Перейти до вмісту

Віра - дар, отриманий від Бога

Повідомлень в темі: 108

#21 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.01.2007 – 18:06

Перегляд дописуSER_ROCKO (24.01.2007 15:04) писав:

Харе Крішна, Харе Крішна, Харе Рама, Харе Харе :(
а в Харю? :)

в мене такої віри немає...все традиційно- православ"я.
  • 0

#22 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 26.01.2007 – 13:46

Перегляд допису4esterfielter (25.01.2007 10:29) писав:

Положень нема. Хоча підкажу одну-єдину суть: вибери, відчуй чи це справді ТВІЙ вибір, придумай сам свій світ, живи за цим, лише щоб це не заважало іншим... А про це насправді краще спілкуватись вживу... Не йти, ламаючи кригу лобом, як Титанік, а, наче вітрильник, використовуючи протилежний (чи попутний) вітер, плисти за своєю лінією вибору... Це навіть, хм, не релігія... А що ж це??? Бог один і він може все. Ми - його діти, і також всесильні, якщо не створюємо дисбалансу, як 99% всіх людей на планеті...

Легко пересуватиль по поверхні буття ледь торкаючись хвиль подій... резонно, адже кожна дія визиває протидію... але це вже не релігія, це магія :)
А що до себе, то в моєму світосприйнятти досить цікавим образом переплетено соліпсизм і традиційне дохристиянське православ'я (або як це зараз прийнято назівати язичництво). Саме цими досить несхожими шляхами для мене йде пошук гармонії як в собі так і з зовнішнім світом. +
  • 0

#23 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.01.2007 – 20:30

Я власне, не знаю чи до християнської віри належу, чи ні. Просто я вважаю, що різні релігії тісно пов'язані із політикою, власними розборками - що не є проявами віри. Сама ж вірю у Бога, тихо і спокійно, без фанатизму, у церкву ходжу рідко, або на свята, або у величні собори, коли десь подорожую.
  • 0

#24 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.01.2007 – 22:09

Згоден з ти м що церква стала від політики залежати,але ж що ж поробиш.Кожен вірить в Бога для себе,і по своєму!
  • 0

#25 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 26.01.2007 – 23:19

Перегляд дописуDemetrius (26.01.2007 22:06) писав:

Згоден з ти м що церква стала від політики залежати,але ж що ж поробиш.Кожен вірить в Бога для себе,і по своєму!
Церква в свій час сама ту політику творила... та й зараз цим не брезкує.
  • 0

#26 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 12:37

Перегляд дописуblack_voron (26.01.2007 23:16) писав:

Церква в свій час сама ту політику творила... та й зараз цим не брезкує.
Саме так! Тому я для себе і не змішую віру та церкву!
  • 0

#27 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 14:04

Церква є лише інструментом для панування над людьми, віра і віда повинні бути у душі, у серці... +
  • 0

#28 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.01.2007 – 17:42

хоть соображаєш шо написав?
  • 0

#29 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 17:46

Перегляд дописуSER_ROCKO (27.01.2007 16:59) писав:

УРААА!!!!!!!! СМЕРТЬ ЦЕРКВІ!!!!!!!
а якщо для когось з форумчан це образливо? навіщо ж так? :angry2:
  • 0

#30 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.01.2007 – 17:52

скажу одне...політика змішалася із релігією(маю на увазі християнство) іще з часів першого Собору..
  • 0

#31 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 18:21

Перегляд дописуSER_ROCKO (27.01.2007 17:47) писав:

Авжеж. Я хочу щоб церква, як організація зникла з цього світу назавжди. Нехай собі дурні християни збираються і моляться, але сама організація має зникнути. Вся її історія має забутись, а продукти діяльності знищені. Для того щоб релігія перейшла на новий рівень свого існування. Бо просто так церква нікуди не дінеться, і тим більше не реформується.

Шановний, а яким чмном ви це пропонуєте зробити, це по-перше, а по-друге, що натомість ви хочете запропонувати? +
  • 0

#32 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 18:57

Оце:

Перегляд дописуSER_ROCKO (27.01.2007 17:47) писав:

Авжеж. Я хочу щоб церква, як організація зникла з цього світу назавжди.
перечить оцьому:

Цитата

Бо просто так церква нікуди не дінеться, і тим більше не реформується.

Цитата

Нехай собі дурні християни збираються і моляться, але сама організація має зникнути. Вся її історія має забутись, а продукти діяльності знищені.
Не переживай, скоро ВСЕ, не тільки церква, буде знищено "для того щоб релігія перейшла на новий рівень свого існування."

Перегляд дописуSER_ROCKO (27.01.2007 18:49) писав:

Способів мільйон. Найкраще насильство.
давай почнем насилувати тебе.

Цитата

Або викрити найсокровенніші таємниці церкви, і знайти докази того, що церква все своє існування дурила людей, що священне писання не варте навіть казок Езопа. Хоча це і так очевидно.
як то очевидно, то оприлюдни то, щоб не було голослівне базікання.

Повідомлення відредагував LMax: 27.01.2007 – 18:58

• 0

#33 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 19:16

Способів мільйон. Найкраще насильство. Або придумати якусь інакшу, набагато кращу, новішу релігію. І насаджувати її в маси. Або викрити найсокровенніші таємниці церкви, і знайти докази того, що церква все своє існування дурила людей, що священне писання не варте навіть казок Езопа. Хоча це і так очевидно.

Хех... якраз саме із-за таких як ви церква ще довго продовжить своє існування. Насильство.. Нова релігія.. Таємниці церки.. Волюнтарист ви, батєнька, однако. Ви б спочатку в своєму світосприйнятті розібрались чи що, а потім вже інших би вчили. +
  • 0

#34 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 19:35

Перегляд дописуSER_ROCKO (27.01.2007 19:09) писав:

Це все дуже філософські питання, а я не привик філософствувати в тверезому стані :angry2:
боїшся власної суті?
  • 0

#35 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 20:19

Способів мільйон. Найкраще насильство. Або придумати якусь інакшу, набагато кращу, новішу релігію. І насаджувати її в маси. Або викрити найсокровенніші таємниці церкви, і знайти докази того, що церква все своє існування дурила людей, що священне писання не варте навіть казок Езопа. Хоча це і так очевидно.
А як це ви хочете винищувати християнську церкву такими ж засобами, якими це ж християнство було насаджене? Згадайте історію, як і хто ввів цю релігію Київській Русі!!!
  • 0

#36 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 20:22

Перегляд дописуSER_ROCKO (27.01.2007 19:44) писав:

Моє світосприйняття схоже до твого підпису. Ми живем в хреновому часі. Мало кому подобається теперішній стан речей. Кожен має свої мрії і бажання і своє уявлення кращого світу. В моєму уявленні місця церкві, цій продажній курві, незнайшлося. І якби я не був таким лінивим, я б присвятив своє життя боротьбі з цією сектою.
чим тобі особисто допекла церква чи може окремі її представники?

Цитата

Ти і неуявляєш яка страшна моя суть :angry2: ;) :D :D :yes:
уявляю. Страшна суть може вилізти в кожного як і ангельска подоба. Це все залежить від того, ким ми хочемо бути і який досвід переживати у своєму житті.
  • 0

#37 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 12:47

Перегляд дописуSER_ROCKO (27.01.2007 19:44) писав:

Моє світосприйняття схоже до твого підпису. Ми живем в хреновому часі. Мало кому подобається теперішній стан речей. Кожен має свої мрії і бажання і своє уявлення кращого світу. В моєму уявленні місця церкві, цій продажній курві, незнайшлося. І якби я не був таким лінивим, я б присвятив своє життя боротьбі з цією сектою.

Не можна таким чином боротися з церквою. Ви тіки зміцнюєте її позиції в суспільстві. :angry2: Не руйнуйте, а будуйте щось своє. Дайте людям альтернативу церковним догмам і можливо вони підуть за вами +
  • 0

#38 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 13:40

Перегляд дописуTonchik (27.01.2007 20:16) писав:

А як це ви хочете винищувати християнську церкву такими ж засобами, якими це ж християнство було насаджене? Згадайте історію, як і хто ввів цю релігію Київській Русі!!!

взагалі-то християнство певною мірою насаджувалося примусово..взяти до уваги хоча б те,що руйнувалися капища,храми язичників...
  • 0

#39 мавпочка Мао

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 14:03

Перегляд дописуKassandra (28.01.2007 13:37) писав:

взагалі-то християнство певною мірою насаджувалося примусово..взяти до уваги хоча б те,що руйнувалися капища,храми язичників...

Певною мірою? Йудо-християни не тільки руйнували капища, але й нещадно вбивали волхвів і вирізали всіх послідовників старої віри. Русь-Україна мечем і кров'ю хрещена була.. Майже все знищено було, а що знищити не змогли, то по-новому назвали і собі привласнили.. Да і зараз наші "православниє" не такі вже і толерантні +
  • 0

#40 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.01.2007 – 14:08

Перегляд дописумавпочка Мао (28.01.2007 14:00) писав:

Певною мірою? Йудо-християни не тільки руйнували капища, але й нещадно вбивали волхвів і вирізали всіх послідовників старої віри. Русь-Україна мечем і кров'ю хрещена була.. Майже все знищено було, а що знищити не змогли, то по-новому назвали і собі привласнили.. Да і зараз наші "православниє" не такі вже і толерантні +

тим більше... :angry2:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних