Перейти до вмісту

Віра - дар, отриманий від Бога

Повідомлень в темі: 108

#41 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 28.01.2007 – 15:50

Судячи тих, хто насаджував християнство, ви себе судите, бо де впевненість що ви зараз так само не зробили би дай вам силу і владу?
А може то ви й займалися такими методами у ваших попередніх реінкарнаціях?

• 0

#42 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 28.01.2007 – 16:06

Перегляд дописуLMax (28.01.2007 15:47) писав:

Судячи тих, хто насаджував християнство, ви себе судите, бо де впевненість що ви зараз так само не зробили би дай вам силу і владу?
А може то ви й займалися такими методами у ваших попередніх реінкарнаціях?

Браво,пане,браво! :angry2:
  • 0

#43 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.01.2007 – 17:10

LMax
Вибач,але якщо я не помиляюся,то в основі християнства стоїть ідея милосердя,добрих вчинків..ну і ще багато іншого...
А Володимир Великий насаджував християнство з допомогою насилля,вбивств...хіба це по-християнськи?!
  • 0

#44 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 18:14

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 17:07) писав:

LMax
Вибач,але якщо я не помиляюся,то в основі християнства стоїть ідея милосердя,добрих вчинків..ну і ще багато іншого...
А Володимир Великий насаджував християнство з допомогою насилля,вбивств...хіба це по-християнськи?!
Ну якшо вже зачепили Володимира Великого,то християнство він насаджував заради жінки,а не заради ВІРИ!
  • 0

#45 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 28.01.2007 – 19:22

А навіщо її взагалі реформовувати ???????.......... :angry2:
  • 0

#46 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 20:55

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 17:07) писав:

LMax
Певно, що Володимир Великий не був обізнаний у Новому Завіті то діяв по старозавітньому.
Але це дурня, насправді християнство приймали добровільно. І першим був не Володимир Великий.
Як ти собі уявляєш процедуру хрещення з допомогою насилля? Хіба людина може сказати "Во Ім'я Отця і Сина і Св'ятого духа я вірую в Ісуса Христа сина Божого" під страхом смерті? Щоб це було за хрещення і як би така віра протрималася до сьогодні? Це суперечить логіці.
Віра людям сподобалася, і вони добровільно хрестилися масово.

Повідомлення відредагував LMax: 28.01.2007 – 20:59

• 0

#47 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 21:03

Перегляд дописуLMax (28.01.2007 20:52) писав:

Певно, що Володимир Великий не був обізнаний у Новому Завіті то діяв по старозавітньому.
Але це дурня, насправді християнство приймали добровільно. І першим був не Володимир Великий.
Як ти собі уявляєш процедуру хрещення з допомогою насилля? Хіба людина може сказати "Во Ім'я Отця і Сина і Св'ятого духа я вірую в Ісуса Христа сина Божого" під страхом смерті? Щоб це було за хрещення і як би така віра протрималася до сьогодні? Це суперечить логіці.
здається,ти не читав історію...
масово віра не може мінятися!Це ж ВІРА,а не хобі!
  • 0

#48 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.01.2007 – 21:25

Перегляд дописуSER_ROCKO (26.01.2007 18:53) писав:

Ну космос я бачив. Правда з Землі. В телескоп. А ще по телевізору :angry2: А непорочного зачаття не бачив ;) І сумніваюсь що хтось бачив.
У мене питання - я існую? Ви мене бачили? Або:
- цезій чи натрій існує? Ви його бачили, мацали?
- мої колонки існуть? Ви їх бачили?
- електрони існують? Ви бачили їх в реалі? Бо на картинці у книжці по фізиці можна будь-що нарисувати

1. І першим був не Володимир Великий.
2. Як ти собі уявляєш процедуру хрещення з допомогою насилля? Хіба людина може сказати "Во Ім'я Отця і Сина і Св'ятого духа я вірую в Ісуса Христа сина Божого" під страхом смерті? Щоб це було за хрещення і як би така віра протрималася до сьогодні? Це суперечить логіці.
1. Це справді так, але його попередники не нав`язували свою позицію іншим людям так масово.

Ось Вам аналогія:
2. А як Ви собі уявляєте процедуру комунізації? Хіба людина може сказати "Лєнін і Сталін - мої батьки, да здравствуєт рєволюція!!" під страхом смерті? Що це була за комунізація і як така ідеологія протрималась не одне покоління і в неї щиро вірили?
Комунізм людям сподобався, і вони добровільно вступали в партію і колгоспи масово.
  • 0

#49 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 28.01.2007 – 21:31

Перегляд дописуКиря (28.01.2007 21:22) писав:

У мене питання - я існую? Ви мене бачили? Або:
- цезій чи натрій існує? Ви його бачили, мацали?
- мої колонки існуть? Ви їх бачили?
- електрони існують? Ви бачили їх в реалі? Бо на картинці у книжці по фізиці можна будь-що нарисувати
1. Це справді так, але його попередники не нав`язували свою позицію іншим людям так масово.

Ось Вам аналогія:
2. А як Ви собі уявляєте процедуру комунізації? Хіба людина може сказати "Лєнін і Сталін - мої батьки, да здравствуєт рєволюція!!" під страхом смерті? Що це була за комунізація і як така ідеологія протрималась не одне покоління і в неї щиро вірили?
Комунізм людям сподобався, і вони добровільно вступали в партію і колгоспи масово.
Угу........але тільки не в колгоспи....Туди іх насильно примушували вступати........
  • 0

#50 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 23:07

Перегляд дописуКиря (28.01.2007 21:22) писав:

Що означає модне слово "нав'язувати"? Люди вільно обрали те, що на їх думку було кращим за, те що вони знали.

Цитата

Ось Вам аналогія:
Це не аналогія, а антилогія. Аналогія це коли таке семе явище, а тут зовсім протилежне під дією страху а не терпіння у навчанні. Пробували коли не будь навчати? Не "нав'язувати", а саме навчати? Це коли людина питає "а чому так?", а ви відповідаєте "а тому-то і тому" і людина каже "зрозуміло", питає ще і ви знов пояснюєте поки не стає зрозуміло все і тоді людина вибирає, чи їй підходить то, що ви пропонуєте.

Перегляд дописуjakobz (28.01.2007 21:00) писав:

здається,ти не читав історію...
Яку історію? Хто її писав, яка вигода була у авторів? Де істинна історія? Хто її знає? Істрію легко зфабрикувати проти чогось хорошого, щоб подати це у чорному світлі.

Цитата

масово віра не може мінятися!Це ж ВІРА,а не хобі!
Вона може вдосконалюватися.

Повідомлення відредагував LMax: 28.01.2007 – 22:59

• 0

#51 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 23:07

Володимир Великий не був обізнаний у Новому Завіті?..LMax`е, не говоріть дурниці...якщо він приймав християнство,то мав би бути обізнаним в обох Завітах..

Цитата

а отак...зруйнували храми язичницьких богів...натомість з`явилися християнські храми...з`явилися люди,які проповідували цю орелігію, залишилися ті,кому було страшно за переслідвання поган...і тому приймали цю релігію..і ще у християнства були гарні "промоутери"..от..
  • 0

#52 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 23:13

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 23:04) писав:

Володимир Великий не був обізнаний у Новому Завіті?..LMax`е, не говоріть дурниці...якщо він приймав християнство,то мав би бути обізнаним в обох Завітах..
Ну тоді б він не йшов з силою.

Цитата

а отак...зруйнували храми язичницьких богів...натомість з`явилися християнські храми...з`явилися люди,які проповідували цю орелігію, залишилися ті,кому було страшно за переслідвання поган...і тому приймали цю релігію..і ще у християнства були гарні "промоутери"..от..
Бо поклонятися бовванам це ницо. Люди поклонялися не богам і не богу, а явищам природи, назвиаючи їх богами. Це деградація.
  • 0

#53 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 23:20

Цитата

Ну тоді б він не йшов з силою.
скажу одне..це була політика...і ввів він християнство із практичних міркувань:об`єднати племена під його владою та налагодити іноземні контакти..от.
  • 0

#54 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 23:27

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 23:17) писав:

скажу одне..це була політика...і ввів він християнство із практичних міркувань:об`єднати племена під його владою та налагодити іноземні контакти..от.
Мені це відомо. Використати найкраще вчення для політичних цілей - якраз те, на що спроможна людина при владі.
Але ж це не спростовує саме вчення Христа.

І слава Богу, що першим проповідував і хрестив апостол Андрій на території (що теп.) України.
  • 0

#55 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 23:29

Просто це неправильно..використовувати ім`я Боже в насильницьких вчинках..
  • 0

#56 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 23:34

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 23:26) писав:

Просто це неправильно..використовувати ім`я Боже в насильницьких вчинках..
Я згоден що це не правильно. Це аморально. Це жорстоко. Але що ми з цим можемо вдіяти зараз?
Я не збираюсь за це когось судити і звинувачувати.
  • 0

#57 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 23:42

Перегляд дописуLMax (28.01.2007 23:31) писав:

Я згоден що це не правильно. Це аморально. Це жорстоко. Але що ми з цим можемо вдіяти зараз?
Я не збираюсь за це когось судити і звинувачувати.
ну так,це нам аж ніяк не допоможе..але знання минулого вбереже від помилок в майбутньому..(стара заїжджена аксіома)..
  • 0

#58 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 23:46

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 23:39) писав:

ну так,це нам аж ніяк не допоможе..але знання минулого вбереже від помилок в майбутньому..(стара заїжджена аксіома)..
Звичайно.

До речі Буддизм говорить про того самого Безіменного Духа що й християнство.
  • 0

#59 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.01.2007 – 01:05

Мішанина філософських шкіл таких як стоїцизм і епікурійство з християнством
  • 0

#60 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 29.01.2007 – 10:19

Перегляд дописуЗлодюжка (25.01.2007 18:03) писав:

а в Харю? ;)

в мене такої віри немає...все традиційно- православ"я.
:angry2: Тому-то я і не сповідую традиційні релігії...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних