Перейти до вмісту

Думки матеріальні. Правда чи вигадка?

Повідомлень в темі: 189

Опитування: Який вплив мають наші думки? (36 користувачів проголосувало)

Я думаю, отже...

1. Змінюю світ навколо себе своїми думками (21 голосів [58.33%])

Процент голосів: 58.33%

2. Випускаю електрохімічні імпульси, які коливають електромагнітний фон (2 голосів [5.56%])

Процент голосів: 5.56%

3. Думки - це ідеальний світ, який я хочу матеріалізувати (8 голосів [22.22%])

Процент голосів: 22.22%

4. Думки не мають жодного впливу (5 голосів [13.89%])

Процент голосів: 13.89%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.02.2007 – 21:09

Перегляд дописуJarlax (16.02.2007 20:38) писав:

Про вплив на матерію думок особисто не вірю. Якщо брати прийняте наукою визначення матерії, то думки будуть матеріальними - сукупність електро-хімічних процесів в мозку. Але тоді вони не мають конкретного впливу на матерію.

P. S. Причому вплив на матерію до самої метеріальності?
Взагалі-то, думка - електрохімічна реакція в мозку. І тому, вона також є матеріальною. Питання лише, наскільки вона вона здатна змінювати все навколо. І тут виникає питання: чи вірите ви в ефект метелика, тобто, чи був світ би зараз таким навколо, якби ви перед тим про щось не подумали?
  • 0

#42 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 19.02.2007 – 11:23

Перегляд дописуRomun (16.02.2007 14:35) писав:

Звичайно ж думки матеріальні!Це вже російські вчені довели.Хто цікавиться фізикою почитайте про торсійні поля, все стане зрозумілим ;)
Читав. Часом це матеріали не з книги Тихоплавих???

Перегляд дописуГетьман (16.02.2007 21:06) писав:

Взагалі-то, думка - електрохімічна реакція в мозку. І тому, вона також є матеріальною. Питання лише, наскільки вона вона здатна змінювати все навколо. І тут виникає питання: чи вірите ви в ефект метелика, тобто, чи був світ би зараз таким навколо, якби ви перед тим про щось не подумали?
Про ефект метелика ти загнув... може у штатах збурюється торнадо, коли хтось змиває унітаз???
Нє, все по-інакшому: думати відсторонено, але усвідомлюючи себе - тут і зараз...
  • 0

#43 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 11.03.2007 – 18:40

Вже сотню разів впенювалася: перед тим, як сказати - подумай, пред тим, як подумати - ще 100 разів подумай!

по-перше, думки, як на мене, ніколи не виникають просто так... :aaa: також більшість з думок матеріальними є в тому розумінні, що все це впливає на події, що траплятимуться... можливо, не чітко, один в один, а в більш загальному розумінні... позитив-позитив, негатив-негатив...

отака моя думка :cool2:

Повідомлення відредагував Raven@: 11.03.2007 – 18:42

• 0

#44 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2007 – 19:21

Думки матеріальні - це точно!
-У мене майже завжди працюють установки на "все вийде"
- Я зустрічала людей, яких дуже хотіла зустріти саме цього дня (при нереально малій імовірності цієї зустрічі)
- Коли заходиш у потрібні магазини, дзвониш потрібним людям, коли всі кінці сходяться - це і є матеріальність думок
- А ще я навернулася зі стільця, коли сказала погане слово. То матеріалізувалися думки моєї подруги :cool2:
  • 0

#45 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 12.03.2007 – 23:57

так, матеріальні, особливо коли це інтуїція) або думки, що викликають рух якоїсь енергії(як з тим стільцем :cool1: )
  • 0

#46 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 00:27

О так, думки матеріальні - це факт. Вперше зрозуміла це ще в школі, коли пасувала фіз-ру ;) брехала викладачу, що погано себе почуваю, чи можна пропустити урок. І так аквтино налаштовувала себе на те що мені "погано", що потім в мене обов"язково піднімалася температура і голвоа починала боліти ;) Не кожного разу, звісно, але часто. Так що симуляція переставала бути такою :)

І ще про зустрічі людей - це точно! часто дуже трапляється, особливо з тими, кого хочеш побачити найбільше. І на жаль, з тими, кого найменше :cool1: мозок дійсно не сприймає частинку "не"!
  • 0

#47 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.03.2007 – 01:22

Перегляд дописуDistance (12.03.2007 23:54) писав:

так, матеріальні, особливо коли це інтуїція) або думки, що викликають рух якоїсь енергії(як з тим стільцем :) )
виникає питання - а щось нематеріальне невже не може впливати на матеріальне? :cool1:
  • 0

#48 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 13.03.2007 – 01:48

Перегляд дописуRaven@ (11.03.2007 18:37) писав:

Вже сотню разів впенювалася: перед тим, як сказати - подумай, пред тим, як подумати - ще 100 разів подумай!

Вийшла безмежна рекурсія... Чи є стопумова, яка тут не згадується? :cool1:
Матерія, звичайно, впливає на думки. Думки впливають на наші вчинки - і так опосередковано впливають через нас на світ. Але напряму... Поки не пересвідчусь - не повірю.
  • 0

#49 into the chasm

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 12:42

я якось переконався. своєю злістю спалив холодильник ((
  • 0

#50 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 13.03.2007 – 14:21

Перегляд дописуinto the chasm (13.03.2007 12:39) писав:

я якось переконався. своєю злістю спалив холодильник ((
:cool1: а в мене полетів камп через те, що я нервував через дівчину - аж занадто...тому не здав дещо в універі... це мені хороша наука...
  • 0

#51 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 18.03.2007 – 22:44

Перегляд дописуКиря (13.03.2007 01:22) писав:

виникає питання - а щось нематеріальне невже не може впливати на матеріальне? :angry12:
так, звичайно.... той випадок це підтверджує. а у мене самої в основному інтуїція працює) хоча це теж можна зарахувати до матеріальних думок....
  • 0

#52 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.03.2007 – 00:07

Тоді у мене питання - вакуум матеріальний? А він впливає на об`єкти що у ньому, взаємодіє з ними?
Гравітація матеріальна? Вона впливає на матерільні об`єкти?
  • 0

#53 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.03.2007 – 00:14

Перегляд дописуКиря (19.03.2007 00:07) писав:

Тоді у мене питання - вакуум матеріальний? А він впливає на об`єкти що у ньому, взаємодіє з ними?
Насправді ніякої матриці не існує. Існує лише ложка...

Чи є щось матеріальним для об'єкта, залежить, чи взагалі воно з ним взаємодіє. Питання тепер таке: сам об'єкт матеріальний? По суті, фізика не займається відповідями на питання, чи є щось матеріальне, вона щось припускає, і, з цього виходячи, будує діючу модель. А подібні роздуми, типу "Тоді у мене питання - вакуум матеріальний? А він впливає на об`єкти що у ньому, взаємодіє з ними? Гравітація матеріальна? Вона впливає на матерільні об`єкти?" Гєббельс зачисляв до неарійських наук... :angry12:
Мораль: з часом це виясниться, а наразі краще учили б матчастину. Бо це вже не питання науки, це питання віри.
  • 0

#54 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.03.2007 – 00:22

Перегляд дописуКиря (19.03.2007 00:07) писав:

Вакуум нематеріальний, бо не являє собою матерію. Відповідно на об'єкти впливати не може, бо сам таким не є. Гравітація притаманна об'єктам, наявність котрих свідчить про відсутність вакууму.
  • 0

#55 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.03.2007 – 01:17

2 Гетьман: Йозефа я поважаю..але в універі мізками розкидати не хочеться..хоч тут можна попробувати. А тупо зачисляти все до псевдожидівської - теж неправильно!

2zav: То я так і не зрозумів - гравітація матеріальна?
І те що є об`єкт не означає що "навколо" нема вакууму!

Повідомлення відредагував Киря: 19.03.2007 – 01:18

• 0

#56 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 11:16

Перегляд дописуzav (19.03.2007 00:22) писав:

Вакуум нематеріальний, бо не являє собою матерію. Відповідно на об'єкти впливати не може, бо сам таким не є. Гравітація притаманна об'єктам, наявність котрих свідчить про відсутність вакууму.

Клясична наука дійсно дає таке визначення вакууму. А прогресивна, яка вже давно припускає й перевіряє неможливе. Див. книги: "Кардинальный поворот науки к богу", "Жизнь напрокат" та ін. Автори - подружжя Тихоплавих, видавництво "Весь"... І от, що було досліджено. Не секрет для класичної науки, що у вакуумі постійно народжуються й помирають елементарні частки... Їх життя - нікчемні долі секунди... Висновок який? Чому вони виникають з "нічого"? Вакуум- це частки різного потенціалу, вкладені одна в одну й вони просто час від часу виходять зі стиану рівноваги. таким чином, із вакууму можна синтезувати матерію, із реальних предметів робити інші, чим, власне й займаються маги, екстрасенси та всі інші божевільні... Силою думки...
Гравітація - це результат викривлення простору великою масою... Уявіть натягнену тканину і дві кульки на ній - одна важча - інша легша... Легенька завжди скочується до важчої, котра натягує тканину дужче... Простір - тканина... отак усе й відбувається... А на інформаційній основі (основі всесвіту) - все набагато простіше... Про це ви дізнаєтесь після смерті, за умови, що(!) повірите в життя після смерті...
  • 0

#57 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 20.03.2007 – 11:26

Перегляд допису4esterfielter (20.03.2007 11:16) писав:

Клясична наука дійсно дає таке визначення вакууму. А прогресивна, яка вже давно припускає й перевіряє неможливе. Див. книги: "Кардинальный поворот науки к богу", "Жизнь напрокат" та ін. Автори - подружжя Тихоплавих, видавництво "Весь"... І от, що було досліджено. Не секрет для класичної науки, що у вакуумі постійно народжуються й помирають елементарні частки... Їх життя - нікчемні долі секунди... Висновок який? Чому вони виникають з "нічого"? Вакуум- це частки різного потенціалу, вкладені одна в одну й вони просто час від часу виходять зі стиану рівноваги. таким чином, із вакууму можна синтезувати матерію, із реальних предметів робити інші, чим, власне й займаються маги, екстрасенси та всі інші божевільні... Силою думки...
Гравітація - це результат викривлення простору великою масою... Уявіть натягнену тканину і дві кульки на ній - одна важча - інша легша... Легенька завжди скочується до важчої, котра натягує тканину дужче... Простір - тканина... отак усе й відбувається... А на інформаційній основі (основі всесвіту) - все набагато простіше... Про це ви дізнаєтесь після смерті, за умови, що(!) повірите в життя після смерті...
Не треба науку і псевдонауку путати (я не кажу, що в псевдонауці 100% нічого правильного нема, просто це або філософія (непідтверджена), або шарлатанство). Про утворення частинок у вакуумі - по-перше, зараз не фіксується утворення їх з нічого (припускається, що частинки були утворені під час Великого Вибуху), а перетворення їх в інші, по-друге, я б не вірив надто у квантову механіку - це суто математичне пояснення (теорія самоспряжених операторів) деяких аспектів світу, причому явно не єдине.

Про приклад з кульками. За рахунок чого скочується лекша на тканині? За рахунок гравітації (відносно Землі). Не пояснюйте гравітацію через гравітацію.

Про магію - наведіть конкретні приклади...

Повідомлення відредагував Jarlax: 20.03.2007 – 11:28

• 0

#58 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 12:16

Перегляд дописуКиря (19.03.2007 01:17) писав:

2zav: То я так і не зрозумів - гравітація матеріальна?
Так, тому що має матеріяльне джерело.

Перегляд дописуКиря (19.03.2007 01:17) писав:

І те що є об`єкт не означає що "навколо" нема вакууму!
"Обґрунтуй!"(с)

Перегляд допису4esterfielter (20.03.2007 11:16) писав:

Клясична наука дійсно дає таке визначення вакууму. А прогресивна, яка вже давно припускає й перевіряє неможливе. Див. книги: "Кардинальный поворот науки к богу", "Жизнь напрокат" та ін.
Навзаєм пропоную переглянути абетку, аби відрядняти
Вакуум (лат., пустота) - 1. Розріджений стан газу. 2. Простір, у якому немає зовсім речовини і який являє собою фізичне поле в незбудженому стані.
від того, що зараз називають "космос". В останньому можу бути багато чого, проте у вакуумі за визначенням нічого немає.
  • 0

#59 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 12:54

Перегляд дописуJarlax (20.03.2007 11:26) писав:

Не треба науку і псевдонауку путати (я не кажу, що в псевдонауці 100% нічого правильного нема, просто це або філософія (непідтверджена), або шарлатанство). Про утворення частинок у вакуумі - по-перше, зараз не фіксується утворення їх з нічого (припускається, що частинки були утворені під час Великого Вибуху), а перетворення їх в інші, по-друге, я б не вірив надто у квантову механіку - це суто математичне пояснення (теорія самоспряжених операторів) деяких аспектів світу, причому явно не єдине.

Про приклад з кульками. За рахунок чого скочується легша на тканині? За рахунок гравітації (відносно Землі). Не пояснюйте гравітацію через гравітацію.

Про магію - наведіть конкретні приклади...

Чому в мене все виходить, а інші не хочуть спробувати, вимагаючи конкретних прикладів??? Неподобство! :angry12:

Стосовно порівняння з кульками - почитай енциклопедію. Гравітаційне поле зображується у вигляді сітки. В ній "продавлює лунку" зірка, навколо неї гасає планета і за рахунок швидкості не скочується в лунку... Це не моє порівняння... І до метафізики стосунку немає...

Питання: чому в підручниках не пише про прогресивні відкриття? Відповідь: це засекречена чи напівзасекречена інфа дослідних інститутів, яка знаходиться на стадії розробки...
  • 0

#60 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 22:21

Перегляд дописуzav (20.03.2007 13:16) писав:

Так, тому що має матеріяльне джерело.
"Обґрунтуй!"(с)
А чому щось матеріальне обов`язково має породжувати теж матеріальне? Власне про це я і запитував вище..

Стосовно вакууму. Розрізняють високий, середній і низький Вакуум. Високий і Середній цікавить найменше, оскільки він "найумовніший" (у всякому разі на мою думку). Низький Вакуум - це середовище без частинок речовини і квантів поля. Це найнижчий стан квантової системи, при якому її енергія є мінімальною. Згідно з теорією невизначеностей для такого Вакууму певна частина фізичних величин не може бути точно визначеною.
Отже навіть у Найнижчому Вакуумі все-одно присутня енергія. Але у ньому нема ні частинок речовини ні квантів поля!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних