Перейти до вмісту

Думки матеріальні. Правда чи вигадка?

Повідомлень в темі: 189

Опитування: Який вплив мають наші думки? (36 користувачів проголосувало)

Я думаю, отже...

1. Змінюю світ навколо себе своїми думками (21 голосів [58.33%])

Процент голосів: 58.33%

2. Випускаю електрохімічні імпульси, які коливають електромагнітний фон (2 голосів [5.56%])

Процент голосів: 5.56%

3. Думки - це ідеальний світ, який я хочу матеріалізувати (8 голосів [22.22%])

Процент голосів: 22.22%

4. Думки не мають жодного впливу (5 голосів [13.89%])

Процент голосів: 13.89%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.10.2009 – 10:47

відпишуся і я
всі ведуть розмови про те, чи думки матеріальні, чи не матеріальні, для початку визначіться що таке матерія, якщо користуватися моїм улюбленим визначенням Леніна про матерію, то все стає на свої місця (матерія це об"єктивна реальність що передається нам в почутття)
тоді спочатку про Вакуум, вакуум це одна з форм матерії, бо його можна зафіксувати, він не такий вже й пустий, бо як було згадано вище ефект казимира, та інші поляризації вакууму, він має властивості, я вже не кажу, про вакуум з точки зору термодинаміки, в якій він визначається як стан речивни, коли вільний пробіг молекул співрозмірний з розмірами посудини

якщо відчуваєш власні думки, значить вони амтеріальні, все просто, як по Лєніну
  • 0

#182 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 21.10.2009 – 22:38

Перегляд дописуKatod (21.10.2009 03:47) писав:

відпишуся і я
всі ведуть розмови про те, чи думки матеріальні, чи не матеріальні, для початку визначіться що таке матерія, якщо користуватися моїм улюбленим визначенням Леніна про матерію, то все стає на свої місця (матерія це об"єктивна реальність що передається нам в почутття)
тоді спочатку про Вакуум, вакуум це одна з форм матерії, бо його можна зафіксувати, він не такий вже й пустий, бо як було згадано вище ефект казимира, та інші поляризації вакууму, він має властивості, я вже не кажу, про вакуум з точки зору термодинаміки, в якій він визначається як стан речивни, коли вільний пробіг молекул співрозмірний з розмірами посудини

якщо відчуваєш власні думки, значить вони амтеріальні, все просто, як по Лєніну

А тепер вискажу і я своє визначення матерії)))
Матерія - це все, всі обєкти і субєкти що знаходяться в зовнішньому світі. Думки не є матерією оскільки вони знаходяться у внутрішньому світі і доступні тільки певній особі. яка ними володіє, наприклад мені.
Якби думки були б матеріальними то вони б існували у зовнішньому світі а значить були б доступними для інших індивідуумів. Звідси випливає слідуюче питання: невже Ви можете знати про що думають оточуючі? Наприклад, Ви знаєте про що я зараз думаю?
  • 0

#183 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 22.10.2009 – 12:35

Перегляд дописуAmarok (21.10.2009 23:38) писав:

А тепер вискажу і я своє визначення матерії)))
Матерія - це все, всі обєкти і субєкти що знаходяться в зовнішньому світі. Думки не є матерією оскільки вони знаходяться у внутрішньому світі і доступні тільки певній особі. яка ними володіє, наприклад мені.
Якби думки були б матеріальними то вони б існували у зовнішньому світі а значить були б доступними для інших індивідуумів. Звідси випливає слідуюче питання: невже Ви можете знати про що думають оточуючі? Наприклад, Ви знаєте про що я зараз думаю?
Погане визначення, яке приводить до протиріччя. Наприклад, я для Вас є зовнішнім світом, тобто я для Вас є матеріальним, згідно Вашого ж визначення. А тоді звідки в мене мої думки, якщо я є матеріальним? Це протиріччя показує вади Вашого визначення матерії.
  • 0

#184 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 21:30

Перегляд дописуВасиль (22.10.2009 05:35) писав:

Погане визначення, яке приводить до протиріччя. Наприклад, я для Вас є зовнішнім світом, тобто я для Вас є матеріальним, згідно Вашого ж визначення. А тоді звідки в мене мої думки, якщо я є матеріальним? Це протиріччя показує вади Вашого визначення матерії.

Бо думки є внутрішнім світом кожної індивідуальної особи. Оскільки Ви для мене частина зовнішнього світу то я не можу керувати Вашими думками чи не так?
  • 0

#185 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 11:28

Перегляд дописуAmarok (22.10.2009 22:30) писав:

Бо думки є внутрішнім світом кожної індивідуальної особи. Оскільки Ви для мене частина зовнішнього світу то я не можу керувати Вашими думками чи не так?
Так то воно так, але за Вашим визначенням мої думки є матеріальними, оскільки вони є частиною зовнішого для Вас свтіу. Отже Ваше визначення матерії є хибним.
  • 0

#186 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 18:57

Перегляд дописуВасиль (23.10.2009 05:28) писав:

Так то воно так, але за Вашим визначенням мої думки є матеріальними, оскільки вони є частиною зовнішого для Вас свтіу. Отже Ваше визначення матерії є хибним.

Ага, зрозумів. Ну хоч для мене вони є частиною зовнішнього світу але проте я не маю до них доступу.
Так що треба розширити те визначення тими висновками що випливли з нашого обговорення.
  • 0

#187 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 19:04

Перегляд дописуAmarok (23.10.2009 19:57) писав:

Ага, зрозумів. Ну хоч для мене вони є частиною зовнішнього світу але проте я не маю до них доступу.
Так що треба розширити те визначення тими висновками що випливли з нашого обговорення.
Треба, то треба, але то вже не буде визначенням матерії. Так що постарайтесь сформулювати своє визначення, бо воно вийшло хибним.
  • 0

#188 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 19:10

Перегляд дописуВасиль (23.10.2009 13:04) писав:

Треба, то треба, але то вже не буде визначенням матерії. Так що постарайтесь сформулювати своє визначення, бо воно вийшло хибним.

Постараюсь зробити таку поправку: матерія це всі обєкти які людина має можливість відчувати за допомогою 5 засобів чуття в зовнішньому свті.

Звідси випливає що я не можу доторкнутись до думок, відчути їх запах чи смак, побачити та почути.
  • 0

#189 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 19:24

Перегляд дописуAmarok (23.10.2009 20:10) писав:

Постараюсь зробити таку поправку: матерія це всі обєкти які людина має можливість відчувати за допомогою 5 засобів чуття в зовнішньому свті.

Звідси випливає що я не можу доторкнутись до думок, відчути їх запах чи смак, побачити та почути.
Ви повторили визначення Леніна. Так що він був правий!
  • 0

#190 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 19:37

Перегляд дописуВасиль (23.10.2009 13:24) писав:

Ви повторили визначення Леніна. Так що він був правий!

Ага, звідси випливає що навіть диктатори та інші люди історії яких називають "злом" за деякі їхні дії висловлювали геніальні філософські визначення і аргументи. Тобто я маю на увазі що якщо людина зла це не означає що ВСІ її слова є поганими.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua