса растут вместе с ростом числа Святого воинства, объединившего свои энергии в Сознании Бога. Только при условии достаточной энергии Огня Логос может управлять Пространством, в котором множится содержание материи, рождаемой Разумом живых существ и конгломератом Разума сущностей, осуществить свершение будущего и не допустить хаоса, непредсказуемости вариантов событий.

7.48. Вибрации Огня Сознания Святых содержат не только вибрации физического мира, в котором живут люди, но и вибрации миров низших уровней, вплоть до самых низких уровней, с которыми их Разум взаимодействовал в период жизни на Земле.

7.49. Святые могут по Воле Бога и своему добровольному решению сойти в материальные миры новым воплощением. Я посылаю на Землю Моих лучших Сынов с миссией, которая может быть исполнена только в процессе земной жизни. Это непростая задача, - будущее не всегда имеет достаточный запас стабильности свершения. Кармические последствия могут быть иногда очень тяжелыми. Но Мои посланцы готовились к этому в предыдущих жизнях, приобрели нужные качества Сознания и могут рассчитывать на Мою поддержку. Вы называете таких людей пророками, гениями, героями, подвижниками. При жизни они, как правило, не получают признания, заслуженной благодарности, почета и уважения общества. К этому они и не стремятся, у них иная цель. Но дело их жизни оставляет заметный след в истории цивилизации и по достоинству оценивается потомками.

Цитата

То Ви таки згодні що Володимир Великий був "поганою" людиною і неправильно чинив?
я не одобрюю зачислення їх (Володимира і Ольгу) до святих. Щодо подій, то нема поганих подій і добрих. Це все відносно.

Перегляд дописумавпочка Мао (30.01.2007 10:18) писав:

А ти з поняттям тоталітарних сект і деструктивних культів взагалі-то знайом?
знайомий з деструкцією свідомості і викривленням світосприйняття у будь-якій секті базованій на якійсь релігії, але взявшій звідти не все, а щось що їм сподобалось на їх думку. Але я вважаю що великі діючі релігії дають досить, щоб розвинутись високодуховно, але не секти.

Цитата

Так ось якраз більшисть релігій (а особливо йудо-хритстиянство) як інструмент панування над людьми і будуються на обмеженні Волі.
Беріть наприклад буддизм чи індуїзм і практикуйте. Хто вам забороняє?

Цитата

"Не можна вибачати того, хто навмисно спричиняє зло, бо зло, яке залишилося без покарання, множитиметься, а провина за це лежатиме на тому, хто залишив зло без покарання" +
Це якраз логіка старого завіту, який ви так не любите.

Повідомлення відредагував LMax: 30.01.2007 – 13:46

• 0

#72 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 14:26

Перегляд дописуKassandra (29.01.2007 17:04) писав:

Дякую!!!
  • 0

#73 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 15:34

Перегляд дописуLMax (30.01.2007 13:41) писав:

я не одобрюю зачислення їх (Володимира і Ольгу) до святих. Щодо подій, то нема поганих подій і добрих. Це все відносно.
Голодомор в Україні - добра чи погана подія? Чи там ніц особливого, пересічна подія?
  • 0

#74 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 15:53

Перегляд дописуКиря (30.01.2007 15:31) писав:

Голодомор в Україні - добра чи погана подія? Чи там ніц особливого, пересічна подія?
засуди винних, не будь голослівним!

(і не забуть "не суди і не будеш судимий").
  • 0

#75 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 16:18

Вкотре Ви втікаєте від відповіді.

Цитата

(і не забуть "не суди і не будеш судимий").
(коротше кажучи - гни спину як шмаркач перед всіма - політиками, гопами і тд).
  • 0

#76 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 17:35

знайомий з деструкцією свідомості і викривленням світосприйняття у будь-якій секті базованій на якійсь релігії, але взявшій звідти не все, а щось що їм сподобалось на їх думку. Але я вважаю що великі діючі релігії дають досить, щоб розвинутись високодуховно, але не секти.
А якщо розбираєшся, то з якого переляку, ти відніс язичництво до сект, скажи на милість?

Беріть наприклад буддизм чи індуїзм і практикуйте. Хто вам забороняє?
Кожному народу дана та релігя, яке підходить саме йому. Індуізм дуже близький до нашого ісконного віросповідання, бо має з ним один корень - ведизм. Але він не є на сто відсотків нашим :D

Це якраз логіка старого завіту, який ви так не любите.
Ти або не розбираєшся в темі, або лукавиш. Принцип таліону набагато древніший за старий завіт. І чи-то, доречі, християни живуть за старим завітом, а? +
  • 0

#77 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 00:41

Перегляд дописуКиря (30.01.2007 16:15) писав:

Вкотре Ви втікаєте від відповіді.
(коротше кажучи - гни спину як шмаркач перед всіма - політиками, гопами і тд).
Я не збираюсь зараз давати оцінку фактам насилля. Скажіть самі, що є насильство? Добре чи погано?

Перегляд дописумавпочка Мао (30.01.2007 17:32) писав:

А якщо розбираєшся, то з якого переляку, ти відніс язичництво до сект, скажи на милість?
В такому вигляді, як воно зараз проявляється воно нічим не відрізняється від секти кришнаїтів або мормонів. Психоз для заблукавших у своїй життєвій вірі (позиції), щей ініційований знову з-за кордону...

Цитата

Кожному народу дана та релігя, яке підходить саме йому. Індуізм дуже близький до нашого ісконного віросповідання, бо має з ним один корень - ведизм.
А ведизм має корінь з древнім племенним шаманізмом - спілкуанням з падшими безтілесними сутностями (духами).

Цитата

Ти або не розбираєшся в темі, або лукавиш. Принцип таліону набагато древніший за старий завіт. І чи-то, доречі, християни живуть за старим завітом, а? +
за новим християни, за старим - іудеї.
  • 0

#78 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 31.01.2007 – 09:31

Перегляд дописуLMax (31.01.2007 00:38) писав:

Я не збираюсь зараз давати оцінку фактам насилля. Скажіть самі, що є насильство? Добре чи погано?
Не можна дати однозначну відповідь, чи то є насильство добро чи то зло. Насильство як адекватна відповідь на насильтво - добре. Безглузде насильство - зло. Причому все відносно і, напиклад, насильство проти тебе, яке для тебе буде зло, для багатьох інших може стати великим добром.

В такому вигляді, як воно зараз проявляється воно нічим не відрізняється від секти кришнаїтів або мормонів. Психоз для заблукавших у своїй життєвій вірі (позиції), щей ініційований знову з-за кордону...
Ги! А християнство то є суто слав'янська релігія і виникла вон мабуть десь на Тернопольщині чи Чернігівщині? Ну дійсно, в біблії дуже багато про нас і для нас розповідається...

А ведизм має корінь з древнім племенним шаманізмом - спілкуанням з падшими безтілесними сутностями (духами).
Не можна тупо звужувати шаманізм до спіритизму. Він має набагато глибший зміст. І навіть якщо розглядати шаманізм в суто прикладному традиційному значенні, то є не "спілкування з духами", а здатність жити одочасно в двох світах, входити в світ духів і повертатися в наш. Зараз звісно сучасний шаманізм і сталкінг набув іншого значення, но то зараз не про це.

за новим християни, за старим - іудеї.
:D Іудеї взагалі за біблією не живуть. І іудаїзм з християнством не так вже багато спільного має. І те що старий завіт є лише переробленими для гоїв положеннями талмуду зовсім не означає, що іудеї повинні його дотримуватись. +
  • 0

#79 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 00:51

Мені що у підпис поставити "LMax, не тікайте від відповідей!!" ? Найгірший співрозмовник той, який тебе не чує.

По1 - не всі "течії" з-за кордону,хоча останні справді впливовіші
По2 - я з іноземцями не знайомий і з їх послідовниками теж

Повідомлення відредагував Киря: 03.02.2007 – 00:51

• 0

#80 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 06.02.2007 – 11:05

Роззмова все далі ухиляється від теми - ВИ СТВОРИЛИ САМІ ДЛЯ СЕБЕ ОРИГІНАЛЬНУ, НЕІСНУЮЧУ РАНІШЕ ВІРУ ЧИ НІ, біс вас візьми??? Як ні, то так і скажіть!

Перегляд дописумавпочка Мао (31.01.2007 09:28) писав:

Іудеї взагалі за біблією не живуть. І іудаїзм з християнством не так вже багато спільного має. І те що старий завіт є лише переробленими для гоїв положеннями талмуду зовсім не означає, що іудеї повинні його дотримуватись. +
Мда... Думаю Кобзон чи Абрамович не живуть... А от є ж істинні юдеї!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних