Перейти до вмісту

Думки матеріальні. Правда чи вигадка?

Повідомлень в темі: 189

Опитування: Який вплив мають наші думки? (36 користувачів проголосувало)

Я думаю, отже...

1. Змінюю світ навколо себе своїми думками (21 голосів [58.33%])

Процент голосів: 58.33%

2. Випускаю електрохімічні імпульси, які коливають електромагнітний фон (2 голосів [5.56%])

Процент голосів: 5.56%

3. Думки - це ідеальний світ, який я хочу матеріалізувати (8 голосів [22.22%])

Процент голосів: 22.22%

4. Думки не мають жодного впливу (5 голосів [13.89%])

Процент голосів: 13.89%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.01.2008 – 19:33

Є техніки, що дозволяють усвідомлено впливати на події.
  • 0

#102 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 12.01.2008 – 19:02

Вірю в силу інтуїції. Ще ніколи не підводила))
Все-таки думки з`являються у нас не просто так...
  • 0

#103 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 12.01.2008 – 19:38

Перегляд дописуХельга Полянська (10.01.2008 09:54) писав:

Вже було сотні випадків! Наші думки дійсно матеріальні! А що вже казати про слова!!!
Що скажете? Чи часто у вас бувають різні відчуття та передчуття які згодом справжнюються? Чи вірити ви в матеріальність думки й слова? Чи часто таке трапляється з вами?

Сотні випадків назвати не зможу, але вірю в те, що думка може матеріалізуватися, точно так як ми її собі уявляєм. Ось так. Давно це помітила і, знаючи про такі особливості, просто намагаюсь не думати про погане...
  • 0

#104 Bone

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 16.01.2008 – 19:12

Не було ніколи... мої бажання рідко здійснюються... а якщо і здійснюються, то це бажання дуже можливі... це швидше збіг обставин...
  • 0

#105 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 16.01.2008 – 23:39

Може вварто заговорити про типи темпераменту, прагматизм, романтизм...
на мою думку це і є вирішальною складовою матеріалізації бажань =)
  • 0

#106 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 13:57

Перегляд дописуKassandra (17.01.2007 00:19) писав:

думаю,думки мають великий вплив на життя,власне ,психологічний..от думає людина щось,і накручує себе,накручує,або навпаки,радіє...
Іншими ж словами це називається самогіпноз, або самонавіювання. Доречі, дуже ефективна штука, і просто незамінна у певних ситуаціях.
  • 0

#107 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 20.07.2008 – 14:23

правда це,мабуть.....цього року я попросила білет №21,і коли тянула,казала "21-ий,будь ласка 21-ий....",що ж я його витягла!!!
  • 0

#108 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.07.2008 – 14:52

Перегляд дописуAleph (6.10.2007 20:47) писав:

"Спочатку було Слово і Слово було в Бога. І Богом було Слово..."

Думка породжує матерію, а не матерія думку.

Ідея конденсується в матерію.
Ого як все запущено, боюсь навіть питати, ви це можете якось довести? Бо щось я не бачив ніколи як ідея конденсується в матерію.А щодо "матерія в думку" то я дійсно поки ретикулярну формацію в підручнику з фізіології не побачи не думав про неї чомусь. Всім любителям Платона раджу поспілкуватись з дітьми які до 5 років жили серед звірів ото зразу і побачите силу своїх врожених "ідей"

Повідомлення відредагував домовик: 20.07.2008 – 15:15

• 0

#109 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 01:26

Мабуть вигадка тому що мої думки ще ніразу нематереалізувались, хоча хочеться вірити що правда :)
  • 0

#110 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 21.07.2008 – 13:04

Перегляд дописудомовик (20.07.2008 15:52) писав:

Всім любителям Платона раджу поспілкуватись з дітьми які до 5 років жили серед звірів ото зразу і побачите силу своїх врожених "ідей"
Усе потребує розвитку і роботи над собою. Ніхто не працював над розвитком свідомості цих дітей, ніхто не дав їм поштовху, тому так і сталося. Механізм потрібно запустити, надати певної енергії для оберту, прикласти зусилля. Само собою нічого не стається. Важливо не те, що ми хочемо, а те, наскільки нам потрібно те, що ми хочемо. Якщо нам дійсно потрібно це, то за сильної віри і бажання так станеться. Думки можуть матеріалізуватися, якщо нам це дісно потрібно і плюс віра.
  • 0

#111 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 18:51

Вірю в те, що думки можуть матеріалізуватися. Прикладів багато і кожний знайде їх для себе сам.
Нещодавно зустріла цікаву працю польських науковців, де теорія про те, що думки матеріалізуються, доведена на основі теорії ймовірності і математичних розрахунків.
  • 0

#112 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 00:27

Перегляд дописуТемний ангел (21.07.2008 14:04) писав:

Ніхто не працював над розвитком свідомості цих дітей, ніхто не дав їм поштовху, тому так і сталося.
Ну і чому б це не назвати звичайним навчанням, всі ці речі просто пояснюються, а різні хитрі неймовірно надумані і маловірогідні теорії потрібні лише для усвідомлення власної незнищенності, ілюзії того що свесвіт створений для тебе(яка має властивість раптово зникати при більш менш тривалому контакті з реальністю) і тому подібної маячні.

Механізм потрібно запустити, надати певної енергії для оберту, прикласти зусилля.
Це типу як? І що за механізм такий?

Важливо не те, що ми хочемо, а те, наскільки нам потрібно те, що ми хочемо.
Які глибокі знання кармічних законів.. і чому ж тоді люди так часто лише отримавши те чого хотіли починають розумінити що не це їм потрібно? Або ще інакше, звідки я маю знати що мені потрібно поки не спробувава різні варіанти?... ні ні, я розумію, ви звязуєтесь з комічним розумом, але звідки Я маю це знати?

Якщо нам дійсно потрібно це, то за сильної віри і бажання так станеться.Думки можуть матеріалізуватися, якщо нам це дісно потрібно і плюс віра.
Я бачу і тут знайшлись поціновувачі "геніального" фільму"Сікрєт", а що, тисячам євреїв так сильно було потрібно вмирати в газових камерах?

Перегляд дописуAmili (21.07.2008 19:51) писав:

Вірю в те, що думки можуть матеріалізуватися. Прикладів багато і кожний знайде їх для себе сам.
Наспраді є лише дві причини для такої "віри", перша - це людина сама докладає зусилля для досягнення чогось, постійно крутиться в потрібному місці і в потрібний час і рано чи пізно очікуване стається. Друга - насправді якісь випадкові здійснення мрій стаються дуже рідко, прикол в тому що людина може мріяти про купу речей і коли вони не будуть здійснюватись сприйматиме це як належне, не звертатиме уваги, але варто чомусь такому раптом здійснитися, це зразу кидається в очі і певні емоційні особи схильні приписувати цьму явищу тверду закономірність

Перегляд дописуAmili (21.07.2008 19:51) писав:

Нещодавно зустріла цікаву працю польських науковців, де теорія про те, що думки матеріалізуються, доведена на основі теорії ймовірності і математичних розрахунків.
А звідки ви знаєте що це не липа, розумієтесь в тих розрахунках? І що ви тепер, вірите що для досягнення мети не треба зусиль, що не буде перешкод, варто лише це уявити? Що змінилось?

Повідомлення відредагував домовик: 24.07.2008 – 00:30

• 0

#113 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 24.07.2008 – 00:35

Я бачу світ, відповідно він існує.
Все, що я бачу створив я сам.
  • 0

#114 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 00:50

Перегляд дописуБілий Дракон (24.07.2008 01:35) писав:

Я бачу світ, відповідно він існує.
Все, що я бачу створив я сам.
Містер Нео, пропоную вам стрибнути з десятого поверху і створити на асфальті пухову перину, я зніматиму ваш політ на відео , подивимось чиє сприйняття реальності приносить більше задоволення

Повідомлення відредагував домовик: 24.07.2008 – 00:56

• 0

#115 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 07:49

Перегляд дописудомовик (24.07.2008 01:27) писав:

А звідки ви знаєте що це не липа, розумієтесь в тих розрахунках? І що ви тепер, вірите що для досягнення мети не треба зусиль, що не буде перешкод, варто лише це уявити? Що змінилось?

Пане, товчете воду в ступі...Звісна річ, що думки просто так ні з того, ні з сього матеріалізуватися не будуть, для цього необхідно докладати титанічних зусиль і вперто йти до мети...І прошу не переходити Вас на особисті образи.
  • 0

#116 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 15:27

Моя маленька ілюстрація, мала на меті показати всю безглуздість такого підходу, це і без кваньової механіки зрозуміло

Перегляд дописуБілий Дракон (24.07.2008 08:43) писав:

Як ти можеш довести своє існування?
Мабуть буду й надалі давати вам поради і пропозиції, які суперечитимуть вашій "світотворчості", коротше ви відчуєте що я сную

Перегляд дописуAmili (24.07.2008 08:49) писав:

Пане, товчете воду в ступі...Звісна річ, що думки просто так ні з того, ні з сього матеріалізуватися не будуть, для цього необхідно докладати титанічних зусиль і вперто йти до мети...
Ну так я і питаю що змінює така позиція, як на мене скоріше ЦЕ биття в ступі
  • 0

#117 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 17:08

Перегляд дописудомовик (24.07.2008 16:27) писав:

Моя маленька ілюстрація, навідміну від вашої мудрої(як завжди) поради, мала на меті показати всю безглуздість такого підходу, це і без кваньової механіки зрозуміло

Мабуть буду й надалі давати вам поради і пропозиції, які суперечитимуть вашій "світотворчості", коротше ви відчуєте що я сную

Ну так я і питаю що змінює така позиція, як на мене скоріше ЦЕ биття в ступі

А де вони? :happy1:

Припустимо, що я не права...напишіть, будь-ласка, СВОЮ думку стосовно цього питання, бо нічого крім Вашої критики чужих дописів ще не прочитала, аргументуйте мені СВОЮ думку...
  • 0

#118 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 18:01

Перегляд дописуAmili (24.07.2008 18:08) писав:

Припустимо, що я не права...напишіть, будь-ласка, СВОЮ думку стосовно цього питання, бо нічого крім Вашої критики чужих дописів ще не прочитала, аргументуйте мені СВОЮ думку...
Ну це ж очевидно, моя думка досить консервативна, бозя для того і дала нам руки ноги щоб втілювати нам свої думки в життя, а ніяких гарантій їх втілення нема, про що свідчить досвід. Я вже трохи писав аргументи вище, але ви скажіть що вам в моїй думці не подобається, то я може якось конкретніше висловлюся
  • 0

#119 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 24.07.2008 – 18:15

Cogito ergo sum — мислю, відповідно існую. Філософське твердження Рене Декарта, фундаментальний елемент західного раціонализму.
Cogito ergo sum є перекладом із хранцузського оригінального тверждення Декарта Je pense, donc je suis («Я мислю, відповідно я є»).
ІМХО вже застаріла.

Із приходом квантової механіки з’явилася квантова філософія. Принцип її в тому, що ми самі створюєму світ навколо себі із безкінечної кількості імовірностей (або частинок паралельних світів). Ми є творцями всього навколо себе. Все що ми бачимо, створили ми самі. Як у фільмі «Секрет», коли людина очікує неприємності, вона їх отримує і навпаки.
Тобто, ми відкриваємо очі і творимо світ навколо себе. Ми не можемо довести своє існування лише мислячи. Але, коли ми бачимо людей, то доводимо їх існування. Ми бачимо, те що хочемо бачити (здебільшого підсвідомо), відповідно, ми створюємо світ навколо себе, ми ствоюємо людей навколо себе.
Все це можна спростити для розуміння. Ми отримуємо, що бажаємо або чого боїмося (це те саме). Інакше наші думки матеріальні.
  • 0

#120 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.07.2008 – 10:33

Блискавиця: Домовику і Білому Дракону усне попередження. Наступний, хто дійде до особистих образ, отримає +10% до попереджень.

Тему почищено.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних