Перейти до вмісту

Думки матеріальні. Правда чи вигадка?

Повідомлень в темі: 189

Опитування: Який вплив мають наші думки? (36 користувачів проголосувало)

Я думаю, отже...

1. Змінюю світ навколо себе своїми думками (21 голосів [58.33%])

Процент голосів: 58.33%

2. Випускаю електрохімічні імпульси, які коливають електромагнітний фон (2 голосів [5.56%])

Процент голосів: 5.56%

3. Думки - це ідеальний світ, який я хочу матеріалізувати (8 голосів [22.22%])

Процент голосів: 22.22%

4. Думки не мають жодного впливу (5 голосів [13.89%])

Процент голосів: 13.89%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 12.08.2008 – 19:19

Перегляд допису100000 (12.08.2008 11:54) писав:

...мабуть безглуздо буде доказувати щось до тих пір доки хтось не витягне документ із мокрими печатками що підтверджує сказате ним
Ну нащо аж так, хоча б щось відмінне від тверджень про моє непорочне зачаття і основи творення всесвіту, бо якщо ви не творець і не маєтие мокрих печаток то не чекайте що я отако зразу вам повірю

, але все ж таки хочаб чи не є прикладом відомі всьому світу факти долання тибетськими йогами гравітації силою думки?
Ну якщо це не байки про Шамбалу і дійсно йог якийсь зміг продемонструвати перед науковцями такі свої здібності, то я дійсно не знав, це цікаво. Але навіть якби таке й можливо, то чого зразу силою думки, може це сили організму, які він контролює своєю думкою

А разом із тим чого варті твердження науковців про те, що матеріальним носієм думки є торсинні поля, які можуть формувати за певних обставин зміни цього матеріального світу.
Я дуже вибачаюсь, але у мене випадково є диплом з психологі і тому я мабуть з трохи іншими науковцями знайомий, якщо вам буде цікаво, то офіційна версія - носієм думок є електромагнітні потенціали які виробляє натрій калієва помпа в клітинах мозку, десь так

а ще випадково так склалося що мені в руки потрапила схема будови торсійного генератора, то я трохи цікавився цією темою, якщо мені не зраджує память то у фізиці є поняття торсіййного поля але це дуже космічна річ і до тих тих "теорій" має відношення лише тому що там подібні терміни вживаються. Це було в шальні девяності і ті торсіонщики хотіли вибити гроші під будівництво заводу на своїй теорії, на щастя до багатьох дійшло що це чистий розвод і грошей їм ніхто не дав, тому цей "рух" розвалився але статті їхні й досі гуляють нетом, якщо й вдавалось відловити когось то вони всі кажуть що то їх просто не так зрозуміли і взагалі вони такого не говорили

Зокрема що таке електромагнітний каркас людини і який його зв*язок із психоемоційним станом людини? ї
Це ви про аури різні? Ну впринципі людські клітини виробляють слабенький струм, по ньому ніби навіть хвороби можна визначати, який є такий професор Коротков цікавий...

Нехай не кожна людина силою думки може долати гравітацію
Взагалі то не може, в штатах доречі є фонд, будь яка людина що продемострує хоч якісь паранормальні здібності отримає мільйон, за 50 з лишком років таких не знайшось.... а якби й був такий телекінез, то мова ж не проте ніби - тут люди говорять, що варто їм про щось подумати і воно здйснюєть, уявіть собі

але можливість викликати маатеріальні зміни в своєму організмі доступна кожному.
Ну та, є таке, але ви спробуйе викликати хоч якісь зміни у свому

Перегляд дописуVakuolka (12.08.2008 12:04) писав:

Матеріальні, звичайно.... Перевірено... Якщо налаштовуєш себе на краще, так воно й виходить, а якщо чогось боїся, то теж збувається
Во во, люди яких киданули в Києві квартирні аферисти мабуть лише про те й думали як їх будуть кидати

Перегляд дописуVakuolka (12.08.2008 12:04) писав:

Колись викладачка в універі нам казала на цю тему: Якщо тікаєте з пари, не думайте про те, що зараз наткнетесь на свого викладача, бо так і буде!" Кілька разів таке зі мною було.. так що...
А якщо я не буду про це думати, а хтось інший подумає, чи то й же викладач гарно собі уявить що зара нас зловить? Це якщо виходити з цього бреду, а взагалі є цілком наукове пояснення всьому цьому - закон подлості :yes:

Повідомлення відредагував домовик: 12.08.2008 – 19:38

• 0

#162 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 12.08.2008 – 19:52

Незнаю як на інших, та на свій організм думки дуже сильно діють.
Щодо іншого - схиляюся більш до того, що думки мають певну дію на навколишній світ.
Найпростіший приклад - зміна структури води під дією думок людини. Це вже доведений факт.
  • 0

#163 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 23:51

Перегляд дописуDarkSun (12.08.2008 20:52) писав:

Найпростіший приклад - зміна структури води під дією думок людини. Це вже доведений факт.
А я чув що не такий вже й доведений, менше з тим, це лише говорить що вода чутлива, он електроенцефалограма теж від ваших думок дригатись буде, і шо? вчені які цим займались ніде не говорили що думки впливають на хід подій
  • 0

#164 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.08.2008 – 05:06

Правда. ІМХО.
  • 0

#165 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.08.2008 – 09:45

Перегляд дописудомовик (12.08.2008 19:19) писав:

Во во, люди яких киданули в Києві квартирні аферисти мабуть лише про те й думали як їх будуть кидати
А ти думаєш, не думали, що такий варіант можливий? Таке враження, що це вперше таку маніпуляцію провертають "хороші люди".

Перегляд дописудомовик (12.08.2008 19:19) писав:

А якщо я не буду про це думати, а хтось інший подумає, чи то й же викладач гарно собі уявить що зара нас зловить? Це якщо виходити з цього бреду, а взагалі є цілком наукове пояснення всьому цьому - закон подлості :rolleyes:

Ну, хто несе ахінею (тобто брєд), можу посперечатись.... Якщо не важко, дай посилання на те, що "закон підлості" має наукове пояснення...

Повідомлення відредагував Vakuolka: 13.08.2008 – 09:45

• 0

#166 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 13.08.2008 – 10:10

Перегляд дописудомовик (13.08.2008 00:51) писав:

вчені які цим займались ніде не говорили що думки впливають на хід подій
В темі ставиться питання, чи є матеріальними думки. Тобто чи можуть вони впливати на навколишній світ.
  • 0

#167 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 13.08.2008 – 10:30

Перегляд дописуDarkSun (13.08.2008 10:10) писав:

В темі ставиться питання, чи є матеріальними думки. Тобто чи можуть вони впливати на навколишній світ.

Якщо сильно вірити то так.
  • 0

#168 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 14.08.2008 – 16:28

Перегляд дописуVakuolka (13.08.2008 10:45) писав:

А ти думаєш, не думали, що такий варіант можливий? Таке враження, що це вперше таку маніпуляцію провертають "хороші люди".
Обмануті завжди не підозрюють що їх обманюють, якщо тобі треба це пояснювати, то я не буду

Перегляд дописуVakuolka (13.08.2008 10:45) писав:

Ну, хто несе ахінею (тобто брєд), можу посперечатись.... Якщо не важко, дай посилання на те, що "закон підлості" має наукове пояснення...
Це гумор був, там навіть для особливо здогадливих смайлик був
  • 0

#169 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.05.2009 – 15:42

Перегляд дописуzav (19.03.2007 01:22) писав:

Вакуум нематеріальний, бо не являє собою матерію. Відповідно на об'єкти впливати не може, бо сам таким не є. Гравітація притаманна об'єктам, наявність котрих свідчить про відсутність вакууму.
Гаразд, не хотіли слухатись моїх умовиводів то почитайте наукових: Ефект Казимира. Зокрема якщо спрощено то: "Ефект Казимира був запропонований у 1948 році нідерландськими фізиками Гендриком Казимиром і Дірком Польдером і експериментально виявлений у 1958 році. Однак перші вимірювання мали велику експериментальну похибку, тож точніших результатів довелося чекати до кінці 90-х років 20 століття. Сила притягання між двома паралельними металевими пластинами на одиницю площі у вакуумі за розрахунками дорівнює:"
Зображення

Хоча якийсь дивний той матеріал в українському сегменті вікі. Там мають бути не просто довільні пластинки а дзеркала. Але суті розглядуваного нами запитання що до впливу вакууму на матеріальні речі це не змінює. Квантові флуктуації вакууму - ось та штукенція яка у все те робить. І її наявність не залежить від наявності в вакуумі матерії.
  • 0

#170 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.05.2009 – 16:39

Матеріальні- не те слово. Хочеться ридати...я-то тримаюся. зате дощ пішов. та ще й який. навіть я б так не змогла..
  • 0

#171 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 17.05.2009 – 13:10

Самі по собі думки на навколишній світ жодним чином не впливають. А всякі розмови - це просто банальні збіги обставин.
Проте такі штуки як навіювання, самогіпноз тощо можуть змінювати людину зсередину, тим самим впливаючи на її вчинки в майбутньому, на хід подій.
  • 0

#172 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 03.07.2009 – 09:11

ах ось як воно зветься) "Матеріальні думки", а я всьо думав шо то називається " як згадаєш про ***, ось і воно")
  • 0

#173 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 03.07.2009 – 21:20

Перегляд дописуandy_pit (17.05.2009 14:10) писав:

Самі по собі думки на навколишній світ жодним чином не впливають. А всякі розмови - це просто банальні збіги обставин.
Проте такі штуки як навіювання, самогіпноз тощо можуть змінювати людину зсередину, тим самим впливаючи на її вчинки в майбутньому, на хід подій.

Для приклада, реклама націлена на заволодіння вашими думками. Релігія націлена на заволодіння вашими думками. Держава теж націлена на заволоіння вашими думками. Всі вони на том і тримаються і живуть і мають свій прибуток на ваших думках. Не малий прибуток.

А якщо ваші особисті думки ніяким чином не впливають на навколишній світ і на ваше життя і ви вважаєте свої думки збігом обставин, самогіпнозом, самонавіюванням, то ви просто не володієте своіми думками і собою теж. Але якщо ви чуток ще вірити, що думки можуть вас змінити, то у вас є ще маленький шанс заволодіти своїми думками, чи хочам їх часткою, та змінити світ біля себе в рамках своїх думок.
  • 0

#174 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.07.2009 – 09:30

Останнім часом стало страшно думати - переважно все збувається. Раніше не контролювала власні думки, а тепер змушена.
Воістину, що в людини навіть думки повинні бути гарними.
  • 0

#175 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 22.07.2009 – 11:48

Перегляд дописуОлеська (22.07.2009 10:30) писав:

Останнім часом стало страшно думати - переважно все збувається. Раніше не контролювала власні думки, а тепер змушена.
Воістину, що в людини навіть думки повинні бути гарними.

а також мундир, фуражка, чоботи, головне задумуватись корисно, а не гарно
  • 0

#176 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.07.2009 – 11:50

Перегляд дописуSergiy_K (22.07.2009 12:48) писав:

а також мундир, фуражка, чоботи, головне задумуватись корисно, а не гарно
...і як підсумок: головне взагалі задумуватись хоч іноді. :happy1:

П.С. Ти про пльотку забув - ну, до того всього перечисленого.)))
  • 0

#177 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 22.07.2009 – 12:19

Перегляд дописуОлеська (22.07.2009 12:50) писав:

...і як підсумок: головне взагалі задумуватись хоч іноді. :happy1:

П.С. Ти про пльотку забув - ну, до того всього перечисленого.)))

і шо, збудецця?
  • 0

#178 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 18.10.2009 – 21:49

До речі,дуже часто буває,що думки матеріалізуються. Мені здається це через те,що людина просто налаштовує себе на те,що думає,і іноді це навіть відбувається підсвідомо. Інколи-думки можуть бути передчуттям.
  • 0

#179 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 19.10.2009 – 00:06

Дурень думкою багатіє. :)

І торсійними полями їздить на пічці.
  • 0

#180 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 20.10.2009 – 23:48

Я обрав 3 пункт але по моєму правильніше буде не "ідеальний світ" а "ідейний" тобто протилежний до матеріального...ґ
Чи не так?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних