Перейти до вмісту

Думки матеріальні. Правда чи вигадка?

Повідомлень в темі: 189

Опитування: Який вплив мають наші думки? (36 користувачів проголосувало)

Я думаю, отже...

1. Змінюю світ навколо себе своїми думками (21 голосів [58.33%])

Процент голосів: 58.33%

2. Випускаю електрохімічні імпульси, які коливають електромагнітний фон (2 голосів [5.56%])

Процент голосів: 5.56%

3. Думки - це ідеальний світ, який я хочу матеріалізувати (8 голосів [22.22%])

Процент голосів: 22.22%

4. Думки не мають жодного впливу (5 голосів [13.89%])

Процент голосів: 13.89%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 25.07.2008 – 11:22

Перегляд дописуБілий Дракон (24.07.2008 19:15) писав:

Із приходом квантової механіки з'явилася квантова філософія. Принцип її в тому, що ми самі створюєму світ навколо себі із безкінечної кількості імовірностей (або частинок паралельних світів). Ми є творцями всього навколо себе. Все що ми бачимо, створили ми самі.
*скромно вклинюєцця* метафізика :happy1: ненаукові спекуляції. чудова ілюстрація відношень природознавства і філософії на сучасному етапі. точніше повної вторинності останньої.
  • 0

#122 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 25.07.2008 – 12:05

Перегляд дописуSergiy_K (25.07.2008 12:22) писав:

*скромно вклинюєцця* метафізика :happy1: ненаукові спекуляції. чудова ілюстрація відношень природознавства і філософії на сучасному етапі. точніше повної вторинності останньої.

На цьому базується квантова телепортація, а вона вже точно наукова :wacko: (і на відміну від звичайної підтверджена експериментами).
А подруге, «матеріальність думок» це природознавство, чи філософія? І чи філософія на стільки абстрактна, що її можна не враховувати? ІМХО науковий прогрес неможливий без філософії.
  • 0

#123 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 15:21

Перегляд дописуSergiy_K (25.07.2008 12:22) писав:

Спробую пояснити інакше. Принципи багатосвітовості (многомирности) всесвіту не філософія, а теоретична фізика, що базується на формулах і математиці. Вони полягають у тому, що спостерігач може вибрати (в кожній ситуації) один з варіантів із безкінечної кількості імовірностей. А суперспостерігач (чого намагаються досягти вчені) може вибрати бажану для себе імовірність.
Всесвіт кожну мить ділиться на нескінченну кількість імовірностей. Люди весь час обирають ці імовірності. Лише вибрані імовірності стають визначеними. Іншими словами люди творять навколо себе світ. У фільмі «Секрет» розповідають як стати суперспостерігачем, тобо вчать творити світ за свідомим бажанням.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 25.07.2008 – 15:23

• 0

#124 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 16:21

Ось фільм, що частково пояснює мою точку зору http://www.tereveni....showtopic=11874
  • 0

#125 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.07.2008 – 17:35

Перегляд дописуБілий Дракон (25.07.2008 16:21) писав:

. У фільмі «Секрет» розповідають як стати суперспостерігачем, тобо вчать творити світ за свідомим бажанням.
одразу така асоціація, йде такий собі лошок, нічо не підозрює, насвистує шось, маму ясно не слухає - пізно гуляє, і саме головне - думає шо життя прикрасне... а в той самий момент у нього за спиною вже троє "пацанів с района" і їх вєрний друг кастєт,гг, ситуація христоматійна...

кгм... близиться, БЛИЗИТЬСЯ той прекрасний день коли моя фінансова піраміда почне діяти, люди довірливо даватимуть мені гроші, ВІРИТИМУТЬ в це, а кінчиться все як завжди, гг, дай бог здоровя творцями цього чудового фільму і тим що на це ведуться

Принципи багатосвітовості (многомирности) всесвіту не філософія, а теоретична фізика, що базується на формулах і математиці.
Вам відома математична формула що доводить здійснення думок?

Вони полягають у тому, що спостерігач може вибрати (в кожній ситуації) один з варіантів із безкінечної кількості імовірностей.
вас впіймав серійний убивця, який з варіантів розвитку подій ви виберете? Особисто я надаю перевагу такому - архангел Михаїл сходить з небес і вступається за мене

Перегляд дописуБілий Дракон (25.07.2008 13:05) писав:

На цьому базується квантова телепортація, а вона вже точно наукова
Мені просто цікаво яким чином квантова телепортація підтверджує здійснення думок

Перегляд дописуБілий Дракон (24.07.2008 19:15) писав:

Ми отримуємо, що бажаємо або чого боїмося (це те саме).
Простий приклад з практики перед кожним екзаменом я боявся, що завалю його і саме тому здавав в основному на відмінно. А якби ті так звані закони діяли то мене б давно вигнали через те що я типу про це постійно думав. Я навіть знаю, що дослідження таке проводилось, виявилось що основною рисою відмінників є їхня підвищена тривожність, а трійочни ки це якраз такі ходячі оптимісти.

Поки зебра памятає про лева, боїться лева, не підпускає його близько - вона жива, завтикає - мертва, а хлопчив зоопарку думав що ведмідь це добра ляля, запхав руку в клітку, мама в цей час не думала про небезпеку ясношо, ведмідь затяг його до себе в клітку і відірвав голову

Можна також довго розказувати про обманених вкладчиків МММ які вірили, про азартних гравців які вірили, про людей які вмирають від різних хворіб бо думають що їм все минеться, про людей які підготувались до небезпеки і про тих що не підготувались і про наслідки для обох... але набагато приємніше дивитись як людині в рожевих окулярах життя розбиває ті окуляри прямо на морді, на таке приємно і повчально дивится
  • 0

#126 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 17:46

Жодних ідей чи аргументів проти не написав ти. Лише навів свої гопотетичні ситуації.
Наприклад лошок. Хто такі лошки? Чому вони лошки? І чого саме до лошків підходять з кастетами :happy1:

Цитата

Вам відома математична формула що доводить здійснення думок?
А тобі? Не бачу логіки, чому саме в мене ти це запитуєш.

Цитата

вас впіймав серійний убивця, який з варіантів розвитку подій ви виберете? Особисто я надаю перевагу такому - архангел Михаїл сходить з небес і вступається за мене
1. До такої ситуації ти призвів сам.
2. Скільки варіантів імовірностей існує?

Цитата

Мені просто цікаво яким чином квантова телепортація підтверджує здійснення думок
Читай в контексті, а не прискіпуйся до окремих термінів.
Квантова телепортація

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 25.07.2008 – 17:41

• 0

#127 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 17:48

Перегляд дописуБілий Дракон (25.07.2008 18:42) писав:

Лише навів свої гопотетичні ситуації.
Якщо це були гіпотетичні ситуації, то не бачу про що з вами можна далі говорити. Шануймося
  • 0

#128 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 17:51

Перегляд дописудомовик (25.07.2008 18:48) писав:

Якщо це були гіпотетичні ситуації, то не бачу про що з вами можна далі говорити. Шануймося
Не бачу, про що можна розмовляти з людиною, що навіть не ознайомилася з ситуацією й не володіє інформацією питання. Подивись спершу фільм, що я виклав вище. Якщо після цього ти всеодно не зрозумієш моєї позиції, то тоді вислухаю твої питання.
  • 0

#129 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 20:24

Перегляд дописуБілий Дракон (25.07.2008 18:51) писав:

Не бачу, про що можна розмовляти з людиною, що навіть не ознайомилася з ситуацією й не володіє інформацією питання. Подивись спершу фільм, що я виклав вище. Якщо після цього ти всеодно не зрозумієш моєї позиції то тоді вислухаю твої питання.
Це що анехдот? З чого ви взяли що мені цікаво задавати вам питання? Моя маленька критика фільму взагалі на вас і не сильно була розрахована, повірте іншим буде не так важко знайти в ній аргументи. Та й згадував про нього я здається раніше за вас, підказка - я його дивився.
  • 0

#130 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 20:30

На цьому базується квантова телепортація, а вона вже точно наукова :) (і на відміну від звичайної підтверджена експериментами).
трампарарам оффтоп :wacko:

А подруге, «матеріальність думок» це природознавство, чи філософія?
це не природознавство)

чи філософія на стільки абстрактна, що її можна не враховувати? ІМХО науковий прогрес неможливий без філософії.
ще й як можливий B)

Спробую пояснити інакше. Принципи багатосвітовості (многомирности) всесвіту не філософія, а теоретична фізика, що базується на формулах і математиці. Вони полягають у тому, що спостерігач може вибрати (в кожній ситуації) один з варіантів із безкінечної кількості імовірностей. А суперспостерігач (чого намагаються досягти вчені) може вибрати бажану для себе імовірність.
Всесвіт кожну мить ділиться на нескінченну кількість імовірностей. Люди весь час обирають ці імовірності. Лише вибрані імовірності стають визначеними. Іншими словами люди творять навколо себе світ.
це називаєцця концепція Еверетта або багатосвітова інтерпретація квантової механіки + "свідомість" в якості селектора альтернатив. оце останнє чисто спекулятивний компонент. в такому вигляді це все метафізика, а не фізика.

Перегляд дописуБілий Дракон (25.07.2008 17:21) писав:

Ось фільм, що частково пояснює мою точку зору http://www.tereveni....showtopic=11874
не дивився, точніше скіпав, ібо попс і заделив, але вся ця "аргументація" заяложена і по сто раз її переслуховувати нема бажання

У фільмі «Секрет» розповідають як стати суперспостерігачем, тобо вчать творити світ за свідомим бажанням.
і як успіхи? :happy1:
  • 0

#131 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 20:38

Перегляд дописуSergiy_K (25.07.2008 21:30) писав:

в такому вигляді це все метафізика, а не фізика.
Хіба це зупинить справжнього "вченого"? :happy1:

Перегляд дописуSergiy_K (25.07.2008 21:30) писав:

і як успіхи? B)
Покищо я - найуспішніше його "творіння" :wacko:

ЗІ Це не флуд, останній пункт має відношення до "теорії"

Повідомлення відредагував домовик: 25.07.2008 – 20:45

• 0

#132 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.07.2008 – 20:51

Ой, як у вас тут цікаво..))) Таке відчуття з попередніх дописів, ніби тема звучала "Думки "Пішов ти..." чи "Ну ти і..." матеріальні. Правда чи вигадка?" :happy1:

В тему. Зациклюватись на матеріальності думок мабуть таки не варто. Таке може призвести до виникнення маси фобій в людини. Особливо, якщо в людини буйна фантазія (як у мене - хоч детективи пиши...), то людина боятиметься взагалі думати...
  • 0

#133 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 20:57

Перегляд дописуОлеська (25.07.2008 21:51) писав:

Ой, як у вас тут цікаво..))) Таке відчуття з попередніх дописів, ніби тема звучала "Думки "Пішов ти..." чи "Ну ти і..." матеріальні. Правда чи вигадка?" :happy1:
Гг, битва екстрасенсів

Перегляд дописуОлеська (25.07.2008 21:51) писав:

В тему. Зациклюватись на матеріальності думок мабуть таки не варто. Таке може призвести до виникнення маси фобій в людини. Особливо, якщо в людини буйна фантазія (як у мене - хоч детективи пиши...), то людина боятиметься взагалі думати...
Угу, ото згадав як в дитинстві боявся всякого, в темній хаті уява розгулюється, але як не дивно нічо не матеріалізувалось, це я так, в "підтримку" теорії

ЗІ а, і ше одне, в мене питання - купа дітей по світі вірить в Санту, так чож він, сцуко, не матеріалізується?

Повідомлення відредагував домовик: 25.07.2008 – 21:02

• 0

#134 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 21:58

До Sergiy_K і домовик. Якщо не приймаєте чужої думки, то наведіть свої. Якщо не розумієте чужої думки, то і не переймайтися цим. Переконування когось змінити своє світосприйнятя, невдячна справа. Нічого цим не доб’єтесь. Хіба що голову об стінку розіб’єте (образно звісно ж).

По темі. Коли маю чудовий настрій, то мене оточують виключно позитивні люди і трапляються лише приємні події. А коли почуття паскудне, то починаються негативні ситуації й з’являються погані та злі людиська. Навіть на форумі :happy1:
Тож я сам своїми думками створюю навколишній світ. :wacko:
  • 0

#135 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 22:29

Перегляд дописудомовик (25.07.2008 21:57) писав:

ЗІ а, і ше одне, в мене питання - купа дітей по світі вірить в Санту, так чож він, сцуко, не матеріалізується?
дик підручника "квантова філософія для 1-го класу школи" ще не видали B)

Перегляд дописуБілий Дракон (25.07.2008 22:58) писав:

Якщо не приймаєте чужої думки, то наведіть свої. Якщо не розумієте чужої думки, то і не переймайтися цим. Переконування когось змінити своє світосприйнятя, невдячна справа. Нічого цим не доб'єтесь. Хіба що голову об стінку розіб'єте (образно звісно ж).
давно не маю бажань "переконування когось змінити своє світосприйнятя". я тобі лише пояснюю, що приписувати свідомості здатність свідомо зусиллями редукувати хвильову функцію до "потрібного вигляду" - це ідеалістична маячня, яка фізики стосується постільки любителі етаво дєла вживають фізичні терміни. зате постулюють довільні принципи, без всякої теоретичної цінності, жодної можливості експериментальної перевірки. зате світогляд то як підкріплений, всякі грецькі букафки, умні слова :wacko: хвілософія одним словом

Перегляд дописуБілий Дракон (25.07.2008 22:58) писав:

По темі. Коли маю чудовий настрій, то мене оточують виключно позитивні люди і трапляються лише приємні події. А коли почуття паскудне, то починаються негативні ситуації й з'являються погані та злі людиська. Навіть на форумі :happy1:
Тож я сам своїми думками створюю навколишній світ.
Світові ти по-барабану - він об"єктивно існує. Твій фізіологічний та психічний стан "розфарбовує" твоє "бачення" світу та обумовлює твої дії :)
  • 0

#136 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 22:50

Перегляд дописуSergiy_K (25.07.2008 23:29) писав:

дик підручника "квантова філософія для 1-го класу школи" ще не видали :wacko:

давно не маю бажань "переконування когось змінити своє світосприйнятя". я тобі лише пояснюю, що приписувати свідомості здатність свідомо зусиллями редукувати хвильову функцію до "потрібного вигляду" - це ідеалістична маячня, яка фізики стосується постільки любителі етаво дєла вживають фізичні терміни. зате постулюють довільні принципи, без всякої теоретичної цінності, жодної можливості експериментальної перевірки. зате світогляд то як підкріплений, всякі грецькі букафки, умні слова :happy1: хвілософія одним словом

Світові ти по-барабану - він об"єктивно існує. Твій фізіологічний та психічний стан "розфарбовує" твоє "бачення" світу та обумовлює твої дії B)
Сказане тобою і є спроба змінювати світосприйняття інших, або лише непродуктивна звича завжди всім заперечувати.
Дай чітку відповідь. Чому електрон без спостерігача має хвильову функцію, а з спостерігачем стає часткою?
  • 0

#137 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 23:19

Перегляд дописуБілий Дракон (25.07.2008 23:50) писав:

Дай чітку відповідь. Чому електрон без спостерігача має хвильову функцію, а з спостерігачем стає часткою?
питання жесть :D давай в науці тему створиш. <_< а якщо серйозно, то трудненько нам буде з останнього розділу ("квантова теорія процесу вимірювання") підручників по квантам починати раз ти не розумієш азів :happy1:
  • 0

#138 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 00:38

Мій світогляд полягає у тому, що світ не визначений і кожної миті я його творю навколо себе й «без елементів фантазування на тему «світ однаковий для всіх». :happy1:
  • 0

#139 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 26.07.2008 – 09:42

Шановні, притримуємось культури спілкування!

Sergiy_K усне попередження.

• 0

#140 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2008 – 11:12

Блискавиця: тему почищено.
  • 0